New York Giants
50 feliratkozó
több mint 14 éve
most hitelen a látottakból és a statisztikákból a 3. downok sikertelensége 3/13 ha jól emlékszem ,illetve Jernigen 4 fumblija (visszahordásnál ha jól gondolom )
Eli eddig mindhárom (!) meccsen gyengécske volt , benne még nagy a fejlődési potenciál
ha diplomatikus akarok lenni...(gondolom nem meglepő , de az ő javulása sokat segítene..)
Nicks nagyon rendben van , Cruztól továbbra is sokat várok majd, TE felé első félidőben két passz ment (Ballard legalább elkapta...)
spec team összességében megint inkább gyenge volt , teljesen igaz az hogy szinte bármikor benyalhatunk TD-t...
az utolsó meccs ha jó lesz akkor azért elmondhatjuk hogy fejlődtünk valamit ...
Kiwi sérüléséről tud valaki , valamit??
több mint 14 éve
Hát, nem is tudom: ez a tegnapi meccs...- Red zone offense 3-ból 0. Ezzel ne is álmodjunk rájátszásról.
- Jernigan kijátszotta magát a punt returner szerepéből, ezen a téren ott vagyunk, ahol tavaly.
- Spec teamben van néhány pozitív jel, de állandóan ott az ellenfél részéről a TD-veszély.
- A kezdő D nagyon jól nyomta, a Jets TD-s drive-jáig 1 db 1st down-ja volt a Jetsnek, az is csak egy balfék zebra miatt (4th and 1 után), az első félidőben 78 yard-ot engedélyeztek a Jetsnek és összesen 2 db 1st down-t, aztán a 3. negyed első rdive-jában még 30 yard-ot és 2 db 1st down-t. Mindazonáltal a pass rush szerintem nem volt kielégítő, de a secondary jól levédekezte az elkapókat (két kivételellel), ezért dobott Sanchez többnyire olyan homályokat. Mindenképpen fog kelleni a Tuck - Osi - JPP rotáció.
- Eli Eli volt. Azért nem ártana fejlődnie.
- Jacobs jó volt, futásban és boxban is.
Most gyorsan ennyi.
Ti hogy láttátok?
több mint 14 éve
éjjeli meccsnézésre nevez valaki ??yookerÉn is.
több mint 14 éve
Köszi!
több mint 14 éve
holnap hajnali egy, cet
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Végül is mikor lesz a meccs?
több mint 14 éve
A kezdőket lehet megnézem, de a többit nem.balu10valszeg a végéig én sem tartok majd ki!
a félidei szünet a múltkor is sok lett már nekem... 😊
több mint 14 éve
valszeg én is jövök 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Nalam meghalt a laptop toltocsatlakozoja pont ma reggel. Ha sikerul kunyeralnom egy gepet akkor jovok. 😊
több mint 14 éve
éjjeli meccsnézésre nevez valaki ??yookerén jövök megint 😊
több mint 14 éve
éjjeli meccsnézésre nevez valaki ??
több mint 14 éve
Gondolom azert te se orulnel ha akar egy second string ember leserulne a csapatodnal, mert jatszania kell a helyeert de nem tudott 100%-osan kipihenni egy aprobb serulest, azt jonne helyette egy gyengebb. Vagy ha egy fan favourite jatekosodat egy ilyen miatt nem engednek palyara es lecsuszna miatta a keretrol.Sajna 19:00 ET lesz a kezdés... Ez a csapatnak is nagyon jó lesz mert alig lesz idő felkészülni a csütörtöki meccsre-salanderPreSeason van, az különleges, ha egy csapat készül az ellenfelére, főleg, ha az utolsó meccsre, ahol szinte csak cserék játszanak, azok közül is azok sokat, akik pár nappal később rosterszűkítés címszó alatt munkanélküliek lesznekDeny
több mint 14 éve
Az itteni ido szerint ejfel, ami meg belefer, mar ami a kezdoket illeti, tobbit nem fogom nezni.7 PM keleti parti idő szerint. Itthon éjjel 1Höriezazzz, jets giants meccs hétfőig elhalasztvaryan7O, hogy az a banatos.......mivel delutanos vagyok, es hetfon is dolgozunk a Bank Holiday ellenere, ezert nem fogom latni. (Hacsak nem itteni este 10-12 kozott kezdodik.)lotus86
több mint 14 éve
Sajna 19:00 ET lesz a kezdés... Ez a csapatnak is nagyon jó lesz mert alig lesz idő felkészülni a csütörtöki meccsre-salanderPreSeason van, az különleges, ha egy csapat készül az ellenfelére, főleg, ha az utolsó meccsre, ahol szinte csak cserék játszanak, azok közül is azok sokat, akik pár nappal később rosterszűkítés címszó alatt munkanélküliek lesznek
több mint 14 éve
Sajna 19:00 ET lesz a kezdés... Ez a csapatnak is nagyon jó lesz mert alig lesz idő felkészülni a csütörtöki meccsre-
több mint 14 éve
7 PM keleti parti idő szerint. Itthon éjjel 1ezazzz, jets giants meccs hétfőig elhalasztvaryan7O, hogy az a banatos.......mivel delutanos vagyok, es hetfon is dolgozunk a Bank Holiday ellenere, ezert nem fogom latni. (Hacsak nem itteni este 10-12 kozott kezdodik.)lotus86
több mint 14 éve
ezazzz, jets giants meccs hétfőig elhalasztvaryan7O, hogy az a banatos.......mivel delutanos vagyok, es hetfon is dolgozunk a Bank Holiday ellenere, ezert nem fogom latni. (Hacsak nem itteni este 10-12 kozott kezdodik.)
több mint 14 éve
ezazzz, jets giants meccs hétfőig elhalasztva
Nyíregy Giants
DIV 1
2016: Alapszakasz: 8. 7-6; Playoff: 4.
DIV 2/A
2015: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff: 1.
2014: Alapszakasz: 11. 6-7; Playoff: 9.
2013: Alapszakasz: 6. 7-6; Playoff: 3.
DIV 3/B
2012: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff 1.
2011: Alapszakasz: 2. 9-4; Playoff 3.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ennyi volt a vidámság, a meccset átrakták hétfő estére, Irénke végül csak beszopatott...
több mint 14 éve
tegnap megnéztem a redskinset az első félidejükben, rengeteget fejlődtek tavaly óta, bitang jó pass rush mellé épkézláb secondary, támadóknál elit nélkül ugyan de rengeteg olyan játékossal akik motiváltak és van bennük potenciál, nem lesz idén könnyű dolgunk a csoportban :/kristofEddig sem volt 😊
több mint 14 éve
tegnap megnéztem a redskinset az első félidejükben, rengeteget fejlődtek tavaly óta, bitang jó pass rush mellé épkézláb secondary, támadóknál elit nélkül ugyan de rengeteg olyan játékossal akik motiváltak és van bennük potenciál, nem lesz idén könnyű dolgunk a csoportban :/
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Az Irénke legalább valami jót is csinált.Amire kíváncsi leszek holnap:
[list=*]
több mint 14 éve
Előre hozták a Jest elleni meccset,itteni idő szerint szombat este 8kor nem rossz progi 😊ironroyCola, pizza, MSN 😉
Isten tartsa meg a new york-i ido jo szokasat, es kezdodjon minel tobb meccs ebben a savban! 😉
