New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként Chubb olyan típusú defensive end amelyet igencsak kedvel Gettleman. Ő is előszeretettel erősíti a védőfalat, szóval ebből a szempontból is ülne ez a pick. De a másik oldalon még mindig ott van az, hogy a közeljövőben meg kell találnunk Eli utódját és valószínűleg nem leszünk ennél jobb pozícióban. A poszt fontossága miatt jobban el tudnám itt fogadni Chubbot mint Barkley-t, de én kitartok a mellett, hogy nagyon nagy esélyünk van most franchise QB-t szerezni és elsősorban erre kell rámenni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
QB vagy Chubb.Egyik miatt sem lennek szomoru.
Gerixx
Azért ha Chubb lenne, én szomorú lennék. Mert akkor Jets-sel mi is tradelhettünk volna. És úgy is lett volna rá jó esély.

QB lesz.
GiantsMLBhunter
Ott van még a Denver is, hátha...
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
QB vagy Chubb.Egyik miatt sem lennek szomoru.
Gerixx
Azért ha Chubb lenne, én szomorú lennék. Mert akkor Jets-sel mi is tradelhettünk volna. És úgy is lett volna rá jó esély.

QB lesz.
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
QB vagy Chubb.Egyik miatt sem lennek szomoru.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Teljesen jó tradnek tartom!
Mondjuk szvsz, pont ez a csere mutatja, hogy QB-t húzunk 1/2-n, senkinek sem lehet kétsége már, a jövőt alapozzuk.
nagir
Hát többen nem ezt gondolják:
Quarterback Sam Darnold is widely expected to go to the Cleveland Browns at No. 1, leaving the Giants with the choice of Chubb, running back Saquon Barkley and guard Quenton Nelson.
GJohnny74
Muszáj olyat írni, amire mennek a click-ek meg generálja az olvasottságot. Jó lesz az QB picknek.
GiantsMLBhunter
Jah. 😊 Hát én már nagyon kíváncsi vagyok mit fogunk húzni.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Teljesen jó tradnek tartom!
Mondjuk szvsz, pont ez a csere mutatja, hogy QB-t húzunk 1/2-n, senkinek sem lehet kétsége már, a jövőt alapozzuk.
nagir
Hát többen nem ezt gondolják:
Quarterback Sam Darnold is widely expected to go to the Cleveland Browns at No. 1, leaving the Giants with the choice of Chubb, running back Saquon Barkley and guard Quenton Nelson.
GJohnny74
Muszáj olyat írni, amire mennek a click-ek meg generálja az olvasottságot. Jó lesz az QB picknek.
GiantsMLBhunter
Köszönöm.😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Teljesen jó tradnek tartom!
Mondjuk szvsz, pont ez a csere mutatja, hogy QB-t húzunk 1/2-n, senkinek sem lehet kétsége már, a jövőt alapozzuk.
nagir
Hát többen nem ezt gondolják:
Quarterback Sam Darnold is widely expected to go to the Cleveland Browns at No. 1, leaving the Giants with the choice of Chubb, running back Saquon Barkley and guard Quenton Nelson.
GJohnny74
Muszáj olyat írni, amire mennek a click-ek meg generálja az olvasottságot. Jó lesz az QB picknek.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Teljesen jó tradnek tartom!
Mondjuk szvsz, pont ez a csere mutatja, hogy QB-t húzunk 1/2-n, senkinek sem lehet kétsége már, a jövőt alapozzuk.
nagir
Hát többen nem ezt gondolják:
Quarterback Sam Darnold is widely expected to go to the Cleveland Browns at No. 1, leaving the Giants with the choice of Chubb, running back Saquon Barkley and guard Quenton Nelson.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Könyörgöm felejtsük már el Nelsont... 😀 Szvsz Chubb vagy egy QB, de én még mindig kicsit az utóbbi felé hajlok. Azért egy irányítónak még egy pass rushernél is sokkal nagyobb impactja van. A Browns sem biztos, hogy 0-16-tal fejezi be ha olyan minőségű QB-t talál amilyen minőséget Garrett képvisel. Tuck, Osi és Strahan is 2-3. körös pick volt, ott is lehet találni klasszis edge rushert, bár pikáns lenne az is, ha LT után újra egy passzsiettetőt választanánk 1/2-re.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Egy kommentben találtam:
I trust in Getty 😊
 i.imgur.com/6hiYLe3.gif

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Teljesen jó tradnek tartom!
Mondjuk szvsz, pont ez a csere mutatja, hogy QB-t húzunk 1/2-n, senkinek sem lehet kétsége már, a jövőt alapozzuk.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Draft impact:
First, it has to mean that North Carolina State defensive end Bradley Chubb is in play for the Giants with the second overall pick. Quarterback Sam Darnold is widely expected to go to the Cleveland Browns at No. 1, leaving the Giants with the choice of Chubb, running back Saquon Barkley and guard Quenton Nelson.

The odds that the Giants would choose Chubb have to rise significantly with this trade. Pierre-Paul is gone, and there is an expectation that Olivier Vernon will spend at least some time standing up as a 3-4 outside linebacker. Dalvin Tomlinson could handle one defensive end in that alignment, but the Giants don’t have a clear impact player on the other side.
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Azert a DE illetve OLB 3-4 ben igen csak premier pozicio.Chubb pedig jelenleg fontosabb lenne mint Barkley ha nem QB t huzunk.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Kimberly Jones:
Just talked to JPP, who said Dave Gettleman called to tell him he’d been traded to Bucs. JPP said DG told him it was “an offer they couldn’t refuse.” JPP said he is happy he’ll be closer to his son, who lives in S Florida. #NYG
JPP also told me: “Thank you to the Giants for the 8 years I spent there. They’re making changes; I understand that. Thank you to fans that supported me, and thanks for the great Super Bowl run that we had.” NYG
More JPP to me: He said he was surprised not to hear from #NYG until after trade was done. “At the end of the day, it’s a business. I know that.” He added before we hung up: “Tell everyone at the Giants that I wish them the best.”
When I asked JPP about playing for Tampa Bay, he mentioned going back to where he played college ball (South Florida) and emphasized significance of being closer to his son, little JPP. #NYG
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk ha Reese hozta volna össze ezt a 3. körös picket akkor... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Vobox New York Giants 621
Nem rossz üzlet ez,csak váratlan.(viszont így akciós lesz a JPP mez,és az még úgyis hiányzik 😊 )
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gyakorlatilag kaptunk egy 3. kört, ez igen jó érte. Sok pénz ezzel nem szabadult fel idénre, de egy 29 éves játékosért aki lejtmenetben van ez elég jó ellenérték.

Azért igen szép pillanatokat okozott nekünk, sajna ő sem egy agysebész, de már az nagy dolog, hogy vissza tudott térni a tűzijátékos baleset után, 2011-ben pedig ő vitte be a rájátszásba a védelmet. Remélem azért Giants mezben vonultatjuk vissza 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Sajnálom JPP-t, de a pályán mutatott teljesítménye és az óriási cap hit-je bőven indokolta ezt a move-ot. A 3. kör eleje amit kaptunk érte pedig remek ellenérték. Arról nem is beszélve, hogyha tényleg átállunk Bettcher miatt 3-4-re, akkor a rendszerbe sem lett volna olyan könnyű beilleszteni. Ja, és persze ettől még senki ne várja, hogy DE húzzunk első körben. Gettleman nem sz*rozik....
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Oriasi gyozelem ez a trade.Az offseason legjobb uzlete .Igy Chubb is pakliba van.

Szerkesztette: Gerixx
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 479
The JPP trade freed up $2.5M this year,($15 M dead money 2018) $19.5M in 2019 and $17.5M in 2020. Giants cap health for the future is great, especially if Eli Manning is off the books after 2018.


The Giants now have four picks in the top 70:
No. 2
No. 34
No. 66
No. 69

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
hoppá!
az ő visszatérése tényleg szép történet de én már nem adtam volna neki oda ezt a nagy szerződést se tavaly!
végül is egy fergeteges szezonnal írta be magát a Giants történelemkönyvekbe!
lehet az új hely jót fog neki tenni!sok sikert !

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
JPP 3.körért a Bucsba, | jöhet Chubb 😀 |
braxa88
Gondoltam pont ezt írom be én is mikor megláttam a hírt 😛 vagy Shaq Griffin 😀
több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Hmm, erdekes ez a JPP trade, de teny, nem tudom, hogy oruljek-e vagy ne
NightBoY
Úgy gondolom, hogy a teljesítménye nem érdemelte meg az óriási cap space-t amit elvitt a közösből. Valószínűleg betankolunk a pickekbol, hogy későbbi OL draftra használjuk.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
várható volt, h valahol fájni is fog..
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 342
Hoppá JPP is kitéve....!!!???