New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Oszoljanak, nincs itt semmi látnivaló... OBJ az idei sapkából 8.5M helyet foglal el, nem 0ból kellene nagy pénzt csinálni, és valószínüleg jövőre még drágább lenne. Ki lesz matekozva, ha meg akarjuk tartani. És miért ne akarnánk.
Sanyichef
Az idei szerződéshez nem nagyon kellene nyúlni, Cruznál is hasonló volt a helyzet, mikor megkapta a tenderét. Kicsit emelnénk az idei pénzén és gyakorlatilag 2019-től indulna az új kontraktus.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Oszoljanak, nincs itt semmi látnivaló... OBJ az idei sapkából 8.5M helyet foglal el, nem 0ból kellene nagy pénzt csinálni, és valószínüleg jövőre még drágább lenne. Ki lesz matekozva, ha meg akarjuk tartani. És miért ne akarnánk.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 836 — Keep pounding
Egyébként szerintem Beckham nem fog Gettlemantól évi 20 milliót kapni. Ha megnézed nálunk mire költött sokat: QB, a védelem QB-ja, és falak. Emellett Beckham eléggé komplikált személyiség, hogy finoman fogalmazzak, így ha nekem tippelnem kéne, én azt mondom, nem itt akasztja majd le a nagy lóvét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak làbjegyzetbe. Azért Carolinàba tudnànak mesélni, hogy Gettleman mennyire ragaszkodik az elképzeléseihez egy jàtékos fizatésénél!
Fattyu
Luke Kuechly?
Asbee
Egyedül Norman nem kapta meg a nagy szerződést azok közül, akiket meg kellett fizetni és alapemberei voltak a csapatnak. Cam, Luke, Short, Addison is aláírt hosszútávra, viszont közülük csak Kuechly lett posztja legjobban fizetett játékosa (Camre már nem emlékszem, elég rég volt, de az évi 20 misi a mostani szerződések mellett kifejezetten diszkont árnak tűnik). Addison konkrétan lófütyiért írt alá a mai árakat tekintve. Most döntéstek el, hogy OBJ utóbbiak vagy Norman kategóriájába esik-e.
gabokocka
Igazából pont erre akartam célozni, hogyha úgy látja Gettleman, hogy érdemes valakit megfizetni, akkor oda is adja neki a nagy pénzt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 836 — Keep pounding
Csak làbjegyzetbe. Azért Carolinàba tudnànak mesélni, hogy Gettleman mennyire ragaszkodik az elképzeléseihez egy jàtékos fizatésénél!
Fattyu
Luke Kuechly?
Asbee
Egyedül Norman nem kapta meg a nagy szerződést azok közül, akiket meg kellett fizetni és alapemberei voltak a csapatnak. Cam, Luke, Short, Addison is aláírt hosszútávra, viszont közülük csak Kuechly lett posztja legjobban fizetett játékosa (Camre már nem emlékszem, elég rég volt, de az évi 20 misi a mostani szerződések mellett kifejezetten diszkont árnak tűnik). Addison konkrétan lófütyiért írt alá a mai árakat tekintve. Most döntéstek el, hogy OBJ utóbbiak vagy Norman kategóriájába esik-e.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nincs épeszű ember aki a Watkins szerződés után megelégedne annál az évi 18-20 millió dollárnál kevesebbel és ezért Beckham sem hibáztatható. Az pedig közel sem biztos, hogy nem lenne megadva neki, mert nem éri meg évi 4-5 milliót spórolni és igazolni egy sokkal gyengébb elkapót. Olyan játékosok érkeztek azért a pénzért idén, mint Martin és Omameh, akik finoman sem nevezhetők klasszisnak. De úgysem lesz semmi nyár végéig, akkor majd kiderül, hogy új szerződés vagy trade.
Asbee
Nem hibaztathato, ez abszolut igaz, es egyebkent teljesen meg lehet erteni, ha o belotte magat ezek utan evi 20 milliora. Csak azert ha meg a masik oldalrol nezed, az sem teljesen normalis, ha a jatekosok kifejezetten az orult FA-penzekhez lovik be magukat, mivel ugye ott a nyilt licithaboru miatt alapvetoen szinte allandoan tulfizetes van, sokszor nem is keves. Ugyhogy ha Beckham oldalat nezed, persze, ertheto, hogy Watkins 16 millioja utan o 20-at ker, viszont az FO szempontjabol azert ez nem feltetlenul realis.

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak làbjegyzetbe. Azért Carolinàba tudnànak mesélni, hogy Gettleman mennyire ragaszkodik az elképzeléseihez egy jàtékos fizatésénél!
Fattyu
Luke Kuechly?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Csak làbjegyzetbe. Azért Carolinàba tudnànak mesélni, hogy Gettleman mennyire ragaszkodik az elképzeléseihez egy jàtékos fizatésénél!

több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Tudom, hogy most nagy lihegés meg, mondjunk nagyobbat mint a másik viselkedés megy az ujsagoknal. Viszont ha tényleg nyitottak vagyunk a trade-re mindenki minket fog kiröhögni, hogyha egy korszakos zsenit el engedünk. Egy ilyen impact player, aki egy maga képes meccset eldönteni minden pénzt megér.
Azonban ha Landry oda tudna csalogatni Clevelandbe, akkor csakis a két első körös pickert engedném el. Ha máshova menne ahol pénz is van, akkor minimum az első körös pickert és ugyanúgy egy azonnali impact playerert engedném el.
De ez mind csak fantazmagória, és egyáltalán nem szabad semmi áron sem elengedni.
Rodaron
Szerintem olyan nincs hogy valakit bármi áron meg kell tartani. Korábban is írtam most is tartom hogy nem törnék össze illetve nem is lepődnék meg ha nem maradna! Lehet nagy balhei nincsenek de valami mindig akad és ez az állandó média zsizsegés ami van körülötte szerintem zavaró lehet a csapatra is akár
yooker
Média zsizsegés 2018ban az NFLben és főleg New Yorkban, a mindennapok része. Ezzel együtt kell élnie a csapatnak akar OBJ akar más csinálja. Sajnos ez a sztárság ára ezt kell le kezelni és itt csak pénzzel lehet, plusz az olyan Csapatemberekkel mint Snacks, Éli, Collins esetleg akiket a csapat is tisztel és adnak a szavára. Shurmur első nagy feladata is lehet akar.
Gettleman munkásságán látszik, hogy a jövőre is gondol viszont a jelenben is mutatnia kell valamit az elmúlt évek gyötrelmei miatt, ezért is tartotta meg Eli-t. Ha most OBJ-t elengedi akkor a szurkolok respectje eléggé meg fog csorbulni.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem nincs épeszű ember aki a Watkins szerződés után megelégedne annál az évi 18-20 millió dollárnál kevesebbel és ezért Beckham sem hibáztatható. Az pedig közel sem biztos, hogy nem lenne megadva neki, mert nem éri meg évi 4-5 milliót spórolni és igazolni egy sokkal gyengébb elkapót. Olyan játékosok érkeztek azért a pénzért idén, mint Martin és Omameh, akik finoman sem nevezhetők klasszisnak. De úgysem lesz semmi nyár végéig, akkor majd kiderül, hogy új szerződés vagy trade.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En meg semelyiknek sem hiszek. Egyszeruen azert, mert ez a „cel a megtartasa” is egy olyan „kampanyszoveg”, amit egyebkent holt szezononkent ugy hatszor hallunk, aztan negy esetben rohogve kirakjak vagy eladjak a szoban forgo jatekost.

Legutobb epp a Chiefs nyilatkozta Petersszel kapcsolatban, hogy nem akarja cserelni, hosszu tavon megtartana.

Ha csak az uzleti oldalaban gondolkodsz, akkor a GM alap, hogy nem fogja kijelenteni, hogy toke tele OBJ-vel es a cirkusszal, mivel egy ilyen mondattal azert elegge megcsappanna OBJ ara.

Az termeszetes, hogy a GM szamol Beckhammel, elvegre egy, a posztjan klasszis jatekosrol van szo, aki fiatal. Csak hat nekem a sztori picit hasonlit Donaldera, aki hiaba egy szornyeteg, a Rams szvsz tisztaban van vele, hogy evi 17-18 milliot nem fog kifizetni egy DT-nek. A Giants reszerol meg aztnem latom, hogy ok 18-20 milliot hajlandoak lesznek kifizetni egy elkaponak.

Beckhamnek szvsz lejjebb kellene adnia az igenyeit, de miutan szembesult azzal, hogy Watkins peldaul mit kapott meg a Chiefstol, ketlem, hogy OBJ hajlando lenne evi 2-3 millio dollart elengedni.

Ugyhogy osszessegeben en siman latom azt, hogy ebbol csere lesz.

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mivel a GM székben őrségváltás volt és a játékosállományban is komoly változások vannak, ezért még szép, hogy meghallgatják az ajánlatokat ha úgy van, de nagyon nehéz lenne bárkinek is olyan dealt ajánlania amibe mindkét fél belemenne. Esetleg max akkor lehet ennek realitása hogyha nagyon távolodnának az álláspontok és történne valami negatív Beckhammel kapcsolatban. Tisch megmondta, hogy megkezdték a tárgyalásokat és az elsődleges cél a megtartása. Más, csapathoz közeli források is ezt mondták. Szerintem ez sokkal hitelesebb infó mint az, hogy egy olyan félnótás aki azért kapja a fizetését, hogy híreket generáljon és ő tegyen közzé mindent először elkezd fantáziálni egy esetleges trade-ről. Arról szintén nem esett szó, hogy volt a napokban egy OBJ-Shurmur találkozó is, ami sikeresen zajlott. Személy szerint inkább ennek hiszek és nem egy igénytelen reggeli műsornak. Majd ha olyan információt fogok olvasni ami tényeken alapul, nem pedig egy mondat kifordításán, akkor visszatérek erre a témára, de addig nekem elég volt ebből, aki viszont akarja az nyugodtan rágja a gumicsontot.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szó sincs arról egyébként hogy áruljuk, Kimberly Jones meg is erősítette ezt. Az egészet Rapoport indította el és folytatta a többi droid.
Asbee
„Aruljuk”. Persze, ebben a formaban igazat adok neked, feltetelezem, hogy a Giants nem ul a telefonon es hivogatja a GM-eket, hogy Beckham elado. Viszont abban latok realitast, hogy a Giants „meghallgatja az ajanlatokat” Beckhamre.

Ha pedig ez igaz, akkor az azert mar azert sokat jelent. Azt, hogy a csapat aktivan arulja es rajta van OBJ eladasan, en sem olvastam, viszont azt igen, hogy nem zarkoznak el a jatekos elcserelesetol.

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szó sincs arról egyébként hogy áruljuk, Kimberly Jones meg is erősítette ezt. Az egészet Rapoport indította el és folytatta a többi droid.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
 giantswire.usatoday.com/2018/03/26/new-york-giants-los-angeles-rams-odell-beckham-jr-discussed-trade/
Nekem kezd kicsit sok lenni OBJ. A hülyeségeivel el fogja cseszni a karrierjét.
GJohnny74
Snacks Harrison tells it how it really is about the so called "beat writer" for the NY Dailynews Pat Leonard when he makes up fake news about OBJ:

"It’s that one clown who always tries to make something out of nothing just to attach his name to it. I’m 1000% sick of him. The thought of him makes me want to vomit."

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
 giantswire.usatoday.com/2018/03/26/new-york-giants-los-angeles-rams-odell-beckham-jr-discussed-trade/
Nekem kezd kicsit sok lenni OBJ. A hülyeségeivel el fogja cseszni a karrierjét.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem kell sokat szórakozni cseréljétek el Dezzel s mindenki boldog 😛 😉
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
En kulonbozo forrasokbol azt olvasom, hogy a Giants nyitott Beckham elcserelesere, de a csomagban legalabb elso kort akar latni.

Allitolag a Rams konkretan mar be is jelentkezett.

Landry pedig mar a Brownsban latja a nagy spanjat. 8-)
Stez
Zéro realitást látok hogy hozzánk jönne. Pletyka, valamivel felkell dobni a laposodó szabadügynök piacot.
Se az 1/1-et se az 1/4-et nem adnánk akár mekkora császár is.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En kulonbozo forrasokbol azt olvasom, hogy a Giants nyitott Beckham elcserelesere, de a csomagban legalabb elso kort akar latni.

Allitolag a Rams konkretan mar be is jelentkezett.

Landry pedig mar a Brownsban latja a nagy spanjat. 8-)

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Gondolom workout bonusok ugranak, viszont rosterhez kapcsolódók elvileg járnak. A garantált tartalmak lennének érdekesek, ha a feltételek nyilvánosak lennének. Bellnél suttogták, h Colbert vmi pipázás elleni biztosítékhoz kötötte volna teljes garit mínusz aláírás, ami a rapperünknek nem feküdt. OBJ-nél is látok esélyt hasonlóra
Fast Willie
Ezek határozott idejű full garantált szerződések, semmi tárgyalási pozició nincs benne, főleg, hogy totál egyoldalúan a csapat deklarálja a szándékát, cserébe full garanteed az egész. S még mielőtt nagyon álmodoznátok kérdezzétek meg Belicseket ki kellett-e fizetni Hernandez pénzét? Biza, az utolsó garasig, sőt a könyvelési trükközést se engedték, így jártak. Mi meg Shaziéval jártunk úgy, meg Bellel. De persze az is óriás bizalomra ad okot, hogy a kutyahugyozós után bárki bármi ésszerűt is kinéz a lényből, fullba nyomja full gariért, és több kell neki! Hajrá!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Igazából JPP elcserélésével maga a csapat nyitotta ki az ajtót OBJ előtt, hiszen mostmár semmi akadálya nincs megegyezni vele. Idénre keveset kell könyvelni, jövőre meg már van hely a sapka alatt, amivel lehet kalkulálni.

Itt az a kérdés, hogy hogyan áll a vezetőség ehhez a mentalitáshoz (!!már ha igazak a hírek!!). Tudjuk, hogy Gettleman nem csipázza az ilyet, de az is világos, hogy Odell részéről is jogos a felvetés. Viszont a mostanában felröppent videók/képek/hírek és melléjük most ez a "fenyegetőzés" azért nem festenek túl szépen...
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 833
Gondolom workout bonusok ugranak, viszont rosterhez kapcsolódók elvileg járnak. A garantált tartalmak lennének érdekesek, ha a feltételek nyilvánosak lennének. Bellnél suttogták, h Colbert vmi pipázás elleni biztosítékhoz kötötte volna teljes garit mínusz aláírás, ami a rapperünknek nem feküdt. OBJ-nél is látok esélyt hasonlóra
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 585 — sapka
Abban az extrém esetben, ha OBJ holdoutolja a szezont az 5. éves opció alatt v nàlunk Bell a fr tag alatt, hogyan számìt a capbe? Teljes caphit marad a szerződés és tag szerinti értékkel? Kicsit méltánytalan, bár nyilván megvan a rizikó, különösen tag esetén, de ez szvsz kvázi szerződésszegés. Nyilván a tag és opciólehìvás egyoldalú nyilatkozatok, de a szabályok engedik a csapatnak. A holdout is szabályozott intézmény, de nem tudom, ad- e kedvezményt franchisenak ilyenkor.

Aki tud választ, ne tartsa magában!
Fast Willie
Attól függ, hogy az adott szerződésben milyen tételek címén kap pénzt. Pl. Meccspénz nem fog járni, az aláírási bónusz pedig már kifizetésre került, és csak a könyvelése érdekes. A többi helyzetfüggő.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Tudom, hogy most nagy lihegés meg, mondjunk nagyobbat mint a másik viselkedés megy az ujsagoknal. Viszont ha tényleg nyitottak vagyunk a trade-re mindenki minket fog kiröhögni, hogyha egy korszakos zsenit el engedünk. Egy ilyen impact player, aki egy maga képes meccset eldönteni minden pénzt megér.
Azonban ha Landry oda tudna csalogatni Clevelandbe, akkor csakis a két első körös pickert engedném el. Ha máshova menne ahol pénz is van, akkor minimum az első körös pickert és ugyanúgy egy azonnali impact playerert engedném el.
De ez mind csak fantazmagória, és egyáltalán nem szabad semmi áron sem elengedni.
Rodaron
Szerintem olyan nincs hogy valakit bármi áron meg kell tartani. Korábban is írtam most is tartom hogy nem törnék össze illetve nem is lepődnék meg ha nem maradna! Lehet nagy balhei nincsenek de valami mindig akad és ez az állandó média zsizsegés ami van körülötte szerintem zavaró lehet a csapatra is akár
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 833
Abban az extrém esetben, ha OBJ holdoutolja a szezont az 5. éves opció alatt v nàlunk Bell a fr tag alatt, hogyan számìt a capbe? Teljes caphit marad a szerződés és tag szerinti értékkel? Kicsit méltánytalan, bár nyilván megvan a rizikó, különösen tag esetén, de ez szvsz kvázi szerződésszegés. Nyilván a tag és opciólehìvás egyoldalú nyilatkozatok, de a szabályok engedik a csapatnak. A holdout is szabályozott intézmény, de nem tudom, ad- e kedvezményt franchisenak ilyenkor.

Aki tud választ, ne tartsa magában!