Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
ezzel az új kickoff szabállyal úgy tűnik több lesz a hosszú visszahordás idén
(nem tudom ez nekünk kedvez-e :rolleyes: )
a védők sebessége messze elmarad a visszahordó játékosétól és bábuként kerülgetik őket illetve a misstackle esélye is nő...
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Hali!
Kawika Mitchellt már végül leigazoltuk vagy nem?
Üdv: Balu10balu10
nem igazoltuk le (még)

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hali!
Kawika Mitchellt már végül leigazoltuk vagy nem?
Üdv: Balu10

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Ha Tuck kidől, akkor kb lőttek a szezonnak...Kiwi mehetne vissza DE-be, LB sor még tovább gyengülne D-line mellett. Ha így megy Eli-nak nagyot kell majd alakítania, hogy a támadóegység hozza a meccseket.Asbee
Azert megneznem az emberek reakcioit egy 5000 yardos Eli szezon utan! 😀 😀

Komlyra forditva, ha Tuck kiesik, akkor tenyleg vegunk van. Lehetne jatszatni a rookiekat, mert nagy kulonbseg nem lenne a meccs vegkifejletet tekintve.


Par szep szo Burrestol:
http://www.nj.com/jets/index.ssf/2011/09/report_plaxico_burress_critici.html

Ja, es Beckum is leserult. Vele csak tobben voltunk, de ez mar valami hihetetlen......lotus86
Tuck viszont már edzett tegnap. Ettől a sok sérüléstől már én is teljesen pesszimista kezdek lenni.. remélem a vasárnapi meccs helyre teszi az önbizalmunkat 😊
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ha Tuck kidől, akkor kb lőttek a szezonnak...Kiwi mehetne vissza DE-be, LB sor még tovább gyengülne D-line mellett. Ha így megy Eli-nak nagyot kell majd alakítania, hogy a támadóegység hozza a meccseket.Asbee
Azert megneznem az emberek reakcioit egy 5000 yardos Eli szezon utan! 😀 😀

Komlyra forditva, ha Tuck kiesik, akkor tenyleg vegunk van. Lehetne jatszatni a rookiekat, mert nagy kulonbseg nem lenne a meccs vegkifejletet tekintve.


Par szep szo Burrestol:
http://www.nj.com/jets/index.ssf/2011/09/report_plaxico_burress_critici.html

Ja, es Beckum is leserult. Vele csak tobben voltunk, de ez mar valami hihetetlen......


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Ha Tuck kidől, akkor kb lőttek a szezonnak...Kiwi mehetne vissza DE-be, LB sor még tovább gyengülne D-line mellett. Ha így megy Eli-nak nagyot kell majd alakítania, hogy a támadóegység hozza a meccseket.Asbee
Ha Tuck kidől akkor Eli bármit csinálhat vége a szezonnak. Ő a legfontosabb láncszem az egész védelemben, nélküle esélyünk sincs POba jutni.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha Tuck kidől, akkor kb lőttek a szezonnak...Kiwi mehetne vissza DE-be, LB sor még tovább gyengülne D-line mellett. Ha így megy Eli-nak nagyot kell majd alakítania, hogy a támadóegység hozza a meccseket.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igyekezni fogunk... 😀 Bár én erre az idényre még nem várok komolyabb előrelépést. Idén a defense volt terítéken, az offense csak jövőre. És esetleg a harmadik szezonra leszünk jók. Ez a szezon, ha null szaldós lesz, én már örülni fogok....
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kár arra az egyetlen kissé túlfűtött hsz-re alapozni...apeszos
Ok, nyugi! 😉 En sem veszem tul komolyan, valamint nem mi megyunk fel a palyara, szoval a dolog teljesen fuggetlen tolunk. A Skins es a Cowboys topicra ez a fajta megnyilvanulas annyira nem volt jellemzo, ezert ert varatlanul a dolog. Szoval peace! :cool:


Szerk:
De ha most nem vertek meg minket, akkor soha. 😛


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
2 kezdő De, kezdő mlb, 1 kezdő cb + a többiek... :/
Még jó h Osi nem hagy ki sokat. De kezdhetünk azon gondolkodni h Kiwit újra de-ként is játszassuk...reméljük h nem komoly Tuck esete, de azért egy nyaksérülés nem vicc, pláne h a Jets ellen szedte össze és 2 hét alatt nem került olyan állapotba h tutira lehessen mondani h játszik.
Tuck nélkül azért k*rvára nehéz lenne a szezon!
Az O viszont egészséges!Szsziszka
+ 2CB akik eleg sok akciot lattak volna, plusz egy stabil backup OLB, aki kezdhetett volna, ha kell (igy most valoszinu, hogy in Paysinger we trust, vagy Mitchell ha leigazoljuk), plusz egy DT, aki szinten tobbet lett volna a palyan, mint szokasos nalunk.
Az O egeszseges, de nincs TE, nincs slot WR, es Eli nem hasznalja a palya kozepet, valamint a ST egy nagy kerdojel.

Mivel a Redskins topicban mar torpok vagyunk ,es be van igerve a veres (megertem oket, az elmult 8 meccsbol 7 a mienk volt, 3 eve nem vertek meg minket, raadasul nem is olyan meccseket jatszanak velunk, mint mi a Phillyvel, hogy barmelyik csapat nyerhet, hanem csak szepen el voltak verve), ezert azt mondom, innen szep nyerni!lotus86
Kár arra az egyetlen kissé túlfűtött hsz-re alapozni...
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
2 kezdő De, kezdő mlb, 1 kezdő cb + a többiek... :/
Még jó h Osi nem hagy ki sokat. De kezdhetünk azon gondolkodni h Kiwit újra de-ként is játszassuk...reméljük h nem komoly Tuck esete, de azért egy nyaksérülés nem vicc, pláne h a Jets ellen szedte össze és 2 hét alatt nem került olyan állapotba h tutira lehessen mondani h játszik.
Tuck nélkül azért k*rvára nehéz lenne a szezon!
Az O viszont egészséges!Szsziszka
+ 2CB akik eleg sok akciot lattak volna, plusz egy stabil backup OLB, aki kezdhetett volna, ha kell (igy most valoszinu, hogy in Paysinger we trust, vagy Mitchell ha leigazoljuk), plusz egy DT, aki szinten tobbet lett volna a palyan, mint szokasos nalunk.
Az O egeszseges, de nincs TE, nincs slot WR, es Eli nem hasznalja a palya kozepet, valamint a ST egy nagy kerdojel.

Mivel a Redskins topicban mar torpok vagyunk ,es be van igerve a veres (megertem oket, az elmult 8 meccsbol 7 a mienk volt, 3 eve nem vertek meg minket, raadasul nem is olyan meccseket jatszanak velunk, mint mi a Phillyvel, hogy barmelyik csapat nyerhet, hanem csak szepen el voltak verve), ezert azt mondom, innen szep nyerni!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
2 kezdő De, kezdő mlb, 1 kezdő cb + a többiek... :/
Még jó h Osi nem hagy ki sokat. De kezdhetünk azon gondolkodni h Kiwit újra de-ként is játszassuk...reméljük h nem komoly Tuck esete, de azért egy nyaksérülés nem vicc, pláne h a Jets ellen szedte össze és 2 hét alatt nem került olyan állapotba h tutira lehessen mondani h játszik.
Tuck nélkül azért k*rvára nehéz lenne a szezon!
Az O viszont egészséges!
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Na most kezd nekem is elegem lenni. :mad:

http://blogs.northjersey.com/blogs/trueblue/tuck_concerned_but_not_panicked/

Azért Tuck kiesése a Skins ellen már lehet, hogy megpecsételné a sorsunkat.

Ha ez hasonló sérülés lesz mint Kiwanuka sérülése, és Tucknak érdemesebb lesz kihagyni a szezont, mint kockáztatni a karrierjét, akkor tényleg lőttek a szezonunknak.gyurczi
Ezaz!!!! Na, most meg egy Eli ACl szakitas, meg egy Bradshaw autobaleset hianyzik.

Tenyleg nem szeretek a serultekre hivatkozni, de ez mar kibaszottul undorito! Hihetetlen, hogy a fel csapat IR-re kerul mielott egy atkozott snapet jatszottak volna elesben!!!!!!!!!!

Persze, Tuck allapota nem vegleges, elolvastam a cikket, de ez akkoris sok!!!!!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Na most kezd nekem is elegem lenni. :mad:

http://blogs.northjersey.com/blogs/trueblue/tuck_concerned_but_not_panicked/

Azért Tuck kiesése a Skins ellen már lehet, hogy megpecsételné a sorsunkat.

Ha ez hasonló sérülés lesz mint Kiwanuka sérülése, és Tucknak érdemesebb lesz kihagyni a szezont, mint kockáztatni a karrierjét, akkor tényleg lőttek a szezonunknak.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Elinak kell most felnőni a feladathoz az ő
teljesítménye lehet a mérleg nyelve playoff vagy nem playoff között...
Nemrég nyilatkozta hogy Brady-vel egy szint , most lehet bizonyítani!
(annak ellenére hogy kedvencei mentek , az elkapók megvannak hozzá)
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Sztem nem fog se Jones se Herzlich kezdeni.. Mitchell nálunk anno OLB volt, de a Fewell féle Bills-nél játszott MLB-t úgyh bevethető ott. Egyébként én Mitchellt egy nagyon jó játékosnak tartom, kifejezetten alulértékelt volt anno az SB győztes csapatunkban sztem. A kora sem vészes, mert 31 éves.. az egyetlen kérdés, h mi a helyzet a sérüléseivel. Mivel csak vészmegoldásként érkezik, így ezzel kapcsolatban lehetnek aggályaink sajna. Ettől függetlenül, ha játékra alkalmas akkor ő fog kezdeni, nem egy rookie.Szesze
En nem azt irtam, hogy a rookiek fognak kezdeni, hanem hogy olyan helyzetben vagyunk, hogy nem lenne lehetetlen otlet. En is tudom, hogy ha Mitchell bevetheto allapotban van, akkor o a kezdo, csak ez kicsit geci a tobbi emberre nezve. Vegigszenvedtek a TC-t (mindketto ertelemben) erre belibeg valaki 2 nappal szezonkezdet elott es kezdo.....
Persze, eredmeny a fontos, meg a csapat stb, plusz azert a szeon sincsen meg elveszve, serulteket lehet potolni de akkoris.lotus86
Lehet, h rákényszerülünk arra, h vmelyik újonc kezdjen, de az tuti, h csak a végső esetben fog megtörténni. Mondjuk az viszont biztos, h sokkal több szerepük lesz így, főleg a szezon második felében, mint egyébként lett volna.. remélem legalább egyikük beválik majd.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
http://espn.go.com/nfl/powerrankings

lezüllés a 15.helyre 😀
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Sztem nem fog se Jones se Herzlich kezdeni.. Mitchell nálunk anno OLB volt, de a Fewell féle Bills-nél játszott MLB-t úgyh bevethető ott. Egyébként én Mitchellt egy nagyon jó játékosnak tartom, kifejezetten alulértékelt volt anno az SB győztes csapatunkban sztem. A kora sem vészes, mert 31 éves.. az egyetlen kérdés, h mi a helyzet a sérüléseivel. Mivel csak vészmegoldásként érkezik, így ezzel kapcsolatban lehetnek aggályaink sajna. Ettől függetlenül, ha játékra alkalmas akkor ő fog kezdeni, nem egy rookie.Szesze
En nem azt irtam, hogy a rookiek fognak kezdeni, hanem hogy olyan helyzetben vagyunk, hogy nem lenne lehetetlen otlet. En is tudom, hogy ha Mitchell bevetheto allapotban van, akkor o a kezdo, csak ez kicsit geci a tobbi emberre nezve. Vegigszenvedtek a TC-t (mindketto ertelemben) erre belibeg valaki 2 nappal szezonkezdet elott es kezdo.....
Persze, eredmeny a fontos, meg a csapat stb, plusz azert a szeon sincsen meg elveszve, serulteket lehet potolni de akkoris.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Sztem nem fog se Jones se Herzlich kezdeni.. Mitchell nálunk anno OLB volt, de a Fewell féle Bills-nél játszott MLB-t úgyh bevethető ott. Egyébként én Mitchellt egy nagyon jó játékosnak tartom, kifejezetten alulértékelt volt anno az SB győztes csapatunkban sztem. A kora sem vészes, mert 31 éves.. az egyetlen kérdés, h mi a helyzet a sérüléseivel. Mivel csak vészmegoldásként érkezik, így ezzel kapcsolatban lehetnek aggályaink sajna. Ettől függetlenül, ha játékra alkalmas akkor ő fog kezdeni, nem egy rookie.
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
En eddig kb. 50-50% eselyt adtam jo es rossz szezona, de most valahogy veszitettem az optimizmusombol (Most kb. 55-45% a "kellemetlen" verzio javara.). Rengeteg serules, O falba is belepiszkaltak, Eli konfort celpontjai elmentek, ez latszik is rajta...ez kicsit sok lehet.....szoval nem veszitenenk sokat, ha Greg Jonesnak adnank a kezdo MLB helyet (Meg Herzlichet is palyara kuldhetnenk gyakran). Persze, a kozepso LB a vedelem QB-ja, de BOley sem egy idiota, o sokat segithetne, valamint sok terhet le is vehetne a fiatalok vallarol. Tudom, hogy ez nem Coughlin stilusa, de most lehet muszaj lesz meglepni. Kulonben is, egy jatekot legkonnyebb jatszva tanulni! 😉 Elso 6 meccsbol papiron 5 alkalommal jobbak vagyunk, szoval van ido belerazodni, ha meg nem jon ossze az ev, akkor jovore egy kedvezobb sorsolassal, es rengeteg tapasztalattal felvertezve indulhatna harcba a megfiatalitott LB egyseg.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
csakhogy mki tisztában legyen vele Steve Smith ma teljes értékben edzett... mi is van a PUP listával?csebi
Akkor nem lesz rajta, a mi orvosaink ezt mondták, az övék mást. Gondolom nem tutira mentek, csak játsszon a 2+2 milliós befektetésük... Nekünk meg nem volt pénzünk hazárdírozni.

Csak azt remélem hogy SS nem szívja meg nagyon ezzel, nem fog rásérülni azonnal, stb.

Ezt bánom legkevésbé; ha tavaly szezon végén a semmiből előrántott Hagan át tudta venni a helyét, akkor idén is pótolni fogja valaki.
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
csakhogy mki tisztában legyen vele Steve Smith ma teljes értékben edzett... mi is van a PUP listával?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mitchell legalább pihent 2 évet és ismeri a Tampa-2-t.
salander
Nálunk nem gyenge oldali LB-t játszott? Ha igen, akkor miért is kell nekünk? Majd Grag Jones vagy Herlitz megoldja a dolgot, lesz idejük belejönni, mert az első 7 meccsünkből 6-ön mi vagyunk papíron a jobb csapat.balu10
Ha valami szakértő erre jár (Helmut?), akkor meg tud majd erősíteni (vagy cáfolni), szerintem a Billsnél (szintén Fewell rendszere ugye) volt hogy Poz épp össze volt törve és Mitchell kezdett a helyén MLB-ként.

És igen, relatíve könnyű a kezdésünk, mikor jöjjenek bele az új fiúk, ha nem most.
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mitchell legalább pihent 2 évet és ismeri a Tampa-2-t.
salander
Nálunk nem gyenge oldali LB-t játszott? Ha igen, akkor miért is kell nekünk? Majd Grag Jones vagy Herlitz megoldja a dolgot, lesz idejük belejönni, mert az első 7 meccsünkből 6-ön mi vagyunk papíron a jobb csapat.

több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na akkor Tatupu?tenorx
nincs rá pénz , gondolom!yooker
Vagy ugyanaz a baja, mint Blackburnnek (aki nem kezdő szint amúgy sem) hogy egészségileg totálkár, Mitchell legalább pihent 2 évet és ismeri a Tampa-2-t.

Amúgy hogy Goff a legalulértékeltebb ember az egész csapatban, jól mutatja hogy a kinti "szakértők" kizárólag 1 bites véleményt tudnak mondani, hogy... "ááá tökmindegy majd egy rookie eljátszogat a helyén" illetve "a legnagyobb érvágás a sérülések közül".