New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Giants placed quarterback Jim Sorgi and wide receiver Sinorice Moss on season-ending IRa.kacsa
Óóó! Akkor Bomarnak úgy fest bérelt rosterhelye van. Mosst pedig kapásból ki is tehettük volna. Amúgy nincs vele bajom, csak nem tudom mikor lépett utoljára zsinórban 2 meccsen pályára. Folyamatosan sérült. Részemről Cruz rosterhelye eddig is tuti volt Barden mögött 5.-ként. Ha 6 wr-t viszünk, akkor Hagan jön, v. vki aki jó returner.
Adrian Tracy szintén IR-en.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha pozitívumot keresek, akkor az a divízió-ellengfeleink ugyancsak gyatra preseason-je. A DAL kezdő támadósora a három meccsen öszesen 1 TD-t volt képes idáig összehozni, azt is egy olyan drive-ban, amit az ellenfél 8 yardosánál kezdtek. A legutóbbi meccsükön is totál hurkák voltak. Igaz, ők is ugyanazzal biztatják magukat, amivel a mieink, hogy van még idő kijavítani a hibákat.

Vicces volt: Eli tegnap azt nyilatkozta, hogy a giants-et sosem érdekelték különösen a preseason meccsek, neki például fogalma sincs az elmúlt 6 év saját preseason mérlegéről.G-men
Félig-meddig jogos. Ha jól tudom a Lions a 0-16-os szezonban megnyerte az összes preseason meccsét... 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Giants placed quarterback Jim Sorgi and wide receiver Sinorice Moss on season-ending IR
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ha pozitívumot keresek, akkor az a divízió-ellengfeleink ugyancsak gyatra preseason-je. A DAL kezdő támadósora a három meccsen öszesen 1 TD-t volt képes idáig összehozni, azt is egy olyan drive-ban, amit az ellenfél 8 yardosánál kezdtek. A legutóbbi meccsükön is totál hurkák voltak. Igaz, ők is ugyanazzal biztatják magukat, amivel a mieink, hogy van még idő kijavítani a hibákat.

Vicces volt: Eli tegnap azt nyilatkozta, hogy a giants-et sosem érdekelték különösen a preseason meccsek, neki például fogalma sincs az elmúlt 6 év saját preseason mérlegéről.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ronaldo McClain edigi teljesítménye nem kápráztatja el a Raiders szurkolókat.
Persze tudom, hogy egy MLB nem fél perc alatt érik be, de akkor is egy kicsit könnyebb a szívem ettől.vadibandi
Sajnos, ettől a mi MLB-ink sem lesznek jobbak...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
lehet hogy Coughlinnak elege van az egészből, játszott egy AFC döntőt, van egy nyerő SB-je is, nincs motiváció, kipörög a nagyzsugás szerződése aztán annyi.vittore
Én is kevesebb tüzet érzek az egész csapatban, mint kéne. Persze ezt ilyen távolból nehéz megítélni. TC-t is rég láttam úgy rendesen ordítani a partvonal mellett, ahogy szokott. 😀
Azért nagyon jó edző! Remélem, összekapja a csapatot! Ha idén is hurka lesz, akkor megy. Akkor majd ráérünk követelni Cowhert.

Lehet ti vágtátok, de nekem új, h McKenzie migrénes. Most se edz. Tavaly sérült is volt, nem is fiatal...szóval tudjátok mire akarok kilyukadni 😊 : Na nem temetném persze, csak azt nem értem, h Andrews elvileg LT és LG edzéseket nyom. Az LG OK, Seubert helyén jó lehet, de LT-nek ott van Diehl, ő mozdíthatatlan egyelőre, nagyon jó. McKenzie helyére inkább pályázhatna RT-be. (Pláne h eddigi karrierje során RT-t és RG-t játszott.)Szsziszka
Reméljük McKenzie rendbe jön, én jobb szeretem, ha ő játszik mint Beatty. Andrews azért edz LG-ben is, mert Seubert fogja pótolni O'Harát aki nem biztos, h felépül a szezonkezdetre. Ha mindenki egészséges lesz (ha egyáltalán lesz ilyen valamikor...) akkor sztem Andrews csak backup lesz egyelőre, ahogy Beatty is. Igazából sztem ez is lenne az ideális, mert a Diehl(Beatty)-Seubert(Andrews)-O'Hara(Seubert, Koetz)-Snee(Boothe)-McKenzie(Beatty) OL nagyon jó is lehetne. Csak ne lenne ez a kurva sok sérülés.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ronaldo McClain edigi teljesítménye nem kápráztatja el a Raiders szurkolókat.
Persze tudom, hogy egy MLB nem fél perc alatt érik be, de akkor is egy kicsit könnyebb a szívem ettől.vadibandi
Nemtom, azért "kicsit" nyugodtabb lennék, ha most ő lenne a kezdő MLB-nk Goff helyett.. ha kezdetben még nem is lenne annyira jó legalább lehetne bízni a jövőben..
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
lehet hogy Coughlinnak elege van az egészből, játszott egy AFC döntőt, van egy nyerő SB-je is, nincs motiváció, kipörög a nagyzsugás szerződése aztán annyi.vittore
Én is kevesebb tüzet érzek az egész csapatban, mint kéne. Persze ezt ilyen távolból nehéz megítélni. TC-t is rég láttam úgy rendesen ordítani a partvonal mellett, ahogy szokott. 😀
Azért nagyon jó edző! Remélem, összekapja a csapatot! Ha idén is hurka lesz, akkor megy. Akkor majd ráérünk követelni Cowhert.

Lehet ti vágtátok, de nekem új, h McKenzie migrénes. Most se edz. Tavaly sérült is volt, nem is fiatal...szóval tudjátok mire akarok kilyukadni 😊 : Na nem temetném persze, csak azt nem értem, h Andrews elvileg LT és LG edzéseket nyom. Az LG OK, Seubert helyén jó lehet, de LT-nek ott van Diehl, ő mozdíthatatlan egyelőre, nagyon jó. McKenzie helyére inkább pályázhatna RT-be. (Pláne h eddigi karrierje során RT-t és RG-t játszott.)
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
lehet hogy Coughlinnak elege van az egészből, játszott egy AFC döntőt, van egy nyerő SB-je is, nincs motiváció, kipörög a nagyzsugás szerződése aztán annyi.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Ronaldo McClain edigi teljesítménye nem kápráztatja el a Raiders szurkolókat.
Persze tudom, hogy egy MLB nem fél perc alatt érik be, de akkor is egy kicsit könnyebb a szívem ettől.vadibandi
Dögöljön meg a szomszéd tehene is? 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ronaldo McClain edigi teljesítménye nem kápráztatja el a Raiders szurkolókat.
Persze tudom, hogy egy MLB nem fél perc alatt érik be, de akkor is egy kicsit könnyebb a szívem ettől.




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A honlapon az egész csapat arról beszél, hogy mennyire megleptek minket a no-huddle offense-szel. Coughlin is elismerte, hogy ez nem szerepelt a tervekben a meccs előtt. Ez meg már milyen duma?? Sztem nagyobb a baj, mint gondolnánk, ha már egy ilyen "váratlan" húzással is padlóra küldték az 1. félidőben a D-nket.

Az Off első drive-ja még nem volt annyira katasztrófa. Az a 4 & 1 a BAL 15-nél meg is lehetett volna. Aztán persze ez is elúszott. Utána meg 9 punt egy meccsen... siralmas!G-men
Tényleg vicc... az a baj, h tavaly is meglepődtünk párszor ezen..Szesze
Ja, meg az is, hogy "a Baltimore tipikus futó-csapat, nem számítottunk ennyi passzra" mondja, majd ugyanebben az interjúban elismeri, hogy egy hete a redskins ellen is rengeteg passzkísérletük volt.

Ezek után nem sokat kell gondolkodnia az ellenfeleink edzői stábjának: jön a giants, mit is gondol rólunk, hogy mi mindig passszolunk, oké, akkor futni fogunk.

Meg a fizikális dolgokkal sem volt elégedett Coughlin, ami jogosan veti fel a mások által már emlegetett erőnléti kérdést.G-men
Mondjuk az tuti, h ha idén is leszereplünk akkor Coughlin is szedheti a sátorfáját. Persze már volt ilyen szitu, akkor elég jól sikerült kimásznia belőle 😊
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A honlapon az egész csapat arról beszél, hogy mennyire megleptek minket a no-huddle offense-szel. Coughlin is elismerte, hogy ez nem szerepelt a tervekben a meccs előtt. Ez meg már milyen duma?? Sztem nagyobb a baj, mint gondolnánk, ha már egy ilyen "váratlan" húzással is padlóra küldték az 1. félidőben a D-nket.

Az Off első drive-ja még nem volt annyira katasztrófa. Az a 4 & 1 a BAL 15-nél meg is lehetett volna. Aztán persze ez is elúszott. Utána meg 9 punt egy meccsen... siralmas!G-men
Tényleg vicc... az a baj, h tavaly is meglepődtünk párszor ezen..Szesze
Ja, meg az is, hogy "a Baltimore tipikus futó-csapat, nem számítottunk ennyi passzra" mondja, majd ugyanebben az interjúban elismeri, hogy egy hete a redskins ellen is rengeteg passzkísérletük volt.

Ezek után nem sokat kell gondolkodnia az ellenfeleink edzői stábjának: jön a giants, mit is gondol rólunk, hogy mi mindig passszolunk, oké, akkor futni fogunk.

Meg a fizikális dolgokkal sem volt elégedett Coughlin, ami jogosan veti fel a mások által már emlegetett erőnléti kérdést.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A honlapon az egész csapat arról beszél, hogy mennyire megleptek minket a no-huddle offense-szel. Coughlin is elismerte, hogy ez nem szerepelt a tervekben a meccs előtt. Ez meg már milyen duma?? Sztem nagyobb a baj, mint gondolnánk, ha már egy ilyen "váratlan" húzással is padlóra küldték az 1. félidőben a D-nket.

Az Off első drive-ja még nem volt annyira katasztrófa. Az a 4 & 1 a BAL 15-nél meg is lehetett volna. Aztán persze ez is elúszott. Utána meg 9 punt egy meccsen... siralmas!G-men
Tényleg vicc... az a baj, h tavaly is meglepődtünk párszor ezen..
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A honlapon az egész csapat arról beszél, hogy mennyire megleptek minket a no-huddle offense-szel. Coughlin is elismerte, hogy ez nem szerepelt a tervekben a meccs előtt. Ez meg már milyen duma?? Sztem nagyobb a baj, mint gondolnánk, ha már egy ilyen "váratlan" húzással is padlóra küldték az 1. félidőben a D-nket.

Az Off első drive-ja még nem volt annyira katasztrófa. Az a 4 & 1 a BAL 15-nél meg is lehetett volna. Aztán persze ez is elúszott. Utána meg 9 punt egy meccsen... siralmas!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Na megnéztem a meccset, relatíve jól kezdtünk, DL erősnek tűnt, blitz nélkül tudtuk a nyomást kifejteni ahogy az ideális esetben elvárható is lenne ettől a faltól. Aztán a második drive-tól jött a szokásos porbléma: Flacco folyamatosan bedobálta a falunk mögé a labdákat ahol többnyire senki nem volt. Faszom televan már ezzel komolyan, az egész első félidő erről szólt. A baj az, h próbálkoztunk Bulluck-kal is MLBben, de teljesen fogalmatlan volt ő is. A DL jó volt ez most már teljesen egyértelműen az LB sor sara. Boley is fos volt, Sintim láthatatlan most már rendszeresen, úgy szar az egész LB sorunk ahogy van. A sec sem lenne rossz, Webster nagyon jól játszott, sztem újra igazolta, h ő az első számú cornerünk, Masont teljesen leszedte a pályáról (+ szerzett egy intet is), sajnos mivel se Thomas se Ross (se Philips) nem játszott így a másik oldalon gyengébbek voltunk, de ha mindenki hadra fogható lesz akkor jók leszünk itt. A támadás nagyon akadozott, de azzal igazából nem nagyon érdemes foglalkozni sztem. Az OL teljesítménye sztem kifejezetten jó volt és ez lényeg.
Összességében a DL mögötti védekezésünket kéne helyre rakni és rendben lennénk, de egyelőre semmi előrelépés nincs itt. Hozni kellett volna ide valakit, a jelek szerint ez a játékosállomány nem alkalmas rá, h megoldja ezt a problémát. Goff egyértelmű, h teljes csőd, vajon miért eröltetjük még mindig, teljesen érthetetlen. Mondjuk vszínű még nála sincs jobb MLB-nk.. Talán a safety-knek kéne többet besegíteni, csak akkor meg a hosszú passzokat nyelnénk jobban, de sztem még akkor is jobb lenne ennél. Tulképp a Spangli időszakban is feltoltuk a védekezést,csak akkor a pass-rush brutálisan jó volt, most azért messze nincs az sem olyan szinten, h ezt nyugodt szívvel meg lehessen tenni, de ebbe az irányba kéne törekedni, különben ugyanaz lesz, mint tavaly..
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Panthers miért is? Oké ottvan a thunder & lighting, meg Beason. Ja, hogy elpicsáztak minket szezon végén? Szerintem a tavalyi utolsó 2-3 meccs a helyi Raymond Domenech megbuktatására lett rászánva...gerle
még jó h nálunk nem kaptak játékosok eltiltásokat...
sztem egyértelmű h papíron és amúgyis is Boley-Bulluck-Sintim LB trió a legjobb... bmien más megoldás hulla lesz...
Dodge meg menjen a francba amúgy 7X yardos punt-tal h van 38as átlaga???? ez nagyon rossz...
nem 3és1nél hanem 4 és 1nél fogtak meg minket... kezdem úgy érezni futó játékunk idén sem lesz...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Panthers miért is? Oké ottvan a thunder & lighting, meg Beason. Ja, hogy elpicsáztak minket szezon végén? Szerintem a tavalyi utolsó 2-3 meccs a helyi Raymond Domenech megbuktatására lett rászánva...

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
hát sztem már a ps első meccse után egyértelmű volt h az lb sorral gondok lesznek. álmodozni jó volt h majd jön egy megváltó meg stb de ha reálisan nézzük akkor ezzel sajna egész évben szívni fogunk ezzel. cowboys meg kicsit túl van hypeolva tegnapi meccsük után (csak highlightsot láttam mondjuk) egyre szorosabb a csoport, ha idén jobban koncentrálunk mint tavaly ill a fiúkban meglesz az a tűz ami múltkor nagyon hiányzott akkor akár csoport elsőségre is komoly esélyünk van(még így gyenge lb sorral is)kristof
az egész nfc east "haldoklik". a többi csoport ellépett, a north a vikessel és GB-el, délen fényévekre van a NO, nyugaton is van 2 csapat, akik bármelyik nfc east csapatot meg tudják verni. a div győztes dallas is mire jutott minnesotában? 3 pont a divisional roundban

NFC tekintetében a Giants előtt jár szerintem : GB, vikes, saints, Carolina, 49ers, Cards .. és még a saját divízióból 1-2 teamvittore
Tudom, elfogult vok, de sztem a cards nem jobb, a 49-ers pedig védelemben jobb, támadásban rosszabb. Mondjuk ha a tavaly év végéből indulunk ki akkor még keveset is soroltál.
Amúgy tényleg kéne vmi vérfrissítés a csapatba, vmi lendület/tűz!
Ez a Goff mlb dolog is - jó ez már a vesszőparipám lett, de akkor is: be kell majd mondani a hangosba, h hallgasson el a közönség, mert nem hallja a csapat, h mit susmorog a huddle-ban - akkora vezéregyéniség, h megszólalni is alig mer.
Esetleg Bulluck vállalhatna vmi vezető szerepet (a többieknek annyira nem megy ahogy elnézem, ő meg nagyon pörgött amikor törcsit kellett taposni 😀 - talán vmi lendületet átadhatna)!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hát sztem már a ps első meccse után egyértelmű volt h az lb sorral gondok lesznek. álmodozni jó volt h majd jön egy megváltó meg stb de ha reálisan nézzük akkor ezzel sajna egész évben szívni fogunk ezzel. cowboys meg kicsit túl van hypeolva tegnapi meccsük után (csak highlightsot láttam mondjuk) egyre szorosabb a csoport, ha idén jobban koncentrálunk mint tavaly ill a fiúkban meglesz az a tűz ami múltkor nagyon hiányzott akkor akár csoport elsőségre is komoly esélyünk van(még így gyenge lb sorral is)kristof
az egész nfc east "haldoklik". a többi csoport ellépett, a north a vikessel és GB-el, délen fényévekre van a NO, nyugaton is van 2 csapat, akik bármelyik nfc east csapatot meg tudják verni. a div győztes dallas is mire jutott minnesotában? 3 pont a divisional roundban

NFC tekintetében a Giants előtt jár szerintem : GB, vikes, saints, Carolina, 49ers, Cards .. és még a saját divízióból 1-2 team
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát sztem már a ps első meccse után egyértelmű volt h az lb sorral gondok lesznek. álmodozni jó volt h majd jön egy megváltó meg stb de ha reálisan nézzük akkor ezzel sajna egész évben szívni fogunk ezzel. cowboys meg kicsit túl van hypeolva tegnapi meccsük után (csak highlightsot láttam mondjuk) egyre szorosabb a csoport, ha idén jobban koncentrálunk mint tavaly ill a fiúkban meglesz az a tűz ami múltkor nagyon hiányzott akkor akár csoport elsőségre is komoly esélyünk van(még így gyenge lb sorral is)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ha csak a pozitívumokat nézzük akk DODGE 74yardos puntja az end zone-bol,L. Joseph 1. sack-je is idesorolható szerintem...
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Meccstől függetlenül nekem már kezd elegem lenni ebből a lb-k körüli szerencsétlenkedésből. Egy egész offseasonjuk volt, h összerakjanak egy rendes kezdő lb-sort. Kb 6 hónap alatt (de draft óta is eltelt vagy 4) nem igen akar összejönni úgy h gyakorlatilag 1db normális mlb-t kellett volna szerezni. Most meg még 2 héttel szezonkezdés előtt is össze-vissza tologatjuk a lb-ket középről Sam-be meg vissza.
Legalább a S-needet orvosolták.Szsziszka
Ezzel így az egyben egyetértek.
Talán még a futásunk is javul, és akkor a bivalyerős passzjáték, a meccsenkénti 30+ pontokkal talán megtudjuk előzni az ellenfelet az adok-kapokban 😀Winters
engem is aggaszt a LB hiány. vmi Suggs féle vadállat kellene, tegnap volt promója az espn-n...

ami viszont jó, hogy a dallas kezdő OL gyakorlatilag hülyét csinált magából és az egész csapatuk hullagyenge volt a texans ellen
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Meccstől függetlenül nekem már kezd elegem lenni ebből a lb-k körüli szerencsétlenkedésből. Egy egész offseasonjuk volt, h összerakjanak egy rendes kezdő lb-sort. Kb 6 hónap alatt (de draft óta is eltelt vagy 4) nem igen akar összejönni úgy h gyakorlatilag 1db normális mlb-t kellett volna szerezni. Most meg még 2 héttel szezonkezdés előtt is össze-vissza tologatjuk a lb-ket középről Sam-be meg vissza.
Legalább a S-needet orvosolták.Szsziszka
Ezzel így az egyben egyetértek.
Talán még a futásunk is javul, és akkor a bivalyerős passzjáték, a meccsenkénti 30+ pontokkal talán megtudjuk előzni az ellenfelet az adok-kapokban 😀
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Én sem értem, hogy mi baj van a Boley-Bulluck-Sintim trióval... :/