New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Austin Pasztor-t kivágta a Falcons, deph-nek jól jönne, aztán ki tudja Virág elvtárs mennyire vágja majd maga alatt a fát. Szintén kitették Ron Parker, bár eddig se kapálóztunk a safety-k után...
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Annyira elszoktunk tőle hogy létezik olyan hogy futójátekkal kombinált támadójáték, hogy nem is merünk álmodozni.plussz akkora gyomrost kaptunk ezzel a tavalyi évvel, hogy rohadtul érthető ez a nagy realizmus’. Remélem a szurkereknek lesz igaza, nem a szakértôknek 😊 és lesz okunk meglepődni.
ozibozi
Ámen!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Annyira elszoktunk tőle hogy létezik olyan hogy futójátekkal kombinált támadójáték, hogy nem is merünk álmodozni.plussz akkora gyomrost kaptunk ezzel a tavalyi évvel, hogy rohadtul érthető ez a nagy realizmus’. Remélem a szurkereknek lesz igaza, nem a szakértôknek 😊 és lesz okunk meglepődni.
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Mi van az nfceast hagyománnyal? Évek óta az utolsó nyeri a következő szezonban a csoportot. Ebben csak bízhatunk!
Komolyra fordítva leírtátok a reális helyzetet, de mindig történik valami váratlan. Én komolyan bízok a skill playerekben. Ott komoly teljesítményre lehetünk képesek, a D meg hátha képes lesz kihasználni azt, hogy az O sokat van a pályán. Az optimista énem azt mondja, hogy OBJ, Barkley, Engram, Shepard meg Eli meg fogja oldani.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Szerintetek mennyire reális a sok helyen vázolt 5-6 győzelem a szezonra?
És vârok egy tippet is, aki eltalálja vendégem egy italra.

9 győzelem lesz szerintem.
Palesz76
Sajnos a brutális sorsolás miatt tényleg reális a 6 győzelem, ami elég bosszantó, tekintve, hogy 1/2-őn húztunk.

Én komoly javulást várok az O-tól. A fal talán végre nem fest olyan rosszul, a skill pozíciókban baromi jól fest a csapat, és én Manning-től is egy utolsó jó szezonra számítok. Szóval minden adott Shurmur-nek.
A védelem ahogy arról szó is volt, futás ellen király lehet, így például a Jags v. a 2. héten a Dallas ellen lehet esélyünk, ha tényleg drámai fejlődést ér el az offense. A Jags-et ígysem hiszem, hogy meg tudnánk verni, ahhoz még túl korán van csapatépítés szempontból, de a Dallas ellen ki-ki meccs lesz.

1-1-es kezdés összejöhet.

Utána 5 olyan meccs jön (Texans, Saints, Panthers, Eagles, Falcons), amiből talán ha 1-et nyerünk. Ha kettőt, az már kész csoda, bár az Eagles-t meg szoktuk szorítani, és a Panthers/Texans párosból is az egyik fogható lehet, de ehhez már komoly fejlődésre lenne szükség.

2-5 maybe.

A hátralévő 9 meccsen már nem lesz annyira brutál a helyzet. Ha nem lesz nagy leolvadás vagy sérüléshullám az első 7 meccs után, és összességében még pozitívan is jön ki ezekből a csapat (értsd: nem ver minket mindenki bucira), akkor innen akár egy 8-8 is összejöhet. Viszont ennél jobban én nem tudok elképzelni idénre. A valószínűbb inkább a 6-7 győzelem, de persze lehetetlen megjósolni mit hoz a szezon.

Főleg hogy még az 53-as roster sincs meg, akár még hozhatunk is pár hasznos játékost a keretszűkítések után.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Szerintem egy dolog ami viszonylag biztosnak tűnik az a három derék ember ott a közepén a futás ellen. Én is a felé hajlok, hogy a közepesnél jobb irányítók ellen, és a több TE-es felállás az ami ellen védtelenek vagyunk. Szerintem a Jags ellen és a sokat futó csapatok ellen jelenleg több esélyünk van, mint a passzos csapatok ellen. Meglátjuk, már csak 1 hét.
/+1 apróság, Jacobsék óta nem volt futójátékunk sem, ami ha esetleg működik majd, akkor azért egy másik kávéház lesz/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 713
A Jags támadójátéka átlagosnak mondható, a védelemből megszerzett labdákra építenek, sok futójáték, kevés kockázatos passz, lassan őrlik fel az ellenfelet, ilyen védekezés mellett ez így logikus a részükről. Én ilyen meccset várok, kevés pont az elején aztán szép fokozatosan elfogyunk a meccs második felére. Szerintem ez a papírforma, ha ettől pozitív irányba sikerül eltérni bármelyik oldalon is az már nagy szó lenne.
Szesze
Én sem várok csodát, de ha a Jags tényleg hanyagolni fogja a passzjátékot, akkor még esélyünk is lehet. De a középszarnál egy fokkal jobb irányítók ellen már nagy gáz lesz. Elértünk oda, hogy már nem az OL, hanem a CB és LB sor az Achillesünk.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ilyenkor még nagyon nehéz megtippelni bármit is, kell legalább 1-2 forduló mire nagyjából reális képet lehet alkotni a csapatok erősségéről.
Az idény eleji sorsolásunk katasztrofálisnak tűnik, sokkal jobb lett volna ha gyengébb csapatokkal kezdünk és úgy tudtunk volna építkezni, mint így egyből bele a mély vízbe, ez így sokkal nehezebbé teszi az amúgy se egyszerű dolgunkat. Ha pl választanom kellett volna, h kivel ne kezdjünk az első fordulóban az a Jags (meg mondjuk az Eagles) lett volna. Egyébként eleve baromi nehéz az egész schedule ahhoz képest, hogy utolsók lettünk a csoportban tavaly.. ennek tükrében én reálisnak tartom a 6 körüli győzelmet.
Az első fordulóban sok minden kiderül majd, mert a liga egyértelműen legerősebb védelme ellen kezdünk, szóval szinte kizárható az offense ficánkolása, minden 1st down-ért meg kell majd szenvedni, szóval aki az offense nagy fokú javulására számít az az első fordulóban szerintem csalódni fog. Ha mégsem akkor az viszont nagyon jó jel lenne.. természetesen én is utóbbiban reménykedem, de nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy ekkorát tudtunk fejlődni ilyen rövid idő alatt, főleg OL tekintetében.
A Jags támadójátéka átlagosnak mondható, a védelemből megszerzett labdákra építenek, sok futójáték, kevés kockázatos passz, lassan őrlik fel az ellenfelet, ilyen védekezés mellett ez így logikus a részükről. Én ilyen meccset várok, kevés pont az elején aztán szép fokozatosan elfogyunk a meccs második felére. Szerintem ez a papírforma, ha ettől pozitív irányba sikerül eltérni bármelyik oldalon is az már nagy szó lenne.
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 476
Szerintetek mennyire reális a sok helyen vázolt 5-6 győzelem a szezonra?
És vârok egy tippet is, aki eltalálja vendégem egy italra.

9 győzelem lesz szerintem.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Prágában a reptérre ránéztem a meccsre, hát támadó oldalon azért vannak még kérdőjelek őszintén szólva.
csebi
A kezdőből szinte senki sem játszott, és nyílvánvalóan nem most kell villantani Shurmur-nek sem a playbook-ot. Szóval nem tudom miért akarnál ebből a meccsből bármi messzemenőt is leszűrni, de ne tedd 😊
Majd jövő hétvégén kiderül, mi merre hány méter, de szerintem az előző meccs alapján, ahol azért többen játszottak, szerintem nem a támadósorral lesznek a gondok idén.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Prágában a reptérre ránéztem a meccsre, hát támadó oldalon azért vannak még kérdőjelek őszintén szólva.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
pláne annak fényében lesz "vicces" hogy Gettleman nyilatkozta hogy a legjobb 53 embert kell megtartani ...
na mindegy!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
azért az rohadtl bassza a csőröm hogy dobjuk Martint és/vagy Pressleyt
és nézhetjük majd helyettük Stewart kínlódását! 😕
yooker
Barkley ha egèszseges marad akkor kap 350+ touch. Stewart nem fog sokat zavarni, ès ha igen hamar ràjönnek, hogy nem ö kell 2. RB-nek.
GiantsMLBhunter
Barkleyt remélem nem igáslónak hoztuk azért !Gallman jó lehet de kellene egy jó 3 Rb a rotációba!

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
azért az rohadtl bassza a csőröm hogy dobjuk Martint és/vagy Pressleyt
és nézhetjük majd helyettük Stewart kínlódását! 😕
yooker
Barkley ha egèszseges marad akkor kap 350+ touch. Stewart nem fog sokat zavarni, ès ha igen hamar ràjönnek, hogy nem ö kell 2. RB-nek.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
azért az rohadtl bassza a csőröm hogy dobjuk Martint és/vagy Pressleyt
és nézhetjük majd helyettük Stewart kínlódását! 😕
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 415
A véjveren állítólag a második helyen vagyunk, ott azért csak lehet kukázni valakit.
több mint 5 éve
NightBoY New York Giants 616
Vagy nem tudom, Incognito? Mondjuk nem fiatal...

edit: most olvasom, hogy epp huvoson van, akkor ez ki is love

Szerkesztette: NightBoY

You should know I bleed blue...
több mint 5 éve
NightBoY New York Giants 616
Innen a top 6-bol kb. barki mellett le lehetne tenni a voksot szerintem es meg lehetne magyarazni miert jott...
 nfltraderumors.co/top-2018-nfl-free-agents-list/

7 misibol telne is mindenkire (akar egy prove it 1 year)

Szerkesztette: NightBoY

You should know I bleed blue...
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 446
A Brett Jones trade-el, valamint OBJ új szerződésével lett közel $7 milla cap space. Remélem jól fogják elkölteni.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 giantswire.usatoday.com/2018/08/27/new-york-giants-odell-beckham-agree-five-year-95-million-extension/
Megvan a megegyezes OBJ-vel. 5 ev 95 miĺla 65 garantalt. Termeszetesen a legjobban fizetett WR lett.
GJohnny74
Jézus! Megegyszer.. Ez már kicsit sok lesz ☺️
yooker
Bocsi, a mobilom nem töltött be valamiért minden hozzászólást. Furcsa is volt, hogy még nem volt bejegyzés ezzel kapcsolatban.
GJohnny74
Nekem ez akkor szokott előfordulni, amikor a legújabb hozzászólásokra megyek, felgörgetek a tetejéig, konstatálom, hogy elolvastam mindent, majd egyszer csak látom, hogy van még egy csomó olvasatlan, mert nem az első oldalra vitt 😀

több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 446
 giantswire.usatoday.com/2018/08/27/new-york-giants-odell-beckham-agree-five-year-95-million-extension/
Megvan a megegyezes OBJ-vel. 5 ev 95 miĺla 65 garantalt. Termeszetesen a legjobban fizetett WR lett.
GJohnny74
Jézus! Megegyszer.. Ez már kicsit sok lesz ☺️
yooker
Bocsi, a mobilom nem töltött be valamiért minden hozzászólást. Furcsa is volt, hogy még nem volt bejegyzés ezzel kapcsolatban.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
 giantswire.usatoday.com/2018/08/27/new-york-giants-odell-beckham-agree-five-year-95-million-extension/
Megvan a megegyezes OBJ-vel. 5 ev 95 miĺla 65 garantalt. Termeszetesen a legjobban fizetett WR lett.
GJohnny74
Jézus! Megegyszer.. Ez már kicsit sok lesz ☺️
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 446
 giantswire.usatoday.com/2018/08/27/new-york-giants-odell-beckham-agree-five-year-95-million-extension/
Megvan a megegyezes OBJ-vel. 5 ev 95 miĺla 65 garantalt. Termeszetesen a legjobban fizetett WR lett.
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Jó, hogy végre megkapta az új szerződését, bár nálunk azért nem az a helyzet, mint Macknél vagy Donaldnál , Odell itt volt az edzéseken és a holdoutra 0% volt az esély. Nekem korábban is az egyik kedvenc játékosom volt és a hozzáállása példaértékű lehetne sok játékosnak. Nem hisztizett és fenyegetőzött az új szerződésért.
Tőle szerintem senki nem sajnálja ezt a pénzt!
Isti81
Azert Donald javara irjuk fel, hogy o a szabalyok ertelmeben mar tavaly kaphatott volna uj szerzodest, de a Rams baszott ra magasrol. Ezt kovetoen ment es letolt ismet egy brutalis idenyt, es meg ezek utan is tojnak ra, lassan mindenkinek adnak szerzodest, nem is kis penzeket, nala semmi.

Odell az elozo idenyben kb. vegig serult volt, majd ezt kovetoen akkora arccal allt neki fenyegetozni, ami azert szerintem kicsit tulzas volt.

Ez a 19 millio egyebkent nekem sok, de amugy realis, mindket felnek rendben van. Ha azt nezem, hogy milyen szinten emelkednek a penzek a ligaban, akkor jol jart a Giants es a jatekos is. Csak aztan ne seruljon, aztan hozza az eddigi formajat.
Stez
Miért Odell nem kaphatott volna?
Azért ez a fenyegetőzés amiről írsz azt kétlem, hogy így lett volna, akkor nem ír alá diszkont áron. Az meg, hogy azt mondja szeretne a legjobban fizetett játékos lenni nem egyenlő a fenyegetőzéssel.
Sokan sok mindent írnak aminek a fele sem igaz! Én a szememnek hiszek ott volt az edzéseken, nem holdoutolt és folytathatnám a sort tovább.
Isti81
Ha nem arcoskodott volna honapokig, akkor nem szolt volna arrol a nyar fele, hogy a Giants nyitott az elcserelesere. Mert Beckham akkor pattogott is rendesen. Akkor higgadt le, amikor a csapat reszerol eleg eros ellenallasba utkozott, és rajott a jatekos, hogy muszaj lesz lenyugodnia, nem ugy mukodik ez, hogy o diktal es az lesz, pont.

Ezt kovetoen jott az a resz, hogy megkezdodott az edzotabor, o pedig mar nyugodtan kezelte az egesz sztorit, elment keszulni, nem rinyalt, nem sipakolt, a Giants pedig egybol pozitivan is allt hozza, leultek, targyaltak, megegyeztek, most pedig boldog mindenki.

Es Odell is maximalisan jol jart, koszonhetoen annak, hogy volt olyan intelligens, hogy nem huzta tovabb azt a fesztivalt, amit a nyar elejen tolt, hanem o is engedett. Meg is lett az eredmenye, itt az uj szerzodes, lehet az uj idenyre koncentralni.
Stez
Mást nem tudok elképzelni akkor mint azt, hogy te más oldalakat olvasol mint mi , mert amit te leírsz azt a fajta hozzáállást mi Odellnél nem tapasztaltuk. 😊

Az elcseréléséről szóló pletykákra nem tudok én sem mást írni, mint amit előttem is írtak, illik helyén kezelni.
| Na például ugye a Colts is árulta Luckot és fel akartak jönni a Giants helyére, hogy irányítót válasszanak! Erről is írtak és milyen jól bejött nem? Ja mégsem. |

Szerkesztette: Isti81