New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
nem rossz pénz a jegybevétel sem, a nép ki van éhezve, nem úgy mint az MLB-ben ahol 10 ezren vannak az 50ezres stadionokbanvittore
Ja, de egy MLB csapat 160 meccset játszik egy évben, ezért érthető, ha a kevésbé fontos meccseken kicsit pang az aréna.

Sajnos a laptopom gyengélkedése miatt lemaradtam a 2. és 3. pre meccsről, de ahogy olvasom, nem vesztettem túl sokat. Annak örülök, hogy komolyabb sérültünk nincsen, annak viszont nem, hogy az MLB poszt még mindig kérdéses.

Leinart, mint Eli cseréje....éredekes lenne 😀
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2010/09/giants_trade_for_cardinals_mat.html


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem rossz pénz a jegybevétel sem, a nép ki van éhezve, nem úgy mint az MLB-ben ahol 10 ezren vannak az 50ezres stadionokban
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Éppen ezért az egész preseasonnak kb semmi értelme sincs..Szesze
Azért szerintem ez így nem helytálló. Jó kis felkészülést szolgáltat, ugyanúgy, mint soccerben, illetve más sportágakban. Szerintem az a néhány meccs jól jön a szezon előtt a játékosoknak. No meg a rostert is szűkíteni kell valami alapján.Asbee
Az oké, de majdnem ugyanolyan publicitást kap, mint egy normális bajnoki meccs, holott teljesen fals információkat szolgáltat. Ebben a formában sztem ez a preseason így hülyeség, de persze ez csak az én magánvéleményem.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Éppen ezért az egész preseasonnak kb semmi értelme sincs..Szesze
Azért szerintem ez így nem helytálló. Jó kis felkészülést szolgáltat, ugyanúgy, mint soccerben, illetve más sportágakban. Szerintem az a néhány meccs jól jön a szezon előtt a játékosoknak. No meg a rostert is szűkíteni kell valami alapján.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ha pozitívumot keresek, akkor az a divízió-ellengfeleink ugyancsak gyatra preseason-je. A DAL kezdő támadósora a három meccsen öszesen 1 TD-t volt képes idáig összehozni, azt is egy olyan drive-ban, amit az ellenfél 8 yardosánál kezdtek. A legutóbbi meccsükön is totál hurkák voltak. Igaz, ők is ugyanazzal biztatják magukat, amivel a mieink, hogy van még idő kijavítani a hibákat.

Vicces volt: Eli tegnap azt nyilatkozta, hogy a giants-et sosem érdekelték különösen a preseason meccsek, neki például fogalma sincs az elmúlt 6 év saját preseason mérlegéről.G-men
Félig-meddig jogos. Ha jól tudom a Lions a 0-16-os szezonban megnyerte az összes preseason meccsét... 😊Asbee
Így van, én is pont a lions-ra gondoltam meg a 4-0-ás preseasonjükre.

Meg azt is mondták a játékosok, hogy mi olyan csapat vagyunk, amelyik pontosan tudja, mi a különbség egy előkészületi meccs és az első fordulós meccs között. Értsd: egy előkészületi meccsen nem teszik oda magukat annyira.
És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy az ellenfelek megtévesztésében is komoly szerepe lehet ezeknek a meeccseknek.
(Bár most megtévesztés és amerikai foci kapcsán inkább a "10 dolog, amit utálok benned" c. film jelenete ugrik be, amikor Julia Stiles magyarázza a HC-nek, hogy szerinte miként kellene megtéveszteni az ellenfél védelmét, majd demonstrálja is a pólója felhúzásával nem kis ovációt aratva ezzel...)G-men
Éppen ezért az egész preseasonnak kb semmi értelme sincs..
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ha pozitívumot keresek, akkor az a divízió-ellengfeleink ugyancsak gyatra preseason-je. A DAL kezdő támadósora a három meccsen öszesen 1 TD-t volt képes idáig összehozni, azt is egy olyan drive-ban, amit az ellenfél 8 yardosánál kezdtek. A legutóbbi meccsükön is totál hurkák voltak. Igaz, ők is ugyanazzal biztatják magukat, amivel a mieink, hogy van még idő kijavítani a hibákat.

Vicces volt: Eli tegnap azt nyilatkozta, hogy a giants-et sosem érdekelték különösen a preseason meccsek, neki például fogalma sincs az elmúlt 6 év saját preseason mérlegéről.G-men
Félig-meddig jogos. Ha jól tudom a Lions a 0-16-os szezonban megnyerte az összes preseason meccsét... 😊Asbee
Így van, én is pont a lions-ra gondoltam meg a 4-0-ás preseasonjükre.

Meg azt is mondták a játékosok, hogy mi olyan csapat vagyunk, amelyik pontosan tudja, mi a különbség egy előkészületi meccs és az első fordulós meccs között. Értsd: egy előkészületi meccsen nem teszik oda magukat annyira.
És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy az ellenfelek megtévesztésében is komoly szerepe lehet ezeknek a meeccseknek.
(Bár most megtévesztés és amerikai foci kapcsán inkább a "10 dolog, amit utálok benned" c. film jelenete ugrik be, amikor Julia Stiles magyarázza a HC-nek, hogy szerinte miként kellene megtéveszteni az ellenfél védelmét, majd demonstrálja is a pólója felhúzásával nem kis ovációt aratva ezzel...)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
wardot kirakta a Tampa talán rárepülhetnénk!
Boothe PUP lett valamint kiraktuk még Boateng WR-tcsebi
pedig lett volna akkor Németországnak,Ghánának és New Yorknak is egy Boateng-e 😀ironroy
Ghánának vszínű több is 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
wardot kirakta a Tampa talán rárepülhetnénk!
Boothe PUP lett valamint kiraktuk még Boateng WR-tcsebi
pedig lett volna akkor Németországnak,Ghánának és New Yorknak is egy Boateng-e 😀
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
wardot kirakta a Tampa talán rárepülhetnénk!
Boothe PUP lett valamint kiraktuk még Boateng WR-t

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 242 — Beware the Slim Reaper!
MLB-t tudunk szerezni más csapattól a 6. hétig? vagy nem férne bele a nagy fizetés a salary cap-ba?vittore
A fizetés a legkisebb gond (idén nincs cap). MLB-t persze tudnátok szerezni, csak nem olyat amilyenre szerintem te gondolsz (aki egy Pierce-hez (nem a tavalyihoz 😊 ) közeli szintet tudna hozni). Ilyen játékosokat nem könnyű találni (különösen 4-3 as MLB-t), ezért az ilyen emberekhez sokszor úgy ragaszkodnak a csapatok, mint a franchise Qb-khez.
Rámozdulhattatok volna Will Witherspoon-ra, aki pont tőlünk lett free agent. Bár nem egy prototípus MLB, de szerintem 1 évig megoldotta volna a feladatot.


több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
MLB-t tudunk szerezni más csapattól a 6. hétig? vagy nem férne bele a nagy fizetés a salary cap-ba?vittore
Nem tudtak megegyezni a CBA ügyében, ezért idén cap-mentes év van ha jól tudom. Így nincs korlátozás.
Sztem a 6. heti trade-deadline az él továbbra is, elvileg lehet mlb-t hozni addig. Sztem amúgy nem fogunk.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
MLB-t tudunk szerezni más csapattól a 6. hétig? vagy nem férne bele a nagy fizetés a salary cap-ba?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Giants placed quarterback Jim Sorgi and wide receiver Sinorice Moss on season-ending IRa.kacsa
Óóó! Akkor Bomarnak úgy fest bérelt rosterhelye van. Mosst pedig kapásból ki is tehettük volna. Amúgy nincs vele bajom, csak nem tudom mikor lépett utoljára zsinórban 2 meccsen pályára. Folyamatosan sérült. Részemről Cruz rosterhelye eddig is tuti volt Barden mögött 5.-ként. Ha 6 wr-t viszünk, akkor Hagan jön, v. vki aki jó returner.
Adrian Tracy szintén IR-en.Szsziszka
Sztem bent lesz mindhárom WR így, Tracyt sajnálom, bár nehéz lett volna neki rosterre kerülni amúgy is.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Giants placed quarterback Jim Sorgi and wide receiver Sinorice Moss on season-ending IRa.kacsa
Óóó! Akkor Bomarnak úgy fest bérelt rosterhelye van. Mosst pedig kapásból ki is tehettük volna. Amúgy nincs vele bajom, csak nem tudom mikor lépett utoljára zsinórban 2 meccsen pályára. Folyamatosan sérült. Részemről Cruz rosterhelye eddig is tuti volt Barden mögött 5.-ként. Ha 6 wr-t viszünk, akkor Hagan jön, v. vki aki jó returner.
Adrian Tracy szintén IR-en.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha pozitívumot keresek, akkor az a divízió-ellengfeleink ugyancsak gyatra preseason-je. A DAL kezdő támadósora a három meccsen öszesen 1 TD-t volt képes idáig összehozni, azt is egy olyan drive-ban, amit az ellenfél 8 yardosánál kezdtek. A legutóbbi meccsükön is totál hurkák voltak. Igaz, ők is ugyanazzal biztatják magukat, amivel a mieink, hogy van még idő kijavítani a hibákat.

Vicces volt: Eli tegnap azt nyilatkozta, hogy a giants-et sosem érdekelték különösen a preseason meccsek, neki például fogalma sincs az elmúlt 6 év saját preseason mérlegéről.G-men
Félig-meddig jogos. Ha jól tudom a Lions a 0-16-os szezonban megnyerte az összes preseason meccsét... 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Giants placed quarterback Jim Sorgi and wide receiver Sinorice Moss on season-ending IR
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ha pozitívumot keresek, akkor az a divízió-ellengfeleink ugyancsak gyatra preseason-je. A DAL kezdő támadósora a három meccsen öszesen 1 TD-t volt képes idáig összehozni, azt is egy olyan drive-ban, amit az ellenfél 8 yardosánál kezdtek. A legutóbbi meccsükön is totál hurkák voltak. Igaz, ők is ugyanazzal biztatják magukat, amivel a mieink, hogy van még idő kijavítani a hibákat.

Vicces volt: Eli tegnap azt nyilatkozta, hogy a giants-et sosem érdekelték különösen a preseason meccsek, neki például fogalma sincs az elmúlt 6 év saját preseason mérlegéről.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ronaldo McClain edigi teljesítménye nem kápráztatja el a Raiders szurkolókat.
Persze tudom, hogy egy MLB nem fél perc alatt érik be, de akkor is egy kicsit könnyebb a szívem ettől.vadibandi
Sajnos, ettől a mi MLB-ink sem lesznek jobbak...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
lehet hogy Coughlinnak elege van az egészből, játszott egy AFC döntőt, van egy nyerő SB-je is, nincs motiváció, kipörög a nagyzsugás szerződése aztán annyi.vittore
Én is kevesebb tüzet érzek az egész csapatban, mint kéne. Persze ezt ilyen távolból nehéz megítélni. TC-t is rég láttam úgy rendesen ordítani a partvonal mellett, ahogy szokott. 😀
Azért nagyon jó edző! Remélem, összekapja a csapatot! Ha idén is hurka lesz, akkor megy. Akkor majd ráérünk követelni Cowhert.

Lehet ti vágtátok, de nekem új, h McKenzie migrénes. Most se edz. Tavaly sérült is volt, nem is fiatal...szóval tudjátok mire akarok kilyukadni 😊 : Na nem temetném persze, csak azt nem értem, h Andrews elvileg LT és LG edzéseket nyom. Az LG OK, Seubert helyén jó lehet, de LT-nek ott van Diehl, ő mozdíthatatlan egyelőre, nagyon jó. McKenzie helyére inkább pályázhatna RT-be. (Pláne h eddigi karrierje során RT-t és RG-t játszott.)Szsziszka
Reméljük McKenzie rendbe jön, én jobb szeretem, ha ő játszik mint Beatty. Andrews azért edz LG-ben is, mert Seubert fogja pótolni O'Harát aki nem biztos, h felépül a szezonkezdetre. Ha mindenki egészséges lesz (ha egyáltalán lesz ilyen valamikor...) akkor sztem Andrews csak backup lesz egyelőre, ahogy Beatty is. Igazából sztem ez is lenne az ideális, mert a Diehl(Beatty)-Seubert(Andrews)-O'Hara(Seubert, Koetz)-Snee(Boothe)-McKenzie(Beatty) OL nagyon jó is lehetne. Csak ne lenne ez a kurva sok sérülés.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ronaldo McClain edigi teljesítménye nem kápráztatja el a Raiders szurkolókat.
Persze tudom, hogy egy MLB nem fél perc alatt érik be, de akkor is egy kicsit könnyebb a szívem ettől.vadibandi
Nemtom, azért "kicsit" nyugodtabb lennék, ha most ő lenne a kezdő MLB-nk Goff helyett.. ha kezdetben még nem is lenne annyira jó legalább lehetne bízni a jövőben..
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
lehet hogy Coughlinnak elege van az egészből, játszott egy AFC döntőt, van egy nyerő SB-je is, nincs motiváció, kipörög a nagyzsugás szerződése aztán annyi.vittore
Én is kevesebb tüzet érzek az egész csapatban, mint kéne. Persze ezt ilyen távolból nehéz megítélni. TC-t is rég láttam úgy rendesen ordítani a partvonal mellett, ahogy szokott. 😀
Azért nagyon jó edző! Remélem, összekapja a csapatot! Ha idén is hurka lesz, akkor megy. Akkor majd ráérünk követelni Cowhert.

Lehet ti vágtátok, de nekem új, h McKenzie migrénes. Most se edz. Tavaly sérült is volt, nem is fiatal...szóval tudjátok mire akarok kilyukadni 😊 : Na nem temetném persze, csak azt nem értem, h Andrews elvileg LT és LG edzéseket nyom. Az LG OK, Seubert helyén jó lehet, de LT-nek ott van Diehl, ő mozdíthatatlan egyelőre, nagyon jó. McKenzie helyére inkább pályázhatna RT-be. (Pláne h eddigi karrierje során RT-t és RG-t játszott.)
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
lehet hogy Coughlinnak elege van az egészből, játszott egy AFC döntőt, van egy nyerő SB-je is, nincs motiváció, kipörög a nagyzsugás szerződése aztán annyi.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Ronaldo McClain edigi teljesítménye nem kápráztatja el a Raiders szurkolókat.
Persze tudom, hogy egy MLB nem fél perc alatt érik be, de akkor is egy kicsit könnyebb a szívem ettől.vadibandi
Dögöljön meg a szomszéd tehene is? 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ronaldo McClain edigi teljesítménye nem kápráztatja el a Raiders szurkolókat.
Persze tudom, hogy egy MLB nem fél perc alatt érik be, de akkor is egy kicsit könnyebb a szívem ettől.




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
A honlapon az egész csapat arról beszél, hogy mennyire megleptek minket a no-huddle offense-szel. Coughlin is elismerte, hogy ez nem szerepelt a tervekben a meccs előtt. Ez meg már milyen duma?? Sztem nagyobb a baj, mint gondolnánk, ha már egy ilyen "váratlan" húzással is padlóra küldték az 1. félidőben a D-nket.

Az Off első drive-ja még nem volt annyira katasztrófa. Az a 4 & 1 a BAL 15-nél meg is lehetett volna. Aztán persze ez is elúszott. Utána meg 9 punt egy meccsen... siralmas!G-men
Tényleg vicc... az a baj, h tavaly is meglepődtünk párszor ezen..Szesze
Ja, meg az is, hogy "a Baltimore tipikus futó-csapat, nem számítottunk ennyi passzra" mondja, majd ugyanebben az interjúban elismeri, hogy egy hete a redskins ellen is rengeteg passzkísérletük volt.

Ezek után nem sokat kell gondolkodnia az ellenfeleink edzői stábjának: jön a giants, mit is gondol rólunk, hogy mi mindig passszolunk, oké, akkor futni fogunk.

Meg a fizikális dolgokkal sem volt elégedett Coughlin, ami jogosan veti fel a mások által már emlegetett erőnléti kérdést.G-men
Mondjuk az tuti, h ha idén is leszereplünk akkor Coughlin is szedheti a sátorfáját. Persze már volt ilyen szitu, akkor elég jól sikerült kimásznia belőle 😊