Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
most hitelen a látottakból és a statisztikákból a 3. downok sikertelensége 3/13 ha jól emlékszem ,
illetve Jernigen 4 fumblija (visszahordásnál ha jól gondolom )
Eli eddig mindhárom (!) meccsen gyengécske volt , benne még nagy a fejlődési potenciál
ha diplomatikus akarok lenni...(gondolom nem meglepő , de az ő javulása sokat segítene..)
Nicks nagyon rendben van , Cruztól továbbra is sokat várok majd, TE felé első félidőben két passz ment (Ballard legalább elkapta...)
spec team összességében megint inkább gyenge volt , teljesen igaz az hogy szinte bármikor benyalhatunk TD-t...
az utolsó meccs ha jó lesz akkor azért elmondhatjuk hogy fejlődtünk valamit ...

Kiwi sérüléséről tud valaki , valamit??
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hát, nem is tudom: ez a tegnapi meccs...

- Red zone offense 3-ból 0. Ezzel ne is álmodjunk rájátszásról.
- Jernigan kijátszotta magát a punt returner szerepéből, ezen a téren ott vagyunk, ahol tavaly.
- Spec teamben van néhány pozitív jel, de állandóan ott az ellenfél részéről a TD-veszély.
- A kezdő D nagyon jól nyomta, a Jets TD-s drive-jáig 1 db 1st down-ja volt a Jetsnek, az is csak egy balfék zebra miatt (4th and 1 után), az első félidőben 78 yard-ot engedélyeztek a Jetsnek és összesen 2 db 1st down-t, aztán a 3. negyed első rdive-jában még 30 yard-ot és 2 db 1st down-t. Mindazonáltal a pass rush szerintem nem volt kielégítő, de a secondary jól levédekezte az elkapókat (két kivételellel), ezért dobott Sanchez többnyire olyan homályokat. Mindenképpen fog kelleni a Tuck - Osi - JPP rotáció.
- Eli Eli volt. Azért nem ártana fejlődnie.
- Jacobs jó volt, futásban és boxban is.

Most gyorsan ennyi.
Ti hogy láttátok?
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
éjjeli meccsnézésre nevez valaki ??yooker
Én is.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Köszi!
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
holnap hajnali egy, cet

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Végül is mikor lesz a meccs?
több mint 14 éve
gerle 185 — Buckeye
Kezdőkre valószínűleg maradok Én is.

több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
A kezdőket lehet megnézem, de a többit nem.balu10
valszeg a végéig én sem tartok majd ki!
a félidei szünet a múltkor is sok lett már nekem... 😊
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A kezdőket lehet megnézem, de a többit nem.

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
valszeg én is jövök 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nalam meghalt a laptop toltocsatlakozoja pont ma reggel. Ha sikerul kunyeralnom egy gepet akkor jovok. 😊
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
éjjeli meccsnézésre nevez valaki ??yooker
én jövök megint 😊
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
éjjeli meccsnézésre nevez valaki ??
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Sajna 19:00 ET lesz a kezdés... Ez a csapatnak is nagyon jó lesz mert alig lesz idő felkészülni a csütörtöki meccsre-salander
PreSeason van, az különleges, ha egy csapat készül az ellenfelére, főleg, ha az utolsó meccsre, ahol szinte csak cserék játszanak, azok közül is azok sokat, akik pár nappal később rosterszűkítés címszó alatt munkanélküliek lesznekDeny
Gondolom azert te se orulnel ha akar egy second string ember leserulne a csapatodnal, mert jatszania kell a helyeert de nem tudott 100%-osan kipihenni egy aprobb serulest, azt jonne helyette egy gyengebb. Vagy ha egy fan favourite jatekosodat egy ilyen miatt nem engednek palyara es lecsuszna miatta a keretrol.
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
ezazzz, jets giants meccs hétfőig elhalasztvaryan7
O, hogy az a banatos.......mivel delutanos vagyok, es hetfon is dolgozunk a Bank Holiday ellenere, ezert nem fogom latni. (Hacsak nem itteni este 10-12 kozott kezdodik.)lotus86
7 PM keleti parti idő szerint. Itthon éjjel 1Höri
Az itteni ido szerint ejfel, ami meg belefer, mar ami a kezdoket illeti, tobbit nem fogom nezni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sajna 19:00 ET lesz a kezdés... Ez a csapatnak is nagyon jó lesz mert alig lesz idő felkészülni a csütörtöki meccsre-salander
PreSeason van, az különleges, ha egy csapat készül az ellenfelére, főleg, ha az utolsó meccsre, ahol szinte csak cserék játszanak, azok közül is azok sokat, akik pár nappal később rosterszűkítés címszó alatt munkanélküliek lesznek
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Sajna 19:00 ET lesz a kezdés... Ez a csapatnak is nagyon jó lesz mert alig lesz idő felkészülni a csütörtöki meccsre-
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezazzz, jets giants meccs hétfőig elhalasztvaryan7
O, hogy az a banatos.......mivel delutanos vagyok, es hetfon is dolgozunk a Bank Holiday ellenere, ezert nem fogom latni. (Hacsak nem itteni este 10-12 kozott kezdodik.)lotus86
7 PM keleti parti idő szerint. Itthon éjjel 1

több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
ezazzz, jets giants meccs hétfőig elhalasztvaryan7
O, hogy az a banatos.......mivel delutanos vagyok, es hetfon is dolgozunk a Bank Holiday ellenere, ezert nem fogom latni. (Hacsak nem itteni este 10-12 kozott kezdodik.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
ryan7 New York Giants 37
ezazzz, jets giants meccs hétfőig elhalasztva

Nyíregy Giants
DIV 1
2016: Alapszakasz: 8. 7-6; Playoff: 4.

DIV 2/A
2015: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff: 1.
2014: Alapszakasz: 11. 6-7; Playoff: 9.
2013: Alapszakasz: 6. 7-6; Playoff: 3.

DIV 3/B
2012: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff 1.
2011: Alapszakasz: 2. 9-4; Playoff 3.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ennyi volt a vidámság, a meccset átrakták hétfő estére, Irénke végül csak beszopatott...
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
tegnap megnéztem a redskinset az első félidejükben, rengeteget fejlődtek tavaly óta, bitang jó pass rush mellé épkézláb secondary, támadóknál elit nélkül ugyan de rengeteg olyan játékossal akik motiváltak és van bennük potenciál, nem lesz idén könnyű dolgunk a csoportban :/kristof
Eddig sem volt 😊
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
tegnap megnéztem a redskinset az első félidejükben, rengeteget fejlődtek tavaly óta, bitang jó pass rush mellé épkézláb secondary, támadóknál elit nélkül ugyan de rengeteg olyan játékossal akik motiváltak és van bennük potenciál, nem lesz idén könnyű dolgunk a csoportban :/

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az Irénke legalább valami jót is csinált.

Amire kíváncsi leszek holnap:
[list=*]
  • az hogy a két veterán játszik-e és ha igen akkor hogyan,
  • hogy alakul a harmadik futó szituáció [lassan lehetne több időt hagyni nekik],
  • az LB helyzetre továbbra is, pl hogy Sintim csinál-e végre valami érdemlegeset,
  • hogy Eli kidörzsöli-e végre az álmot a szeméből,
  • múlt heti spec.team játék a kivétel volt, ami erősíti a szabályt,
  • maradunk-e nulla turnoveren,
  • mi van a tight endekkel?
  • [/list]
    több mint 14 éve
    lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
    Előre hozták a Jest elleni meccset,itteni idő szerint szombat este 8kor nem rossz progi 😊ironroy
    Cola, pizza, MSN 😉

    Isten tartsa meg a new york-i ido jo szokasat, es kezdodjon minel tobb meccs ebben a savban! 😉


    Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!