New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
De szvsz egyelőre semmi konkrétum nincs, az egészről Rapoport kezdett el fantáziálni. Nem hallottam Beckhamék részéről olyat, hogy holdoutolni kíván és a csapat részéről sem erősítettek meg semmi ilyen infót. A másik, hogy még április sincs, a tavaszi OTA-k csak a draft után kezdődnek el. Azokon tavaly sem volt ott és vélhetően idén sem lesz.

Úgy érzem, hogy sokkal kevesebb valódi történés van ahhoz képest amit elképzelünk. Viszont elvonatkoztatva OBJ viselkedésétől, ha nem tudja a csapat kezelni a média által felkapott eseményeket, márpedig az idő előrehaladtával még jobban írni fognak teljesen jelentéktelen dolgokról is, akkor nem lesz más választás, mint az, hogy elengedjük.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Tudom, hogy most nagy lihegés meg, mondjunk nagyobbat mint a másik viselkedés megy az ujsagoknal. Viszont ha tényleg nyitottak vagyunk a trade-re mindenki minket fog kiröhögni, hogyha egy korszakos zsenit el engedünk. Egy ilyen impact player, aki egy maga képes meccset eldönteni minden pénzt megér.
Azonban ha Landry oda tudna csalogatni Clevelandbe, akkor csakis a két első körös pickert engedném el. Ha máshova menne ahol pénz is van, akkor minimum az első körös pickert és ugyanúgy egy azonnali impact playerert engedném el.
De ez mind csak fantazmagória, és egyáltalán nem szabad semmi áron sem elengedni.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Bele kell pakolni pár kikötést a szerződésébe, hogy ne készüljön róla kólás videó, meg ne készüljön róla olyan se ami letaglózzák, meg... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Én azért nem lepődnék meg túlzottan, ha abból a hosszú távúból végül nem lenne semmi.. igazából én már eleve erre számítok egy ideje.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként simán meg lehet őt érteni. Egyrészt többen is megkapták az új szerződésüket. Másrészt be akarja biztosítani a jövőjét. Lehetőleg minél előbb. Mindenki ezt akarná, nem? Steve Tisch ezt mondta:

 twitter.com/RVacchianoSNY/status/978310142969118720?s=19

A véleményem az, hogy először is mindenki vegyen egy nagy levegőt. Amit én érzek, hogy jelen pillanatban nincs arról szó, hogy el akarjuk cserélni vagy ne akarnánk neki új szerződést adni, mindössze tudatosítani akarja Mara, hogy hiába vagy szupersztár te sem csinálhatsz meg mindent. Ennyi. Azt az infót pedig Beckhaméktől szeretném hallani ami alapján ő tényleg nek akar pályára lépniy mert jelen pillanatban nekem úgy tűnik, hogy az egésznek nagyobb a füstje mint a lángja és Rapoport fújta fel ezt az egészet ennyire.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 642 — Bla, bla, bla
Rapoport szerint Beckham addig nem lép pályára amíg nem kap új szerződést.

Necces, mert voltak vele problémák is, de ha azt látnám, hogy én vagyok a class-om legjobbja és évi 16 misivel küldik meg Watkins-t, akkor én is megpróbálkoznék egy ilyennel.
Asbee
Dembelétől tanulta, bár ő Bayern drukker 😊
vanek úr
Csak tudnám akkor mi a faszra való a szerződés?
vanek úr
Ez nem szerződés hanem tag, a csapat egyoldalú nyilatkozata, tehát jogosan visít.
sutianap
Ez nem tag, hanem 5. éves opció, ami a rookei szerződése része. Vagy akkor már jogosan pattogott volna már az első sezonja után?
Awesome88
Tagként viselkedik. A rookie szerződések is kötöttek, ott is rángatják már a drótot, pölö Cravens. Az 5. Éves opció meg egy külön szívás egy prémium játékosnak, mert azért, hogy első körös draftolt húzzon le még egy évet diszkont áron?
sutianap
YES! 😉😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Rapoport szerint Beckham addig nem lép pályára amíg nem kap új szerződést.

Necces, mert voltak vele problémák is, de ha azt látnám, hogy én vagyok a class-om legjobbja és évi 16 misivel küldik meg Watkins-t, akkor én is megpróbálkoznék egy ilyennel.
Asbee
Dembelétől tanulta, bár ő Bayern drukker 😊
vanek úr
Csak tudnám akkor mi a faszra való a szerződés?
vanek úr
Ez nem szerződés hanem tag, a csapat egyoldalú nyilatkozata, tehát jogosan visít.
sutianap
Ez nem tag, hanem 5. éves opció, ami a rookei szerződése része. Vagy akkor már jogosan pattogott volna már az első sezonja után?
Awesome88
Tagként viselkedik. A rookie szerződések is kötöttek, ott is rángatják már a drótot, pölö Cravens. Az 5. Éves opció meg egy külön szívás egy prémium játékosnak, mert azért, hogy első körös draftolt húzzon le még egy évet diszkont áron?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Rapoport szerint Beckham addig nem lép pályára amíg nem kap új szerződést.

Necces, mert voltak vele problémák is, de ha azt látnám, hogy én vagyok a class-om legjobbja és évi 16 misivel küldik meg Watkins-t, akkor én is megpróbálkoznék egy ilyennel.
Asbee
Dembelétől tanulta, bár ő Bayern drukker 😊
vanek úr
Csak tudnám akkor mi a faszra való a szerződés?
vanek úr
Ez nem szerződés hanem tag, a csapat egyoldalú nyilatkozata, tehát jogosan visít.
sutianap
Ez nem tag, hanem 5. éves opció, ami a rookei szerződése része. Vagy akkor már jogosan pattogott volna már az első sezonja után?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Rapoport szerint Beckham addig nem lép pályára amíg nem kap új szerződést.

Necces, mert voltak vele problémák is, de ha azt látnám, hogy én vagyok a class-om legjobbja és évi 16 misivel küldik meg Watkins-t, akkor én is megpróbálkoznék egy ilyennel.
Asbee
Dembelétől tanulta, bár ő Bayern drukker 😊
vanek úr
Csak tudnám akkor mi a faszra való a szerződés?
vanek úr
Ez nem szerződés hanem tag, a csapat egyoldalú nyilatkozata, tehát jogosan visít.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Rapoport szerint Beckham addig nem lép pályára amíg nem kap új szerződést.

Necces, mert voltak vele problémák is, de ha azt látnám, hogy én vagyok a class-om legjobbja és évi 16 misivel küldik meg Watkins-t, akkor én is megpróbálkoznék egy ilyennel.
Asbee
Dembelétől tanulta, bár ő Bayern drukker 😊
vanek úr
Csak tudnám akkor mi a faszra való a szerződés?
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Rapoport szerint Beckham addig nem lép pályára amíg nem kap új szerződést.

Necces, mert voltak vele problémák is, de ha azt látnám, hogy én vagyok a class-om legjobbja és évi 16 misivel küldik meg Watkins-t, akkor én is megpróbálkoznék egy ilyennel.
Asbee
Dembelétől tanulta, bár ő Bayern drukker 😊
több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
Giants to sign safety/special teams ace Michael Thomas
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 573
És addig se sérül le 😊
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rapoport szerint Beckham addig nem lép pályára amíg nem kap új szerződést.

Necces, mert voltak vele problémák is, de ha azt látnám, hogy én vagyok a class-om legjobbja és évi 16 misivel küldik meg Watkins-t, akkor én is megpróbálkoznék egy ilyennel.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
1/2 letrade majd draft Rudolph plusz 2 pöpec jatekos
Janek
Melyik csapatnak is szurkolsz? 😀
gyeek
A legjobbnak.
Csupan ejszaka csinaltam drafboardot es elgondolkodtam egy ilyenen .
Janek
Előbb leszek japán császár mint Mason Rudolph franchise QB. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
1/2 letrade majd draft Rudolph plusz 2 pöpec jatekos
Janek
Melyik csapatnak is szurkolsz? 😀
gyeek
A legjobbnak.
Csupan ejszaka csinaltam drafboardot es elgondolkodtam egy ilyenen .

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
1/2 letrade majd draft Rudolph plusz 2 pöpec jatekos
Janek
Melyik csapatnak is szurkolsz? 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
1/2 letrade majd draft Rudolph plusz 2 pöpec jatekos

több mint 6 éve
szviko New York Giants Ole Miss Rebels 71
Az Allen hype az nem tudom mennyire valódi .Szep es jo dolog a pro day ahol szinte rokonoknak dobalgatsz .Az is király h a játék néhány elemében gyorsan fejlődész, a nap vegen a GM es scouting staff a game tape hez fog visszamenni es ott látják majd h Allen bizony alacsony football intelligenciával rendelkezik es egesz szezonba nem jutott tovabb az elso read en ,ezt bizony nem véded ki azzal h gyenge célpontjai voltak.Darnold pro day szereplését szinten dicsérték es nagyon vszinu o az 1/1.Volt szó arról h a közeli újságíróknak fingja sincs h miként all a giants draft board .Valamiert DG es talán Mara hetekkel ezelőtt megis arról beszélt h jobban kell figyelni arra h ne jussanak ki ilyen információk mert utóbbi időkben pórul jártak emiatt .Egeszen pontosan szoba került az eset amikor Conklint es Floydot is megszereztek előlünk .Mondjuk azzal vszinu nem jutott ki nagy titok h nincs QB a top 3 ba .Ez persze nem azt jelenti h nem képvisel egy QB nagyobb értéket mint bármely másik poszt.QB t vár mindenki es az lenne meglepetes ha nem az lenne.
Gerixx
Ami valódi az a hype körülötte, nem a valós teljesítménye. Én magam is QB pick párti vagyok, de Allent sosem draftolnám. Lehet nem fogalmaztam egyértelműen
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Az Allen hype az nem tudom mennyire valódi .Szep es jo dolog a pro day ahol szinte rokonoknak dobalgatsz .Az is király h a játék néhány elemében gyorsan fejlődész, a nap vegen a GM es scouting staff a game tape hez fog visszamenni es ott látják majd h Allen bizony alacsony football intelligenciával rendelkezik es egesz szezonba nem jutott tovabb az elso read en ,ezt bizony nem véded ki azzal h gyenge célpontjai voltak.Darnold pro day szereplését szinten dicsérték es nagyon vszinu o az 1/1.Volt szó arról h a közeli újságíróknak fingja sincs h miként all a giants draft board .Valamiert DG es talán Mara hetekkel ezelőtt megis arról beszélt h jobban kell figyelni arra h ne jussanak ki ilyen információk mert utóbbi időkben pórul jártak emiatt .Egeszen pontosan szoba került az eset amikor Conklint es Floydot is megszereztek előlünk .Mondjuk azzal vszinu nem jutott ki nagy titok h nincs QB a top 3 ba .Ez persze nem azt jelenti h nem képvisel egy QB nagyobb értéket mint bármely másik poszt.QB t vár mindenki es az lenne meglepetes ha nem az lenne.

Szerkesztette: Gerixx
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 833
Véleményem szerint a QB-nál - ritka esetben kivétel, ha korszakos tehetség, mint Luck (de amúgy nála is) - alapvető az edzők kérdése és a tehetségfejlesztés. Anélkül mit sem ér az egész, és az irányítónál ez hatványozottan igaz, minden más poszthoz képest, mert akkor a a szakadék egyetem és profi szint között, különösen a mentális dolgok kapcsán (pl: pocket presence, lábmunka kérdése, blitz olvasási sebesség, pálya átlátása) + fizikailag (pl.: dobásgyorsaság).



Az edzői felelősségénél lásd Goff edzetését és felkészítésének különbözőségeit Fisher és McVay esetében. Döntő benne mind a HC rövid- és hosszútávú víziója (Favre - Rodgers, Alex Smith - Mahomes átmenetek - pl.: meddig padozzon, azonos sémára gyúrjuk v. engedjük szabadon), az OC-QB coach hozzáértés/együttműködés (Wentz-nél és Foles-nál ugye Pederson-Reich-De Filippo hármas -> max.-ra felprogolt és begyakorolt játékelemek, szituációs gyakorlatokkal, szabadon választható, alternatív támadóvariációkkal megspékelve, mellé gazdagon - egyetemről átvett elemekkel- vegyített playbook-kal - spread, RPO). Btw. Manning visszaesésében vastagon benne volt McAdoo-ék ergya palybookja is.

Szóval a QB beválásának sikerességében nem csak önmagában a tehetség, hanem a felkészítés is nagyban szerepet játszik (pl.: RG3 összetöretése, ami után már nem volt a régi).

Lucknál is látszik, hogy szenved bizonyos helyzetekben, hiába a legösztönösebb tehetségű irányító az elmúlt 5-6 évben draftoltak között, ha pl állandóan OC-t vált, és teljesen más sémákkal kell dolgoznia.

A jelenlegi class az egyik legjobb sztem, én nem emlékszem arra, hogy volt-e mostanában olyan osztály, ahol négyen is ennyire közel álltak egymáshoz magas plafonú tehetségszintben. Más kérdés, hogy mit hoznak ki belőlük aztán.

Fejben szerintem Mayfield és Rosen a legjobbak (nyomást fizikai és mentális szinten is jól kezelik, jó a zsebérzékük, látnak a pályán), technikailag Rosen és Darnold tud a legtöbbet (dobásvariációk, futás közbeni dobások, pontosság), karerőben Allen a best, de ő állítólag sokat fejlődik. (Szerintem össz-tehetségszintben nem rosszabb egyik sem, mint Mariotáék v. Watson.)

Az legyen a legnagyobb gondotok, hogy közülük melyik tehetségből gyúrtok fr QB-t.

Ha mást húztok, azt is megérteném, mert persze mindenkivel szemben vannak ellenérvek is. Én pl. Barkley-nál - pedig sok Penn St meccset néztem - sokszor éreztem azt, hogy erős frontok ellen megszenved, a LOS előtti kontakt esetén kevés yardot hoz, ezért rá lehetne sütni, hogy jó OL-lel mindenki boldogul. Chubb-ban nem érzem azt az őserőt, mint pl. Myles Garrett-ben, az én szemem alapján hajlamos volt eltűnni meccseken (Szerintem korábbi tweetben való összehasonlításuk ezért sántít. Garrett nagyobb pusztítást rendezett szemre, ő képes volt egy teljes oldalt egyedül bontani, én ezt Chubban nem láttam annyit.)

Nelson a legkészebb projekt az összes közül, azonnali upgrade és instant impact, de a plafonja ennél már nem nagyon lesz magasabb. Ergo - sérülés nélkül nyilván - évekig hozza a magas szintet valszeg (kap majd sok-sok szép nagy garantált szerződést), de egy G miatt nyerhetnétek-e meccseket? Eli "beszarisága" miatt amúgy is a T poszt a lényegesebb, nem a G, annyival többet sztem nem tenne hozzá a pass prot-hoz, extra futóttok meg nincsen.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 573
nem kevés energiát fordítanak a kérdésre azok akik döntenek is ebben, biztos nem lesz megalapozatlan :
An example of this is Rosen. They have met with him at the combine, worked him out privately, met with him privatly again, took him out to dinner in which Chris and John Mara, Bob Tisch, Pat Shurmur Mike Shula all attended. Then on Aoril 3 thrd he is being flown out to Met Lif stadium for yet another meeting. I believe they are doing the same with Darnold and Allen too.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor nyomom ide, ha már a bölcskövi nálam. Szóval szerintetek mért kezdtek el egyre feljebb kornereket huzogatni? Igen azért mer berobbant a CB ár. Az NFL elsősorban egy zárt klub boltja, másodrészben sport. Tehát, ha a GM úgy latja, hogy egy 1/2-es nem instant irányító behúzásával 3 évet nyer ( 5. Körös opció ) akkor az a kasszát megmenti 3x20 millió zöldhasúval, amiből, ha ölég zsír vagy két-három prémium játékost kihozol.
Másodsorban pedig a listákhoz, minden látszólagos, két év múlva se Brady, se Eli, se Áron, se Dru, se Bigben, se Rivers -akihez hasonlítgatni fogunk fr.qb do or not too do az Wentz lesz, Mariota meg Goff meg Dak persze lehet pityorogni, hogy régen még volt Payton de a liga alap a még bent levőek lesznek. Ez pedig a következőt mutatja, Bree szerződése gyakorlatilag egy éves, a kutya nem fogja kifizetni a 35 milliót neki jövőre, arra volt jó a manőver, hogy plussz évekre kiírják a könyvekbe a pénzt, Brady és Bigben két éves szerődésekkel van még, egyikkel sem kezdtek tárgyalásokat a garantáltjuk olyan 6m/év tehát a mostani szerződésük a legkedvezőbb a gazdáikank, bármikor okcsón ki lehet ugrani belőle. S Roger nyúllal meg áll a GB, mert a saját baromságuk miatt lehet, hogy UFA így futhatnak a pénzük után, de ott is olyan csendesség van, mint a sírboltban, szóval két év múlva Wentz az isten ( bár lehetetlen összetartani még egy évig is a Filit) vaagy lehet Rosen lesz az isten, vagy Allen, vagy Rudolf - ma már szabnak olyan playbookot, hogy féléves fejtörőt lehet játszni, hogy Brotles most akkor jó vagy nem...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Paff 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hát lássuk az elmúlt évek drafjainak a top irányítóit:

2017:
1/2 Trubisky
1/10 Mahomes
1/12 Watson

2016:
1/1 Goff
1/2 Wentz
1/26 Lynch

2015:
1/1 Winston
1/2 Mariota

2014:
1/3 Bortles
1/22 Manziel
1/32 Bridgewater

2013:
1/16 Manuel

2012:
1/1 Luck
1/2 RGIII
1/8 Tannehill
1/22 Weeden

Jelenleg 4 olyan irányító van, aki nagyon nagy eséllyel top 10-es pick lesz: Darnold, Rosen, Allen, Mayfield. Ott van Lamar Jackson is, aki igen nagyot robbanthat, mert jóval jobb QB képességekkel rendelkezik mint azt sokan gondolnák és akkor ne feledkezzünk el Mason Rudolph-ról sem, aki elég nagy underdog ebben a névsorban, de simán dönthet úgy az első kör végén a Jaguars vagy a 2. kör elején valaki más, hogy bizony neki ő kell. Ez gyenge class? Egyáltalán nem. Annyi van, hogy nincs egy olyan kimagasló tehetség, mint Luck. De a fenti class-okkal összehasonlítva elég fura lenne ezt szarnak minősíteni.

Mikor válik be egy QB? Ha SB-t nyer? Ha MVP szezont hoz? Ez is nehezen meghatározható. Kockázat pedig bőven lesz. Tavaly a szurkolók, szakértők 3/4-e iszonyatosan fikázta DeShaun Watsont, hogy mégis mit akar a profik között, nem fog ott beválni stb. Erre az ACL szakadásig 100-as feletti QB ratinget hozott 7 meccs alatt 18 TD-vel és 60% feletti pontossággal. Hoppá. Mindenki elkezdte körbenyalogatni. Például Goff, Wentz, Winston, Mariota? Ők makulátlan tehetségek voltak? Egyáltalán nem.

Az a bajom az irányító ellenes gondolatmenettel, hogy ez az elgondolás a tökéletes QB prospectet keresi. Olyat, amilyen Andrew Luck, vagy Peyton Manning. Erre a játékosra nem lehet várni. Vagy odapottyan az öledbe vagy nem. De egyik csapat sem lesz olyan hülye, hogy egy generációs tehetséget odaad másnak. Ha pedig nem produkálunk még ilyen szezont/szezonokat, akkor trade nélkül valószínűleg nem leszünk mostanában ennél jobb pozícióban, ezt talán nem nagyképűség kijelenteni. Ha most nem tartjuk sokra egyik irányítót sem, akkor mikor fogjuk? Itt már nemcsak arról van szó, hogy BPA meg így a draft board úgy a draft board. Ha van egy irányító akiben megvan az a potenciál, hogy hosszú évekig a kezdőd legyen akkor őt fogod kihúzni és nem a top RB-t vagy a G-t, mert sokkal jobban kijöhetsz a helyzetből. Még egy LT-hez vagy egy DE-hez képest is teljesen más dimenzió egy QB. Teljesen átlagos játékosoknak adnak évi 20 millió dollárt és ha valakinek 3 jó meccse van, akkor már annyi pénzt kap a következő évre, amit egy más poszton játszó hasonló kaliberű játékos a teljes pályafutása alatt keres meg. És doki is ezt írta le, hogy inkább megpróbálkozol ezzel minthogy agyonfizess később valakit. Évi 7,5-8 millió nem sok egy irányítónak, viszont ha az újonc futódat, passzsiettetődet vagy a guardod dobod meg ennyivel akkor mindjárt más a leányzó fekvése.

Más játékosnál nincs rizikó? Dehogy nincs. Olyan szarházi játékosokat is választottak ki a top 5-ben, hogy ihaj. Pl. nem úgy indult Corey Davis pályája ahogyan várta. De ha visszamegyünk az időben ott van Dante Fowler Jr., Greg Robinson, Blake Bortles, Sammy Watkins, Eric Fisher, Luke Joeckel, Dion Jordan, Trent Richardson, Justin Blackmon. Igen, közülük többen is jók, de nem annyira mint azt egy ekkora reménységtől várnánk.

Nem mondom azt sem, hogy feltétlenül rossz lenne Chubb vagy Barkley, mert ha kapásból jönne egy sok sackes vagy egy 1000 yard feletti szezon akkor nem foglalkozna ezzel az ember. Viszont egyikük sem fog akkora lendületet adni a csapatnak mint egy irányító adhatna. Azt pedig iszonyatosan nehéz megtenni, hogy lemenedzselj egy QB váltást. A papírforma alapján ha visszavonul/nem tartassz már igényt a korábbi nagy irányítódra, akkor jön néhány év visszaesés. Ha rajtam múlna mindent megtennék az ellen, hogy ez ne következzen be és ennek az elkerülésére tökéletes lépés lehet az 1/2-re egy irányító.

A másik problémám, hogy a drafttal kapcsolatban többen is azt várják, hogy olyan játékosok érkezzenek akik azonnal teljesíteni tudnak. Nem feltétlenül kell nekik, korábban pont az volt nálunk a szokás, hogy inkább megfontoltabban, sokkal jobban felépítve küldtük őket a pályára. És egy jó QB-ban benne van 15-20 év, egy futóban pedig némi túlzással fele annyi. Persze, hogy őt pályára kell küldened, de egy irányítóval nyugodtan megteheted, hogy egy vagy két évet jegeled. Az szerintem külön előny lenne neki ha Eli Manning mellett ülne az öltözőben és nem valaki szerencsétlen mellett. Webbre várni pedig nagyjából olyan mintha felteszed tippmixen az évi fizetésed felét és akkor várod a csodát. Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy mindenképp irányító kell nekünk, de belátható időn belül eljuthatunk ide és ez az 1/2-es pick remek lehetőséget nyújt ennek az elkerülésére.
Asbee
Eskü, nem dumáltunk össze!!!