New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
35M gari
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
4 év, 60 misi, garantáltról nincs infó még.
több mint 6 éve
Vobox New York Giants 621
Egyre több helyen írják 🙏👍👍👍😁😁😁
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na Rapoport szerint Solder is a miénk


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 603 — Bla, bla, bla
Mondjuk arra lehet készülni hogyha nem jön Solder akkor Flowers-szel megyünk neki '18-nak is
Asbee
Na meg a falnak! 😕

Solder a lánya betegsége miatt szvsz a Houstont választja és meg is érteném...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kareem Martin a következő érkező


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk arra lehet készülni hogyha nem jön Solder akkor Flowers-szel megyünk neki '18-nak is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Vobox New York Giants 621
Tessék: McKinnon megy a Niners-hez 4 évre 30 millióért... Persze, fiatalabb, de közel sem biztos, hogy annyival jobb lesz, mint Stewart.

Állítólag egyre kisebb az esély, hogy Solder marad a New Englandnél, mellettünk vagy a Texans mellett dönthet.
Asbee
Pont ezt akartam írni,hogy McKinnon számait látva még egész türhető üzletet kötöttünk!
Az a flusztráló Soldernél,hogy lassan egy napja már csak minket és a Texanst emlegetik...mondjuk más nagyon úgyse lenne helyette szóval mindegy mennyit alkudoznak csak jöjjön! 😂
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tessék: McKinnon megy a Niners-hez 4 évre 30 millióért... Persze, fiatalabb, de közel sem biztos, hogy annyival jobb lesz, mint Stewart.

Állítólag egyre kisebb az esély, hogy Solder marad a New Englandnél, mellettünk vagy a Texans mellett dönthet.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Browns megszerezte Hyde ot 3 évre nem keves pénzért.Igy kicsit kerdeses a Barkley Pick 1/1 en.
Gerixx
Amúgy is hülyék lennének Barkley-t választani mikor azt a QB-t húzhatnák akit csak akarnak...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Browns megszerezte Hyde ot 3 évre nem keves pénzért.Igy kicsit kerdeses a Barkley Pick 1/1 en.
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Egyetértek veled Asbee. Jobb Stewart mint a semmi, viszont én DeMarco Murraynek jobban örültem volna sokkal. a Maga majd' 30 évével veteránnak számít, de nagyon szép évei voltak. '14-es szezonjában 2260 yard (elkapás és futás együtt), csak hogy egyet említsek. Vele meg Darkwaval szerintem jobban meg lehetett volna alapozni a futást pár évre.

De hát nem vagyok én GM sajnos, hogy döntsek. Meg nyilván nem kis pénzt kér érte Murray...

Szerkesztette: Offensive Blow Job (OBJ) 🏈

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2017-ben 6 futott touchdownunk volt, amiből egyet Manning hozott össze, csak Darkwa tudott az end zone-ba érni. A 28-dik helyen végeztünk ebben a tekintetben. '16-ban az utolsók voltunk szintén 6 touchdownnal. De ez még nem minden, mert egy évvel korábban 5 futott TD-t mutattunk be és csak a Chargers volt gyengébb nálunk. Ez összesen 17 touchdown.

Stewart az elmúlt 3 évben 21-t szerzett. Nem lehet odaállítani sem Gallmant sem Perkins-t a goal line torkába és nagyon nagy szükség volt már egy ilyen futóra. Nyilván nem ez a legjobb szerződés és a világot sem fogja megváltani, de szükségünk volt egy hasonló stílusú RB-re, akinek a tapasztalata még többet érhet. Szvsz még mindig jobb egy ilyen szerződés, mint sok másik amit eddig kötöttek. Nem kell a seggünket a földhöz verni örömünkben, de durva fikát sem érdemel ez a húzás.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Stewart??Wtf?Már azt sem értettem Dion Lewisnál minek érdeklődtünk,de reménykedve Solderben még jobban megértettem volna őt.
2 év 6,8M, 2,95 garantált
Vobox
OMFG
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Sok sikert Stewhoz, remélem megszolgálja a pénzét, ami most egy kicsit soknak tűnik azért.
gabokocka
Nem kicsit...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Sok sikert Stewhoz, remélem megszolgálja a pénzét, ami most egy kicsit soknak tűnik azért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha ránézünk milyen hatékonysággal szereztük a futott TD-ket, akkor megkaphatjuk a választ. Erre jó lesz, másra már nem biztos.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Vobox New York Giants 621
Stewart??Wtf?Már azt sem értettem Dion Lewisnál minek érdeklődtünk,de reménykedve Solderben még jobban megértettem volna őt.
2 év 6,8M, 2,95 garantált

Szerkesztette: Vobox
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Albert Breer is reporting the Giants are talking to FA OT Nate Solder. Patriots are trying to resign him

Felverjük a fizetését, ha más nem. Egyébként érdeks lenne Solder LT-ként és Flowers RT-ként.
több mint 6 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát ettől nem esünk hanyatt sajnos... 700-800 yardos futó, +10 szezonnal a háta mögött, ennél egy picit többet vártam. Darkwa is hozta volna szerintem az ő szintjét.ironroy
Remélem 700-800 gurigánál nem kap többet. Akkor legalább olcsóbban tudjuk ugyanazt.
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Megmondom őszintén én full nem akarok cserélni. És az ilyen agymenésekről sem akarok hallani, mint a guard húzás 1/2-re. Egy évet simán padozhat egy irányító, ha pedig jó évet tol Eli akkor akár kettőt is. De ez olyan lehetőség ami nem mindig adódik. Illene kihasználni, mert 4-5 év múlva visszatekintve könnyen hullámvasutak lehetnek a draftjaink.

Más: a 2014-es szezon végén mindenki arról áradozott, hogy milyen erős draftunk van. Ehhez képest jelenleg egyedül Beckham a keret tagja. Andre Williams és Bennett Jackson már korábban távozott, Richburg és Kennard most lépett le, Bromley és Berhe maradhat, de nem zavartak túl sok vizet. Egy újabb indok, hogy miért nem szabad egy év után agyondicsérni vagy porig alázni egy rookie-t.
Asbee
Amit itt kissé sajnálok, hogy Pugh és Richburg is 1. ill. 2. körös pickek voltak és úgy néz ki elengedjük őket...
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jön Stewart

more ebbű baj lesz
Asbee
Hát ettől nem esünk hanyatt sajnos... 700-800 yardos futó, +10 szezonnal a háta mögött, ennél egy picit többet vártam. Darkwa is hozta volna szerintem az ő szintjét.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jön Stewart

more ebbű baj lesz


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Ranezve a Kuzinunk es Bradford szerzodesere,világossá válik h QB t kell húzni overall 2 be.