NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
aztabetyármindenségit


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ingyé vót....
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
#Giants get:
LB Alec Ogletree
2019 7th-rd pick

#Rams get:
2018 4th-rd pick Compensatory Pick
2018 6th-round pick
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
And another trade: Rams trading LB Alec Ogletree to the New York Giants for two 2018 draft picks, per league source.
Beki
Remélem 5. és 7. nél azért nem több a pick. Én örülök neki
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 339
Hoppá, Ogletree!! Na, ő legalább minőségi upgrade.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
And another trade: Rams trading LB Alec Ogletree to the New York Giants for two 2018 draft picks, per league source.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vikóval beszereztünk egy külső hangkártyát és egy brutál mikrofont, így holnap este gyártunk egy podcastet. Ugyan nem valósult még meg minden amit szeretnénk, de a legfontosabb lépés kész 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondok nagyobbat!!!
Elcseréljük Velük az 1/2, 1/4re. Ők kiválasztják Allent és Barkleyt, nekünk meg benmarad Rosen és a 2/1, 2/2-re választhatunk RB, OL vagy LB-t a jobbak közül és meg persze adnak némi aprót!
Na, hogy hangzik?? 😀😀😀
nagir
Jól hangzik, de sajnos 1/3-ban valszeg kimenne Rosen, ha a Colts-nak kell irányító. Kell nekik?
GJohnny74
Andrew Luck mögé kell egy jó backup 1/3-ra


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 444
Mondok nagyobbat!!!
Elcseréljük Velük az 1/2, 1/4re. Ők kiválasztják Allent és Barkleyt, nekünk meg benmarad Rosen és a 2/1, 2/2-re választhatunk RB, OL vagy LB-t a jobbak közül és meg persze adnak némi aprót!
Na, hogy hangzik?? 😀😀😀
nagir
Jól hangzik, de sajnos 1/3-ban valszeg kimenne Rosen, ha a Colts-nak kell irányító. Kell nekik?
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Mondok nagyobbat!!!
Elcseréljük Velük az 1/2, 1/4re. Ők kiválasztják Allent és Barkleyt, nekünk meg benmarad Rosen és a 2/1, 2/2-re választhatunk RB, OL vagy LB-t a jobbak közül és meg persze adnak némi aprót!
Na, hogy hangzik?? 😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Ha ezt meglépi a Cleveland, akkor tényleg a világ loserjei, mi meg a legszerencsésebbek!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 444
 giantswire.usatoday.com/2018/03/06/new-york-giants-2018-nfl-combine-winners-losers-potential-targets/3/
Itt azt írják, hogy mivel a Barkley elég meggyőző volt a combine-on, és a browns-nak két korai pick-je van, így elég esélyes, hogy kihúzzák 1/1-re. Szerintem mivel Nelson is nagyon jó, eléggé esélyes lehet részünkről az ő kihúzása is, ha Webb-ben tényleg látnak valamit.
GJohnny74
Szerintem a Brownsnak előbb azért irányítót kellene választani, mert azért az kicsit fontosabb poszt és 4 választásra még bent lehet Barkley is ! De ez azért olyan Browns-os lenne ha kivinnék 1/1 Barkleyt-t és 1/4-re már mondjuk 1-2 irányító kimenne és akit behúznának az bust lenne Barkley-val együtt!
Isti81
Azt írták valszeg azért húzzák Barkley-t először, mert 1/4-nél még sok irányító bent lesz, viszont Barkley már feltehetően nem.
GJohnny74
Akkor bejött a smoke, és azt a QB-t választhatjuk, amelyiket csak akarjuk. 😊
Awesome88
Reméljük így lesz! 😊
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
 giantswire.usatoday.com/2018/03/06/new-york-giants-2018-nfl-combine-winners-losers-potential-targets/3/
Itt azt írják, hogy mivel a Barkley elég meggyőző volt a combine-on, és a browns-nak két korai pick-je van, így elég esélyes, hogy kihúzzák 1/1-re. Szerintem mivel Nelson is nagyon jó, eléggé esélyes lehet részünkről az ő kihúzása is, ha Webb-ben tényleg látnak valamit.
GJohnny74
Szerintem a Brownsnak előbb azért irányítót kellene választani, mert azért az kicsit fontosabb poszt és 4 választásra még bent lehet Barkley is ! De ez azért olyan Browns-os lenne ha kivinnék 1/1 Barkleyt-t és 1/4-re már mondjuk 1-2 irányító kimenne és akit behúznának az bust lenne Barkley-val együtt!
Isti81
Azt írták valszeg azért húzzák Barkley-t először, mert 1/4-nél még sok irányító bent lesz, viszont Barkley már feltehetően nem.
GJohnny74
Akkor bejött a smoke, és azt a QB-t választhatjuk, amelyiket csak akarjuk. 😊
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 444
 giantswire.usatoday.com/2018/03/06/new-york-giants-2018-nfl-combine-winners-losers-potential-targets/3/
Itt azt írják, hogy mivel a Barkley elég meggyőző volt a combine-on, és a browns-nak két korai pick-je van, így elég esélyes, hogy kihúzzák 1/1-re. Szerintem mivel Nelson is nagyon jó, eléggé esélyes lehet részünkről az ő kihúzása is, ha Webb-ben tényleg látnak valamit.
GJohnny74
Szerintem a Brownsnak előbb azért irányítót kellene választani, mert azért az kicsit fontosabb poszt és 4 választásra még bent lehet Barkley is ! De ez azért olyan Browns-os lenne ha kivinnék 1/1 Barkleyt-t és 1/4-re már mondjuk 1-2 irányító kimenne és akit behúznának az bust lenne Barkley-val együtt!
Isti81
Azt írták valszeg azért húzzák Barkley-t először, mert 1/4-nél még sok irányító bent lesz, viszont Barkley már feltehetően nem.
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Azért már láttunk 1/2-re is bustot húzni! Ryan Leaf és RG3 sem futott be nagy karriert, pedig az elmúlt 20 év két nfl-re legkészebb játékosa mögött húzták ki őket és tőlük is sokat vártak! Szerintem a vezérkar nem fog bepánikolni Asbee azon kijelentésétől, ha nem QB-t húznak akkor leragadtak egy alap szinten!😉

Szerintem egyébként sokat számít egy játékos tehetsége, de legalább olyan fontos, hogy szorgalmas is legyen és az edzői stáb is ki tudja hozni belőle ami benne van vagy akár még ennél többet. Nekünk most szerintem abban kell bízni, hogy végre újra normális edzők vannak a csapatnál akik alkalmasak arra, hogy újra a SB legyen a reális cél. Ha pedig nem akkor hozhatunk 1/2-re akárkit úgyis mindegy!

1/2 nem is olyan jó hely, mert ha Browns kiviszi előlünk akit kinéztünk magunknak erre pedig nagy az esély ha mi is irányítót akarunk. Akkor ez meg fog történni én nem szeretném csak azért, 1/2-re kihúzzanak valakit akiben nem bíznak annyira, mert 1-2 éven belül kell egy irányító! Ha pedig nem irányítóban gondolkodna DG akkor ez a választási lehetőség a letradere lenne a legjobb már ha van valaki aki mélyen a zsebébe nyúlna!
Futót és guardot vinni ilyen korán szentségtörés, DE sem kell jelenleg, vagyis hát kell, de nem 1/2-re. LT pedig tudtommal nincs akit megérné ilyen korán kiválasztani! Itt vagyunk ilyen korán draftolhatunk, de biztos vagyok benne, ha QB a cél akkor nem az a helyzet, hogy van kettő vagy három akik közül mindegy melyik marad bent, van egy aki a kedvenc akit többre tartanak a többieknél és jó eséllyel ő lesz a Browns választása is !
Isti81
RG3-t megvédve, első évében elég jó volt, de az a fránya, szerencsétlen sérülés kettétörte a karriert..
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Browns topic-ban eléggé felkapott téma az irányító kérdés. Szvsz érthetetlen, hogy egy ilyen szarkupac akik ennyi ideje nem találtak normális QB-t egy futót válasszanak. Barkley nem tudna egy haldokló franchise-ból stabil PO-ba jutó csapatot csinálni, de egy irányító képes lehet erre. Tökéletes játékost pedig képtelenség találni, pláne az NCAA-ből. Mindenkivel kapcsolatban vannak kifogások, még Barkley-val szemben is.

Eli-nál most kezd eljönni az az idő mikor már kijelenthető róla, hogy valóban az utolsó éveit tapossa a ligában. Nem tartozott a posztjának a 4-5 legjobb játékosa közé, de azért sok csapat elfogadott volna ilyen QB-t + amikor jött a kulcsszituáció, akkor valahonnan előkerült a Superman jelmez és olyanokat mutatott a pályán amire csak a legnagyobbak képesek. Korábban úgy gondoltam, hogy történjen akármi is, amíg ő az irányítónk, addig legalább 6-7 győzelem garantált. Ez most megszakadt. Nem gondolom, hogy vészesen romlott volna a karereje vagy a pontossága, de már nem úgy mozog a zsebben mint korábban, túlságosan is óvja magát és pont ezeket a bravúrokat nem látom már benne, amikkel SB-t nyert. Ennek ellenére jó játékot tud hozni és meccseket lehet vele nyerni, de egy nagy menetelést már kizártnak tartok. És ebben a ligában lényegtelen mi történik, itt van 31 vesztes és 1 nyertes csapat. Mondom ezt úgy, hogy látatlanban jövőre már egy 8-8 is iszonyat jónak tűnne, de nem ilyen csapatot szeretnénk a következő 5-6 évben.

Azt akarom ebből kihozni, hogy most már el lehet hozni Manning mögé az utódot. Rosenen kívül egyik újoncot sem raknám rögtön a kezdőbe, így még előnyös is lehet a számukra az 1 vagy a 2 év padozás. Ráadásul egy olyan QB mellett készülnének nap mint nap aki már letett valamit az asztalra, nem pedig évente vált csapatot. Ez sem elhanyagolható tényező. Láttuk milyen őrült értéket képesek adni egy-egy játékosért. Ezt most elkerülhetjük. Nem kell az adott évi 1. körös pick mellé egy vagy több 2-3. vagy akár egy újabb 1. kör adni, hanem pickveszteség nélkül választhatunk akár az összes irányító közül!

Webbnek pedig nincs szerepe a sztoriban. Vele az volt a cél, hogy kap egy esélyt Eli távozása/visszavonulása után. Ez a tavalyi szezon azonban sok mindent átírt. Nem Gettleman választottja, így nem is fog annyira ragaszkodni hozzá. Ezen kívül minden spekuláció vele kapcsolatban, arra pedig nem lehet alapozni. Ha nem irányítót választunk akkor az nem Webb miatt lesz (még ha ezt is kommunikálnánk majd), hanem azért mert senkiben sem látunk annyit, hogy Eli utódja legyen. Bustok pedig mindig lesznek. Nemcsak az irányítóknál, hanem a futóknál is volt mostanában egy Trent Richardson, de a falembereket is érdemes megemlíteni, náluk pl. Chance Warmackról mondtak olyanokat, mint Nelsonról (no és Jonathan Coopert se hagyjuk ki a sorból). Aki fél a bustoktól az nem NFL GM-nek való. Ha pedig Webb is "beválik", akkor lesz két jó irányítónk. Van ennél szarabb dolog is ebben a ligában. Ügyesen le tudnánk passzolni valakinek, ahogy tette ezt a Pats Jimmy G-vel is.

A letrade sem biztos, hogy jó, közel sem tartom jó ötletnek az ide-oda ugrálást. Nem minden esetben jelent jobb minőséget a pickhalmozás, minél hátrébb megyünk annál nagyobb a rizikó is. Én pedig nem szeretném azt nézni, hogy valamelyik QB máshol brillírozik, mi pedig verjük a fejünket a falba, hogy basszus ő játszhatna nálunk is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
 giantswire.usatoday.com/2018/03/06/new-york-giants-2018-nfl-combine-winners-losers-potential-targets/3/
Itt azt írják, hogy mivel a Barkley elég meggyőző volt a combine-on, és a browns-nak két korai pick-je van, így elég esélyes, hogy kihúzzák 1/1-re. Szerintem mivel Nelson is nagyon jó, eléggé esélyes lehet részünkről az ő kihúzása is, ha Webb-ben tényleg látnak valamit.
GJohnny74
Szerintem a Brownsnak előbb azért irányítót kellene választani, mert azért az kicsit fontosabb poszt és 4 választásra még bent lehet Barkley is ! De ez azért olyan Browns-os lenne ha kivinnék 1/1 Barkleyt-t és 1/4-re már mondjuk 1-2 irányító kimenne és akit behúznának az bust lenne Barkley-val együtt!
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Azért már láttunk 1/2-re is bustot húzni! Ryan Leaf és RG3 sem futott be nagy karriert, pedig az elmúlt 20 év két nfl-re legkészebb játékosa mögött húzták ki őket és tőlük is sokat vártak! Szerintem a vezérkar nem fog bepánikolni Asbee azon kijelentésétől, ha nem QB-t húznak akkor leragadtak egy alap szinten!😉

Szerintem egyébként sokat számít egy játékos tehetsége, de legalább olyan fontos, hogy szorgalmas is legyen és az edzői stáb is ki tudja hozni belőle ami benne van vagy akár még ennél többet. Nekünk most szerintem abban kell bízni, hogy végre újra normális edzők vannak a csapatnál akik alkalmasak arra, hogy újra a SB legyen a reális cél. Ha pedig nem akkor hozhatunk 1/2-re akárkit úgyis mindegy!

1/2 nem is olyan jó hely, mert ha Browns kiviszi előlünk akit kinéztünk magunknak erre pedig nagy az esély ha mi is irányítót akarunk. Akkor ez meg fog történni én nem szeretném csak azért, 1/2-re kihúzzanak valakit akiben nem bíznak annyira, mert 1-2 éven belül kell egy irányító! Ha pedig nem irányítóban gondolkodna DG akkor ez a választási lehetőség a letradere lenne a legjobb már ha van valaki aki mélyen a zsebébe nyúlna!
Futót és guardot vinni ilyen korán szentségtörés, DE sem kell jelenleg, vagyis hát kell, de nem 1/2-re. LT pedig tudtommal nincs akit megérné ilyen korán kiválasztani! Itt vagyunk ilyen korán draftolhatunk, de biztos vagyok benne, ha QB a cél akkor nem az a helyzet, hogy van kettő vagy három akik közül mindegy melyik marad bent, van egy aki a kedvenc akit többre tartanak a többieknél és jó eséllyel ő lesz a Browns választása is !

Szerkesztette: Isti81
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 444
 giantswire.usatoday.com/2018/03/06/new-york-giants-2018-nfl-combine-winners-losers-potential-targets/3/
Itt azt írják, hogy mivel a Barkley elég meggyőző volt a combine-on, és a browns-nak két korai pick-je van, így elég esélyes, hogy kihúzzák 1/1-re. Szerintem mivel Nelson is nagyon jó, eléggé esélyes lehet részünkről az ő kihúzása is, ha Webb-ben tényleg látnak valamit.

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Aki kicsit is régóta követi az NFL-t és nem ragad le egy alap szinten az ő 90 százalékuk mind QB-t húzna... Másokat pedig megevett a hype.
Asbee
"kicsit ... régóta" az meg hogy jött össze? 😀😀😀
Ennél Te azért szebben is tudsz fogalmazni... 😉
nagir
Dógozom, arra koncentrálok. Sikerült kiragadni a lényeget... 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Aki kicsit is régóta követi az NFL-t és nem ragad le egy alap szinten az ő 90 százalékuk mind QB-t húzna... Másokat pedig megevett a hype.
Asbee
"kicsit ... régóta" az meg hogy jött össze? 😀😀😀
Ennél Te azért szebben is tudsz fogalmazni... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Aki kicsit is régóta követi az NFL-t és nem ragad le egy alap szinten az ő 90 százalékuk mind QB-t húzna... Másokat pedig megevett a hype.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
 twitter.com/AustinGayle_PFF/status/969311963279962112

Ez a mi falunk mögött elég fájdalmasnak hangzik.
salander
hát ez nem csak a mi falunk mögött hangzik annak.. de mondjuk én továbbra is biztos vagyok a QB draftban
több mint 6 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
 twitter.com/AustinGayle_PFF/status/969311963279962112

Ez a mi falunk mögött elég fájdalmasnak hangzik.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
NFL salary cap for 2018 season set at $177.2 million.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!