New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 490
Azért voltak bust tackle-ök, akik utána Guardként megmentették a karrierjüket a bust címkétől: pl. Robert Gallery, Leonard Davis, James Carpenter...
empty taxi
Szerintem itt a legtöbbünk még azt sem bánná ha valahol MÁSHOL évekig All Pró szinten nyomná, csak ne kéne már nézni a szenvedését.
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Mi a Hawksnál nagyon szeretnénk megszerezni ezt az elsőkörös falember-szörnyeteget Ifedi túloldalára, mert tankolunk de izomból.
Mennyi lenne az ára?
😀
akdestroyer
Mi adunk egy 7.körös picket, csak vigyétek kb.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 600
Mi a Hawksnál nagyon szeretnénk megszerezni ezt az elsőkörös falember-szörnyeteget Ifedi túloldalára, mert tankolunk de izomból.
Mennyi lenne az ára?
😀

több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Lol azért, senki ne gondolja már, hogy komolyan gondoltam, hogy a csapatkapitány és egyben védelem egyik vezérért elcseréltetném...

Az új vezetés rengeteg lyukat megpróbált és be is tömött, de lehetetlen lenne mindent, muszáj volt bepróbálkozniuk Flowers-sel. És mivel keményen megy az előző rezsim szarjának kipucolása hamar kereten kívül találhatja magát ő is. Aztán jön Hart vagy valami noname, ezt a szintet mindenki tudja.
(Utólag én egyébként kurva jó ötletnek tűnik, hogy Norwell szereztük meg... nem egy okból...)

Előző rezsim fikázára még egy kis adalék:
-Vajon mekkora szükség volt tavaly Engram draftolására, mikor két értelmesebb OT is elérhető lett volna. Utólag könnyű okosnak lenni, hogy "mi lett volna ha", nekem most szálka a szemembe. Igaz rohadt peches volt, ha elkapta akkor sárga zászló, ha nem volt sárga, akkor meg drop....

Utóbbi évek draftja egyébként nagyon ratyi lett.... Tavalyról egyedül 2. kör Tomlinson mondható jó húzásnak.
Elég korai ilyet mondani de idei már jobb mint előző jó pár class... most szezonnyitón NÉGY!!! darab rookie kezdett nálunk, és nem is szarok.

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Azért voltak bust tackle-ök, akik utána Guardként megmentették a karrierjüket a bust címkétől: pl. Robert Gallery, Leonard Davis, James Carpenter...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 490
A következő hír majd az lesz hogy bemozgatják jobb Guardnak, hátha ott majd jó lesz. Na akkor remélem a kinti komák tényleg fel fogják gyújtani— legalább —az edző központot.
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ki kell vágni a fenébe... már 4 éve csak várjuk a csodát, és 1-2 meccset leszámítva, ahol éppen nem csinált rajta sack-et az ellenfél és csak 7 zászlót dobtak rá, nem mutatott semmi bíztatót, sőt!!! Mostanra bőven megéltük, hogy már meccsek is mennek el rajta. Az az első drive mi volt? 3 play-ből, 2 ben dobtak rá sárgát. Nevetséges.

Tényleg komolyam mondom, hogy jöjjön a helyére bárki, de tényleg mind1 hogy ki, csak végre ne ő bénázzon ott. Ha a kövi ember is szar lesz, legalább van egy kis változatosság, de legalább próbálkozna a csapat. Látszik, hogy a csávó teljesen 0, és nem is lesz jobb, max néha nem lesz kiemelkedően fos. Akkor már próbáljunk ki másokat. Mit veszíthetünk? Halapio pár éve még használt autót árult, most kezdett és mégsem volt átjáróház, és nem szórták rá a zászló esőt. Persze 1 a sok közül, de próbálkozni kell... lövésből lesz a gól.
Awesome88
Igen, ki kellene vágni. Lehet, hogy a következő ember is szar (vagy szarabb) lesz...
Beszélgethetünk róla, hogy Bobby "a liga legjobb jobboldali tackleje" Hart mennyivel lenne ütősebb, de csak azért mert első körös pick volt, ne tartogassuk már. Kapott elég esélyt.
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
...Flowers also blew out of the locker room without talking to reporters, leaving the rest of the Giants offensive linemen to stand at their lockers and talk about him.BigBlueView
Kezdődik?
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 621 — Bla, bla, bla
Vernont cseréljük el egy pass rusher hiányos csapathoz egy átlag RT-ért...

Bár kelleni fog Vernon az erősebb támadó sorok ellen.
GiantsMLBhunter
Persze, hogy kellene Vernon, de tegnap sem volt!! Simán elcserélném és akkor még egy kis pénz is maradna LB/CB-re.
nagir
Egy erősebb offense szarrá fogja dobálni ezt a védelmet pass-rush nélkül, Vernon talán a legfontosabb eleme a jelenlegi védelemnek (Collins mellett), az hogy ez tegnap nem látszott olyan nagyon az inkább a Jags harmatgyenge offense-ének az eredménye.
Szesze
De ha nem tud egészséges maradni???
nagir
28 meccsen játszott nálunk, és 5 meccset hagyott ki, szóval azért nem akkora porcelán baba. +közel 100 tackel és 15 sack röppenne ki az ablakon, és maradna a helyén... senki. Nem ott kell keresni a problémát, sem pedig az esetleges megoldásokat szerintem.
Awesome88
Oké én értem, de a Miamiban egy meccset sem hagyott ki. Ráadásul ha játszott is nálunk sokszor nem egészségen, ami látványosan zavarta! DE hozzon 10+sackes szezont, csak azt kívánom magunknak...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Vernont cseréljük el egy pass rusher hiányos csapathoz egy átlag RT-ért...

Bár kelleni fog Vernon az erősebb támadó sorok ellen.
GiantsMLBhunter
Persze, hogy kellene Vernon, de tegnap sem volt!! Simán elcserélném és akkor még egy kis pénz is maradna LB/CB-re.
nagir
Egy erősebb offense szarrá fogja dobálni ezt a védelmet pass-rush nélkül, Vernon talán a legfontosabb eleme a jelenlegi védelemnek (Collins mellett), az hogy ez tegnap nem látszott olyan nagyon az inkább a Jags harmatgyenge offense-ének az eredménye.
Szesze
De ha nem tud egészséges maradni???
nagir
28 meccsen játszott nálunk, és 5 meccset hagyott ki, szóval azért nem akkora porcelán baba. +közel 100 tackel és 15 sack röppenne ki az ablakon, és maradna a helyén... senki. Nem ott kell keresni a problémát, sem pedig az esetleges megoldásokat szerintem.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 621 — Bla, bla, bla
Vernont cseréljük el egy pass rusher hiányos csapathoz egy átlag RT-ért...

Bár kelleni fog Vernon az erősebb támadó sorok ellen.
GiantsMLBhunter
Persze, hogy kellene Vernon, de tegnap sem volt!! Simán elcserélném és akkor még egy kis pénz is maradna LB/CB-re.
nagir
Egy erősebb offense szarrá fogja dobálni ezt a védelmet pass-rush nélkül, Vernon talán a legfontosabb eleme a jelenlegi védelemnek (Collins mellett), az hogy ez tegnap nem látszott olyan nagyon az inkább a Jags harmatgyenge offense-ének az eredménye.
Szesze
De ha nem tud egészséges maradni???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Vernont cseréljük el egy pass rusher hiányos csapathoz egy átlag RT-ért...

Bár kelleni fog Vernon az erősebb támadó sorok ellen.
GiantsMLBhunter
Persze, hogy kellene Vernon, de tegnap sem volt!! Simán elcserélném és akkor még egy kis pénz is maradna LB/CB-re.
nagir
Egy erősebb offense szarrá fogja dobálni ezt a védelmet pass-rush nélkül, Vernon talán a legfontosabb eleme a jelenlegi védelemnek (Collins mellett), az hogy ez tegnap nem látszott olyan nagyon az inkább a Jags harmatgyenge offense-ének az eredménye.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 621 — Bla, bla, bla
Vernont cseréljük el egy pass rusher hiányos csapathoz egy átlag RT-ért...

Bár kelleni fog Vernon az erősebb támadó sorok ellen.
GiantsMLBhunter
Persze, hogy kellene Vernon, de tegnap sem volt!! Simán elcserélném és akkor még egy kis pénz is maradna LB/CB-re.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Vernont cseréljük el egy pass rusher hiányos csapathoz egy átlag RT-ért...

Bár kelleni fog Vernon az erősebb támadó sorok ellen.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
yooker
Szesze
Isti81
oké, de ez finoman fogalmazva se egy új keletű probléma, évek óta az OL miatt szívunk és leginkább konkrétan Flowers miatt, valószínűleg a liga leggyengébb kezdő tackle-je. Az új vezetőség tevékenységéből látszik, h próbálják a saját képükre formálni a keretet, csomó embert cseréltek le. Miért pont ezt a faszt kellett itt tartani? Nem hiszem el, h nem lehetett volna FA-n találni valakit aki legalább egy alsó-közép szintet tudna hozni RT poszton.
Szesze
A Denver is a korábbi években egymás után vitte az embereket a fal jobb oldalára 5-6 millió/év egymás után két évben is és ők is annyira szarok voltak mint Flowers, nehéz minőségi falembert találni sajnos a fal szélére, de szerintem túl sok dobása már nem lesz. Nem fogják nézni, hogy rajta menjenek el a meccsek szerintem se. Ahogy Te is írtad kitakarították a keretet és Flowers is ha nem javul véges a snap száma a csapatnál. Csak az a kérdés aki átveszi majd a helyét az jobb lesz-e nála.
Legalább Eli így jobban látja ha jön a nyomás és ha gyengébb lesz az ellenfélnél a passrush akkor lehet Flowers gyenge teljesítménye sem lesz annyira látványos.
Isti81
Ki kell vágni a fenébe... már 4 éve csak várjuk a csodát, és 1-2 meccset leszámítva, ahol éppen nem csinált rajta sack-et az ellenfél és csak 7 zászlót dobtak rá, nem mutatott semmi bíztatót, sőt!!! Mostanra bőven megéltük, hogy már meccsek is mennek el rajta. Az az első drive mi volt? 3 play-ből, 2 ben dobtak rá sárgát. Nevetséges.

Tényleg komolyam mondom, hogy jöjjön a helyére bárki, de tényleg mind1 hogy ki, csak végre ne ő bénázzon ott. Ha a kövi ember is szar lesz, legalább van egy kis változatosság, de legalább próbálkozna a csapat. Látszik, hogy a csávó teljesen 0, és nem is lesz jobb, max néha nem lesz kiemelkedően fos. Akkor már próbáljunk ki másokat. Mit veszíthetünk? Halapio pár éve még használt autót árult, most kezdett és mégsem volt átjáróház, és nem szórták rá a zászló esőt. Persze 1 a sok közül, de próbálkozni kell... lövésből lesz a gól.
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
szoros meccsben reménykedtünk megkaptuk...
lefekhetünk elégedetten !
de ! szerintetek Barkleyt megfelelően használtuk?passzba nem igazán volt bevonva...
Gallmant nem lehetett volna többször behozni?
Nyomorult Stewartnak nem adtatok volna 1-2 goal line vagy 4. kísérletet ha már foglalja a roster helyet?
kellenek továbbra is ezek a wr gyilkos rövid passzok a darálóba?
Flowers helyett nem kéne kipróbálni nagyanyámat ?
yooker
nekem alapvetően nem volt semmi bajom a playhívásokkal
ez a meccs konkrétan Flowers-en ment el. A gond az, hogy ez is volt a papírforma és emiatt nem lehet felmenteni az edzőket se. Hihetetlen hogy ehelyett az ember helyett megint(!) nem találtunk senkit.
Szesze
Az a baj , hogy a fal szélére embert találni mindkét oldalra hasonlóan nehéz, szerintem is látták ezt az edzők az biztos, de gondolom akit kipróbáltak ők még rosszabbak. Azért én is bízok benne, hogy valamit kitalálnak, mert még sokat fogunk Flowers miatt bosszankodni az biztos, de a falnak sokat számít az összeszokottság is. Biztos javul majd az összhang és mindig nem is fogunk ilyen erős védelmek ellen játszani.
Isti81
oké, de ez finoman fogalmazva se egy új keletű probléma, évek óta az OL miatt szívunk és leginkább konkrétan Flowers miatt, valószínűleg a liga leggyengébb kezdő tackle-je. Az új vezetőség tevékenységéből látszik, h próbálják a saját képükre formálni a keretet, csomó embert cseréltek le. Miért pont ezt a faszt kellett itt tartani? Nem hiszem el, h nem lehetett volna FA-n találni valakit aki legalább egy alsó-közép szintet tudna hozni RT poszton.
Szesze
A Denver is a korábbi években egymás után vitte az embereket a fal jobb oldalára 5-6 millió/év egymás után két évben is és ők is annyira szarok voltak mint Flowers, nehéz minőségi falembert találni sajnos a fal szélére, de szerintem túl sok dobása már nem lesz. Nem fogják nézni, hogy rajta menjenek el a meccsek szerintem se. Ahogy Te is írtad kitakarították a keretet és Flowers is ha nem javul véges a snap száma a csapatnál. Csak az a kérdés aki átveszi majd a helyét az jobb lesz-e nála.
Legalább Eli így jobban látja ha jön a nyomás és ha gyengébb lesz az ellenfélnél a passrush akkor lehet Flowers gyenge teljesítménye sem lesz annyira látványos.

Szerkesztette: Isti81
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Az biztos, hogy edzői szinten óriási az előrelépés az előző évekhez képest, ez biztos hogy kamatozni fog előbb-utóbb.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
szoros meccsben reménykedtünk megkaptuk...
lefekhetünk elégedetten !
de ! szerintetek Barkleyt megfelelően használtuk?passzba nem igazán volt bevonva...
Gallmant nem lehetett volna többször behozni?
Nyomorult Stewartnak nem adtatok volna 1-2 goal line vagy 4. kísérletet ha már foglalja a roster helyet?
kellenek továbbra is ezek a wr gyilkos rövid passzok a darálóba?
Flowers helyett nem kéne kipróbálni nagyanyámat ?
yooker
Nekem kifejezetten tetszett, ahogy az offenseben kevertük a kártyákat, és tényleg próbáltuk a maximumot kihozni. Az elmúlt két évhez képest szokatlan volt, hogy nem tudtam előre a playeink 80 százalékát és Eli se hívta át minden második játékot 😀
jusssipekka
Gallmann sajnos elég gyorsan megsérült. Stewartot én se értettem miért nem erőltettük többször, de gondolom Barkley-t akarta Shurmur kicsit hozzászoktatni a ligához. Jó volt látni OBJ-t, hogy ficánkolni tudott a liga egyik legjobb CB-je mellett, de szerintem Ramsay néha túl izgulta ezt az egészet és ezt a hypeot nem tudta még kezelni.
Tényleg jó volt látni, hogy az Offense-ben keverte a lapokat Shurmur és mindig megtudtuk lepni egy-egy játékkal a liga az egyik, ha nem a legjobb védelmét. Az út elején vagyunk még és szoknia kell még egymást az Offensenek az új playbook-kal, de van benne potenciál. Flowers-ra tényleg nincsenek szavak, nem véletlenül volt benn Wheeler csomószor plusz blokkolónak.
A védelem az elején akadozott, és az nagyon látszik, hogy Blitzeken kívül nem tudunk sok nyomást gyakorolni a QB-ra, de azt is tegyünk hozzá ez az O-line a jobbak közé tartozik, így a secondary sokszor megéghet egy erősebb irányítóval és elkapósorral szemben. Viszont Betcher is folyamatosan keverte a lapokat, és olyan Blitz scheme-ket, zónákat hívott néha amivel a Jags O se tudod mit kezdeni és ekkor jött egy sack vagy szép Stop. Volt olyan, hogy 4 LB állt fel a LOS-ra és gyorsaságból odaértünk Bortles-hoz. Futás elleni D-vel nem lesz baj, passz ellen pedig meglátjuk, mennyire lesznek hatásosak a Blitzek.
Ahogy Iktriad is írta, van mire alapozni ezután a meccs után, az Offense újra szép playeket mutatott látszik, hogy megvan benne a potenciál, Flowers-el kell valamit kezdeni, valszeg kap egy uccsó esélyt de lehet most láttuk utoljára. A Defense pedig Vernon visszatérte után kicsit acélosabb lehet. Így, hogy megvolt az esély végig, azért fáj kicsit a vereség, de a tavalyi AFC egyik döntőse és legjobb védelme ellen azért mutattunk életjeleket, amikre tudunk építkezni. Az nagyon látszik, hogy az edzők tarsolyában van bőven pakli és nem azt az egysíkú playhívásokat látjuk a labda mindkét oldalán mint az előző években, meglátjuk mire lesz elegendő az elkövezkező hetekben és kiderül milyen célokért harcolhatunk idén.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
szoros meccsben reménykedtünk megkaptuk...
lefekhetünk elégedetten !
de ! szerintetek Barkleyt megfelelően használtuk?passzba nem igazán volt bevonva...
Gallmant nem lehetett volna többször behozni?
Nyomorult Stewartnak nem adtatok volna 1-2 goal line vagy 4. kísérletet ha már foglalja a roster helyet?
kellenek továbbra is ezek a wr gyilkos rövid passzok a darálóba?
Flowers helyett nem kéne kipróbálni nagyanyámat ?
yooker
nekem alapvetően nem volt semmi bajom a playhívásokkal
ez a meccs konkrétan Flowers-en ment el. A gond az, hogy ez is volt a papírforma és emiatt nem lehet felmenteni az edzőket se. Hihetetlen hogy ehelyett az ember helyett megint(!) nem találtunk senkit.
Szesze
Az a baj , hogy a fal szélére embert találni mindkét oldalra hasonlóan nehéz, szerintem is látták ezt az edzők az biztos, de gondolom akit kipróbáltak ők még rosszabbak. Azért én is bízok benne, hogy valamit kitalálnak, mert még sokat fogunk Flowers miatt bosszankodni az biztos, de a falnak sokat számít az összeszokottság is. Biztos javul majd az összhang és mindig nem is fogunk ilyen erős védelmek ellen játszani.
Isti81
oké, de ez finoman fogalmazva se egy új keletű probléma, évek óta az OL miatt szívunk és leginkább konkrétan Flowers miatt, valószínűleg a liga leggyengébb kezdő tackle-je. Az új vezetőség tevékenységéből látszik, h próbálják a saját képükre formálni a keretet, csomó embert cseréltek le. Miért pont ezt a faszt kellett itt tartani? Nem hiszem el, h nem lehetett volna FA-n találni valakit aki legalább egy alsó-közép szintet tudna hozni RT poszton.
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
szoros meccsben reménykedtünk megkaptuk...
lefekhetünk elégedetten !
de ! szerintetek Barkleyt megfelelően használtuk?passzba nem igazán volt bevonva...
Gallmant nem lehetett volna többször behozni?
Nyomorult Stewartnak nem adtatok volna 1-2 goal line vagy 4. kísérletet ha már foglalja a roster helyet?
kellenek továbbra is ezek a wr gyilkos rövid passzok a darálóba?
Flowers helyett nem kéne kipróbálni nagyanyámat ?
yooker
nekem alapvetően nem volt semmi bajom a playhívásokkal
ez a meccs konkrétan Flowers-en ment el. A gond az, hogy ez is volt a papírforma és emiatt nem lehet felmenteni az edzőket se. Hihetetlen hogy ehelyett az ember helyett megint(!) nem találtunk senkit.
Szesze
Az a baj , hogy a fal szélére embert találni mindkét oldalra hasonlóan nehéz, szerintem is látták ezt az edzők az biztos, de gondolom akit kipróbáltak ők még rosszabbak. Azért én is bízok benne, hogy valamit kitalálnak, mert még sokat fogunk Flowers miatt bosszankodni az biztos, de a falnak sokat számít az összeszokottság is. Biztos javul majd az összhang és mindig nem is fogunk ilyen erős védelmek ellen játszani.
több mint 5 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
szoros meccsben reménykedtünk megkaptuk...
lefekhetünk elégedetten !
de ! szerintetek Barkleyt megfelelően használtuk?passzba nem igazán volt bevonva...
Gallmant nem lehetett volna többször behozni?
Nyomorult Stewartnak nem adtatok volna 1-2 goal line vagy 4. kísérletet ha már foglalja a roster helyet?
kellenek továbbra is ezek a wr gyilkos rövid passzok a darálóba?
Flowers helyett nem kéne kipróbálni nagyanyámat ?
yooker
Nekem kifejezetten tetszett, ahogy az offenseben kevertük a kártyákat, és tényleg próbáltuk a maximumot kihozni. Az elmúlt két évhez képest szokatlan volt, hogy nem tudtam előre a playeink 80 százalékát és Eli se hívta át minden második játékot 😀
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
szoros meccsben reménykedtünk megkaptuk...
lefekhetünk elégedetten !
de ! szerintetek Barkleyt megfelelően használtuk?passzba nem igazán volt bevonva...
Gallmant nem lehetett volna többször behozni?
Nyomorult Stewartnak nem adtatok volna 1-2 goal line vagy 4. kísérletet ha már foglalja a roster helyet?
kellenek továbbra is ezek a wr gyilkos rövid passzok a darálóba?
Flowers helyett nem kéne kipróbálni nagyanyámat ?
yooker
Úgy láttam sokat melózott passprotectionben, talán ezért nem volt bevonva, meg Elinak nem volt sok ideje.
Szerintem is több snap kellett volna a többi futónak.
Gondolom az 1-1 ellen nyomatták OBJ is így tudot Ramseytől elszakadni párszor.
Látatlanba azt mondom de.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
szoros meccsben reménykedtünk megkaptuk...
lefekhetünk elégedetten !
de ! szerintetek Barkleyt megfelelően használtuk?passzba nem igazán volt bevonva...
Gallmant nem lehetett volna többször behozni?
Nyomorult Stewartnak nem adtatok volna 1-2 goal line vagy 4. kísérletet ha már foglalja a roster helyet?
kellenek továbbra is ezek a wr gyilkos rövid passzok a darálóba?
Flowers helyett nem kéne kipróbálni nagyanyámat ?
yooker
nekem alapvetően nem volt semmi bajom a playhívásokkal
ez a meccs konkrétan Flowers-en ment el. A gond az, hogy ez is volt a papírforma és emiatt nem lehet felmenteni az edzőket se. Hihetetlen hogy ehelyett az ember helyett megint(!) nem találtunk senkit.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
szoros meccsben reménykedtünk megkaptuk...
lefekhetünk elégedetten !
de ! szerintetek Barkleyt megfelelően használtuk?passzba nem igazán volt bevonva...
Gallmant nem lehetett volna többször behozni?
Nyomorult Stewartnak nem adtatok volna 1-2 goal line vagy 4. kísérletet ha már foglalja a roster helyet?
kellenek továbbra is ezek a wr gyilkos rövid passzok a darálóba?
Flowers helyett nem kéne kipróbálni nagyanyámat ?
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Én kevés pontot, és ezáltal szoros meccsen vereségre számítok.
Viszont remélem látunk majd bíztató jeleket. A védelem fogja majd a futást, Bortles nem tud szétdobálni minket, míg O oldalon OBJ és különösen Barkley mutathatna pár villanást, és a fal egy normális pass prot.-ot. Ha ezek meglesznek, én már boldog leszek, L ide v. oda.
Awesome88
Ez szépen betalált.

Sajnos a kis pontkülönbség ellenére kb egy percig se volt benne a meccsben hogy nyerünk.
salander
Annyiban vitatkoznék, hogy az O-ban nem volt benne, hogy ez ellen a D ellen meg tudja nyerni a meccset, annak ellenére, hogy voltak jó teljesítmények. A D-től kellett volna még valami extra, úgy hogy főleg a második félidőben rendben voltak. Bár ez nem egy világverő O volt. Az ST extrájára is szükség lett volna, bár arra szerintem várhatunk még sokáig.
Összességében tényleg nem volt rossz ez, a tavaly látottakhoz képest főleg.
gyurczi
Flowers marhaságai, a sok dropp, Eli 1 méteren múlott TD passza OBJ-nek... bőven benne volt az O-ban a győzelem lehetősége, csak egyszerűen egy ilyen védelem ellen hibátlanul kell játszani. A D-nél is megvolt az extra a végén a megállítással, amikor még 4 perc volt vissza, vagy az első negyedben az INT, de annál nagyobb nem is kellhetett mint hogy a 2. félidőben lenullázták az ellenfelet. Az ST, na az tényleg nem villogott, de ha visszagondolunk tavaly miket művelt az egység, akkor is ég és föld a külömbség, mert bár yardokat nem nagyon tudtak hozni, de a Jags-nek se engedtek nagy visszahordásokat.
Awesome88
Na ez nincs benne a pakliban, főleg Flowers miatt, és ezért írtam azt, hogy sajna nem volt benne az, hogy az O a hibátlan játékával nyerünk. És ha belegondolsz pont az O hozta össze a győztes td-t a Jax D-nek. Ez is benne volt a meccsben.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!