New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Statisztikák alapján (sem) mi vagyunk a meccs esélyesei:

engedélyezett 3rd down-ok: NYG: 12/28 (42%), TEN: 5/29 (17%)
engedélyezett össz yard: NYG: 647 (4,9 y/play), TEN: 413 (3,4 y/p)
sack (adott-kapott): NYG: 5-5, TEN: 8-6
TD (adott-kapott): NYG: 6-6, TEN: 6-2
Turnover mutató: NYG: -1, TEN: -5

Egyedül a TO mutatónk jobb, a többiben nagyon durván előttünk vannak.. Nehéz lesz feltörni a védelmüket (sztem nekik van az egyik legjobb védelmük a ligában), sokkal jobb teljesítmény kell, mint múlt héten, elsősorban az OL-től, h legyen esélyünk.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
ez a túl sok relax kamu. hogy lettünk akkor road warriors, egy 10-es idegenbeli szériával?vittore
?

Mi itt az összefüggés?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Tippjáték 3. forduló, kérdések (tippelni vasárnap 18:00-ig lehet):

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 7 ponttal nyerünk B) 1-7 ponttal nyerünk C) 1-7 ponttal kikapunk D) Több, mint 7 ponttal kikapunk
2. Hány futott yardunk lesz összesen? A) 0-80 B) 81-110 C) 111-140 D) 140+
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? A) 150 alatt B) 151-200 C) 201-250 D) 251+
4. Hány passzolt TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
6. Chris Johnson-t sikerül 100 yard alatt tartani (elkapás nem számít)? A) igen B) nem
7. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) Smith B) Nicks C) Manningham D) más
8. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D 6 vagy több
9. Hány sacket szedünk be? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D 6 vagy több
10. Hány INT-et szerzünk? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3+
11. Ki szerzi a legtöbb pontot (sack 4pont, tackle 1)? A) Tuck B) Kiwanuka C) Umenyiora
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 D) 4 vagy több
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
amennyire én értettem céloz olyan dolgokra ( ha nem is ilyen konkrétan ) Rolle amiket itt is említettünk (

nincs igazi vezér , nincs igazi egység ) és ebből egyenesen jön hogy nincs tűz , nincs csapat....

és ez nagyban edzői hiba !yooker
Jah, meg azt mondta, h túl sok időt töltöttek semmittevéssel, túl korán értek a stadionba is, túl sok idő ment a relaxációra és utána nem volt aki felpörgesse őket a meccsre.Szesze
erre mondja J. Allen az egyik NFL promóban: "I feel the need for speed" - még ha a top gun filmmel poénkodik

ez a túl sok relax kamu. hogy lettünk akkor road warriors, egy 10-es idegenbeli szériával?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
amennyire én értettem céloz olyan dolgokra ( ha nem is ilyen konkrétan ) Rolle amiket itt is említettünk (

nincs igazi vezér , nincs igazi egység ) és ebből egyenesen jön hogy nincs tűz , nincs csapat....

és ez nagyban edzői hiba !yooker
Jah, meg azt mondta, h túl sok időt töltöttek semmittevéssel, túl korán értek a stadionba is, túl sok idő ment a relaxációra és utána nem volt aki felpörgesse őket a meccsre.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a kommentek is érdekesek, tényleg túl lehetne lépni a 07-es SB-n egy nagy picsánrúgással. jót tenne például ha a pats ex OL -ből vki félrészegen elkotyogná, mennyivel fogadtak a pats L-re 😀
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
amennyire én értettem céloz olyan dolgokra ( ha nem is ilyen konkrétan ) Rolle amiket itt is említettünk (

nincs igazi vezér , nincs igazi egység ) és ebből egyenesen jön hogy nincs tűz , nincs csapat....

és ez nagyban edzői hiba !
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Így van jövünk, úgyhogy felköthetitek, mert még egyszer nem fogunk úgy játszani, mint a pitts ellen. 😀NOrbyyyyy
Akkor rosszabbul? 😀Asbee
vicces? 😀 Természetesen jobban. 😀 😀NOrbyyyyy
Hát majd meglátjuk, azért annyira nem vagytok jók. Ha összeáll a futás elleni védekezésünk akkor megverünk titeket sztem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha megnéznéd, ki lennél 😊 Nem a vereség ténye a szar, hanem ez a teljes csőd amit előadtunk mindkét oldalon. Na mindegy, most már nézzünk előre, jön a Titans meccs, Chris Johnsonnal...Szesze
Így van jövünk, úgyhogy felköthetitek, mert még egyszer nem fogunk úgy játszani, mint a pitts ellen. 😀NOrbyyyyy
Akkor rosszabbul? 😀Asbee
vicces? 😀 Természetesen jobban. 😀 😀
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szar meccs lehetett...szerencsére nem láttam, de én annyira nem vok kiakadva. Szsziszka
Ha megnéznéd, ki lennél 😊 Nem a vereség ténye a szar, hanem ez a teljes csőd amit előadtunk mindkét oldalon. Na mindegy, most már nézzünk előre, jön a Titans meccs, Chris Johnsonnal...Szesze
Így van jövünk, úgyhogy felköthetitek, mert még egyszer nem fogunk úgy játszani, mint a pitts ellen. 😀NOrbyyyyy
Akkor rosszabbul? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szar meccs lehetett...szerencsére nem láttam, de én annyira nem vok kiakadva. Szsziszka
Ha megnéznéd, ki lennél 😊 Nem a vereség ténye a szar, hanem ez a teljes csőd amit előadtunk mindkét oldalon. Na mindegy, most már nézzünk előre, jön a Titans meccs, Chris Johnsonnal...Szesze
Így van jövünk, úgyhogy felköthetitek, mert még egyszer nem fogunk úgy játszani, mint a pitts ellen. 😀
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
http://www.nydailynews.com/blogs/giants/2010/09/rolle-rips-giants-controlled-e.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+nydnrss%2Fblogs%2Fgiants+%28Blogs%2FThe+Blue+Screen%29

Ez egy kicseszettül érdekes cikk, és egyben nyilatkozat Rolle-tól, hogy szerinte miért voltunk olyan szarok vasárnap.
Az edzői stábot ismerve ebben nagyon is lehet valami.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
chicago még lufi is lehet. nem játszottak még elitcsapattal
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nézegettem a sorsolásokat. A Dallas azzal, h elbukta ezt az első két meccset nagyon nehéz helyzetbe került, mert baromi nehéz meccsei jönnek most, könnyen lehet, h a 7. fordulóig amikor egymással játszunk nem lesz neki 1 győzelemnél többje.. (Hou-Ten-Min, kettő idegenben ráadásul, utána BYE). Ha ez tényleg így lesz akkor az természetesen nekünk nagyon jó lenne. Nekünk addig TEN(o)-CHI(o)-HOU(i)-DET(o) meccseink lesznek. A Tennesse és a Houston jobbnak tűnik jelenleg, de a Chicago és most már a Detroit sem könnyű ellenfél, de a hazai pálya miatt azokat illene hozni. Ahogy nézegettem egy 9-7es mutató akár csoportgyőzelemre is elég lehet idén.Szesze
Én az első két forduló alapján a csoportunkban egy 10-6-os mérleget mondanék már biztos csoportgyőzelemnek , de lehet, hogy igazad lesz, és a 9-7-es is elég lesz. Az biztos, hogy az előzetes számolgatás szerint a DAL 2 olyan meccset bukott, amit győzelemnek vettek, mi és a PHI ott vagyunk, ahová vártuk magunkat (1-1), a Washington szerintem 1 győzelemmel (DAL ellen) többnél tart, mint amire számítani lehetett.

Asszem amúgy, hogy most a North a legerősebb az NFC ben. Én nagyon félek a CHI és a DET meccsektől, pedig azokat hozni kell a 10-6-hoz! A következő 4 meccsből 3-1-et kell csinálnunk az mindegy, hogy milyen eloszlásban, bár a tie-breaking szabályok miatt akkor inkább az AFC-stől kapjunk ki (TEN)G-men
Én is félek a Chi és Det meccsektől, igazából minden meccstől félek 😊 Ha a Titans-t meg tudnánk verni akkor az visszaadná a hitemet, de egyelőre eléggé pesszimista vagyok, absz őket érzem esélyesnek. A védelmük nagyon erős, támadásban elsősorban futnak, de azt nagyon jól. Kis pozitívum, h a Panthers futójátékát meg tudtuk fogni,de sztem most nehezebb dolgunk lesz.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nézegettem a sorsolásokat. A Dallas azzal, h elbukta ezt az első két meccset nagyon nehéz helyzetbe került, mert baromi nehéz meccsei jönnek most, könnyen lehet, h a 7. fordulóig amikor egymással játszunk nem lesz neki 1 győzelemnél többje.. (Hou-Ten-Min, kettő idegenben ráadásul, utána BYE). Ha ez tényleg így lesz akkor az természetesen nekünk nagyon jó lenne. Nekünk addig TEN(o)-CHI(o)-HOU(i)-DET(o) meccseink lesznek. A Tennesse és a Houston jobbnak tűnik jelenleg, de a Chicago és most már a Detroit sem könnyű ellenfél, de a hazai pálya miatt azokat illene hozni. Ahogy nézegettem egy 9-7es mutató akár csoportgyőzelemre is elég lehet idén.Szesze
Én az első két forduló alapján a csoportunkban egy 10-6-os mérleget mondanék már biztos csoportgyőzelemnek , de lehet, hogy igazad lesz, és a 9-7-es is elég lesz. Az biztos, hogy az előzetes számolgatás szerint a DAL 2 olyan meccset bukott, amit győzelemnek vettek, mi és a PHI ott vagyunk, ahová vártuk magunkat (1-1), a Washington szerintem 1 győzelemmel (DAL ellen) többnél tart, mint amire számítani lehetett.

Asszem amúgy, hogy most a North a legerősebb az NFC ben. Én nagyon félek a CHI és a DET meccsektől, pedig azokat hozni kell a 10-6-hoz! A következő 4 meccsből 3-1-et kell csinálnunk az mindegy, hogy milyen eloszlásban, bár a tie-breaking szabályok miatt akkor inkább az AFC-stől kapjunk ki (TEN)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a dallas tutifix hogy nyer houstonban. igaz ehhez akkorát kell játszaniuk mint tavaly, mikor ütötték a saintst idegenben

amerika csapata nem kezdhet 0-3-al, ezt tudni fogják a zebrák is, a texans GM-at szerintem hétfő óta hívogatja Jones hogy mit kérnek a szoros buktáért. remélem jó nagy odds-a lesz a vendégsikernekvittore
Houstonban biztos hogy nem így állnak hozzá a meccshez, mivel az ott egy helyi rangadó. Nagy meccs lesz, de szerintem Houston győzelemmel. A mi meccsünk pedig azon fog múlni, hogy CJ mennyire tud ficánkolni. Azt láthattuk, hogy meg lehet fogni őt is, a Steelers D nagyot játszott, nekünk is valami hasonlóra lenne szükségünk. Nyerni kell, mert különben nagyon nehéz lesz akárcsak pozitív mérleget kihozni a szezonból.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a dallas tutifix hogy nyer houstonban. igaz ehhez akkorát kell játszaniuk mint tavaly, mikor ütötték a saintst idegenben

amerika csapata nem kezdhet 0-3-al, ezt tudni fogják a zebrák is, a texans GM-at szerintem hétfő óta hívogatja Jones hogy mit kérnek a szoros buktáért. remélem jó nagy odds-a lesz a vendégsikernek
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
no problem !
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Szóval akkor yooker-ral kiegészítve az állás:

Heti eredmények:

1. Szesze 5 pont
2. csebi 4 pont
Chevy 4 pont
4. vadibandi 3 pont
kristof 3 pont
yooker 3 pont
7. Badman 2 pont
Winters 2 pont
balu10 2 pont
Asbee 2 pont
Szsziszka 2 pont
ironroy 2 pont
Buchek 2 pont
14. Forti 1 pont
Hysterics 1 pont
16. G-men 0 pont

Összesített állás 2 forduló után:

1. csebi 10 pont (6+4)
2. Badman 9 pont (7+2)
Szesze 9 pont (4+5)
4. Asbee 8 pont (6+2)
Chevy 8 pont (4+4)
6. balu10 7 pont (5+2)
ironroy 7 pont (5+2)
Szsziszka 7 pont (5+2)
9. G-men 6 pont (6+0)
kristof 6 pont (3+3)
vadibandi 6 pont (3+3)
12. Lance 5 pont (5+-)
13. yooker 3 pont (-+3)
14. Buchek 2 pont (-+2)
Winters 2 pont (-+2)
16. Forti 1 pont (-+1)
Hysterics 1 pont (-+1)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hello!Próbáltam nevezni a tippjátékra de nem látom az eredményem a táblázatban....
pedig még 0 ponttal is lehet szerepelni 😊)

yooker
Hú, bocs kihagytalak véletlenül.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Hello!Próbáltam nevezni a tippjátékra de nem látom az eredményem a táblázatban....
pedig még 0 ponttal is lehet szerepelni 😊)

bemásolnám ide mégegyszer a tippeket ( nem módosítottam) ha lesz időd légyszi sorolj be Kösz!

Sziasztok
!Most tudtam magam aktivizálni az új megjelenés óta , így lemaradtam az első körről tippelésben , de messze még a vége szóval beszállok én is!
Méghozzá optimista tippekkel a Colts ellen!



1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen?C
3. Hány passzolt TD-nk lesz? 2
4. Ki dob több interception-t? C
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen?A
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
7. Hány sacket szerzünk? B
8. Hány sacket szedünk be? B
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? D
10. Ki szerzi a legtöbb pontot?B
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) C
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen?B

Heti eredmények:

1. Szesze 5 pont
2. csebi 4 pont
Chevy 4 pont
4. vadibandi 3 pont
kristof 3 pont
6. Badman 2 pont
Winters 2 pont
balu10 2 pont
Asbee 2 pont
Szsziszka 2 pont
ironroy 2 pont
Buchek 2 pont
13. Forti 1 pont
Hysterics 1 pont
15. G-men 0 pont

Összesített állás 2 forduló után:

1. csebi 10 pont (6+4)
2. Badman 9 pont (7+2)
Szesze 9 pont (4+5)
4. Asbee 8 pont (6+2)
Chevy 8 pont (4+4)
6. balu10 7 pont (5+2)
ironroy 7 pont (5+2)
Szsziszka 7 pont (5+2)
9. G-men 6 pont (6+0)
kristof 6 pont (3+3)
vadibandi 6 pont (3+3)
12. Lance 5 pont (5+-)
13. Buchek 2 pont (-+2)
Winters 2 pont (-+2)
15. Forti 1 pont (-+1)
Hysterics 1 pont (-+1)Szesze
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nézegettem a sorsolásokat. A Dallas azzal, h elbukta ezt az első két meccset nagyon nehéz helyzetbe került, mert baromi nehéz meccsei jönnek most, könnyen lehet, h a 7. fordulóig amikor egymással játszunk nem lesz neki 1 győzelemnél többje.. (Hou-Ten-Min, kettő idegenben ráadásul, utána BYE). Ha ez tényleg így lesz akkor az természetesen nekünk nagyon jó lenne. Nekünk addig TEN(o)-CHI(o)-HOU(i)-DET(o) meccseink lesznek. A Tennesse és a Houston jobbnak tűnik jelenleg, de a Chicago és most már a Detroit sem könnyű ellenfél, de a hazai pálya miatt azokat illene hozni. Ahogy nézegettem egy 9-7es mutató akár csoportgyőzelemre is elég lehet idén.Szesze
Hát igen benne vagyunk a kaksiban, ha nem nyerünk Houstonban...
Abban reménykedek h nem játszunk megint annyi hibával, lehetne az a 0-2 2-0is. Ha nagy gáz lesz sweepelünk titeket meg a philit is 😛😛😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nézegettem a sorsolásokat. A Dallas azzal, h elbukta ezt az első két meccset nagyon nehéz helyzetbe került, mert baromi nehéz meccsei jönnek most, könnyen lehet, h a 7. fordulóig amikor egymással játszunk nem lesz neki 1 győzelemnél többje.. (Hou-Ten-Min, kettő idegenben ráadásul, utána BYE). Ha ez tényleg így lesz akkor az természetesen nekünk nagyon jó lenne. Nekünk addig TEN(o)-CHI(o)-HOU(i)-DET(o) meccseink lesznek. A Tennesse és a Houston jobbnak tűnik jelenleg, de a Chicago és most már a Detroit sem könnyű ellenfél, de a hazai pálya miatt azokat illene hozni. Ahogy nézegettem egy 9-7es mutató akár csoportgyőzelemre is elég lehet idén.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Heti eredmények:

1. Szesze 5 pont
2. csebi 4 pont
Chevy 4 pont
4. vadibandi 3 pont
kristof 3 pont
6. Badman 2 pont
Winters 2 pont
balu10 2 pont
Asbee 2 pont
Szsziszka 2 pont
ironroy 2 pont
Buchek 2 pont
13. Forti 1 pont
Hysterics 1 pont
15. G-men 0 pont

Összesített állás 2 forduló után:

1. csebi 10 pont (6+4)
2. Badman 9 pont (7+2)
Szesze 9 pont (4+5)
4. Asbee 8 pont (6+2)
Chevy 8 pont (4+4)
6. balu10 7 pont (5+2)
ironroy 7 pont (5+2)
Szsziszka 7 pont (5+2)
9. G-men 6 pont (6+0)
kristof 6 pont (3+3)
vadibandi 6 pont (3+3)
12. Lance 5 pont (5+-)
13. Buchek 2 pont (-+2)
Winters 2 pont (-+2)
15. Forti 1 pont (-+1)
Hysterics 1 pont (-+1)Szesze
Nesze neked optimista hozzáállás, rögtön ott a 0 pontom... nem baj, ezt tartani fogom, én vadibandival ellentétben a dupla öröm vagy dupla bánat elvet vallom.

Fantasyben is égtem, mint a Reichstag a QB - Eli, WR - H. Nicks, DEF - NY Giants hármassal. Bezzeg az első körben...
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
olyan volt ez a meccs mint tavaly denverben

Jacobsot sokáig jegelik, felszívja magát, egyszer kap egy labdát és repedni fognak a titans védők bordái 😀

van rá 5% esély, de lehet hogy ezzel akarják motiválni Jacobs-t. van akinél ez válik be hogy úgy hozzák ki belőle a maxot hogy előtte direkt mellőzik. nekem elég ha csak november-január viszonylatban kezdi el a pusztítást

inkább azt nézzük, hogy verhető a titans. a panthers elleni run D-t kell megismételni és akkor nem mennek 10 pont felé. mi meg kétszer csak bemegyünk TD-re a rövidpasszos játékkal. erőltetni kellene a TE és RB passzokat is, hogy a WR-ekre kevesebb figyelem jusson