New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Sok sikert Stewhoz, remélem megszolgálja a pénzét, ami most egy kicsit soknak tűnik azért.
gabokocka
Nem kicsit...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 762 — Keep pounding
Sok sikert Stewhoz, remélem megszolgálja a pénzét, ami most egy kicsit soknak tűnik azért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha ránézünk milyen hatékonysággal szereztük a futott TD-ket, akkor megkaphatjuk a választ. Erre jó lesz, másra már nem biztos.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Vobox New York Giants 621
Stewart??Wtf?Már azt sem értettem Dion Lewisnál minek érdeklődtünk,de reménykedve Solderben még jobban megértettem volna őt.
2 év 6,8M, 2,95 garantált

Szerkesztette: Vobox
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Albert Breer is reporting the Giants are talking to FA OT Nate Solder. Patriots are trying to resign him

Felverjük a fizetését, ha más nem. Egyébként érdeks lenne Solder LT-ként és Flowers RT-ként.
több mint 6 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát ettől nem esünk hanyatt sajnos... 700-800 yardos futó, +10 szezonnal a háta mögött, ennél egy picit többet vártam. Darkwa is hozta volna szerintem az ő szintjét.ironroy
Remélem 700-800 gurigánál nem kap többet. Akkor legalább olcsóbban tudjuk ugyanazt.
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Megmondom őszintén én full nem akarok cserélni. És az ilyen agymenésekről sem akarok hallani, mint a guard húzás 1/2-re. Egy évet simán padozhat egy irányító, ha pedig jó évet tol Eli akkor akár kettőt is. De ez olyan lehetőség ami nem mindig adódik. Illene kihasználni, mert 4-5 év múlva visszatekintve könnyen hullámvasutak lehetnek a draftjaink.

Más: a 2014-es szezon végén mindenki arról áradozott, hogy milyen erős draftunk van. Ehhez képest jelenleg egyedül Beckham a keret tagja. Andre Williams és Bennett Jackson már korábban távozott, Richburg és Kennard most lépett le, Bromley és Berhe maradhat, de nem zavartak túl sok vizet. Egy újabb indok, hogy miért nem szabad egy év után agyondicsérni vagy porig alázni egy rookie-t.
Asbee
Amit itt kissé sajnálok, hogy Pugh és Richburg is 1. ill. 2. körös pickek voltak és úgy néz ki elengedjük őket...
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jön Stewart

more ebbű baj lesz
Asbee
Hát ettől nem esünk hanyatt sajnos... 700-800 yardos futó, +10 szezonnal a háta mögött, ennél egy picit többet vártam. Darkwa is hozta volna szerintem az ő szintjét.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jön Stewart

more ebbű baj lesz


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Ranezve a Kuzinunk es Bradford szerzodesere,világossá válik h QB t kell húzni overall 2 be.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Megmondom őszintén én full nem akarok cserélni. És az ilyen agymenésekről sem akarok hallani, mint a guard húzás 1/2-re. Egy évet simán padozhat egy irányító, ha pedig jó évet tol Eli akkor akár kettőt is. De ez olyan lehetőség ami nem mindig adódik. Illene kihasználni, mert 4-5 év múlva visszatekintve könnyen hullámvasutak lehetnek a draftjaink.

Más: a 2014-es szezon végén mindenki arról áradozott, hogy milyen erős draftunk van. Ehhez képest jelenleg egyedül Beckham a keret tagja. Andre Williams és Bennett Jackson már korábban távozott, Richburg és Kennard most lépett le, Bromley és Berhe maradhat, de nem zavartak túl sok vizet. Egy újabb indok, hogy miért nem szabad egy év után agyondicsérni vagy porig alázni egy rookie-t.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Geno Smith told the NY Dailynews that the day Ben McAdoo was fired, he told Geno that “I deserved to play the rest of the season."

LOLKA
több mint 6 éve
Vobox New York Giants 621
Bills cserèlt. Így nàluk van 1/12 es 1/20, így vonzòbb lehet cserèlni velük is akàr.
GiantsMLBhunter
És akkor úgy járunk két éven belül mint ők,hogy egy halom pickért lesz csak Qb,ahelyett,hogy idén 1ért lehet
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Bills cserèlt. Így nàluk van 1/12 es 1/20, így vonzòbb lehet cserèlni velük is akàr.
több mint 6 éve
Vobox New York Giants 621
Norwell egy szép álom volt de azért elég érdekes kérdés jelenleg hogy milyen kezdő fallal állunk fel majd az elején... 😀
yooker
Az orok fiatal Herzlich (akit ujraigazoltunk) szerintem tuti bevetheto minden poszton!
NightBoY
Mikor valaki érdekel minket én őt küldeném tárgyalni 😂
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
Norwell egy szép álom volt de azért elég érdekes kérdés jelenleg hogy milyen kezdő fallal állunk fel majd az elején... 😀
yooker
Az orok fiatal Herzlich (akit ujraigazoltunk) szerintem tuti bevetheto minden poszton!

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
Norwell egy szép álom volt de azért elég érdekes kérdés jelenleg hogy milyen kezdő fallal állunk fel majd az elején... 😀
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fluker illeszkedne Gettleman elképzeléseibe, de fasz tudja már. Nem lehet az összes poszton all-pro játékosod, de ő minden szempontból hasznos.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Vobox New York Giants 621
Kennard megy a Lionshoz
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 605 — Bla, bla, bla
Richburg megy a Niners-hez
Asbee
Nem semmi csapat épül ott. Sok sikert neki ott.

Eddigi események tükrében Fluker-t talán megtartjuk.
GiantsMLBhunter
Pont ugyanez jutott eszembe, megérdemelné és mi is! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Richburg megy a Niners-hez
Asbee
Nem semmi csapat épül ott. Sok sikert neki ott.

Eddigi események tükrében Fluker-t talán megtartjuk.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Richburg megy a Niners-hez


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szerintem az elmúlt kb 5 évben idén a legmélyebb az OL a drafton. Van 5-6 G is nagyon jó lehet. 14 millát fizetni egy G-nak az nállam erős túlzás, ne bánkódjatok hogy nem adtatok ennyit....
Tomcsik
Ha lett volna rá pénzünk akkor azért bánkódnék kicsit, de igazából esélyünk nem volt rá egy pillanatig se. Azért kíváncsi leszek, h mit kezd az új FO az OL kérdéssel.. évek óta ez a fő problémánk és egyelőre finoman szólva se lehet látni, h mi lesz a megoldás itt.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem az elmúlt kb 5 évben idén a legmélyebb az OL a drafton. Van 5-6 G is nagyon jó lehet. 14 millát fizetni egy G-nak az nállam erős túlzás, ne bánkódjatok hogy nem adtatok ennyit....

több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Az se mindegy mennyi marad a zsebbe adozas utan.Floridaval nehez versenyezni NY nak.Plus ha csak a szakmai reszet nezzuk,akkor is Jacksonville volt a tetszetosebb kihivas.