New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sztem meg ha 24 pontot kap úgy, h egy playt se tud levédekezni akkor a védővel nagyobb gondok vannak.. Az Eagles messze volt attól, h megverje a Packerst, a második félidőben feljöttek egy olyan meccsen amelyik ugyanígy eldőlt az első félidőben, mint a miénk most. Tegnap viszont éppen, h meg tudták őrizni a vezetést a Detroit ellen. A Redskins elbalfaszkodta a meccsét ami szintén nem a nagy tartásukat igazolja. (az első fordulós Was-Dal pedig kifejezetten gyenge meccs volt). A Houston főcsoportdöntőjére befizetek. A Dallasról valamiért elfelejtettél nyilatkozni 😊 (a Carolina meccs mellesleg nem volt nyögvenyelős, de tény h gyengének tűnnek, így nem egy nagy fegyvertény)Szesze
Az a szép, hogy mindannyian másképp látjuk a helyzetet. 😊 Nekem Gilbride sosem volt a kedvencem, és még finoman fogalmaztam. 😊 A Superbowl évében is csak a védelemnek köszönhettük a végső sikert, amióta pedig a védelem nem olyan stabil, azóta sokkal jobban kijönnek Gilbride gyengeségei.

Off: közben Ronnie O'Sullivan lökött egy 147-et Glasgow-ban. :cool:
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szeptemberben belefér. 6-0-ás kezdés (denver) mutatta szépen , mekkorát lehet szopni a PO reményekkel.

szerintem nekünk optimális lenne november közepére egy 6-4 (tervezett oboák: teness, houston, dallas) és utána behúzni az utolsó 6 meccsből 4-et. így meglenne a felpörgés a playoffra. az nfc nordoktól az utsó 6 meccsen kikapunk, a többi hozható, remélhetőleg a redskinsnek már tét nélküli lesz
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Én Gilbride-ot szeretem, így lehet h elfogult vagyok vele, de a "liga legrosszabb OC-ja" titulus mindenképpen hatalmas túlzás/butaság. Az, h a fal gyenge volt nem az ő hibája, különben sem a támadással van a fő probléma továbbra sem, meggyőződésem, h ez a tegnapi teljesítmény idény szinten nem lesz jellemző támadóoldalon, ellenben a védőnél sajnos könnyen lehet, h igen...

Senki nem játszott jobban a csoportriválisok közül! A Dallas két gyenge meccsen van túl, a Philly szintén, egyedül a Redskins mutatott többet, mint várható volt, de ők is elbuktak egy megnyert meccset tegnap ami még idegesítőbb tud lenni, mint az ilyen sima zakó, mint a miénk. Gyenge lett a csoportunk ez az igazság!Szesze
Szerintem ha egy csapat nem szerez pontot egy félidőben, akkor igenis a támadóegységgel vannak gondok. Köztudott, hogy Peyton Manning ellen az a legjobb módszer ha nem engedik fel a pályára. Ahhoz pedig jó playcalling kell. Nem véletlen az, hogy mindössze egyszer volt főedző, radásul akkor sem volt sikeres. És a buffalói esetét még nem is említettem. Ami pedig a csoport többi tagját illeti, igenis jobban játszottak. Az Eagles majdnem megverte a Packerst, a Washington majdnem megverte azt a Houstont, akik szerintem az idény legnagyobb meglepetését fogják okozni azzal, hogy AFC főcsoportdöntőt fognak játszani. Minket pedig tönkrevert a Colts, illetve nyögvenyelősen megvertük a Carolinát, aki most hazai pályán kapott ki simán a Tampától. Ettől még természetesen lehet, hogy megnyerjük a csoportot, de jelenleg nem mi vagyunk az esélyesek erre sajnos.Badman
Sztem meg ha 24 pontot kap úgy, h egy playt se tud levédekezni akkor a védővel nagyobb gondok vannak.. Az Eagles messze volt attól, h megverje a Packerst, a második félidőben feljöttek egy olyan meccsen amelyik ugyanígy eldőlt az első félidőben, mint a miénk most. Tegnap viszont éppen, h meg tudták őrizni a vezetést a Detroit ellen. A Redskins elbalfaszkodta a meccsét ami szintén nem a nagy tartásukat igazolja. (az első fordulós Was-Dal pedig kifejezetten gyenge meccs volt). A Houston főcsoportdöntőjére befizetek. A Dallasról valamiért elfelejtettél nyilatkozni 😊 (a Carolina meccs mellesleg nem volt nyögvenyelős, de tény h gyengének tűnnek, így nem egy nagy fegyvertény)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én Gilbride-ot szeretem, így lehet h elfogult vagyok vele, de a "liga legrosszabb OC-ja" titulus mindenképpen hatalmas túlzás/butaság. Az, h a fal gyenge volt nem az ő hibája, különben sem a támadással van a fő probléma továbbra sem, meggyőződésem, h ez a tegnapi teljesítmény idény szinten nem lesz jellemző támadóoldalon, ellenben a védőnél sajnos könnyen lehet, h igen...

Senki nem játszott jobban a csoportriválisok közül! A Dallas két gyenge meccsen van túl, a Philly szintén, egyedül a Redskins mutatott többet, mint várható volt, de ők is elbuktak egy megnyert meccset tegnap ami még idegesítőbb tud lenni, mint az ilyen sima zakó, mint a miénk. Gyenge lett a csoportunk ez az igazság!Szesze
Szerintem ha egy csapat nem szerez pontot egy félidőben, akkor igenis a támadóegységgel vannak gondok. Köztudott, hogy Peyton Manning ellen az a legjobb módszer ha nem engedik fel a pályára. Ahhoz pedig jó playcalling kell. Nem véletlen az, hogy mindössze egyszer volt főedző, radásul akkor sem volt sikeres. És a buffalói esetét még nem is említettem. Ami pedig a csoport többi tagját illeti, igenis jobban játszottak. Az Eagles majdnem megverte a Packerst, a Washington majdnem megverte azt a Houstont, akik szerintem az idény legnagyobb meglepetését fogják okozni azzal, hogy AFC főcsoportdöntőt fognak játszani. Minket pedig tönkrevert a Colts, illetve nyögvenyelősen megvertük a Carolinát, aki most hazai pályán kapott ki simán a Tampától. Ettől még természetesen lehet, hogy megnyerjük a csoportot, de jelenleg nem mi vagyunk az esélyesek erre sajnos.
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Pont ezt beszéltük ugye múlt héten hogy nem tudjuk mi várható a csoporttól, de sztem idén csak a csoportgyőztes fog a PO-ba jutni.
Sajnos tényleg úgy tűnik hogy kicsit lemaradtunk mindenki 😕
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ez a meccs totális csőd volt. A Fewell féle védelem eddig nem sokkal mutatott többet, mint a tavalyi Sheridan féle, de a legnagyobb baj még mindíg az, hogy a liga legrosszabb OC-je továbbra is minket "erősít". Ilyen playcalling-gal egyszerűen nem lehet nyerni, ráadásul folyamatosan hagyta, hogy Diehl egyedül próbáljon meg Freeney ellen védekezni. Legalább egy TE vagy FB mehetett volna segíteni neki, de nem. Eli-nek nem volt ideje normálisan passzolni az esetek nagy részében, amikor volt akkor TD is lett. Nem lesz egyszerű idény, legalábbis az első két meccs játéka alapján, mert mindhárom csoportrivális jobban játszott az eddigi meccsein, még a Dallas is.

Ja és még mindíg azt mondom: FIRE KEVIN GILBRIDE!!!!!!!!!!!!Badman
Én Gilbride-ot szeretem, így lehet h elfogult vagyok vele, de a "liga legrosszabb OC-ja" titulus mindenképpen hatalmas túlzás/butaság. Az, h a fal gyenge volt nem az ő hibája, különben sem a támadással van a fő probléma továbbra sem, meggyőződésem, h ez a tegnapi teljesítmény idény szinten nem lesz jellemző támadóoldalon, ellenben a védőnél sajnos könnyen lehet, h igen...

Senki nem játszott jobban a csoportriválisok közül! A Dallas két gyenge meccsen van túl, a Philly szintén, egyedül a Redskins mutatott többet, mint várható volt, de ők is elbuktak egy megnyert meccset tegnap ami még idegesítőbb tud lenni, mint az ilyen sima zakó, mint a miénk. Gyenge lett a csoportunk ez az igazság!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ez a meccs totális csőd volt. A Fewell féle védelem eddig nem sokkal mutatott többet, mint a tavalyi Sheridan féle, de a legnagyobb baj még mindíg az, hogy a liga legrosszabb OC-je továbbra is minket "erősít". Ilyen playcalling-gal egyszerűen nem lehet nyerni, ráadásul folyamatosan hagyta, hogy Diehl egyedül próbáljon meg Freeney ellen védekezni. Legalább egy TE vagy FB mehetett volna segíteni neki, de nem. Eli-nek nem volt ideje normálisan passzolni az esetek nagy részében, amikor volt akkor TD is lett. Nem lesz egyszerű idény, legalábbis az első két meccs játéka alapján, mert mindhárom csoportrivális jobban játszott az eddigi meccsein, még a Dallas is.

Ja és még mindíg azt mondom: FIRE KEVIN GILBRIDE!!!!!!!!!!!!Badman
Én tegnap végignéztem a DAL meccsét, vitatkoznék, hogy jobban játszottak volna, mint mi egy hete.

De mindegy is, mert úgyis lesz két meccsünk, hogy eldöntsük, ki a jobb.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a meccs totális csőd volt. A Fewell féle védelem eddig nem sokkal mutatott többet, mint a tavalyi Sheridan féle, de a legnagyobb baj még mindíg az, hogy a liga legrosszabb OC-je továbbra is minket "erősít". Ilyen playcalling-gal egyszerűen nem lehet nyerni, ráadásul folyamatosan hagyta, hogy Diehl egyedül próbáljon meg Freeney ellen védekezni. Legalább egy TE vagy FB mehetett volna segíteni neki, de nem. Eli-nek nem volt ideje normálisan passzolni az esetek nagy részében, amikor volt akkor TD is lett. Nem lesz egyszerű idény, legalábbis az első két meccs játéka alapján, mert mindhárom csoportrivális jobban játszott az eddigi meccsein, még a Dallas is.

Ja és még mindíg azt mondom: FIRE KEVIN GILBRIDE!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nah hát kb mindennel egyet értek amit írtatok és majdnem minden el is hangzott amiről én is akartam írni csak hajnalban már nem volt kedvem. A legkomolyabb gond a G-men által is említett OL.. Freeney és Mathis szétszedték a tackle-jeinket teljesen (Diehl élete leggyengébb meccsén van túl), igazából ekkora ruhát nem mostanában mértek erre a falra, mint tegnap. Eli-nak esélye sem volt, h körülnézzen szinte, amikor nagy ritkán volt egy kis ideje akkor is félve dobta el a labdát. Ez azért nagy negatív meglepetése volt a meccsnek, sajnos úgy néz ki a pár évvel ezlelőtti ligaelit falunk kezd kiöregedni. Persze eddig is voltak jelek rá bőven, de nem ilyen dózisban. (megjegyzem a félidőben 1 passzolt yardunk volt...)
A Jacobs féle probléma is fontos, nemtom én sem, h miért hanyagoljuk? főleg, h nem is jó a futás. Engem bevallom idegesít Bradshaw táncikálós stílusa, továbbra is azt mondom, h neki kiegészítőnek kéne lennie, de most már szinte all-down lesz lassan.. (mondjuk a második félidőben Jacobs az említett sisak-mizzéria miatt nem játszott ami még pluszban egy szánalmas dolog volt).
A védelem katasztrófa volt.. Jól hangzik, h passz ellen álltunk fel, csakhogy az első drive-ban úgy jöttek végig a pályán, h egyetlen egy passzt sem tudtunk levédekezni és egy futást sem tartottunk pár yardon. (A DL sehol nem volt a sec esélytelen volt bármire is). Nevetségesen gyenge volt az egész védelem és védekezési rendszer. A következő drive-tól miután megvolt az előny elkezdtek futni és az még jobban működött, semmire nem volt ellenszerünk pedig semmi extrát nem csináltak. Az Indy tavaly 31., 2 éve utolsó volt futásban, ellenünk most kb 5-ös átlaggal jöttek 160at, de a meccs döntő részében ez az átlag 5 fölött volt jóval.
Teljes csőd volt ez a meccs, oké h be volt kalkulálva a vereség, erős volt az ellenfél és ki is jött nekik a lépés minden téren tegnap, de ez elsősorban miattunk történhetett. Ha nem lett volna a tavalyi év akkor nem is foglalkoznék az egésszel, csakhogy idén is elkezdtük, h félidőre elbukjuk a meccset. Finoman szólva sem bizakodom a jövőt illetően...
Aki nem látta a meccset sztem ne is eröltesse, a statisztikák nem írják le megfelelően, h mennyire gyengék voltunk.Szesze
Freeney úgy játszott Diehl-lel, mint macska az egérrel. A 3. negyedben már voltak olyan play-ek, hogy négyen blokkoltuk a két DE-jüket, de ők ketten úgyis összenyomták a zsebet, hogy Eli alig úszta meg a soros sack-et aztán méterekkel fölé dobta Mario-t, szerintem te is erre a jelenetre gondoltál.

A két sack, amiből elvesztett fumble lett totál váratlanul érte őt, mindkettő a vak oldalról. Az elsőnél Diehl még próbálta két kézzel visszahúzni Freeney egyik karját (nyilvánvaló holding), de aztán azt is elengedte. A másodiknál gyakorlatilag contact nélkül engedte át, nem is értettem.

Azt továbbra is fenntartom, hogy ezek nélkül a fumble-ök nélkül szorosabb lett volna a meccs, kábé az lett volna az eredmény (10 pontos vereség), amivel itt mindenki számolt a szezon előtt.G-men
Jah, megvan az a jelenet, de volt több hasonló is. Freeney nagyon látványosan szétszedte Diehlt tényleg, jövő évben mindenképpen OT-t húznék első körben, eljött az ideje.
A baj az, h ezek nélkül az ő offense-ük is többet hozzárakott volna, volt bennük még bőven, de ez is elég volt egy sima győzelemhez... nem lett volna ez sehogy 10 pont, ennyi volt a minimum köztünk tegnap
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
csak félálomban láttam az első félidőt, de nagyon feltartott kézzel ment fel a csapat

Coughlin reakciói érdekesek: ha szopó a meccs, az egyetlen dolog, amit látok tőle, hogy húzza a száját a pálya szélén. nem beszél a többi edzővel, játékossal, senkivel. nem nagyon tud belenyúlni a játékba meccs közbenvittore
Ezt már én is akartam írni.
Személy szerint engem roppant idegesít, hogy Coughlin olyan arckifejezéssel álldogál ott egy-egy elrontott play után, mint a hatéves kisgyerek, akit a tízévesek pont most zavartak el a focipályáról. Tehetetlen düh látszik az arcán, de nem az, hogy tudja, mit kéne változtatni, hogy a következő play már sikerüljön.
(Mondjuk a challange-e bejött, de semmire sem mentünk vele.)G-men
Amikor SBt nyertünk akkor is így viselkedett 😊 de egyébként, ha idén is beégünk akkor kb 100%,h kirúgják.Szesze
Akkor azért többször mosolygott is 😉
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nah hát kb mindennel egyet értek amit írtatok és majdnem minden el is hangzott amiről én is akartam írni csak hajnalban már nem volt kedvem. A legkomolyabb gond a G-men által is említett OL.. Freeney és Mathis szétszedték a tackle-jeinket teljesen (Diehl élete leggyengébb meccsén van túl), igazából ekkora ruhát nem mostanában mértek erre a falra, mint tegnap. Eli-nak esélye sem volt, h körülnézzen szinte, amikor nagy ritkán volt egy kis ideje akkor is félve dobta el a labdát. Ez azért nagy negatív meglepetése volt a meccsnek, sajnos úgy néz ki a pár évvel ezlelőtti ligaelit falunk kezd kiöregedni. Persze eddig is voltak jelek rá bőven, de nem ilyen dózisban. (megjegyzem a félidőben 1 passzolt yardunk volt...)
A Jacobs féle probléma is fontos, nemtom én sem, h miért hanyagoljuk? főleg, h nem is jó a futás. Engem bevallom idegesít Bradshaw táncikálós stílusa, továbbra is azt mondom, h neki kiegészítőnek kéne lennie, de most már szinte all-down lesz lassan.. (mondjuk a második félidőben Jacobs az említett sisak-mizzéria miatt nem játszott ami még pluszban egy szánalmas dolog volt).
A védelem katasztrófa volt.. Jól hangzik, h passz ellen álltunk fel, csakhogy az első drive-ban úgy jöttek végig a pályán, h egyetlen egy passzt sem tudtunk levédekezni és egy futást sem tartottunk pár yardon. (A DL sehol nem volt a sec esélytelen volt bármire is). Nevetségesen gyenge volt az egész védelem és védekezési rendszer. A következő drive-tól miután megvolt az előny elkezdtek futni és az még jobban működött, semmire nem volt ellenszerünk pedig semmi extrát nem csináltak. Az Indy tavaly 31., 2 éve utolsó volt futásban, ellenünk most kb 5-ös átlaggal jöttek 160at, de a meccs döntő részében ez az átlag 5 fölött volt jóval.
Teljes csőd volt ez a meccs, oké h be volt kalkulálva a vereség, erős volt az ellenfél és ki is jött nekik a lépés minden téren tegnap, de ez elsősorban miattunk történhetett. Ha nem lett volna a tavalyi év akkor nem is foglalkoznék az egésszel, csakhogy idén is elkezdtük, h félidőre elbukjuk a meccset. Finoman szólva sem bizakodom a jövőt illetően...
Aki nem látta a meccset sztem ne is eröltesse, a statisztikák nem írják le megfelelően, h mennyire gyengék voltunk.Szesze
Freeney úgy játszott Diehl-lel, mint macska az egérrel. A 3. negyedben már voltak olyan play-ek, hogy négyen blokkoltuk a két DE-jüket, de ők ketten úgyis összenyomták a zsebet, hogy Eli alig úszta meg a soros sack-et aztán méterekkel fölé dobta Mario-t, szerintem te is erre a jelenetre gondoltál.

A két sack, amiből elvesztett fumble lett totál váratlanul érte őt, mindkettő a vak oldalról. Az elsőnél Diehl még próbálta két kézzel visszahúzni Freeney egyik karját (nyilvánvaló holding), de aztán azt is elengedte. A másodiknál gyakorlatilag contact nélkül engedte át, nem is értettem.

Azt továbbra is fenntartom, hogy ezek nélkül a fumble-ök nélkül szorosabb lett volna a meccs, kábé az lett volna az eredmény (10 pontos vereség), amivel itt mindenki számolt a szezon előtt.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
csak félálomban láttam az első félidőt, de nagyon feltartott kézzel ment fel a csapat

Coughlin reakciói érdekesek: ha szopó a meccs, az egyetlen dolog, amit látok tőle, hogy húzza a száját a pálya szélén. nem beszél a többi edzővel, játékossal, senkivel. nem nagyon tud belenyúlni a játékba meccs közbenvittore
Ezt már én is akartam írni.
Személy szerint engem roppant idegesít, hogy Coughlin olyan arckifejezéssel álldogál ott egy-egy elrontott play után, mint a hatéves kisgyerek, akit a tízévesek pont most zavartak el a focipályáról. Tehetetlen düh látszik az arcán, de nem az, hogy tudja, mit kéne változtatni, hogy a következő play már sikerüljön.
(Mondjuk a challange-e bejött, de semmire sem mentünk vele.)G-men
Amikor SBt nyertünk akkor is így viselkedett 😊 de egyébként, ha idén is beégünk akkor kb 100%,h kirúgják.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
csak félálomban láttam az első félidőt, de nagyon feltartott kézzel ment fel a csapat

Coughlin reakciói érdekesek: ha szopó a meccs, az egyetlen dolog, amit látok tőle, hogy húzza a száját a pálya szélén. nem beszél a többi edzővel, játékossal, senkivel. nem nagyon tud belenyúlni a játékba meccs közbenvittore
Ezt már én is akartam írni.
Személy szerint engem roppant idegesít, hogy Coughlin olyan arckifejezéssel álldogál ott egy-egy elrontott play után, mint a hatéves kisgyerek, akit a tízévesek pont most zavartak el a focipályáról. Tehetetlen düh látszik az arcán, de nem az, hogy tudja, mit kéne változtatni, hogy a következő play már sikerüljön.
(Mondjuk a challange-e bejött, de semmire sem mentünk vele.)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nah hát kb mindennel egyet értek amit írtatok és majdnem minden el is hangzott amiről én is akartam írni csak hajnalban már nem volt kedvem. A legkomolyabb gond a G-men által is említett OL.. Freeney és Mathis szétszedték a tackle-jeinket teljesen (Diehl élete leggyengébb meccsén van túl), igazából ekkora ruhát nem mostanában mértek erre a falra, mint tegnap. Eli-nak esélye sem volt, h körülnézzen szinte, amikor nagy ritkán volt egy kis ideje akkor is félve dobta el a labdát. Ez azért nagy negatív meglepetése volt a meccsnek, sajnos úgy néz ki a pár évvel ezlelőtti ligaelit falunk kezd kiöregedni. Persze eddig is voltak jelek rá bőven, de nem ilyen dózisban. (megjegyzem a félidőben 1 passzolt yardunk volt...)
A Jacobs féle probléma is fontos, nemtom én sem, h miért hanyagoljuk? főleg, h nem is jó a futás. Engem bevallom idegesít Bradshaw táncikálós stílusa, továbbra is azt mondom, h neki kiegészítőnek kéne lennie, de most már szinte all-down lesz lassan.. (mondjuk a második félidőben Jacobs az említett sisak-mizzéria miatt nem játszott ami még pluszban egy szánalmas dolog volt).
A védelem katasztrófa volt.. Jól hangzik, h passz ellen álltunk fel, csakhogy az első drive-ban úgy jöttek végig a pályán, h egyetlen egy passzt sem tudtunk levédekezni és egy futást sem tartottunk pár yardon. (A DL sehol nem volt a sec esélytelen volt bármire is). Nevetségesen gyenge volt az egész védelem és védekezési rendszer. A következő drive-tól miután megvolt az előny elkezdtek futni és az még jobban működött, semmire nem volt ellenszerünk pedig semmi extrát nem csináltak. Az Indy tavaly 31., 2 éve utolsó volt futásban, ellenünk most kb 5-ös átlaggal jöttek 160at, de a meccs döntő részében ez az átlag 5 fölött volt jóval.
Teljes csőd volt ez a meccs, oké h be volt kalkulálva a vereség, erős volt az ellenfél és ki is jött nekik a lépés minden téren tegnap, de ez elsősorban miattunk történhetett. Ha nem lett volna a tavalyi év akkor nem is foglalkoznék az egésszel, csakhogy idén is elkezdtük, h félidőre elbukjuk a meccset. Finoman szólva sem bizakodom a jövőt illetően...
Aki nem látta a meccset sztem ne is eröltesse, a statisztikák nem írják le megfelelően, h mennyire gyengék voltunk.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
csak félálomban láttam az első félidőt, de nagyon feltartott kézzel ment fel a csapat

Coughlin reakciói érdekesek: ha szopó a meccs, az egyetlen dolog, amit látok tőle, hogy húzza a száját a pálya szélén. nem beszél a többi edzővel, játékossal, senkivel. nem nagyon tud belenyúlni a játékba meccs közben
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Én sem láttam a meccset, de az általam olvasottak alapján úgy gondolom, hogy nagyon meg akartuk fogni a passzjátékukat, és amikor PM látta, hogy 5-6 DB van fenn és passcoverage lesz áthívták futásra a playt és az 5-6 DB nem megoldás a futás ellen. Ezek alapján az edzők okolhatók talán leginkább a vereség mértéke miatt. Az AFC bajnokától abszolut benne van a zakó, de ne ilyen könnyedén garbagge time-mal.
Ráadásnak az idén javuló javuló védelem mellé cserébe kapunk egy folyamatosan gyengülő O line-t.
Legalább a csoport többi tagja is "remekelt". 😛

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Azért Fewell azt próbálta elérni, hogy ne nagyon tudjon passzolni PM, ezért akart több teret engedni a futásnak. Nem hiszem, hogy rengeten meccsen a védelem általában úgy nézzen ki h Grant és még 1 CB is benn van, LB közül meg csak Boley tartja magát.
Ezt a vereséget számoltam, nem nagy dolog, az aggasztó, hogy amíg én láttam (első félidő) nem volt nyomás Peytonon...csebi
Egyetértek! Nem lehet úgy készülni egy csapatra, h ők csak passzolnak, nem tudnak futni! Az ilyen sztereotípiákkal nyilván ők is tisztában vannak, és rá fognak játszani. Nem lehet teljesen feladni a futást, még akkor se, ha egy Peyton Manninget kell levédekezni.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nem láttam a meccset (és itthon a berendezésnek jobb lesz ha nem is pótlom), csak olvasgattam pár cikket ma reggel.
Jacobs hiszti...mégse viseli olyan jól a backup szerepet. Falhoz akarta várni a sisakot, de a közönség közt kötött ki ??? Még jó h nem qb-t játszik! Mindenesetre vhol megértem a srácot: tavaly kezdett, most meg kapott egy meccsen 4 carryt...azért nem hiszem h ez normális. 50-50% körüli megosztás lenne ideális Bradshaw-val, ha már nem Jacobs a #1. Nem tudom miért kell ennyire hanyagolni.
Az o-line-nak meg nagyon kéne javulni! Előző héten gyenge run-block, most meg már a pass-protection is szar volt!
Az mondjuk várható volt, h a Colt D nem fog újra akkorát betlizni a futás ellen mint múlt héten.
Végülis nincs világ vége, legalább kicsit tisztábban látunk, nem a Panthers volt az igazi erőfelmérő múlt héten. O-line nak, és a futásnak sokat kell javulni. Na meg a D-nek is (ahogy olvasom, Michael Johnsonra nem igen kéne coverage feladatokat osztani.)
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Azért Fewell azt próbálta elérni, hogy ne nagyon tudjon passzolni PM, ezért akart több teret engedni a futásnak. Nem hiszem, hogy rengeten meccsen a védelem általában úgy nézzen ki h Grant és még 1 CB is benn van, LB közül meg csak Boley tartja magát.
Ezt a vereséget számoltam, nem nagy dolog, az aggasztó, hogy amíg én láttam (első félidő) nem volt nyomás Peytonon...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
OL totál gyenge volt! Az MLB-keresési problémák közben meg is feledkeztünk arról, hogy itt is gondjaink vannak, hát tegnap látszott.... Csak az a szerencsénk, hogy a szezonban több Freeney-Mathis féle DE párossal már nem fogunk találkozni. Én 2 TD-t is az OL-nek tudok be, anélkül meg "csak" 24 pontot szoptunk. De tény, a D ugyanaz a talány volt, mint tavaly. Futás elleni védekezés csak nyomokban, és a sec is harmatgyenge volt. Oké, végülis SB-szintű volt az ellenfél, és úgy is játszott.

Pozitívum, hogy ezt a meccset előzetesen szinte mindenki vereségnek vette, simán meglehet még a 10-6, ami sztem idén elég lesz a csoportelsőséghez (ld. többiek eredményei, a DAL pl. inkább 2-0ra számított 2 kör után, mint 0-2-re)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát statok alapján meg a hszekből leszűrve nem lesz egy nagy élmény az ismétlés 😕 jövőhéten Titans kíváncsian várom mit tudunk majd CJ ellen
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Nah Fewell se jobb, mint Sheridan. Tök ugyanazt a fost hozzuk, mint tavaly. Szánalmas!Szesze
azt tudtam, hogy szarok leszünk, de azt a Moala TD-t nem kellett volna beszopni....

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nah Fewell se jobb, mint Sheridan. Tök ugyanazt a fost hozzuk, mint tavaly. Szánalmas!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Jövök estére!!! 😀ironroy
oks, legalább nem leszek egyedülSzesze
szerzünk valami fasza streamet és szakik leszünk! 😀ironroy
nekem van 247-em és azon most faszán jöttek a meccsek, remélem a miénk se fog akadni

Közben a Texans kikaparta a sírból a Redskins elleni meccset, ez nekünk jól jött (jó ez a Washington).. szerencsére a Dallas is kikapott, az Eagles kis híjján szintén. Eddig jó ez a forduló, meg kéne koronázni 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ejjha, gyűlnek a Giants szurkolók rendesen, örülök neki.
Lesz valaki éjjel amúgy itt?Szesze
Jövök estére!!! 😀ironroy
oks, legalább nem leszek egyedülSzesze
szerzünk valami fasza streamet és szakik leszünk! 😀