New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Sajnos a Chad Greenway álomigazolás elúszni látszik, mivel a Vikings taget tett rá. Így ha benn marad #19-nek akkor már majdnem tuti, hogy Akeem Ayerst húzzuk majd.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
minden kezdő LB-t cserélünk?vittore
Boley csak marad. Egyszem normális lb-nk.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
minden kezdő LB-t cserélünk?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Posluszny - Ruud - Tulloch trió eléggé adja magát még mindig.Szsziszka
én Stephen Coopernek is örülnék
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nfl.com-on összegyűjtötték posztok szerint a fa-ket. Itt vannak az mlb/ilb-k, lehet válogatni:

Inside/middle linebackers

With the Packers extending Desmond Bishop and the Jets franchising David Harris, this group lost some luster. Barrett Ruud had on-and-off contract talks with the Bucs for the past few years but was never able to strike a deal in that Bart Scott/$9-million a year range. He'll take his chances on the open market if he gets there. Injuries robbed Stewart Bradley and Omar Gaither of the Eagles of full seasons in recent years. The 49ers could like to retain veteran leader Takeo Spikes.

Inside linebackers (3-4 defense):

» Akin Ayodele, Bills
» H.B. Blades, Redskins
» Kevin Burnett, Chargers
» Bobby Carpenter, Lions
» Stephen Cooper, Chargers
» Keith Ellison, Bills
» Keyaron Fox, Steelers
» David Harris (franchise), Jets
» D'Qwell Jackson, Browns
» Lance Laury, Jets
» Rocky McIntosh, Redskins
» Paul Posluszny, Bills
» Brandon Siler, Chargers
» Takeo Spikes, 49ers
» Tracy White, Patriots
» Leon Williams, Cowboys

Middle linebackers (4-3 defense):

» Kevin Bentley, Texans
» Chase Blackburn, Giants
» Stewart Bradley, Eagles
» Ricky Brown, Raiders
» Omar Gaither, Eagles
» Dhani Jones, Bengals
» Freddy Keiaho, Jaguars
» Niko Koutouvides, Buccaneers
» Marvin Mitchell, Saints
» Kirk Morrison, Jaguars
» Barrett Ruud, Buccaneers
» Stephen Tulloch, Titans
» Rod Wilson, Bears
» Coy Wire, Falcons

A Posluszny - Ruud - Tulloch trió eléggé adja magát még mindig.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A '86os bajnok csapat története Parcells,Simms és LT által elmesélve.Tuna mindig is nagy kedvencem volt igazából miatta néztem meg ezt is de közbe rájöttem hogy nem gyengén lehet párhuzamot húzni Eli és Simms karierje között.
http://www.youtube.com/watch?v=yOwtLUSXFUY&feature=related

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mesterek, ezzel kiegyeznétek? (nekem közöm nincs az egyetemi focihoz)

http://www.bigblueview.com/2011/2/16/1997404/2011-nfl-mock-draft-a-full-giants-seven-rounder-for-you-to-dissect?ref=yahoovittore
nekem bejön, különösen a Castonzo, Herzlich és Kirkpatrick pick
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
mesterek, ezzel kiegyeznétek? (nekem közöm nincs az egyetemi focihoz)

http://www.bigblueview.com/2011/2/16/1997404/2011-nfl-mock-draft-a-full-giants-seven-rounder-for-you-to-dissect?ref=yahoo
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Így van, annyit nem ér. A hosszú távú szerződéssel kapcs is szkeptikus vagyok, mert mi nem szoktunk az utsó évig várni a hosszabbításokkal, akiben hosszabb távon gondolkodunk azokkal időben meg szoktuk kötni a szerződéseket. Sztem nem fogjuk (tudni) megtartani őt, de majd meglátjuk.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Szerintem sok az a ~10 milla körüli összeg, amit ki kellene fizetnünk neki 1 évre. Nem azt mondom, hogy nincs rá szükségünk, de szerintem nem fogunk ennyit költeni a tagre. Vagy megegyezünk vele hosszabb távra, vagy akkor elengedjük. Bízok a megegyezésben.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Bradshaw kizárt, akkor már max Jacobs lehetne, de őt sem fogjuk marasztalni, ha menni akar. Nem hiszem, h bárkire is ráraknánk.Szesze
Ahmad és Jacobs az ismert okok miatt érthető !

De mondjuk Cofield miért nem ?
Lehet hogy nem szimpatikus dolog tagelni de ha fontos , akkor ez csak egy eszköz....

kíváncsi vagyok miért gondolod hogy nem teszünk senkire?
1. van más megoldás
2. nincs olyan akit mindenképp tartanának
3. más okok
kösz
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Bradshaw kizárt, akkor már max Jacobs lehetne, de őt sem fogjuk marasztalni, ha menni akar. Nem hiszem, h bárkire is ráraknánk.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Hát Bradshaw-ra tuti nem raknék.
Inkább Cofield-re akkor.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én Bradshaw-ra


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Nincs túl nagy izgalmi állapot mostanában errefelé ( bár sok ok sincs rá.. ) !

Több csapat elkezdett tageket osztogatni , ti vártok nálunk ilyesmit ?
és ha igen kire ? ( mondjuk Cofield ? )
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Egy kis retró: 2007-es MNF hülyülés ESPN módra az Atlanta ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=O_P1JjzJqpI

Mai napig eszembe jut ez a videó 😀

Kicsit sajnálom, hogy kiveszett ez a humor a MNF-ből.
Most ugyanaz a cukormázas baromság megy csak humor nélkül.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Chad Jones fut!

http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/02/video_giants_chad_jones_making.html

Nehéz lenne tippelni, h visszatérhet-e Giants playaként az nfl-be. TC-re nem hiszem h felépül annyira h részt vegyen benne. De rengeteget fejlődött, csak így tovább!Szsziszka
igazi amerikai sztori lenne ha tényleg vissza tud térni a pályára ! (reméljük így lesz )
Hollywood is tuti harapna rá ! föszerepben : Will Smith ?? 😊yooker
Inkább Jamie Fox, neki úgysem idegen az amcsifocis szerep..vagy ha nagyon avantgard módon gondolkodunk, és szabadon kezeljük a tényeket (mint az életrajzi filmekben párszor) akkor....Mark Walhberg 😀 😀 😀 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Chad Jones fut!

http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/02/video_giants_chad_jones_making.html

Nehéz lenne tippelni, h visszatérhet-e Giants playaként az nfl-be. TC-re nem hiszem h felépül annyira h részt vegyen benne. De rengeteget fejlődött, csak így tovább!Szsziszka
igazi amerikai sztori lenne ha tényleg vissza tud térni a pályára ! (reméljük így lesz )
Hollywood is tuti harapna rá ! föszerepben : Will Smith ?? 😊
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Chad Jones fut!

http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/02/video_giants_chad_jones_making.html

Nehéz lenne tippelni, h visszatérhet-e Giants playaként az nfl-be. TC-re nem hiszem h felépül annyira h részt vegyen benne. De rengeteget fejlődött, csak így tovább!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Kiwi idén FA, v nem? Szóval őt már nem is tradelhetnénk.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Sziasztok!
Szerintetek az reális opció, hogy odaadjuk a Denvernek Kivanukát + 1. vagy 2. körös pickünket az ő 1/2-ükért? Van egyáltalán olyan prospect a mi hiányposztjainkra, akiért érdemes lenne ezt meglépni?balu10
Olvastam vmi olyat h idén a draft napi tradekben nem lehet játékoscsere csak pickekbe lehet bizniszelni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Sziasztok!
Szerintetek az reális opció, hogy odaadjuk a Denvernek Kivanukát + 1. vagy 2. körös pickünket az ő 1/2-ükért? Van egyáltalán olyan prospect a mi hiányposztjainkra, akiért érdemes lenne ezt meglépni?balu10
Szerintem nem lenne érdemes meglépni ezt. Ha mondjuk megszereznénk az 1/9-es picket például, akkor elhozhatnánk Akeem Ayers-t. De 1/2-vel nem tudunk hiányposztra hozni senkit sem, ráadásul nagyon drága is lenne fizetés szempontjából.Badman
Semmi ilyesmire nem lehet számítani, eleve totál nem jellemző ránk az ilyesmi, ráadásul nincs is rá szükségünk h meglépjünk valami hasonlót.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Szerintetek az reális opció, hogy odaadjuk a Denvernek Kivanukát + 1. vagy 2. körös pickünket az ő 1/2-ükért? Van egyáltalán olyan prospect a mi hiányposztjainkra, akiért érdemes lenne ezt meglépni?balu10
Szerintem nem lenne érdemes meglépni ezt. Ha mondjuk megszereznénk az 1/9-es picket például, akkor elhozhatnánk Akeem Ayers-t. De 1/2-vel nem tudunk hiányposztra hozni senkit sem, ráadásul nagyon drága is lenne fizetés szempontjából.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sziasztok!
Szerintetek az reális opció, hogy odaadjuk a Denvernek Kivanukát + 1. vagy 2. körös pickünket az ő 1/2-ükért? Van egyáltalán olyan prospect a mi hiányposztjainkra, akiért érdemes lenne ezt meglépni?

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Korábban ígértem, hogy az offseasonben visszanézem Eli összes idei INT-jét, mennyi volt az ő hibája, mennyi az elkapóké stb.

Nos, mától offseason van hivatalosan is, nemcsak nekünk, így lássuk a medvét!
(azért azt előrebocsátom, hogy nem kell váratlan eredményre számítani).

A 25 INT közül
- 9 egyértelműen Eli rossz dobása számlájára írható.
- 8 az elkapóink felütött labdái után következett be.
- 6 INT esetében a védők nagy játékot mutattak be, itt nem tudtam eldönteni, mennyire volt Eli a felelős. Ezek azok a dobások voltak, amelyek gyengébb védők esetén akár TD-vel is zárulhatnak, itt viszont nagyon szép védekezéssel megszerezték a védők a labdát.
- 1 INT rossz route-futás miatt (Nicks a DAL elleni hazai meccsen az endzone-ban)
- 1 INT egyértelműen DPI után (a GB ellen a 3. INT-ünk)

Persze még több INT kapcsán is elképzelhető, hogy az elkapónk rossz route-ot futott, de ezt a videók alapján nem tudtam egyértelműen eldönteni.

Ami mellbevágó volt így visszatekintve, hogy az INT-ek több mint a felét (13-at) a meccs első 10 dobási kísérlete közben csinálta Eli, sokszor az első drive-unkban. Emellett még a meccsek végén dobott sok INT-et, de ezek vagy a veszett fejsze nyele helyzetben vagy úgy, hogy nagy előnyünk volt.

Összességében úgy látom egyáltalán nem fest olyan rosszul az irányító helyzetünk. 9 (+6) INT belefér egy szezonba, úgy döntöttem, továbbra sem fogom kidobni a 10-es mezemet...G-men
Az a 13 korai pick ami kurva sok, emiatt szinte minden meccset pocsékul kezdtünk.. Tekintve, h mennyire fontos a jó kezdés ebben a sportban, ez a 10-6os szezon kifejezetten jónak mondható.