NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
tényleg sok volt a missed tackleje Ogletreenek, de kiváncsi vagyok aki azt mondja hogy a trade nyertese a Rams, az akkor is ezt mindaná ha nem léteznének a PFF osztályzatai.

Nekem az a fura hogy októberben hosszabbítottak vele, most meg elcserélik.
braxa88
Nem tudok egyértelmű nyertest hirdetni (még). Szerintem ő külső LB-nek sokkal jobb volt mint MLB-nek vagy OLB-nek. Én alapvetően nem bánom hogy elcserélte a Rams. Lehet a Giants-nek jobban beválik majd.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
meg könnyebben adta a 4. kört is, hogy kaptunk egy 4. kör végét is. meglátjuk, hogy mi lesz. legalább olyan LB játékost hoztunk, akiről már hallottam, mielőtt idejött volna 😊
csebi
A comp picket adtuk el
Asbee
akkor még jobban fest a csere. azt hittem a comp pickeket nem lehet cserélni, azért írtam a fentit.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk ha 3-4, akkor Kennard igen jól érezné magát az egyik OLB pozícióban. Lehetne Vernon az egyik oldalon aki elsősorban a pass rush-ért felelne, míg ő komplexebb feladatot kaphatna a túloldalon.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Érdemes újra osszefoglalni a dolgokat!
Egy klasszis játékos bagóért! ☺️
Király!
yooker
Szerintem is nagyon jó játékos, fiatal és egy tackle gép aki mindig odaér. Tény, hogy az idei éve kicsit gyengébb volt viszont, két éve top10ben volt a legtöbb tackle statisztikában és előtte se maradt el sokkal. 2015ben volt egy súlyos térdsérülése de úgy tűnik rendbe jött. Coverageban is remekül használható, nagyon jó kis trade és 5 Misi cap hit-t nem sok érte szerintem. Ha Kennardot is visszatudjuk hozni akkor rendben leszünk szerintem, mert OLB-WLBkent nagyon jól lehetne hasznosítani, Goodson meg Ogletree középen meg foghatja a futasokat.
Már nagyon várom az FA keringőt, úgy gondolom az O-linet megpróbáljuk már az elején lejátszani, hogy más ne nagyon zavarhasson be, viszont attól felek, hogy Pugh-t nem fogjuk tudni megtartani.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nekem az a fura hogy októberben hosszabbítottak vele, most meg elcserélik.
braxa88
Végül is jobban jártak, mintha lejár a szerződése, és ingyen megy el, nem?
helmet
6,4millió deadmoney bennmaradt a sapkában ezzel a cserével.
több mint 6 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Nekem az a fura hogy októberben hosszabbítottak vele, most meg elcserélik.
braxa88
Végül is jobban jártak, mintha lejár a szerződése, és ingyen megy el, nem?
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Érdemes újra osszefoglalni a dolgokat!
Egy klasszis játékos bagóért! ☺️
Király!
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Ejjha, ez kissé meglepett! Mondjuk sejtettem, hogy komolyabban vesszük idén az LB posztot (nem volt magasan a léc). Sztem Ogletree kurva jó játékos, leszarom a PFF-et, ez egy nagyon jó igazolás ennyiért.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 445
Én azt olvastam, hogy Ogletree nek Bettcher rendszere elvileg jobban fog feküdni, így az eredményei is javulhatnak.

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tényleg sok volt a missed tackleje Ogletreenek, de kiváncsi vagyok aki azt mondja hogy a trade nyertese a Rams, az akkor is ezt mindaná ha nem léteznének a PFF osztályzatai.

Nekem az a fura hogy októberben hosszabbítottak vele, most meg elcserélik.
több mint 6 éve
Vobox New York Giants 621
Nekem ez a deal tetszik!Olyan játékos került hozzánk aki szinte minden felállásban alkalmazható!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
meg könnyebben adta a 4. kört is, hogy kaptunk egy 4. kör végét is. meglátjuk, hogy mi lesz. legalább olyan LB játékost hoztunk, akiről már hallottam, mielőtt idejött volna 😊
csebi
A comp picket adtuk el


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
meg könnyebben adta a 4. kört is, hogy kaptunk egy 4. kör végét is. meglátjuk, hogy mi lesz. legalább olyan LB játékost hoztunk, akiről már hallottam, mielőtt idejött volna 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Akkora need a LB csapatunknál, hogy simán jó döntésnek tartom. Aztán majd a teljesítménye úgy is beárazza...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Signing bonus lesz ezekből a garantáltakból és így 4,75 M lesz idén a cap hit. Ha valakinek ez is sok, akkor nem tudom mi lenne jó...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor az idei évre megkapja a 7, jövőre pedig a 6 milliós garantált tartalmat. Ha minden igaz a '19-es szezon után dead money nélkül kirakható. Ennyit simán megér. Nem sokat tettünk mostanában a linebacker sor megerősítéséért és nagyon hiányzott már egy nagy nevű LB a védelembe. 4-3-ban és 3-4-ben is van tapasztalata Ogletree-nek és a tavalyi szezonja ugyan elég gyengére sikeredett, de ha jól tudom előtte azért nem volt olyan gázos. All-pro játékosokat pedig nem fognak ilyen pickekért csak úgy elosztogatni. Van benne némi kockázat, mert sokat keres, de a következő két évre ez bevállalható. Inkább trade-elek egy ilyen játékosért minthogy kiválasztom a következő Greg Jones-t vagy Jacquian Williams-et. Ogletree-n kívül a linebacker sorunk B.J. Goodsonból és Calvin Munsonból állt. Lépni kellett valamit, mert ez nagyon gázul nézett ki. Tutira ment Gettleman, inkább adott némi ellenértéket, hogy biztosan legyen egy új LB minthogy szaladt volna valamelyik FA után, aki közel sem biztos hogy jobb, de simán drágább lenne és az aláírásig lekoccolhat máshova. Ha ez rossz trade, akkor nagyon kevés jó csere van az NFL-ben.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 445
"Under defensive coordinator James Bettcher, the Giants are expected to run a 3-4 defense, so Ogletree provides an immediate upgrade and fills a key need. He also instantly becomes the team’s best linebacker after years of devaluing the position under then-general manager Jerry Reese."

"Ogletree, who was a first-round pick of the Rams in the 2013 NFL Draft, signed a four-year, $42.75 million extensions with Los Angeles in October. He is due a $7 million roster bonus at the start of the new league year on March 14, and has a $3 million base salary ($10 million cap hit) in 2018. He also has a $6 million roster bonus for 2019 that will become fully guaranteed next week."

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Mondjuk ha az igaz hogy csak 3 milla lesz nekünk idén a többi a Ramse az nem is annyira rossz....
De nem igaz, csak beneztem valamit 😀

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
#FireGettleman


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Akkor összegezve az eddigieket :most hoztunk egy kurva szar játékost kurva drágán? ☺️
yooker
😂✌️
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Akkor összegezve az eddigieket :most hoztunk egy kurva szar játékost kurva drágán? ☺️
több mint 6 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Remek húzás, pénzünk van rá? Gondolom
ironroy
Ennyibe kerül:
On October 12, 2017, Ogletree signed a four-year, $42 million contract extension with the Rams with $30 million guaranteed
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Remek húzás, pénzünk van rá? Gondolom
ironroy
ennyi kicsit sok érte szerintem...
trii
Kíváncsi leszek rá nálatok mit fog nyújtani, tavaly a statisztikák szerint az egyik legrosszabb ILB volt az egész ligában.


több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Remek húzás, pénzünk van rá? Gondolom
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
aztabetyármindenségit
Asbee
Borult a holnapi podcast menetrend?
GiantsMLBhunter
Nem vészesen, max kevesebbet beszélünk a szabad linebackerekről


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER