New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Meccstől függetlenül nekem már kezd elegem lenni ebből a lb-k körüli szerencsétlenkedésből. Egy egész offseasonjuk volt, h összerakjanak egy rendes kezdő lb-sort. Kb 6 hónap alatt (de draft óta is eltelt vagy 4) nem igen akar összejönni úgy h gyakorlatilag 1db normális mlb-t kellett volna szerezni. Most meg még 2 héttel szezonkezdés előtt is össze-vissza tologatjuk a lb-ket középről Sam-be meg vissza.
Legalább a S-needet orvosolták.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ha már mindenképp pozitívumot kell mondani: Cruz, meg sztem Bomar is kúszik fel a rosterre.
Amúgy a passz elleni védekezés szar volt (a passrush statok alapján pedig alakul - volt néhány sack).
Támadásban igen gyengék voltunk. A kezdőből talán ha egy playt lehet kiemelni: Jacobs hosszú futása. Idegesítő, h ilyen "erőszitukban" se nagyon tudunk mit kezdeni az ellenféllel: az előző meccsen is csomószor neki kellett futni a dolognak, mire végre betoltuk Jacobsot td-re 1 yardról.
Most csak az összefoglalót láttam, de 3.& 1-nél megint megfogtak minket ha jól néztem.
Az int-ek miatt nem izgulok egyelőre annyira: múlt héten Bomaré is peches volt kicsit (Manningham beleütött), most meg Smith kezéből csúszott ki Eli passza. Persze attól még int mind2, de legalább nem az volt, h a qb ellődözi a nagy semmibe ellenfélhez.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Nem néztem a meccset, de a statisztikák alapján ez egy pici csalódás számomra. Az már rég rossz, ha a egy safetynek van a legtöbb tackleje a csapatban...

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
"An alarming 31 players that could be on the Giants final 53-man roster have been dealing with some form of injury over the past 4 weeks."

...Winters
Az igen! Ezért kérdeztem én nem is olyan rég h vajon minden rendben van az erőnléti edzőnkkel/stábbal?
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
"An alarming 31 players that could be on the Giants final 53-man roster have been dealing with some form of injury over the past 4 weeks."

...
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
No akkor jöhet a következő preseason meccs. Nem tudom ki mennyire tud róla, de mikor meccs volt msn-n páran (Lotus, Csebi, Bála, én) összeültünk, aztán közben ott tárgyaltuk ki az eseményeket. Igaz ez idén még nem jött össze, bár még csak preseason van. Na csak azt szeretném mondani, hogy bátran fel lehet venni msn-re, jó lenne ha idénre még többen lennénk... 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
mi az a SAM?vittore
Erős oldali LB, másnéven SLB.Szesze
Egyébként ez sem olyan egyértelmű, a Fewell féle rendszerben ezek szerint:

http://www.nj.com/giants/index.ssf/2010/08/an_explanation_of_perry_fewell.html

O'Hara sérülése nem jött rendbe egyelőre, úgyh Seubert fogja helyettesíteni kezdőként (aki viszont felépült), a meccs további részében pedig Koets lesz a center.
JPP és Canty limitáltan edzett már, Alford is teljesen felépül lassan végre (tőle sokat várok idén)
Szombati tuti hiányzók a Ravens ellen: O'Hara, Ross, Barden, Beckum, Ware, Blackburn, Sorgi. Moss és Thomas valószínűleg szintén kihagyják a meccset.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nekem nagyon nem adja ez az ötlet(mondjuk már kicsit több, mint ötlet) nem érzem biztosítottnak a posztot, az egész Dnek segíteni-e kell Goffot h ne legyenek nagyobb problémák ott.

ez számomra is egyértelmű, Osi remélem idén erre alkalmas leszkristof
Hát azért egy 4-3mas rendszerben jó, ha vezéregyéniség az MLB, de most ez van.
Osival kapcsolatban szkeptikus vagyok, sztem Kiwanuka rövid úton ki fogja szorítani a kezdőből. Osi pass-rush képessége megkopni látszik, futás ellen pedig mindig is gyenge volt. Jó lenne, ha rám cáfolna, mert az egyik kedvenc játékosom úgyh szurkolok neki, de nem várok tőle kiemelkedő szezont idén sem.Szesze
Stat alapján ha nézzük, akkor Osi volt a legjobb tavaly. Neki 7 sack, Tucknak 6, Kiwinek 3. Persze bőven nemcsak ez számít. Sheridan személye is döntő volt Osi elégedetlenségében. Idén már most láthattunk tőle és Tucktól 1-2 villanást, szerintem meg fogják oldani. És ott lesz még mögöttük Kiwi és JPP is. Ezzel nem lesz baj.Asbee
Hát Osi azért nem csak Sheridan miatt volt szar tavaly sztem.. Tuck más kategória, kettejüket nem lehet egy lapon említeni, tőle én is sokat várok, de ő mindig is hozta az extrát amikor nem volt sérült. Ettől függetlenül a DE poszt elég mély sztem is, simán élmezőnyös NFL szinten is.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Annyira nem bánom, hogy Goff lesz a kezdő. Jobban tetszene az ötlet, ha beválna egy fiatal, mintsem, hogy egy veterán biztosítson rövidtávú megoldást.

Vezéregyéniség meg emelkedjen ki a falból, ne az LB-k közül.Winters
nekem nagyon nem adja ez az ötlet(mondjuk már kicsit több, mint ötlet) nem érzem biztosítottnak a posztot, az egész Dnek segíteni-e kell Goffot h ne legyenek nagyobb problémák ott.

ez számomra is egyértelmű, Osi remélem idén erre alkalmas leszkristof
Hát azért egy 4-3mas rendszerben jó, ha vezéregyéniség az MLB, de most ez van.
Osival kapcsolatban szkeptikus vagyok, sztem Kiwanuka rövid úton ki fogja szorítani a kezdőből. Osi pass-rush képessége megkopni látszik, futás ellen pedig mindig is gyenge volt. Jó lenne, ha rám cáfolna, mert az egyik kedvenc játékosom úgyh szurkolok neki, de nem várok tőle kiemelkedő szezont idén sem.Szesze
Stat alapján ha nézzük, akkor Osi volt a legjobb tavaly. Neki 7 sack, Tucknak 6, Kiwinek 3. Persze bőven nemcsak ez számít. Sheridan személye is döntő volt Osi elégedetlenségében. Idén már most láthattunk tőle és Tucktól 1-2 villanást, szerintem meg fogják oldani. És ott lesz még mögöttük Kiwi és JPP is. Ezzel nem lesz baj.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Annyira nem bánom, hogy Goff lesz a kezdő. Jobban tetszene az ötlet, ha beválna egy fiatal, mintsem, hogy egy veterán biztosítson rövidtávú megoldást.

Vezéregyéniség meg emelkedjen ki a falból, ne az LB-k közül.Winters
nekem nagyon nem adja ez az ötlet(mondjuk már kicsit több, mint ötlet) nem érzem biztosítottnak a posztot, az egész Dnek segíteni-e kell Goffot h ne legyenek nagyobb problémák ott.

ez számomra is egyértelmű, Osi remélem idén erre alkalmas leszkristof
Hát azért egy 4-3mas rendszerben jó, ha vezéregyéniség az MLB, de most ez van.
Osival kapcsolatban szkeptikus vagyok, sztem Kiwanuka rövid úton ki fogja szorítani a kezdőből. Osi pass-rush képessége megkopni látszik, futás ellen pedig mindig is gyenge volt. Jó lenne, ha rám cáfolna, mert az egyik kedvenc játékosom úgyh szurkolok neki, de nem várok tőle kiemelkedő szezont idén sem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Annyira nem bánom, hogy Goff lesz a kezdő. Jobban tetszene az ötlet, ha beválna egy fiatal, mintsem, hogy egy veterán biztosítson rövidtávú megoldást.

Vezéregyéniség meg emelkedjen ki a falból, ne az LB-k közül.Winters
nekem nagyon nem adja ez az ötlet(mondjuk már kicsit több, mint ötlet) nem érzem biztosítottnak a posztot, az egész Dnek segíteni-e kell Goffot h ne legyenek nagyobb problémák ott.

ez számomra is egyértelmű, Osi remélem idén erre alkalmas lesz
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Annyira nem bánom, hogy Goff lesz a kezdő. Jobban tetszene az ötlet, ha beválna egy fiatal, mintsem, hogy egy veterán biztosítson rövidtávú megoldást.

Vezéregyéniség meg emelkedjen ki a falból, ne az LB-k közül.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Bulluck szerintem akárhogy játszik, Goffnál csak jobb lehet, Sintim pedig Clarknál. Chevy
Sztem inkább az a kérdés, hogy vajon Sintim ennyire nem boldogul SAM-ben, hogy a helyére ki kellett tolni Bulluckot (Clarknál mindkettő jobb) és így került vissza Goff kezdő MLB-be.

OFF
Jó az avatarod. Queen of Blades rulez!BleedingGreen
Tudom, csak felidegesít, mert Goff elég gyenge. Meg abban reménykedtem, hogy át tud állni Sintim 1 év alatt 4-3-ra.

OFF
Kösz 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Bulluck szerintem akárhogy játszik, Goffnál csak jobb lehet, Sintim pedig Clarknál. Chevy
Sztem inkább az a kérdés, hogy vajon Sintim ennyire nem boldogul SAM-ben, hogy a helyére ki kellett tolni Bulluckot (Clarknál mindkettő jobb) és így került vissza Goff kezdő MLB-be.

OFF
Jó az avatarod. Queen of Blades rulez!


több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát ezzel a Goff mlb dologgal én nem fogok megbarátkozni, hacsak az első meccsen rögtön rám nem cáfol. Eddig mindig gyökér volt mikor játszott, pedig viszonylag jelentős ideje volt már bizonyítani. Nem tudom, mitől változna hirtelen. Már nem is rookie, nem is a 2. szezonja.
Rakják csak vissza szépen Bulluckot középre ( v . ha nem, akkor már Dillardnak is jobban örülnék, mint Goffnak), Sintim pedig kapja meg a lehetőséget, és bizonyítsa be, h megérte a 2. kört!Szsziszka
Minden egyes szóval maximálisan egyetértek, pontosan ugyanez a véleményem nekem is.
Bulluck szerintem akárhogy játszik, Goffnál csak jobb lehet, Sintim pedig Clarknál.Chevy
Én sem örülök túlzottan ennek a szitunak, de valamiért csak így döntöttek az edzők és bár tavaly szarul ment a szekér védekezésben, azért a döntéseik mindig logikusak szoktak lenni, egy esélyt minimum megérdemel ez a felállás, aztán majd meglátjuk. 2 kurva jó OLB között azért Goff-nak is könnyebb dolga lehet..
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Hát ezzel a Goff mlb dologgal én nem fogok megbarátkozni, hacsak az első meccsen rögtön rám nem cáfol. Eddig mindig gyökér volt mikor játszott, pedig viszonylag jelentős ideje volt már bizonyítani. Nem tudom, mitől változna hirtelen. Már nem is rookie, nem is a 2. szezonja.
Rakják csak vissza szépen Bulluckot középre ( v . ha nem, akkor már Dillardnak is jobban örülnék, mint Goffnak), Sintim pedig kapja meg a lehetőséget, és bizonyítsa be, h megérte a 2. kört!Szsziszka
Minden egyes szóval maximálisan egyetértek, pontosan ugyanez a véleményem nekem is.
Bulluck szerintem akárhogy játszik, Goffnál csak jobb lehet, Sintim pedig Clarknál.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sztem lesz neki szerepe bőven így is, jobb ez így, nekem az SLB poszt vékonynak tűnt eddig amúgy is, így legalább az rendben lesz.Szesze
Clarknál mondjuk jobb lesz Bulluck is meg Sintim is... 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Hát ezzel a Goff mlb dologgal én nem fogok megbarátkozni, hacsak az első meccsen rögtön rám nem cáfol. Eddig mindig gyökér volt mikor játszott, pedig viszonylag jelentős ideje volt már bizonyítani. Nem tudom, mitől változna hirtelen. Már nem is rookie, nem is a 2. szezonja.
Rakják csak vissza szépen Bulluckot középre ( v . ha nem, akkor már Dillardnak is jobban örülnék, mint Goffnak), Sintim pedig kapja meg a lehetőséget, és bizonyítsa be, h megérte a 2. kört!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jó sok sérültünk van ,de a többsége nem olyan súlyos szerencsére.
Jelenlegi sérült lista: JPP, Canty, O'hara, Ross, Ware, Barden, M. Johnson, Beckum, Sorgi, Blackburn, Boothe (ő PUPon van, úgyh Koetz vszínű rosterre kerül így mindenképpen).
Eli, Snee, Seubert felépült, Andrews is edzésbe állt.Szesze
hát ez eléggé elkeserítő remélem szezon közben majd elkerülnek minket mert így se nézünk könnyű év elékristof
Vszínű lesz ennél még sokkal rosszabb is a szitu sajna..Szesze
ezért kell,hogy minőségi legyen a depth...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Jó sok sérültünk van ,de a többsége nem olyan súlyos szerencsére.
Jelenlegi sérült lista: JPP, Canty, O'hara, Ross, Ware, Barden, M. Johnson, Beckum, Sorgi, Blackburn, Boothe (ő PUPon van, úgyh Koetz vszínű rosterre kerül így mindenképpen).
Eli, Snee, Seubert felépült, Andrews is edzésbe állt.Szesze
hát ez eléggé elkeserítő remélem szezon közben majd elkerülnek minket mert így se nézünk könnyű év elékristof
Vszínű lesz ennél még sokkal rosszabb is a szitu sajna..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó sok sérültünk van ,de a többsége nem olyan súlyos szerencsére.
Jelenlegi sérült lista: JPP, Canty, O'hara, Ross, Ware, Barden, M. Johnson, Beckum, Sorgi, Blackburn, Boothe (ő PUPon van, úgyh Koetz vszínű rosterre kerül így mindenképpen).
Eli, Snee, Seubert felépült, Andrews is edzésbe állt.Szesze
hát ez eléggé elkeserítő remélem szezon közben majd elkerülnek minket mert így se nézünk könnyű év elé
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
lotus írta egyszer, hogy Goff az ellenfél RB-jeivel maximum meccs után a conference room-ban találkozik. 😛gerle
Hát kb.. képtelen vagyok megérteni, h az hogy lehet h középső futásoknál rendszeresen nincs a labda közelében sem.. nemtom mit látnak benne az edzők, de remélem nekik lesz igazuk. Annak viszont örülök, h Bulluck OLB lesz, sztem ő se lett volna jó megoldás középen, itt viszont nagyon jó lehet.Szesze
Ami a fő probléma, hogy Sintim inkább pass rusher LB, és ha jól tudom 3-4-es egyetemi csapatból jött. Persze egy-egy play-re simán jó lehet majd.Asbee
Sztem lesz neki szerepe bőven így is, jobb ez így, nekem az SLB poszt vékonynak tűnt eddig amúgy is, így legalább az rendben lesz.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
lotus írta egyszer, hogy Goff az ellenfél RB-jeivel maximum meccs után a conference room-ban találkozik. 😛gerle
Hát kb.. képtelen vagyok megérteni, h az hogy lehet h középső futásoknál rendszeresen nincs a labda közelében sem.. nemtom mit látnak benne az edzők, de remélem nekik lesz igazuk. Annak viszont örülök, h Bulluck OLB lesz, sztem ő se lett volna jó megoldás középen, itt viszont nagyon jó lehet.Szesze
Ami a fő probléma, hogy Sintim inkább pass rusher LB, és ha jól tudom 3-4-es egyetemi csapatból jött. Persze egy-egy play-re simán jó lehet majd.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hát kb.. képtelen vagyok megérteni, h az hogy lehet h középső futásoknál rendszeresen nincs a labda közelében sem.. nemtom mit látnak benne az edzők, de remélem nekik lesz igazuk. Annak viszont örülök, h Bulluck OLB lesz, sztem ő se lett volna jó megoldás középen, itt viszont nagyon jó lehet.Szesze
ha már így korábban szóba került, hogy ki lesz az év legjobbja akk remélem GOFF egy fantasztikus feltámadást követően!(ha ez így lesz megeszem a kalapom...)Bár én a Wilkinson/Dillard kettőst is csak kipróbálnám MLB poszton...ironroy
Hát tényleg az lenne a legjobb, ha ő lenne az év meglepetésembere 😊Szesze
Tényleg van benne valami különben..."hogy Goff az ellenfél RB-jeivel maximum meccs után a conference room-ban találkozik" de hátha úgy van vele az edzői stáb,hogy már a DT-k megállítják a futást!!! 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
lotus írta egyszer, hogy Goff az ellenfél RB-jeivel maximum meccs után a conference room-ban találkozik. 😛gerle
Hát kb.. képtelen vagyok megérteni, h az hogy lehet h középső futásoknál rendszeresen nincs a labda közelében sem.. nemtom mit látnak benne az edzők, de remélem nekik lesz igazuk. Annak viszont örülök, h Bulluck OLB lesz, sztem ő se lett volna jó megoldás középen, itt viszont nagyon jó lehet.Szesze
ha már így korábban szóba került, hogy ki lesz az év legjobbja akk remélem GOFF egy fantasztikus feltámadást követően!(ha ez így lesz megeszem a kalapom...)Bár én a Wilkinson/Dillard kettőst is csak kipróbálnám MLB poszton...ironroy
Hát tényleg az lenne a legjobb, ha ő lenne az év meglepetésembere 😊