New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Az NFC South azért szépen beégett az idei PO-ban.szesze
ok. de legalább ott volt két csapat! Nfc East egyből semmi....yooker
jah, de ők mindketten jó nagy pofont kaptak azért. A Seahawks győzelme eleve döbbenet kategória, a Falcons ilyen sima veresége hazai pályán meg szintén jó nagy negatív meglepetés.Szesze
persze-persze de jövőre bizonyítani kell az összes csapatnak (főleg nekünk remélem 😊 )

hogy ez a divízió a legerősebb a ligában....

a pats -saints döntős tippem hamar elúszott....

a következtetés számomra az hogy jobb egy kiharcolt és sikeresen megvívott wild card mint egy

kiemelés.... ( ha valaki tud erről statisztikát azt szívesen megnézném...)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Az NFC South azért szépen beégett az idei PO-ban.szesze
ok. de legalább ott volt két csapat! Nfc East egyből semmi....yooker
jah, de ők mindketten jó nagy pofont kaptak azért. A Seahawks győzelme eleve döbbenet kategória, a Falcons ilyen sima veresége hazai pályán meg szintén jó nagy negatív meglepetés.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Az NFC South azért szépen beégett az idei PO-ban.szesze
ok. de legalább ott volt két csapat! Nfc East egyből semmi....
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
jó nézni a seattle-chicago meccset. mindkettőt rommávertük az alapszakaszbanvittore
az az érthetetlen, h hogy a francba tudott ettől a Seahawkstól kikapni a Saints...
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jó nézni a seattle-chicago meccset. mindkettőt rommávertük az alapszakaszban
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
ehhez még annyit, hogy akárki jön is MLB-nek egy Suggs féle OLB sem ártanaironroy
3-4,4-3
még mindig nem ugyanazNewman
na nem mondod? 😀 úgy értettem, ilyen vadállat LB...ironroy
De ő meg úgy értette, h az ilyen "vadállat" LB-k 3-4ben OLB-k, ami 4-3ban max a DE-hez hasonlítható, nem az LB-khez. Persze kéne egy pass-rush-ra is használható megbízható OLB, de 4-3ban pl egy Suggs vagy egy Matthews se állatkodna így OLBként.

Az NFC South azért szépen beégett az idei PO-ban.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ha posluszny jönne magam alá is hugyoznék örömömben, imádom a játékátkristof
ehhez még annyit, hogy akárki jön is MLB-nek egy Suggs féle OLB sem ártanaironroy
3-4,4-3
még mindig nem ugyanazNewman
na nem mondod? 😀 úgy értettem, ilyen vadállat LB...
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
az eagles is kivágta a DC-tvittore
Akkor Dick Jauron előrelép vagy ha nem akkor lehetséges hogy elengedik DC-nek valamelyik új HC mellé.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az eagles is kivágta a DC-t
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha a szabadügynök piacról oldjuk meg az MLB kérdést, akkor szerintetek kit fogunk hozni?

Ruud, Posluszny, esetleg McIntosh? (utóbbi mondjuk szélső LB, de college-ban játszott MLB-t is)Winters
ha posluszny jönne magam alá is hugyoznék örömömben, imádom a játékátkristof
ehhez még annyit, hogy akárki jön is MLB-nek egy Suggs féle OLB sem ártanaironroy
3-4,4-3
még mindig nem ugyanaz

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha a szabadügynök piacról oldjuk meg az MLB kérdést, akkor szerintetek kit fogunk hozni?

Ruud, Posluszny, esetleg McIntosh? (utóbbi mondjuk szélső LB, de college-ban játszott MLB-t is)Winters
ha posluszny jönne magam alá is hugyoznék örömömben, imádom a játékátkristof
ehhez még annyit, hogy akárki jön is MLB-nek egy Suggs féle OLB sem ártana
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ő is marad, hacsak nem segít rajtunk Al Davis azzal, hogy Oaklandba viszi vezetőedzőnek. 😊Badman
Szegény Gilbride már ment egy párszor (kétszer, háromszor?) interjúra az Oakland-hez.
Én se hiszem, hogy lesz belőle valami.Winters
arra tippeltem hogy Fox helyett megy a panthershez. vagy oda cowhert célozták meg?vittore
Ott már Ron Rivera van (volt chargers DC).
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Gilbride is marad vagy ő még tárgyal vhol?vittore
Ő is marad, hacsak nem segít rajtunk Al Davis azzal, hogy Oaklandba viszi vezetőedzőnek. 😊Badman
Szegény Gilbride már ment egy párszor (kétszer, háromszor?) interjúra az Oakland-hez.
Én se hiszem, hogy lesz belőle valami.Winters
arra tippeltem hogy Fox helyett megy a panthershez. vagy oda cowhert célozták meg?
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ha a szabadügynök piacról oldjuk meg az MLB kérdést, akkor szerintetek kit fogunk hozni?

Ruud, Posluszny, esetleg McIntosh? (utóbbi mondjuk szélső LB, de college-ban játszott MLB-t is)Winters
McIntosh-nak nem sok értelmét látom. Sztem ő nem jön. Újra mlb-t csinálunk belőle, aztán v bejön, v nem...lutri. Nem fogják eljátszani uazt mint tavaly Bulluck-kal. (Most nézem, h azúj 3-4-es védelmükben ilb-t játszott, de én azt mondom, ha már fa-re költünk, akkor olyasvalaki legyen, aki biztos h magas szinten tud az nfl-ben 4-3-ban mlb-t játszani. A 3 közül ő a "legidősebb":28.)
Ruud-ra kisebb az esély mint Poz-ra, mert Tampában elég szépen épül a csapat, kulcsjátékosnak számít, gondolom kap egy jó ajánlatot. PO-ba is lesz esélyük bekerülni, ha így folytatják.
Poz a legvalószínűbb a 3 közül. Egyrészt Fewell miatt, másrészt mert a Bills-szel nem mostanában lesz esélye PO-ba jutni jelen állás szerint. És még csak 26. Bár nyilván őt is megpróbálják majd ott tartani.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha a szabadügynök piacról oldjuk meg az MLB kérdést, akkor szerintetek kit fogunk hozni?

Ruud, Posluszny, esetleg McIntosh? (utóbbi mondjuk szélső LB, de college-ban játszott MLB-t is)Winters
ha posluszny jönne magam alá is hugyoznék örömömben, imádom a játékát
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Ha a szabadügynök piacról oldjuk meg az MLB kérdést, akkor szerintetek kit fogunk hozni?

Ruud, Posluszny, esetleg McIntosh? (utóbbi mondjuk szélső LB, de college-ban játszott MLB-t is)
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Gilbride is marad vagy ő még tárgyal vhol?vittore
Ő is marad, hacsak nem segít rajtunk Al Davis azzal, hogy Oaklandba viszi vezetőedzőnek. 😊Badman
Szegény Gilbride már ment egy párszor (kétszer, háromszor?) interjúra az Oakland-hez.
Én se hiszem, hogy lesz belőle valami.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gilbride is marad vagy ő még tárgyal vhol?vittore
Ő is marad, hacsak nem segít rajtunk Al Davis azzal, hogy Oaklandba viszi vezetőedzőnek. 😊
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Gilbride is marad vagy ő még tárgyal vhol?
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
[So, what's up with Boss? Is he ever going to be a 60-70 catch weapon for the Giants? Did he just have an off year? Pro Football Focus graded Boss at -2.9 overall and -4.8 in the passing game in 2010. In 2009, PFF had Boss at +17.4. Boss's pass-catching obviously suffered in 2010, and his run-blocking was not as good, either. PFF graded him -2.9 in that category, after being a +10.2 the previous season.salander
Érdekes. Kíváncsi vok, h kap-e új szerződést.Szsziszka
Ha nem akkor Pascoe maradhatna és jöjjön D.J. Williams a drafton... !!??
bár ő gondolom korai választás lesz , de ki tudja hogy alakulnak majd ott is a dolgok...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
király h maradt!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fewell marad, Fox lett a Broncos főedzője.Badman
huhh... :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Fewell marad, Fox lett a Broncos főedzője.Badman
Idáig az offseason legjobb híre!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fewell marad, Fox lett a Broncos főedzője.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Browns is kilőve, ott Shurmur lett a HC. Még azt ki kell szurkolnunk, h a Denver ne Fewell-t vigye.
Ők 2 éve is voltak olyan zsenik, h Spangli helyett JMD-t választották. Remélem most se a Giants DC-re szavaznak!

Szeszének pedig "riszpekt és tisztelet" a játékért! 😉Szsziszka
Szerintem most már maradni fog.

(és köszi, de nem kell egyesével megköszönni, szívesen csináltam)