New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
na bazeg.
Ennyi turnoverrel csak annak örülhetünk, hogy a Panthers-nél még nagyobb zavar volt mint nálunk.

Voltak azért nagyon jó dolgok, de majd erről bővebben holnap.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
tavaly 0 red zone int idén már 3 (még a meccsnek nincs vége) úgy látszik tényleg leszáll a sas...csebi
állatok voltuk red zone-ban! hova felugrottak a DB-k :o :o :o :o
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jól szét kaptátok a Panthers-t,mondjuk a WRek viszont csúnyán összerondították Eli statisztika lapját.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 113 — Lucas Scott
tavaly 0 red zone int idén már 3 (még a meccsnek nincs vége) úgy látszik tényleg leszáll a sas...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
És Joseph? Megsérült v mifene?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ha jól tájékozódtam Ross nem játsuik ma
íme a hiányzók: Viktor Cruz, Duke Calhoun, Dave Tollefson, Linval Joseph, Mitch Petrus, Phillip Dillard, Gerris WilkinsonHirosima
Blackburn viszont úgy néz ki tudja vállalni, ennek örülök.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Viktor Cruz, Duke Calhoun??? velük mi a pöcs van? kivették a szabit???????vagy fenn vagyunk a rosteren és lazulás van?😀
több mint 13 éve
Hirosima New York Giants 5 — 23Dzsigoló56
ha jól tájékozódtam Ross nem játsuik ma
íme a hiányzók: Viktor Cruz, Duke Calhoun, Dave Tollefson, Linval Joseph, Mitch Petrus, Phillip Dillard, Gerris Wilkinson

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma este végre megkezdődik az idény érdemi része. A mi meccsünk este 7-kor kezdődik, remélhetőleg meglesz a fiúkban a visszavágás vágya a Panthers ellen az előző szezon utolsó hazai meccse miatt. Kíváncsi leszek, hogy a védelem össze fogja-e kapni magát, vagy a tavalyi szezont fogjuk ismét látni. Mindenesetre ma este nyerni kell, szépen kell felavatni a Giants stadiont. 😉
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
1 Sep 12 CAR @ NYG W
2 Sep 19 NYG @ IND W
3 Sep 26 TEN @ NYG L
4 Oct 03 CHI @ NYG W
5 Oct 10 NYG @ HOU L
6 Oct 17 DET @ NYG W
7 Oct 25 NYG @ DAL W
8 Bye
9 Nov 07 NYG @ SEA W
10 Nov 14 DAL @ NYG L
11 Nov 21 NYG @ PHI L
12 Nov 28 JAC @ NYG W
13 Dec 05 WAS @ NYG L
14 Dec 12 NYG @ MIN W
15 Dec 19 PHI @ NYG W
16 Dec 26 NYG @ GB L
17 Jan 02 NYG @ WAS L

9-7
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
szerintetek mikor kezdenek gondolkodni a tulajok Eli utódján? vagy még korai? szerintem az a jó út, amit pl a GB-nél csináltak, hogy 3-4 év alatt építették fel a qb-t, így viszont már aktuális lenne 1-2 éven belül kivenni a drafton irányítót az első körben

például Jacory Harristvittore
Miami egyetem QB-ját?
Hát a tegnapi meccsen jó fos volt.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
spieltaaaaaaag 😀vittore
Ja, ich freue warten 😊
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
spieltaaaaaaag 😀
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Alford Oakland-be ment... sok sikert kívánunk neki!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
szerintetek mikor kezdenek gondolkodni a tulajok Eli utódján? vagy még korai? szerintem az a jó út, amit pl a GB-nél csináltak, hogy 3-4 év alatt építették fel a qb-t, így viszont már aktuális lenne 1-2 éven belül kivenni a drafton irányítót az első körben

például Jacory Harristvittore
Bőven van még idő 😉 De bárcsak ez lenne a legnagyobb gondunk... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
szerintetek mikor kezdenek gondolkodni a tulajok Eli utódján? vagy még korai? szerintem az a jó út, amit pl a GB-nél csináltak, hogy 3-4 év alatt építették fel a qb-t, így viszont már aktuális lenne 1-2 éven belül kivenni a drafton irányítót az első körben

például Jacory Harristvittore
rettentő korai. szép és jó, amit a packersnél csináltak, de ez olyan Cardinals-féleképpen is elsülhet. ráadásul Jacory harris néha kicsi,de zavaró hülyeségeket csinál a pályán (mondjuk melyik qb nem...), ezért szkeptikus vagyok az NFL-karrierjével kapcsolatban.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
szerintetek mikor kezdenek gondolkodni a tulajok Eli utódján? vagy még korai? szerintem az a jó út, amit pl a GB-nél csináltak, hogy 3-4 év alatt építették fel a qb-t, így viszont már aktuális lenne 1-2 éven belül kivenni a drafton irányítót az első körben

például Jacory Harristvittore
Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon korai.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintetek mikor kezdenek gondolkodni a tulajok Eli utódján? vagy még korai? szerintem az a jó út, amit pl a GB-nél csináltak, hogy 3-4 év alatt építették fel a qb-t, így viszont már aktuális lenne 1-2 éven belül kivenni a drafton irányítót az első körben

például Jacory Harrist
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.D
3.C
4.C
5.B
6.B
7.A
9.A
10.B
11.A
12.B
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Otah (Panthers kezdő RT-je) megsérült, úgyh nem játszik ellenünk, így RT poszton eléggé meggyengült a Carolina, remélem ki tudjuk majd használni. Nálunk O'Hara felépült és véglegesen eldőlt, h Diehl lesz idén is a kezdő LT (Beatty csere lesz mindkét tackle poszton). Ross is edzett már, igaz még nem teljes intenzítással, de vszínű ő is tud játszani vasárnap.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. A
2. C
3. A
4. B
5. C
6. B
7. A
8. B
9. A
10. A
11. C
12. A




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Jacobs meg nehezen viseli h elvileg most ő a #2 back. Az újságírókra is kiakadt mikor erről kérdezték.
Újabb hiszti Osi után... :rolleyes: Vele is meg kell értetni h mi a szitu, de én már egy jövő évi rb draftot vizionálok (persze az mlb mellett 😀 ).Szsziszka
Én tegnap olyan cikket olvastam amiből az jött le, h már lenyugodott, azt mondta csak azért volt kiakadva mert nem kapott egy carry-t sem a Pats elleni meccsen.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Jacobs meg nehezen viseli h elvileg most ő a #2 back. Az újságírókra is kiakadt mikor erről kérdezték.
Újabb hiszti Osi után... :rolleyes: Vele is meg kell értetni h mi a szitu, de én már egy jövő évi rb draftot vizionálok (persze az mlb mellett 😀 ).
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.nydailynews.com/blogs/giants/2010/09/phillips-replaces-grant-in-sta.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+nydnrss%2Fblogs%2Fgiants+%28Blogs%2FThe+Blue+Screen%29&utm_content=Twitter

Kenny kezdeni fog


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1 Sep 12 CAR @ NYG W
2 Sep 19 NYG @ IND L/W
3 Sep 26 TEN @ NYG W
4 Oct 03 CHI @ NYG W
5 Oct 10 NYG @ HOU L
6 Oct 17 DET @ NYG W
7 Oct 25 NYG @ DAL L
8 Bye
9 Nov 07 NYG @ SEA W
10 Nov 14 DAL @ NYG W
11 Nov 21 NYG @ PHI W
12 Nov 28 JAC @ NYG W
13 Dec 05 WAS @ NYG W
14 Dec 12 NYG @ MIN L
15 Dec 19 PHI @ NYG W
16 Dec 26 NYG @ GB W
17 Jan 02 NYG @ WAS W

Az optimalistább esetben 13-3 , a pesszinalistábban 12-4. 😀 De szerintem nem verhetetlen az Indi, főleg nem a 2. héten. Csak passzban kell őket megfogni, mert futni úgyse nagyon tudnak, így azon a meccsen nem jön ki az LB sor hiányossága. :/balu10
igen csak lehet az indi ellen a secondary nem összeszokottsága az új rendszerben jöhet ki...