New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 489
Mondjuk OBJ nek előbb-utóbb lesz TDje, a Dallas ellen meg kifejezetten jól megy neki. Van egy futónk is, és sanszos hogy a többi 1-2. Körös sem fog mindig droppolni.
Szóval szerintem min 2
TDt összehozunk valahogy a többit meg csak berugdaljuk valahogy. 😉
A többi a védelem dolga.
Ez a Bold. 😊
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Mondjuk az nem segít rajtunk, hogy Vernon megint nem játszik..
Szesze
Inkább ne játszon, minthogy rásérüljön, vagy óvatoskodjon. Szerintem ha 20 -25 pont felé megyünk akkor már nem Vernon fog hiányozni a győzelemhez. Meglátjuk.
ozibozi
25 pont.! .hihetetlen hogy ez a merjünk nagyot álmodni kategória sajnos 🙂
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 489
Mondjuk az nem segít rajtunk, hogy Vernon megint nem játszik..
Szesze
Inkább ne játszon, minthogy rásérüljön, vagy óvatoskodjon. Szerintem ha 20 -25 pont felé megyünk akkor már nem Vernon fog hiányozni a győzelemhez. Meglátjuk.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 621 — Bla, bla, bla
Mondjuk az nem segít rajtunk, hogy Vernon megint nem játszik..
Szesze
Nagyon remélem, hogy megoldják Wynnék a pótlását... akkor jövőre Ő is JPP sorsára juthat!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Mondjuk az nem segít rajtunk, hogy Vernon megint nem játszik..
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 476
"Baszok én rá, csak a Dallast oda - vissza"
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 489
Nekem is az az érzésem van, hogy hiába csak az elején vagyunk, de nem mindegy mi lesz ennek a meccsnek az eredménye.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
 www.giants.com/news/shurmur-sez-making-corrections-for-dallas
ozibozi
túl sok érdemi dolog nincs benne.. rákérdezhetett volna pl Flowers-re, bár úgyis valami rizsa jött volna arra is.
Szesze
Mit vársz a Dallas ellen?
Szerintem nagy szenvedés lesz mindkét csapattól, jó szar meccsen de a győzelem sokat érhet... Lehet egy kis időt nyerni!
yooker
Nálam a két csapat jelenleg nagyjából egy szinten van, úgyhogy szoros meccset várok alapvetően. A hazai pálya mellettük szól, nálunk viszont az edzői stáb jóval erősebb most szerintem, mint ott (Jason Garrett-et én az egyik leggyengébb HC-nak tartom a ligában). Reméljük ez utóbbi döntő lesz. Egyik csapatot se tartom annyira jelenleg, hogy 0-2 után PO-t tudjon csinálni, úgyhogy baromi nagy a tét, szerintem aki kikap nagyjából el is szállt a szezonra.
Az OL-jük szerencsére már nem olyan brutál, mint korábban, ennek ellenére a futásokat nem lesz könnyű fogni továbbra sem, ennek sikeressége/sikertelensége lesz a döntő faktor a meccsen szerintem. Nálunk alapvetően jóval nagyobb lenne a variációs lehetőség offense oldalon, de persze nyilván kérdés, hogy mit tudunk kezdeni a falunk jobb oldalával..
A Jax ellen mutatott játék azért alapvetően biztató volt, ráadásul a Dallas játéka is hasonlít kicsit hozzájuk csak valamivel gyengébb kiadásban, szóval mindenképp van reális esélyünk nyerni, remélem élünk vele.
Szesze
Lehet hogy pofára esés lesz belőle de én is úgy gondolom hogy a Dallasnal már nagyon érik egy teljes nagytakarítás edző fronton és ezena meccsen könnyen eljohet egy összeomlás fele náluk... Meglatjuk! A futás védelem alap lenne de pl mindkét csapat hajlamos a büntetéseket, hibákra, ez is fontos lenne hogy ilyeneket el tudjuk kerülni... Pár drive kinyirasa ilyenekkel döntő lehet!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
 www.giants.com/news/shurmur-sez-making-corrections-for-dallas
ozibozi
túl sok érdemi dolog nincs benne.. rákérdezhetett volna pl Flowers-re, bár úgyis valami rizsa jött volna arra is.
Szesze
Mit vársz a Dallas ellen?
Szerintem nagy szenvedés lesz mindkét csapattól, jó szar meccsen de a győzelem sokat érhet... Lehet egy kis időt nyerni!
yooker
Nálam a két csapat jelenleg nagyjából egy szinten van, úgyhogy szoros meccset várok alapvetően. A hazai pálya mellettük szól, nálunk viszont az edzői stáb jóval erősebb most szerintem, mint ott (Jason Garrett-et én az egyik leggyengébb HC-nak tartom a ligában). Reméljük ez utóbbi döntő lesz. Egyik csapatot se tartom annyira jelenleg, hogy 0-2 után PO-t tudjon csinálni, úgyhogy baromi nagy a tét, szerintem aki kikap nagyjából el is szállt a szezonra.
Az OL-jük szerencsére már nem olyan brutál, mint korábban, ennek ellenére a futásokat nem lesz könnyű fogni továbbra sem, ennek sikeressége/sikertelensége lesz a döntő faktor a meccsen szerintem. Nálunk alapvetően jóval nagyobb lenne a variációs lehetőség offense oldalon, de persze nyilván kérdés, hogy mit tudunk kezdeni a falunk jobb oldalával..
A Jax ellen mutatott játék azért alapvetően biztató volt, ráadásul a Dallas játéka is hasonlít kicsit hozzájuk csak valamivel gyengébb kiadásban, szóval mindenképp van reális esélyünk nyerni, remélem élünk vele.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
 www.giants.com/news/shurmur-sez-making-corrections-for-dallas
ozibozi
túl sok érdemi dolog nincs benne.. rákérdezhetett volna pl Flowers-re, bár úgyis valami rizsa jött volna arra is.
Szesze
Mit vársz a Dallas ellen?
Szerintem nagy szenvedés lesz mindkét csapattól, jó szar meccsen de a győzelem sokat érhet... Lehet egy kis időt nyerni!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
 www.giants.com/news/shurmur-sez-making-corrections-for-dallas
ozibozi
túl sok érdemi dolog nincs benne.. rákérdezhetett volna pl Flowers-re, bár úgyis valami rizsa jött volna arra is.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 489
 www.giants.com/news/shurmur-sez-making-corrections-for-dallas
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !


ezen jót röhögtem! bbv fórumról Dallas meccs kapcsán !lehet gondolkodni ! megfejtés alább:
| Elliot vigasztalja Beasleyt |

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Csak hogy lássuk, "mindig van lejjebb." Bobby Hart jobban odavert a Bengals-ban RT-ként, mint nálunk Flowers.

Ráadásul őt nem Calais Campbell, hanem a legendás Margus Hunt szivatta szét.

 www.cincyjungle.com/platform/amp/2018/9/10/17838620/bengals-must-replace-bobby-hart-at-right-tackle
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 489
Inkább valami közepesen senkiháziért tradeljünk, hogy ne legyen a kuka a szezon.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Kaptunk egy 4. körös kompenzációs picket Pugh elengedése miatt
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
valszeg nem ez volt a Dallas csúcsformája és a Panthers D is jónak tűnik de azért a mostani teljesítmények alapján megvan az esély arra hogy legyőzzük a Boyst ! jó lenne élni vele !
a Skins domináns játéka meg remélem hogy csak valami félreértés volt, mert ha ők ilyen szinten tolják akkor az nem sok jót jelent egy ilyen erős Eaglesszel is a csoportban...
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ha már Caiais - aki azt hitte, Ereck Flowers nem süllyedhet mélyebbre, akkor tévedett.
 twitter.com/art_stapleton/status/1039240397606793217
Egy 203 centis ember, aki 134 kilót nyom, mint speed rusher?! Jesus Facepalm. Arról nem is beszélve, hogy 11 szezonnyi felvétel van róla, talán meg kellett volna nézni párat.
iktriad
Jólvan, pocsék játékos játékos, de legalább okos. oh wait..
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már Caiais - aki azt hitte, Ereck Flowers nem süllyedhet mélyebbre, akkor tévedett.
 twitter.com/art_stapleton/status/1039240397606793217
Egy 203 centis ember, aki 134 kilót nyom, mint speed rusher?! Jesus Facepalm. Arról nem is beszélve, hogy 11 szezonnyi felvétel van róla, talán meg kellett volna nézni párat.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 489
Campbell valami olyasmit is mondott, hogy ha a sérülések elkerülik, akár egy HOF mezét is tarthatja a kezében...😊




Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 489
Csak halkan jegyzem meg, hogy Solder is csak azért nem került egyenlőre célkeresztbe mert a virág ellopta a show-t. De ez az egyik legjobban megfizetett LT-től kevés lesz. Gyakorlatilag a Rookie az egyetlen aki elfogadhatóan teljesített. Persze egy meccs volt csak, de...
ozibozi
Elmúlt 3 év legvállalhatóbb LT teljesítménye volt egy ilyen védelem ellen. Lesz még jobb is.
GiantsMLBhunter
ja-ja... írtam is hogy nem ő itt a fő gond, nagy előrelépés 4-5 év után, de többször lecsapták volna Eli-t ha nem kezd el menekülni, mert a virágot az arcába csapják éppen 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joker és Batman a meccs után azért mezt cseréltek.



Egyébként a nagy csatát OBJ nyerte (szerintem is).
 twitter.com/NFLMatchup/status/1039153602244345864
A meccset viszont mi.
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Csak halkan jegyzem meg, hogy Solder is csak azért nem került egyenlőre célkeresztbe mert a virág ellopta a show-t. De ez az egyik legjobban megfizetett LT-től kevés lesz. Gyakorlatilag a Rookie az egyetlen aki elfogadhatóan teljesített. Persze egy meccs volt csak, de...
ozibozi
Elmúlt 3 év legvállalhatóbb LT teljesítménye volt egy ilyen védelem ellen. Lesz még jobb is.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 489
Csak halkan jegyzem meg, hogy Solder is csak azért nem került egyenlőre célkeresztbe mert a virág ellopta a show-t. De ez az egyik legjobban megfizetett LT-től kevés lesz. Gyakorlatilag a Rookie az egyetlen aki elfogadhatóan teljesített. Persze egy meccs volt csak, meg nem ő itt a probléma, de azért szenvedett ő is...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én Elinak örültem. Az előző szezonhoz képest sokkal jobban játszott. Bátrabban mozgott a zsebben (annak ellenére hogy olyan a fal amilyen) és kevesebb homály volt. Ennél több kell tőle is, de nem olyan volt mint akinek lefőtt a kávé.

A Jags védelem nagy zavart csinált a passzok ellen: Flowers felöl állandóan rajta voltak vagy beletolták az arcába (Sheppard passz), vagy ami Odell elé ment az endzoneban, épp annyira tartotta fel / lökte meg a védő hogy ne legyen tökéletes a ritmus az elkapásnál.