New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? D) Több, mint 7 ponttal kikapunk (csak vadibandi találta el - áruló 😊 )
Szesze
Általában szívesen tippelek a csapatom ellen, mert akkor is tudok örülni (sőt még jobban), ha nem találom el.




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Heti eredmények:

1. Szesze 5 pont
2. csebi 4 pont
Chevy 4 pont
4. vadibandi 3 pont
kristof 3 pont
6. Badman 2 pont
Winters 2 pont
balu10 2 pont
Asbee 2 pont
Szsziszka 2 pont
ironroy 2 pont
Buchek 2 pont
13. Forti 1 pont
Hysterics 1 pont
15. G-men 0 pont

Összesített állás 2 forduló után:

1. csebi 10 pont (6+4)
2. Badman 9 pont (7+2)
Szesze 9 pont (4+5)
4. Asbee 8 pont (6+2)
Chevy 8 pont (4+4)
6. balu10 7 pont (5+2)
ironroy 7 pont (5+2)
Szsziszka 7 pont (5+2)
9. G-men 6 pont (6+0)
kristof 6 pont (3+3)
vadibandi 6 pont (3+3)
12. Lance 5 pont (5+-)
13. Buchek 2 pont (-+2)
Winters 2 pont (-+2)
15. Forti 1 pont (-+1)
Hysterics 1 pont (-+1)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Úgy néz ki elég nehézre sikeredett a tippjáték a héten, mert 5 ponttal már el lehetett vinni (általam 😉 ) a héten legjobban tippelő titulust. (mindenki ellenőrizze a sajátját légyszi)

1. Mi lesz a végeredmény? D) Több, mint 7 ponttal kikapunk (csak vadibandi találta el - áruló 😊 )
2. Hány futott yardunk lesz összesen? C) 111-140 (120 lett, 7-en találták el)
3. Hány passzolt TD-nk lesz? C) 2 (8-an találták el)
4. Ki dob több interception-t? B) Eli (4 találat)
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen? C) más (Ware-nek volt a leghosszabb futása egy 14 yardos, senki nem találta el...)
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? C) Manningham (75 yard, sajnos magasan elég volt neki ennyi az első helyhez, 5-en találták el)
7. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 (pontosan egy: Kiwanuka, csak én találtam el :cool: )
8. Hány sacket szedünk be? C) 4-5 (pontosan: 4 (2 Freeney, 2 Mathis), senki nem találta el..)
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? D) Boley (13 pontot szerzett, csak én találtam el :cool: )
10. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) D) Goff (7,5 pont, csak én :cool: )
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) B) Thomas (8 ponttal, 4-en találták el)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 (Reynaud (is) lószart ért.. 3-an találták el)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Szar meccs lehetett...szerencsére nem láttam, de én annyira nem vok kiakadva. Szsziszka
Ha megnéznéd, ki lennél 😊 Nem a vereség ténye a szar, hanem ez a teljes csőd amit előadtunk mindkét oldalon. Na mindegy, most már nézzünk előre, jön a Titans meccs, Chris Johnsonnal...
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Most néztem meg a meccset ( javarészt átpörgetve mert végtelen rossz volt látni ami történt) !

pedig Optimistán vártam ( tippveseny) mert hittem az első meccsen látott pozitív jeleknek !( utólag : a Carolina nagyon úgy tűnik a Carolina volt gyenge)

Írtam itt a fórumon is hogy nagyon fontos lenne legalább szoros meccset játszani hát nem sikerült..... jönnek is a tavalyi gondok (akkor Osi hiszti, most Jacobs)
sajnos nemhogy megoldódtak volna a a tavalyi gondok hanem még újabbak is előjöttek
( O line) .
nem látom a csapatot se amúgy ...
Össze-vissza szaladgálás valahogy nincs a helyén senki egyszerűen nem áll össze egésszé a dolog!Rossz , elkésett erőtlen ütközések (Addai 2-3 után is simán ment még pár yardot) gyenge pass rush, nem sorolom....



szóval egyelőre padlón vagyok mint a csapat....
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Meg nem erősített információk szerint Jacobs arra fogja kérni a vezetőséget, hogy cseréljék el valahová. Egy A.J.Hawk for Jacobs cserét el tudnék képzelni, bár erre nem sok esély van.Badman
Akkor végünk lenne...Bradshaw-val nem tudunk végigvinni egy idényt. De a Bradshaw-Ware páros se hangzik sokkal jobban.
Szar meccs lehetett...szerencsére nem láttam, de én annyira nem vok kiakadva. A Panthers ellen jók voltunk sztem nagyjából mindkét oldalon. Persze gyenge ellenfél, de nem is egy fg-lal vertük őket. Ha a st nem olyan balfasz, lehet még nagyobb lett volna a különbség.
Eu az Indi zakó meg benne volt a pakliban. Az egyik td-t az O nyelte be, meg többször jó field pozícióba hozták Peytonékat is, aki a legjobb védelmeknek is össze szokott dobálni ennyi pontot. Ellene nehéz felmérni h mit tudunk.
Az O-line-nak javulni kell minden tekintetben...talán Andrews segíthetne kicsit, ha csodát nem is tenne, de legalább arra fel kéne használni h a kezdők ne érezzék annyira biztosnak a helyüket. (Én nem lepődnék meg ha be is kerülne.)
A D-nek is van hova javulni. Főleg a futás bosszantó, azt meg sztem Fewell nézte el, h otthagyta Johnson-t h fogja Clarkot (asszem akkor Kenny lement vmi kisebb sérülés miatt).
Szóval van hova javulni az említett területeken, de eddig egy gyenge ellenfél ellen egy magabiztos győzelem(még akkor is ha a st-ünk megpróbálta izgalmassá tenni), meg egy sb-résztvevőtől egy zakó. Vannak idegesítő hibák, főleg az h sokszor nagyon jó pozícióba hoztuk mindkét meccsen az ellenfél támadóit.
Ja és játszatni kéne Jacobsot!
H a Gilbride témához is hozzászóljak: sztem nem végez rossz munkát nálunk. Csak az a sok shotgunból futás...nekünk vhogy nem úgy megy mint az Indinek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bradshawt ne bántsuk, eddig talán ő az egyedüli, aki jól teljesített mind2 meccsen...

Védelmünk jelen állás szerint gyenge... ha most jacobs elmegy akkor igazán sajnálhatjuk brownt...csebi
Bradshaw-t tényleg ne bántsuk, Eli mellett ő az még, akin abszolút nem múlik a meccs...Winters
nem bántotta senki, csak én írtam, h nem szeretem a futási stílusát, de persze kurvára nem érdekel hogyan fut, ha eredményes. De azt tartom, h Jacobs-szal kéne megalapozni a futójátékot és utána bevetni Bradshawt.Szesze
igazából nem tudom h mennyire van szükségünk egy olyan Jacobsra aki hisztizik és nem is eredményes csak rontja a csapatmorált. Coughlin-nak le kéne vele ülni és megbeszélni a szituációt aztán majd meglátjuk
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Bradshawt ne bántsuk, eddig talán ő az egyedüli, aki jól teljesített mind2 meccsen...

Védelmünk jelen állás szerint gyenge... ha most jacobs elmegy akkor igazán sajnálhatjuk brownt...csebi
Bradshaw-t tényleg ne bántsuk, Eli mellett ő az még, akin abszolút nem múlik a meccs...Winters
nem bántotta senki, csak én írtam, h nem szeretem a futási stílusát, de persze kurvára nem érdekel hogyan fut, ha eredményes. De azt tartom, h Jacobs-szal kéne megalapozni a futójátékot és utána bevetni Bradshawt.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Bradshawt ne bántsuk, eddig talán ő az egyedüli, aki jól teljesített mind2 meccsen...

Védelmünk jelen állás szerint gyenge... ha most jacobs elmegy akkor igazán sajnálhatjuk brownt...csebi
Bradshaw-t tényleg ne bántsuk, Eli mellett ő az még, akin abszolút nem múlik a meccs...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 163 — Lucas Scott
Bradshawt ne bántsuk, eddig talán ő az egyedüli, aki jól teljesített mind2 meccsen...

Védelmünk jelen állás szerint gyenge... ha most jacobs elmegy akkor igazán sajnálhatjuk brownt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Nah hát kb mindennel egyet értek amit írtatok és majdnem minden el is hangzott amiről én is akartam írni csak hajnalban már nem volt kedvem. A legkomolyabb gond a G-men által is említett OL.. Freeney és Mathis szétszedték a tackle-jeinket teljesen (Diehl élete leggyengébb meccsén van túl), igazából ekkora ruhát nem mostanában mértek erre a falra, mint tegnap. Eli-nak esélye sem volt, h körülnézzen szinte, amikor nagy ritkán volt egy kis ideje akkor is félve dobta el a labdát. Ez azért nagy negatív meglepetése volt a meccsnek, sajnos úgy néz ki a pár évvel ezlelőtti ligaelit falunk kezd kiöregedni. Persze eddig is voltak jelek rá bőven, de nem ilyen dózisban. (megjegyzem a félidőben 1 passzolt yardunk volt...)
A Jacobs féle probléma is fontos, nemtom én sem, h miért hanyagoljuk? főleg, h nem is jó a futás. Engem bevallom idegesít Bradshaw táncikálós stílusa, továbbra is azt mondom, h neki kiegészítőnek kéne lennie, de most már szinte all-down lesz lassan.. (mondjuk a második félidőben Jacobs az említett sisak-mizzéria miatt nem játszott ami még pluszban egy szánalmas dolog volt).
A védelem katasztrófa volt.. Jól hangzik, h passz ellen álltunk fel, csakhogy az első drive-ban úgy jöttek végig a pályán, h egyetlen egy passzt sem tudtunk levédekezni és egy futást sem tartottunk pár yardon. (A DL sehol nem volt a sec esélytelen volt bármire is). Nevetségesen gyenge volt az egész védelem és védekezési rendszer. A következő drive-tól miután megvolt az előny elkezdtek futni és az még jobban működött, semmire nem volt ellenszerünk pedig semmi extrát nem csináltak. Az Indy tavaly 31., 2 éve utolsó volt futásban, ellenünk most kb 5-ös átlaggal jöttek 160at, de a meccs döntő részében ez az átlag 5 fölött volt jóval.
Teljes csőd volt ez a meccs, oké h be volt kalkulálva a vereség, erős volt az ellenfél és ki is jött nekik a lépés minden téren tegnap, de ez elsősorban miattunk történhetett. Ha nem lett volna a tavalyi év akkor nem is foglalkoznék az egésszel, csakhogy idén is elkezdtük, h félidőre elbukjuk a meccset. Finoman szólva sem bizakodom a jövőt illetően...
Aki nem látta a meccset sztem ne is eröltesse, a statisztikák nem írják le megfelelően, h mennyire gyengék voltunk.Szesze
Szeszének igaza van higgyétek el! Csak ERŐS IDEGZETŰEKNEK ajánljuk!ironroy
ezt el kellett volna olvasnom mielőtt leülök meccset nézni.
Ezért utálom a primetime meccseket, mert másnapig hírzárlatot rendelek, és este önkéntesen belefutok (a mostanában sajnos már megszokott) szar meccsekbe.

A védelem egy nagy nulla volt az offense-nél meg a falon ment el minden.
Már megint egy WR belenyúlkálása miatt van Eli-nak INT-je vazz. Fos helyre dobta, 3 védő közé ez igaz, de ettől függetlenül Smith volt az első aki beleért, és meg is markolta azt a szart. Ha elkapja, akkor Collinsworth is csak annyit mond, hogy "Brave Eli ,nice one little bro"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hidd el megunhatatlan 😉ironroy
Ahogy ez is:http://www.youtube.com/watch?v=xnaBZdQLC-s&feature=relatedForti
hát igen.. sajnos Strahan csak egy volt 😕 Nálam 4 éve ő a háttérkép a gépemen 😊
Egyébként én az SB győztes elkapásnál is jobban örültem amikor Tynes GB-ben harmadjára berúgta azt az FG-t. Ott valami extrém jól játszottunk, hatalmas meccs volt.Szesze
Nekem is ő volt a kedvencem a SB-t nyerő csapatból. Az az érzésem, hogy ő és Spags volt az a két láncszem, ami azóta is hiányzik a védelemből.
Itt van az új reklám, amiben szerepel, szerintem nagyon poénos. 😊
http://www.youtube.com/watch?v=U-J9NvAalco
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Na, ez elég harmatos volt.............😕
Hogy jobb kedvem legyen megnézem a XLII SB utolsó negyedét. (ajánlom mindenkinek, tuti jobb kedve lesz😊)
A baj akkor lesz igazán nagy, ha idén még tízszer kell megnéznem...................😊Forti
hidd el megunhatatlan 😉ironroy
Ahogy ez is:http://www.youtube.com/watch?v=xnaBZdQLC-s&feature=relatedForti
hát igen.. sajnos Strahan csak egy volt 😕 Nálam 4 éve ő a háttérkép a gépemen 😊
Egyébként én az SB győztes elkapásnál is jobban örültem amikor Tynes GB-ben harmadjára berúgta azt az FG-t. Ott valami extrém jól játszottunk, hatalmas meccs volt. (Burress halálra szopatta Harris-t az első perctől az utolsóig kb 😊 )
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Na, ez elég harmatos volt.............😕
Hogy jobb kedvem legyen megnézem a XLII SB utolsó negyedét. (ajánlom mindenkinek, tuti jobb kedve lesz😊)
A baj akkor lesz igazán nagy, ha idén még tízszer kell megnéznem...................😊Forti
hidd el megunhatatlan 😉ironroy
Ahogy ez is:http://www.youtube.com/watch?v=xnaBZdQLC-s&feature=related
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Kb Jacobs az utolsó olyan emberünk akiben van fanatizmus.. ha őt is elengedik akkor végleg elfogytak a motivátoraink. Jó nagy faszság lenne, remélem megtalálják a megoldást. Pl játszatni kellne.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Na, ez elég harmatos volt.............😕
Hogy jobb kedvem legyen megnézem a XLII SB utolsó negyedét. (ajánlom mindenkinek, tuti jobb kedve lesz😊)
A baj akkor lesz igazán nagy, ha idén még tízszer kell megnéznem...................😊Forti
hidd el megunhatatlan 😉
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Na, ez elég harmatos volt.............😕
Hogy jobb kedvem legyen megnézem a XLII SB utolsó negyedét. (ajánlom mindenkinek, tuti jobb kedve lesz😊)
A baj akkor lesz igazán nagy, ha idén még tízszer kell megnéznem...................😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Meg nem erősített információk szerint Jacobs arra fogja kérni a vezetőséget, hogy cseréljék el valahová. Egy A.J.Hawk for Jacobs cserét el tudnék képzelni, bár erre nem sok esély van.Badman
Ha ő elmegy kitérek a hitemből... :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meg nem erősített információk szerint Jacobs arra fogja kérni a vezetőséget, hogy cseréljék el valahová. Egy A.J.Hawk for Jacobs cserét el tudnék képzelni, bár erre nem sok esély van.Badman
Szerintem Jacobsot parda ültetni is nagy hülyeség volt. Ha elcserélnék most, akkor felejtsük is el a pozitív mérleget. Ha idén eddig nem is játszott jól, akkor is lehet még, és szerintem lesz is még ennél sokkal jobb.balu10
Nem Jacobs-on múlik a pozitív mérlegünk. Ha rendesen odatenné magát, és nem csak "táncolna", akkor nem került volna hátrébb a depth chart-on. Megkapta a nagy fizut, azóta nem teszi úgy oda magát.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Meg nem erősített információk szerint Jacobs arra fogja kérni a vezetőséget, hogy cseréljék el valahová. Egy A.J.Hawk for Jacobs cserét el tudnék képzelni, bár erre nem sok esély van.Badman
Szerintem Jacobsot parda ültetni is nagy hülyeség volt. Ha elcserélnék most, akkor felejtsük is el a pozitív mérleget. Ha idén eddig nem is játszott jól, akkor is lehet még, és szerintem lesz is még ennél sokkal jobb.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meg nem erősített információk szerint Jacobs arra fogja kérni a vezetőséget, hogy cseréljék el valahová. Egy A.J.Hawk for Jacobs cserét el tudnék képzelni, bár erre nem sok esély van.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ez a meccs totális csőd volt. A Fewell féle védelem eddig nem sokkal mutatott többet, mint a tavalyi Sheridan féle, de a legnagyobb baj még mindíg az, hogy a liga legrosszabb OC-je továbbra is minket "erősít". Ilyen playcalling-gal egyszerűen nem lehet nyerni, ráadásul folyamatosan hagyta, hogy Diehl egyedül próbáljon meg Freeney ellen védekezni. Legalább egy TE vagy FB mehetett volna segíteni neki, de nem. Eli-nek nem volt ideje normálisan passzolni az esetek nagy részében, amikor volt akkor TD is lett. Nem lesz egyszerű idény, legalábbis az első két meccs játéka alapján, mert mindhárom csoportrivális jobban játszott az eddigi meccsein, még a Dallas is.

Ja és még mindíg azt mondom: FIRE KEVIN GILBRIDE!!!!!!!!!!!!Badman
Én tegnap végignéztem a DAL meccsét, vitatkoznék, hogy jobban játszottak volna, mint mi egy hete.

De mindegy is, mert úgyis lesz két meccsünk, hogy eldöntsük, ki a jobb.G-men
DE mi egy hete a panthers ellen játszottunk akit a Tampa is simán vert...ironroy
Hál istennek / sajnos a foci nem úgy működik, hogy: A megveri B-t, B megveri C-t, akkor A és C meccsén csak A nyerhet.

Nyerhet még a Panthers is erősebb riválisok ellen, mi is megverhetjük a Packers-t, amire egyelőre kevés esélyt látok, de még a Bears ellen is.

Merítsünk erőt a 2007-es szezonból: szezon közben akkor sem voltunk túl fényesek, hogy csúsztunk be PO-ba, stb. stb. Aztán mégis miénk lett a SB.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Érdekes ez a támadól-védők vita. Lehet hogy tévedek, de úgy látom, hogy a defense talán túl van a tavalyi mélyponton, inkább ha nem is egyenletesen, de fejlődnek. Biztos, hogy időbe telik, amíg ismét a csapat erőssége lesznek. A két évvel ezelőtti védelemhez meg igazi fanatizáló vezérre lenne szükség a pályán, így azt nem hiszem hogy idén azt a szintet egyáltalán megközelítik. Az O-line szerintem pedig fokozatosan vissza esik. Kezdődött a gyengülő futással, és folytatódik a gyenge pass protectionnel. Remélem, hogy most vagyunk a mélypont közelében és innen már csak felfelé vezet az út. Két meccsből szerintem nem lehet még megjósolni a december végét. Lehet, hogy behúzzuk a csoportot, de lehet, hogy negatív lesz a mérlegünk. Gyengült a csoport, az biztos.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ez a meccs totális csőd volt. A Fewell féle védelem eddig nem sokkal mutatott többet, mint a tavalyi Sheridan féle, de a legnagyobb baj még mindíg az, hogy a liga legrosszabb OC-je továbbra is minket "erősít". Ilyen playcalling-gal egyszerűen nem lehet nyerni, ráadásul folyamatosan hagyta, hogy Diehl egyedül próbáljon meg Freeney ellen védekezni. Legalább egy TE vagy FB mehetett volna segíteni neki, de nem. Eli-nek nem volt ideje normálisan passzolni az esetek nagy részében, amikor volt akkor TD is lett. Nem lesz egyszerű idény, legalábbis az első két meccs játéka alapján, mert mindhárom csoportrivális jobban játszott az eddigi meccsein, még a Dallas is.

Ja és még mindíg azt mondom: FIRE KEVIN GILBRIDE!!!!!!!!!!!!Badman
Én tegnap végignéztem a DAL meccsét, vitatkoznék, hogy jobban játszottak volna, mint mi egy hete.

De mindegy is, mert úgyis lesz két meccsünk, hogy eldöntsük, ki a jobb.G-men
DE mi egy hete a panthers ellen játszottunk akit a Tampa is simán vert...
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Nah hát kb mindennel egyet értek amit írtatok és majdnem minden el is hangzott amiről én is akartam írni csak hajnalban már nem volt kedvem. A legkomolyabb gond a G-men által is említett OL.. Freeney és Mathis szétszedték a tackle-jeinket teljesen (Diehl élete leggyengébb meccsén van túl), igazából ekkora ruhát nem mostanában mértek erre a falra, mint tegnap. Eli-nak esélye sem volt, h körülnézzen szinte, amikor nagy ritkán volt egy kis ideje akkor is félve dobta el a labdát. Ez azért nagy negatív meglepetése volt a meccsnek, sajnos úgy néz ki a pár évvel ezlelőtti ligaelit falunk kezd kiöregedni. Persze eddig is voltak jelek rá bőven, de nem ilyen dózisban. (megjegyzem a félidőben 1 passzolt yardunk volt...)
A Jacobs féle probléma is fontos, nemtom én sem, h miért hanyagoljuk? főleg, h nem is jó a futás. Engem bevallom idegesít Bradshaw táncikálós stílusa, továbbra is azt mondom, h neki kiegészítőnek kéne lennie, de most már szinte all-down lesz lassan.. (mondjuk a második félidőben Jacobs az említett sisak-mizzéria miatt nem játszott ami még pluszban egy szánalmas dolog volt).
A védelem katasztrófa volt.. Jól hangzik, h passz ellen álltunk fel, csakhogy az első drive-ban úgy jöttek végig a pályán, h egyetlen egy passzt sem tudtunk levédekezni és egy futást sem tartottunk pár yardon. (A DL sehol nem volt a sec esélytelen volt bármire is). Nevetségesen gyenge volt az egész védelem és védekezési rendszer. A következő drive-tól miután megvolt az előny elkezdtek futni és az még jobban működött, semmire nem volt ellenszerünk pedig semmi extrát nem csináltak. Az Indy tavaly 31., 2 éve utolsó volt futásban, ellenünk most kb 5-ös átlaggal jöttek 160at, de a meccs döntő részében ez az átlag 5 fölött volt jóval.
Teljes csőd volt ez a meccs, oké h be volt kalkulálva a vereség, erős volt az ellenfél és ki is jött nekik a lépés minden téren tegnap, de ez elsősorban miattunk történhetett. Ha nem lett volna a tavalyi év akkor nem is foglalkoznék az egésszel, csakhogy idén is elkezdtük, h félidőre elbukjuk a meccset. Finoman szólva sem bizakodom a jövőt illetően...
Aki nem látta a meccset sztem ne is eröltesse, a statisztikák nem írják le megfelelően, h mennyire gyengék voltunk.Szesze
Szeszének igaza van higgyétek el! Csak ERŐS IDEGZETŰEKNEK ajánljuk!