New York Giants
50 feliratkozó
több mint 14 éve
Előre hozták a Jest elleni meccset,itteni idő szerint szombat este 8kor nem rossz progi 😊
több mint 14 éve
Nem ismerem ezt a Jimmy Kennedy nevű fickót, de nagyon fogadkozik. Hátha segít a D line-on. Ware tavaly nem nagyon mutatott semmit. Brown-nal meg nagyon elégedettek a camp alapján. Szerintem Scott vagy Brown között dől el. Ami még érdekes lehet, hogy Reynaud, szintén jól nyomta elkapóként az edzéseken, valakit kinyomhat, esetleg. Remélem nem Jernigant, mert kíváncsi lennék rá visszahordóként Devin Thomas mellett.gyurcziMeglátjuk, sztem egyértelműen Ware a 3. számú RB. Reynaud esetleg Clayton helyett férhet be, Jernigant tuti nem fogjuk kivágni, hiába nem volt eddig túl jó.
A DT állomány egyértelműen gyengült, Joseph-től kár elvárni, h Cofield szintű szezont fusson első kezdő évében.
több mint 14 éve
Nagyjából egyet értek vele, bár sztem Scott helyett Ware lesz a rosteren. TE mellett a DT is vékony így Austin nélkül, azt nagyobb problémának tartom, mint a TE-t.SzeszeHa Linval Joseph beválik, akkor több mint elég lesz 4 DT még így is. A tavalyi évben is csak hárman kaptak értékelhető snap számot.
Justin Trattounak vagy Okpokowuruknak keményen kell küzdeni hogy legyen a rosteren ötödik DE, mert a mostani meccsen is kapott DE snapeket Kiwi.
Tök fölöslegesnek tartok 3 közepes képességű TE-t a rosteren tartani, valaki mehet practice squadba és sérülés esetén visszajön; ha nagyon blokkolni kell akkor tavaly is felálltunk eligible receiverrel.
Ezek helyett szívesebben látnék még egy LB-t mondjuk.
több mint 14 éve
Nem ismerem ezt a Jimmy Kennedy nevű fickót, de nagyon fogadkozik. Hátha segít a D line-on. Ware tavaly nem nagyon mutatott semmit. Brown-nal meg nagyon elégedettek a camp alapján. Szerintem Scott vagy Brown között dől el. Ami még érdekes lehet, hogy Reynaud, szintén jól nyomta elkapóként az edzéseken, valakit kinyomhat, esetleg. Remélem nem Jernigant, mert kíváncsi lennék rá visszahordóként Devin Thomas mellett.
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
http://www.bigblueview.com/2011/8/25/2382680/53-man-roster-rough-draftNagyjából egyet értek vele, bár sztem Scott helyett Ware lesz a rosteren. TE mellett a DT is vékony így Austin nélkül, azt nagyobb problémának tartom, mint a TE-t.
Szerintem ennél a rosternél nem nagyon lehetne jobbat kialakítani. Kivéve, ha valami trade közbe nem jönne. Herzlich, Sash, Cruz bekerülne, ennek örülnék. Nem tudom, hogy Brown vagy Scott lenne-e a jobb megoldás a 3. RB-nek. A TE poszt tényleg kárcsú lesz. 😕gyurczi
több mint 14 éve
http://www.bigblueview.com/2011/8/25/2382680/53-man-roster-rough-draftSzerintem ennél a rosternél nem nagyon lehetne jobbat kialakítani. Kivéve, ha valami trade közbe nem jönne. Herzlich, Sash, Cruz bekerülne, ennek örülnék. Nem tudom, hogy Brown vagy Scott lenne-e a jobb megoldás a 3. RB-nek. A TE poszt tényleg kárcsú lesz. 😕
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
Még szerencse, h lecsúszott hozzánk Amu idén.. ennyit a luxuspickről.Ezek utan mar mindenre van esely....valamint a preseason nem ert meg veget, szoval nem lehetunk nyugodtak.Tavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.empty taxiNah akkor talán nálunk is beválik, gondolom nickel-ként fog játszani itt is. Csak meg ne sérüljön az első edzésen 😊Szesze
"Terrell Thomas faces a more arduous journey back to playing high-level cornerback for the Giants than most torn ACL patients because his is a repeat injury in his right knee.
Thomas first tore his right anterior cruciate ligament in 2005 while playing for USC.
"Revision surgery is notoriously less successful," Dr. Jonathan Glashow, an orthopedic surgeon and co-chief of Sports Medicine at Mt. Sinai Medical Center, told The Post."lotus86
több mint 14 éve
Ezek utan mar mindenre van esely....valamint a preseason nem ert meg veget, szoval nem lehetunk nyugodtak.Nah akkor talán nálunk is beválik, gondolom nickel-ként fog játszani itt is. Csak meg ne sérüljön az első edzésen 😊SzeszeBrian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.iktriadTavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.empty taxi
"Terrell Thomas faces a more arduous journey back to playing high-level cornerback for the Giants than most torn ACL patients because his is a repeat injury in his right knee.
Thomas first tore his right anterior cruciate ligament in 2005 while playing for USC.
"Revision surgery is notoriously less successful," Dr. Jonathan Glashow, an orthopedic surgeon and co-chief of Sports Medicine at Mt. Sinai Medical Center, told The Post."
több mint 14 éve
Nah akkor talán nálunk is beválik, gondolom nickel-ként fog játszani itt is. Csak meg ne sérüljön az első edzésen 😊Brian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.iktriadTavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.empty taxi
több mint 14 éve
Brian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.iktriadTavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Brian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.
több mint 14 éve
? Ezt most nem biztos, hogy értem ? 😊Gondolom a végső keretszűkítésig marad, hogy Eli-nak és Carr-nak ne kelljen teljes félidőket játszani.gerleVész esetén jobb játékost hozni sem lehet. Csak azt nem tudom, hogy Rosenfels meddig marad még...gerleJó akkor adunk egy 5. Körös picket mellé, csakvigye már el valaki!!!Helmut Zimmer
több mint 14 éve
Gondolom a végső keretszűkítésig marad, hogy Eli-nak és Carr-nak ne kelljen teljes félidőket játszani.Jó akkor adunk egy 5. Körös picket mellé, csakvigye már el valaki!!!Helmut Zimmeregy rúd kolbászért odaadjuk Kelly Jenningset. több évnyi kezdő tapasztalat, tavaly még pickje is volt.braxa88Vész esetén jobb játékost hozni sem lehet. Csak azt nem tudom, hogy Rosenfels meddig marad még...gerle
több mint 14 éve
Jó akkor adunk egy 5. Körös picket mellé, csakvigye már el valaki!!!egy rúd kolbászért odaadjuk Kelly Jenningset. több évnyi kezdő tapasztalat, tavaly még pickje is volt.braxa88Vész esetén jobb játékost hozni sem lehet. Csak azt nem tudom, hogy Rosenfels meddig marad még...gerle
több mint 14 éve
egy rúd kolbászért odaadjuk Kelly Jenningset. több évnyi kezdő tapasztalat, tavaly még pickje is volt.braxa88Vész esetén jobb játékost hozni sem lehet. Csak azt nem tudom, hogy Rosenfels meddig marad még...
több mint 14 éve
egy rúd kolbászért odaadjuk Kelly Jenningset. több évnyi kezdő tapasztalat, tavaly még pickje is volt.
több mint 14 éve
Azt olvastam,hogy Lito Sheppard-del már fel is vettétek a kapcsolatot.Mióta eljött tőlünk,nem kezdő szint,de nickelnek vagy dimenak még talán megfelel.
több mint 14 éve
Szétrobbanok ettől a sérüléshullámtól! :mad:Jah ez így tényleg sok volt, de reménykedjünk h egy darabig nem lesz több.. a keretszűkítések után pedig talán fogunk tudni találni használható CB-t. (meg egy DT is kéne)
4 cb, abból 3 IR, köztük egy kezdő (a legjobbunk).
1. és 2. körös pick. Még "szerencse" h Prince visszatérhet (4.-6. hét körül), persze camp és meccsek nélkül legfeljebb PO-ra jöhet formába (remélem érződik az optimizmus).Szsziszka
több mint 14 éve
Szétrobbanok ettől a sérüléshullámtól! :mad: 4 cb, abból 3 IR, köztük egy kezdő (a legjobbunk).
1. és 2. körös pick. Még "szerencse" h Prince visszatérhet (4.-6. hét körül), persze camp és meccsek nélkül legfeljebb PO-ra jöhet formába (remélem érződik az optimizmus).
több mint 14 éve
A meccs kifejezetten tetszett, az OL szinte hibátlan játékot nyújtott és ami nagyon fontos, h a csere OL is kurva jó volt, számtalan jó blokkal futásnál és a passz elleni védekezés is majdnem tökéletes volt. Beatty-nek ugyan meggyűlt a baja kissé Peppers-el, de ő a legjobb LT-knek is gondot okoz, összességében nagyon elégedett vagyok Beatty-vel, pedig mint írtam a pre meccsek előtt féltem tőle, h nem fog helyt állni,de most már abszolút bizakodó vagyok ezen a téren. A futójátékban nem kételkedtem, h jó lesz, mert a Snee-Diehl guard páros az egyik legerősebb az egész ligában, kimagasló futóteljesítmény várható idén sztem. (Scott TD-je tényleg szép volt, de sztem tuti, h Ware lesz a 3. RB a rosteren)Eli nem volt csúcs, de tökmind1, neki élesben kell majd jónak lennie. Lényegesebb, h Carr gyakorlatilag tökéletes meccset hozott, így nyugodt szívvel kivághatjuk Rosenfels-t majd a keretszűkítésnél. Az elkapó játékunk akadozott és ez sajnos várható volt Smith és Boss nélkül. Sajnos a TE poszt szinte nulla, így sokkal nehezebb dolga lesz idén a WR-eknek is. Sztem idén a futójátékra fogunk építeni és kevesebb passz lesz, mint az előző években. Így kiszámíthatóbbak leszünk, de kevesebb lesz a labdaeladás így stabilabbak is.
A védelemnek az a része jó volt akinek kellett. Tuck-ra ugyanaz vonatkozik, mint Eli-ra, neki az éles meccseken kell odatennie magát (mondjuk azért az elég nagy különbség, h benne 100%-ig bízhatunk is, h sokkal jobb lesz amikor kell, Eli azért bizonytalanabb pont). A pass-rush nagyon jó lesz idén is ez nem kétséges sztem. Az LB sor egyre jobban tetszik.. nem gondoltam, h ilyent fogok írni, de így van. A kezdők is tetszettek és a cserék is, végén még összeáll a kép itt is.
Ami messze a legnagyobb pozitívum az a spec team teljesítménye. Óriási fejlődést mutattak tavalyhoz és az első meccshez képest, pedig a Bears spec team a jók közé tartozik. Reméljük tovább fejlődünk itt, ez óriási jelentőségű. A punterek kurva jók voltak, de így Dodge-nak esélye sincs, pedig ha tavaly nyújtja ezt a teljesítményt akkor most szóba se jönne, h mást kéne hozni helyette..
Persze a legfontosabb célt nem sikerült teljesíteni, sajna megint jöttek ezek a kibaszott sérülések.. ez megint tönkreteheti a szezonunkat. Thomas kiesése rettentő nagy érvágás ez nyilvánvaló. Ross ezen a meccsen a mezőny egyik legjobbja volt, nincs mese fel kell nőnie a feladathoz, elvégre első körös volt, itt a nagy lehetőség, h egyenesbe hozza a karrierjét. (Webster tényleg nagyon fos volt ahogy Philips se brillírozott, de velük kapcs ld Eli és Tuck). CB-t hozni kell és tuti, h hozni is fogunk, egyszerűen nem vagyunk meg ezen a poszton ezzel a 4 sérüléssel.. nagyon durva és még csak a 2. pre meccsen vagyunk túl. Még szerencse, h ez volt a legmélyebb poszt, így még azért nem kell temetni a secondary-t, főleg ha Amu is csatlakozik majd.
Austint nagyon sajnálom.. újonc létére viszonylag nagy szerepe lehetett volna már idén is, mert vékony volt a depth eddig is. Bernard szerencsére sokkal jobb formát mutat idén, mint eddig így azért a Canty-Bernard-Joseph trió nem lesz rossz, de mögöttük nincs senki.. ha innen kiesik vki akkor az nagy szívás lesz. Nem kizárt, h Tuck 3rd downoknál többször bemegy DT-be és Kiwi fellép DE-be, ilyent ezen a meccsen is csináltunk.
Ha nem lettek volna ezek a rohadt sérülések akkor nagyon bizakodó lennék.. végül is így is az vagyok, csak legalább a szezon kezdetig ne legyen több komolyabb sérülés..
több mint 14 éve
Hát ez igen fasza...
több mint 14 éve
Ééééésssss Marvin Austin is IR-re megy. Jött helyette egy kevésbé tehetséges, vén mint az országút Jimmy Kennedy küzdeni a többi training camp töltelékkel...És a CB után a DT sorunk is kezd kipukkanni.
több mint 14 éve
DT Marvin Austin tore his left pectoral muscle and will require surgery. Coughlin szerint ő is kiesett az idei szezonra, pff

