New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
A passz elleni védekezésünk továbbra sem tetszik, de talán az alapszakaszra az is összerázódik.Badman
Pedig pont most akartam megdicsérni őket 😀
Az összefoglalóban látottak és a statisztikák alapján egy ütős hátsó szektor lehet a mienk.

Rolle lesz a ballhawk 😊
Még Webster is megtalálja a formáját, és ellenünk max a földön lehet próbálkozni. Valószínűleg sikerrel :S

De most már meccsenként nem 40-et, csak 21-et fogunk kapni 😀Winters
Jelenleg az a gond, h a hátsó szektor max arra jó, h a sikeres rövid passz után labdával érkező ellenfelen megcsinálja a tackle-t...Szesze
az jó lesz West coast offense-al szemben.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
A passz elleni védekezésünk továbbra sem tetszik, de talán az alapszakaszra az is összerázódik.Badman
Pedig pont most akartam megdicsérni őket 😀
Az összefoglalóban látottak és a statisztikák alapján egy ütős hátsó szektor lehet a mienk.

Rolle lesz a ballhawk 😊
Még Webster is megtalálja a formáját, és ellenünk max a földön lehet próbálkozni. Valószínűleg sikerrel :S

De most már meccsenként nem 40-et, csak 21-et fogunk kapni 😀Winters
Jelenleg az a gond, h a hátsó szektor max arra jó, h a sikeres rövid passz után labdával érkező ellenfelen megcsinálja a tackle-t...
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
A passz elleni védekezésünk továbbra sem tetszik, de talán az alapszakaszra az is összerázódik.Badman
Pedig pont most akartam megdicsérni őket 😀
Az összefoglalóban látottak és a statisztikák alapján egy ütős hátsó szektor lehet a mienk.

Rolle lesz a ballhawk 😊
Még Webster is megtalálja a formáját, és ellenünk max a földön lehet próbálkozni. Valószínűleg sikerrel :S

De most már meccsenként nem 40-et, csak 21-et fogunk kapni 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
A meccs a lényegi kérdésekben teljesen azt hozta amit előzetesen várni lehetett. A támadásunk sokkal jobban működött, mint eddig de ez elsősorban nem a formajavulásnak köszönhető, hanem az elsősorban pass-rushban nagyon gyenge Pats deffense-nek. Igazából minden alkalommal simán megtartotta az OL a Pats D-t, szinte minimálisan se tudták benyomni a zsebet, olyannyira, h éles helyzetben sztem folyamatosan passzoltunk volna, így azért futásokat is gyakoroltunk (az is működött ráadásul). Mondjuk ezt eddig is úgy gondoltam és most is úgy látom, h az offense-zel nem lesz gondunk idén sem. Nyilván a keményebb védelmek ellen nehezebb dolgunk lesz, de simán van olyan jó ez az off, h megfelelően teljesítsen bárki ellen.
A védelem sajnos továbbra sem az igazi, bár némi előrelépés azért talán volt (mondjuk ezzel nem mondtam túl nagyot). Goff kicsit jobban játszott, de ezt sajnos nem a kezdő Pats O ellen tette, hanem a backupok ellen. A kezdők ellen ugyanolyan homály volt, mint eddig sajnos.
Nyilvánvaló, h a védelmünk nem lesz kész a szezonkezdetre, de ha képes lesz a folyamatos fejlődésre (a potenciál azért megvan bennük, így van rá reális remény sztem) akkor akár jók is lehetünk, de amíg legalább ezeket az alap hibákat nem sikerül orvosolni addig az offense-től folyamatos jó teljesítmény fog kelleni a szezon elején, h meccseket tudjunk nyerni.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Mondtam én, hogy Bulluckot nem szabad és nem is fogjátok MLB-ben játszatni.egozo
Igen, de egyelőre OLB poszton sem találja a helyét annyira sajnos 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nos igazság szerintem tartozott ezzel az első negyedbeli jó játékkal az Eli vezette Giants offense(persze a Bomar féle is jó volt),Boss mint mindig jó,Bradshaw érzésem szerint egyre sokoldalúbb, ez a D. Calhoun gyerek úgy állva hagyott 4 pats DB-t mint a büdös szart.A védelemben pedig nem kenyerem dicsérni Goffot de voltak "jó" megmozdulásai... Rolle-nak ez a 3.INT-e 4 meccs alatt (ha jól tom) érzi a srác a lasztit :cool: és 4 & goal-on megállítottuk a pats-et, bár voltak gondok mert szokás szerint benyeltünk kettő 60+ yardos passzt de már talán csak csere sor DB-kel... hirtelen ennyi! Szép napot!ironroy
Még jó, hogy eddig nem igazán hallottam róla. 😊 Az biztos, hogy nem lassú a srác, olyan volt mint mikor Usain Bolt otthagyja a többieket 100-on. 😊 A passz elleni védekezésünk továbbra sem tetszik, de talán az alapszakaszra az is összerázódik. Bradshaw pedig szerintem nagyon jó lesz idén, amire szükség is lesz.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mondtam én, hogy Bulluckot nem szabad és nem is fogjátok MLB-ben játszatni.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Nos igazság szerintem tartozott ezzel az első negyedbeli jó játékkal az Eli vezette Giants offense(persze a Bomar féle is jó volt),Boss mint mindig jó,Bradshaw érzésem szerint egyre sokoldalúbb, ez a D. Calhoun gyerek úgy állva hagyott 4 pats DB-t mint a büdös szart.A védelemben pedig nem kenyerem dicsérni Goffot de voltak "jó" megmozdulásai... Rolle-nak ez a 3.INT-e 4 meccs alatt (ha jól tom) érzi a srác a lasztit :cool: és 4 & goal-on megállítottuk a pats-et, bár voltak gondok mert szokás szerint benyeltünk kettő 60+ yardos passzt de már talán csak csere sor DB-kel... hirtelen ennyi! Szép napot!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Eli nagyon kemény az új Matt Saracen-féle sisakjában 😉

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az oké, de majdnem ugyanolyan publicitást kap, mint egy normális bajnoki meccs, holott teljesen fals információkat szolgáltat. Ebben a formában sztem ez a preseason így hülyeség, de persze ez csak az én magánvéleményem.Szesze
A preseason csak az eredmények alapján szolgáltat fals információkat, de nagyon sok mást - egyéni teljesítmények, összeszokottság, a sémák begyakorlottsága alapján - elég pontosan le lehet mérni rajtuk. Lehet azon vitázni, hogy a négy preseason meccs sok, de csapatsportokban elengedhetetlenek a felkészülési meccsek - még ha nincs is igazi tétje, teljesen más képet kapsz egy játékosról, mint az edzésen.Jakehomer
Nyilván a 'semmi értelme' kissé erős volt, de amit Te írsz az is elsősorban csak a kiegészítő játékosokkal kapcsolatban igaz. A fix kezdők max fél lángon égnek, a taktikai repertoárt meg senki sem teregeti ki igazán.Szesze
Persze egy sztárnak nyilván sokkal könnyebb játékba lendülnie, de pl nálunk Beason posztot váltott, az első meccsen még voltak helyezkedési bizonytalanságai, aminek azóta nyoma sincs és ehhez bizony jól jöttek a preseason meccsek (nyilván posztot viszonylag kevesen váltanak, de új sémákat gyakrabban gyakorolnak a csapatok)

Perception is reality.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na ez a mai nekem sajnos most kimaradt. Döglődök is, meg korán kell kelni. Sebaj majd jövő héttől. :cool: Ja, és várom a beszámolókat 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Teljesen mindegy ki a csereirányító, pályára csak akkor kerül ha Eli sérült, vagy ha 30 ponttal vezetünk.Badman
Ez igaz, de az első esetben azért nem teljesen mindegy...Szesze
Ha megsérül Eli, akkor nyugodtan le is zárhatjuk a szezont abban a pillanatban. Eli a vezére a csapatnak, mégha ez kifelé nem is annyira nyilvánul meg.Badman
Ha IR-re kerülne akkor kb annyi a szezonnak az igaz, de ha csak 1-2 fordulóra esne ki akkor azért nagyon nem mind1, h azokon a meccseken ki a cseréje.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Azért szerintem ez így nem helytálló. Jó kis felkészülést szolgáltat, ugyanúgy, mint soccerben, illetve más sportágakban. Szerintem az a néhány meccs jól jön a szezon előtt a játékosoknak. No meg a rostert is szűkíteni kell valami alapján.Asbee
Az oké, de majdnem ugyanolyan publicitást kap, mint egy normális bajnoki meccs, holott teljesen fals információkat szolgáltat. Ebben a formában sztem ez a preseason így hülyeség, de persze ez csak az én magánvéleményem.Szesze
A preseason csak az eredmények alapján szolgáltat fals információkat, de nagyon sok mást - egyéni teljesítmények, összeszokottság, a sémák begyakorlottsága alapján - elég pontosan le lehet mérni rajtuk. Lehet azon vitázni, hogy a négy preseason meccs sok, de csapatsportokban elengedhetetlenek a felkészülési meccsek - még ha nincs is igazi tétje, teljesen más képet kapsz egy játékosról, mint az edzésen.Jakehomer
Nyilván a 'semmi értelme' kissé erős volt, de amit Te írsz az is elsősorban csak a kiegészítő játékosokkal kapcsolatban igaz. A fix kezdők max fél lángon égnek, a taktikai repertoárt meg senki sem teregeti ki igazán.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Éppen ezért az egész preseasonnak kb semmi értelme sincs..Szesze
Azért szerintem ez így nem helytálló. Jó kis felkészülést szolgáltat, ugyanúgy, mint soccerben, illetve más sportágakban. Szerintem az a néhány meccs jól jön a szezon előtt a játékosoknak. No meg a rostert is szűkíteni kell valami alapján.Asbee
Az oké, de majdnem ugyanolyan publicitást kap, mint egy normális bajnoki meccs, holott teljesen fals információkat szolgáltat. Ebben a formában sztem ez a preseason így hülyeség, de persze ez csak az én magánvéleményem.Szesze
A preseason csak az eredmények alapján szolgáltat fals információkat, de nagyon sok mást - egyéni teljesítmények, összeszokottság, a sémák begyakorlottsága alapján - elég pontosan le lehet mérni rajtuk. Lehet azon vitázni, hogy a négy preseason meccs sok, de csapatsportokban elengedhetetlenek a felkészülési meccsek - még ha nincs is igazi tétje, teljesen más képet kapsz egy játékosról, mint az edzésen.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Egy Manning nem sérül meg 😀Asbee
a jets elleni sérülés is csak gyengélkedés volt 😛
de viccet félretéve eddig valóban elég jól elkerülték a sérülések Manning-éket( le is kopogom, és Isten is őrizze meg őket jó szokásukban...)
kiváncsi vok este mire megy a D a pats ellen... :rolleyes:ironroy
Csak a passrush legyen jó, más nem kell ellenük! 😛 Ez már 1x bejött!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Egy Manning nem sérül meg 😀Asbee
a jets elleni sérülés is csak gyengélkedés volt 😛
de viccet félretéve eddig valóban elég jól elkerülték a sérülések Manning-éket( le is kopogom, és Isten is őrizze meg őket jó szokásukban...)
kiváncsi vok este mire megy a D a pats ellen... :rolleyes:
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy Manning nem sérül meg 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A rosszabb egyértelműen JMR lenne 😀Bruce
Teljesen mindegy ki a csereirányító, pályára csak akkor kerül ha Eli sérült, vagy ha 30 ponttal vezetünk.Badman
Ez igaz, de az első esetben azért nem teljesen mindegy...Szesze
Ha megsérül Eli, akkor nyugodtan le is zárhatjuk a szezont abban a pillanatban. Eli a vezére a csapatnak, mégha ez kifelé nem is annyira nyilvánul meg.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
A rosszabb egyértelműen JMR lenne 😀Bruce
Teljesen mindegy ki a csereirányító, pályára csak akkor kerül ha Eli sérült, vagy ha 30 ponttal vezetünk.Badman
Ez igaz, de az első esetben azért nem teljesen mindegy...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A rosszabb egyértelműen JMR lenne 😀Bruce
Teljesen mindegy ki a csereirányító, pályára csak akkor kerül ha Eli sérült, vagy ha 30 ponttal vezetünk.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
A rosszabb egyértelműen JMR lenne 😀
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Sztem tuti, h hozni fogunk valakit Eli mögé, csak kérdés ki lesz az.Szesze
Szerintem Jamarcus lesz az. 😀zinedine5
Daunte Culpepper is szabadügynök tudtommal... nem tudom ki lenne a rosszabb választás 😀
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Sztem tuti, h hozni fogunk valakit Eli mögé, csak kérdés ki lesz az.Szesze
Szerintem Jamarcus lesz az. 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Leinart, mint Eli cseréje....éredekes lenne 😀
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2010/09/giants_trade_for_cardinals_mat.htmllotus86
http://www.profootballnyc.com/2010/09/giants-need-veteran-backup-qb.html

Valószínűleg nem jön...Nem is nagyon hiányzikAsbee
Sztem tuti, h hozni fogunk valakit Eli mögé, csak kérdés ki lesz az.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Leinart, mint Eli cseréje....éredekes lenne 😀
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2010/09/giants_trade_for_cardinals_mat.htmllotus86
http://www.profootballnyc.com/2010/09/giants-need-veteran-backup-qb.html

Valószínűleg nem jön...Nem is nagyon hiányzik


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER