New York Giants

49 feliratkozó

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 562
:: HIBÁS KÉP ::
Esetleg egy 10 csapatos fantasy ligát nem akarunk bevállalni? Mert ha lenne pár jelentkező szívesen megcsinálnám a ligát. Szerintem 10 főstől fölösleges is nagyobbat csinálni, a draftot se lehet összeegyeztetni meg utána a meccsek pontjai is kevesebbek meg nem is él annyira az egész.Sugar#26
csináld+ ! 😊ozibozi

ciki lenne, ha a tegnapi Bowls.hu csapat elemzés után még erre sem lenne képes e közösség(?) 😊http://oi58.tinypic.com/2gsk7qr.jpg
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Esetleg egy 10 csapatos fantasy ligát nem akarunk bevállalni? Mert ha lenne pár jelentkező szívesen megcsinálnám a ligát. Szerintem 10 főstől fölösleges is nagyobbat csinálni, a draftot se lehet összeegyeztetni meg utána a meccsek pontjai is kevesebbek meg nem is él annyira az egész.Sugar#26
csináld+ ! 😊
több mint 9 éve
Henderson New York Giants 1 010
Azt rebesgetik, hogy Washington és Harris lehetőséget kap ma az első számúak között, ami valószínűleg nem túl jó hír Jernigan számára. Valamint Mike Patterson is pályára léphet idén először.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 9 éve
Sugar#26 New York Giants 75
Esetleg egy 10 csapatos fantasy ligát nem akarunk bevállalni? Mert ha lenne pár jelentkező szívesen megcsinálnám a ligát. Szerintem 10 főstől fölösleges is nagyobbat csinálni, a draftot se lehet összeegyeztetni meg utána a meccsek pontjai is kevesebbek meg nem is él annyira az egész.
több mint 9 éve
Sugar#26 New York Giants 75
Fuuu ez a mai meccs púp a hátamra. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de általában ilyenkor csúszik be nálunk egy-egy súlyos sérülés. Remélem most nem így lesz. Mondjuk Rex Ryan tuti gecizni fog valamit, meg offense-től amúgy se várjunk most sokat...😀Asbee
Alapból amiatt jobban izgulok, hogy 5 preseason meccsünk lesz és ismerve az előző évek sérüléshullámait nem emrem nézni a meccseket. Azért fő a pozitív hozzáállás ezért bízzunk a legjobbakban és verjük szét a Jets-t. 😀
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fuuu ez a mai meccs púp a hátamra. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de általában ilyenkor csúszik be nálunk egy-egy súlyos sérülés. Remélem most nem így lesz. Mondjuk Rex Ryan tuti gecizni fog valamit, meg offense-től amúgy se várjunk most sokat...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Henderson New York Giants 1 010
végre úgy néz ki, hogy az eheti meccsünket meg tudom néznicsebi
Detto.
Ezen a meccsen sem fogjuk látni amúgy majd Beckhamet, aki megint rásérült a combhajlítójára, kíváncsi leszek, hányadik lesz így a depth charton.

Fal kérdéshez: Kint sokan írják, hogy érthetetlen, miért nem próbáljuk ki RGként Schwartzot. Jogos felvetés, NFL karrierje nagy részében ott játszott, ott is volt a leghatékonyabb. Mindenesetre holnap éjjel erre leszek leginkább kíváncsi, megint csak egy bitang erős védőfallal találkoznak, plusz Ryan ugye szeret blitzelni, ennek ellenére remélem azért látunk valami fejlődést majd OL részről (is).

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
végre úgy néz ki, hogy az eheti meccsünket meg tudom nézni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azt soha nem is mondta McAdoo, hogy olyan offense lesz, mint amilyen a Packers-nél van. Ott ő egyébként sem OC volt, hanem az irányítókat edzette (előtte TE coach volt). Amit korábban nyilatkozott, hogy ez nem az ő rendszere, hanem a csapaté. Amellett, hogy megvannak a saját stílusjegyei, a játékosokhoz is próbál igazodni. Azt hogy "tiszta" west coast lesz senki nem mondta a csapat részéről😊 Szurkolók és írók kezdtek el róla fantáziálni. McAdoo azt mondta, hogy onnan is átemel dolgokat és a régi rendszerből is. De legutóbb is próbált Manning gyorsan szabadulni a labdától és a legtöbb passz 15 yardon belülre ment. Nem egyszer láttunk no huddle offense-t. Egyik irányítónk sem dobott még INT-t és delay of game sem volt. Coughlin meg HoF meccs előtt lenyilatkozta, hogy nagyon kíváncsi a futójátékra, szvsz ezért van sok futás. Ez még tényleg csak előszezon, ne most várjuk, hogy ellőjük az összes játékot. Legyünk türelemmel, a 3-dik, 4-dik hétig felesleges pánikolni.Asbee
Nem is azt írtam, hogy ilyet nyilatkoztak, hanem azt, hogy ilyet vártam tőle és ezért örültem, amikor idejött. Egyenlőre nem pánikolok én sem és remélem összeáll az O, ebben biztosan egyetértünk 😊

több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Nagyon mélyről kell felhozni az O-t. Időbe fog telni, míg olyan lesz, hogy a po-ról beszélhessünk. Lehet, hogy ez az idény kuka, de az is, hogy a szezon második felében összeáll, mint 2011-ben. Azt látatjuk Asbee elemzéseiből is, hogy változás lesz, csak azt nem, hogy a preseason mire lesz elég, mennyit lépnek előre. Amit már megszokhattunk, szinte biztosan inkonzisztens lesz a csapat.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
Henderson New York Giants 1 010
Nagyon egyetértek most Asbeevel. Nem is értem miért gondolják sokan, hogy most majd egy pass heavy offense jön. Egyrészt amíg TC itt van ez kb. lehetetlen ( én személy szerint örülök is ennek) másrészt amíg az OL ennyire gyenge, teljesen felesleges lenne erőltetni. Amúgy meg azt sem lehet mondani, hogy GB-ben nem a futásra építenek, meg lehet nézni mit műveltek tavaly Lacyvel. OK, persze ebbe Rodgers sérülése is rendesen belejátszott, de nem véletlenül kerestek évek óta egy jó futót, bármekkora zseni is Aaron, kell a futójáték.
Abba is érdemes belegondolni, hogy az elmúlt években, a passzjáték egyre nagyobb támogatottsága ellenére, a SB győzteseknél, vagy akár a playoffban messzire jutó csapatok között mennyivel többen vannak a "futós" csapatok.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Milyen lenne McAdoo offense-e?Asbee
Olyan, mint pl. a GBé. De ha nem is teljesen olyan, akkor sem egy futásra építő playbook. Hanem inkább a rövid belsô passzokra építő playbook. Én ilyenre számítottam tőle. De igazából ha eredményes lenne , akkor leszarnám, hogy milyen , de eddig minden, csak nem eredményes .balu10
Azt soha nem is mondta McAdoo, hogy olyan offense lesz, mint amilyen a Packers-nél van. Ott ő egyébként sem OC volt, hanem az irányítókat edzette (előtte TE coach volt). Amit korábban nyilatkozott, hogy ez nem az ő rendszere, hanem a csapaté. Amellett, hogy megvannak a saját stílusjegyei, a játékosokhoz is próbál igazodni. Azt hogy "tiszta" west coast lesz senki nem mondta a csapat részéről😊 Szurkolók és írók kezdtek el róla fantáziálni. McAdoo azt mondta, hogy onnan is átemel dolgokat és a régi rendszerből is. De legutóbb is próbált Manning gyorsan szabadulni a labdától és a legtöbb passz 15 yardon belülre ment. Nem egyszer láttunk no huddle offense-t. Egyik irányítónk sem dobott még INT-t és delay of game sem volt. Coughlin meg HoF meccs előtt lenyilatkozta, hogy nagyon kíváncsi a futójátékra, szvsz ezért van sok futás. Ez még tényleg csak előszezon, ne most várjuk, hogy ellőjük az összes játékot. Legyünk türelemmel, a 3-dik, 4-dik hétig felesleges pánikolni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Milyen lenne McAdoo offense-e?Asbee
Olyan, mint pl. a GBé. De ha nem is teljesen olyan, akkor sem egy futásra építő playbook. Hanem inkább a rövid belsô passzokra építő playbook. Én ilyenre számítottam tőle. De igazából ha eredményes lenne , akkor leszarnám, hogy milyen , de eddig minden, csak nem eredményes .

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A legújabb podcatsben Hörieék erősen temetnek minket. Főként nekik is az a problémájuk, hogy rengeteg a kérdőjel. Vagy összeáll a fal vagy nem, vagy jó lesz Manning vagy nem. Illetve ők is kiemelik, amit én is megjegyeztem, hogy ez a O inkább TC akaratát jellemzi és nem McAdooét.

De én mint mindig most is optimista vagyok, mert szerintem nincs a csoportban olyan kiemelkedő csapat, aki sokkal jobb mérleggel fog zárni, mint a többiek és egy 10-6-os szezonra mi is jók lehetünk, ami könnyen PO-ot érhet.balu10
Milyen lenne McAdoo offense-e?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A legújabb podcatsben Hörieék erősen temetnek minket. Főként nekik is az a problémájuk, hogy rengeteg a kérdőjel. Vagy összeáll a fal vagy nem, vagy jó lesz Manning vagy nem. Illetve ők is kiemelik, amit én is megjegyeztem, hogy ez a O inkább TC akaratát jellemzi és nem McAdooét.

De én mint mindig most is optimista vagyok, mert szerintem nincs a csoportban olyan kiemelkedő csapat, aki sokkal jobb mérleggel fog zárni, mint a többiek és egy 10-6-os szezonra mi is jók lehetünk, ami könnyen PO-ot érhet.

több mint 9 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Könyörgöm, legyen idén is ligalegrosszabb a támadófalunk és nyerjük meg a SB-t!!!

Röviden kifejtve ennyi a véleményem az értelmetlen statisztikai adatokról. Pl. menjünk át egy percre az eagles-topicba és kérdezzük már meg tőlük, hogy ugye, emlékeznek, hány szezonban voltak a legjobbak a támadófalak besorolásában vagy a kierőszakolt fumble-ök számában vagy esetleg a mérkőzés kimenetelét nem befolyásoló challange-ek elveszítésében esőben műfüves pályán. Valószínűleg nem tudnák megmondani. Azt viszont tutira meg tudnák mondani, hány SB-t nyertek idáig!!!

Hosszabban kifejtve statisztikák, grade-ek, pontozások stb.: Ez egy gyönyörű játék, amelyben rengeteg adatot lehet feljegyezni akár egyetlen játékban is, amelyek összesítve szép adatsorokat adnak a csapatok szezonjáról. Ezek között vannak olyanok, amelyek jobban korrelálnak a tényleges W-L arányhoz és postseason eredményességhez és vannak olyanok, amik kevésbé. Adott példában a támadófal PFF mutatója a 2011-es évet tekintve semmilyen összefüggést nem mutatott a bajnoki címmel. Három eset lehetséges: Vagy rossz a PFF képlete, ami alapján számítják (ez, ugye ha jól tudom, üzleti titok, hiszen ez a cég egyik terméke), hiába számolják jól, semmilyen összefüggést nem mutat a támadójáték eredményességével, és végül pedig szélsőséges esetben mindezekkel összefüggésben az egész pontszámnak semmi értelme (személyes véleményem is ezzel egyezik).

kb azóta erősen sandán nézem a statisztikákat, amióta Eli-nak a 25 INT-es sezonja volt (a 2010-es). Végignézve mind a 25-öt pontosan tudtam, hogy ebből mennyi volt a saját számlájára írható (kevesebb mint a fele), mennyi volt az elkapóé, mennyi egy be nem fújt védőszabálytalanságé stb. - akkor offseasonben végig is elemeztem mind a 25-öt, hasonlóan ahhoz, ahogy most asbee a 7 passzjátékát.
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Volt a szezon vége után egy podcast Giants oldalán egyik PFF-es íróval, ott ő elmondta, hogy Beason a coverage képességei miatt kapott ilyen rossz osztályzatot. Sokszor pedig hiába volt a labda közelében, a játékba nem avatkozott be, ezért nem kapott + pontot. Jóval jobbnak tartották ők is az értékelésnél, de úgy gondolták, hogy nem volt egy must sign player az offseasonban. Igaz ezt lehet leírtam már többször is😊Asbee
az okés, talán hallgattalak 😊
de hogy Ő a "worst" arról talán nem volt szó benne, ( én sem értek vele egyet) ezért talán nem csak nekem újdonság a lenti elemzés...MOST / MA ,,,, mellesleg a hivatkozott PFF értékelés nem csak az idén 'nagyszerződést' megkapó Beason +a 2011 es O fal miatt támadható...


"Giants defensive turnaround after Week 5, and there’s no way to quantify his locker room leadership. But on film, his play didn’t match the praise he received. Though he was active in run defense, his -15.1 coverage grade was the worst of any linebacker last season "2013

 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/17/2014-preview-new-york-giants/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&utm_campaign=2014-preview-new-york-giants
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Volt a szezon vége után egy podcast Giants oldalán egyik PFF-es íróval, ott ő elmondta, hogy Beason a coverage képességei miatt kapott ilyen rossz osztályzatot. Sokszor pedig hiába volt a labda közelében, a játékba nem avatkozott be, ezért nem kapott + pontot. Jóval jobbnak tartották ők is az értékelésnél, de úgy gondolták, hogy nem volt egy must sign player az offseasonban. Igaz ezt lehet leírtam már többször is😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Henderson New York Giants 1 010
nem tudom megítélni a PFF pontozási, értékelési rendszerét, és ezért is írtam, hogy számomra újdonsággal szolgált a 2011-es O fal (szerintem se 31. volt, sőt) + Beason stb besorolása ... viszont mindig (sokszor) őket + a pontjaikat veszik alapul jó pár mértékadó helyen...ozibozi
Hiába kapott szar osztályzatokat a 11es a fal, valószínűleg sokkal jobban mozogtak egységként, mint akár a tavalyi akár a jelenlegi gárda, Eli azért nem lett volna képes élete szezonját hozni egy totálszar fal mögött. Abból amit eddig láttam tőlük egyértelműen az a legnagyobb probléma, hogy rosszul osztják el, veszik fel az embereket, ez nagyrészt remélem az összeszokottság hiányából fakad és fokozatosan javul majd.
Ami meg Beasont illeti ő tényleg gyenge volt coverageban, de ezzel együtt is annyit tett hozzá a védelemhez, hogy érdemes volt pályán hagyni. Idén azért remélem J. Williams is több lehetőséget kap majd nickel meg dime szituációkban.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 562
újdonságot nem írnakAsbee
én is ezt írtam, hogy nem volt eget rengető,,, ami az átlagnak mégis feltűnik az Beason ennyire lehúzása (+a többi LB) + az O falba igazolt FA -k akikről tudtuk hogy nem királyok, de h ennyire hátul voltak az (nekem) újdonság !(?) A 2011 es fal pedig azoknak szolgálhat tanulságul, akik azt hiszik, hogy 1 jó fallal + TE minden gondunk 1csapásra megoldódik... (Amúgy mellesleg én se a mindent temetők közé tartozom...sőt)ozibozi
Na azért állj😀 Mindent azért nem kell benyalni abból, amit a tengerentúlon írnak, néha mi is használhatjuk az agyunkat. A 2011-es falat össze sem lehet hasonlítani a tavalyival. Aki azt mondja, hogy az is ugyanolyan rossz volt, az nem látta a 2011-es évet. A futásblokkolás nem ment akkor, az volt ligautolsó, nem a teljes támadófal. Manninget annyira meg tudták védeni, hogy nyerje a meccseket. Beatty a szemsérülésééig jól játszott, majd jött a helyére Diehl, akin már látszott az öregedés. Ekkor a bal oldali guard Boothe lett, akit szerintem még most is szívesen látnánk. A szezon előtt érkezett centerbe Baas, az első éve nem volt annyira gáz. Snee ekkor még teljesen jól játszott és a nagy ötösből ott volt McKenzie is. Azért ez a névsor bőven jobb volt a tavalyinál.

Ha pedig nem egy jobb támadófal és egy tight end hiányzik ebből az offense-ből, akkor mi? Franchise QB van, hoztunk új futókat, az elkapókat is frissítettük, Gilbride-ot sikerült nyugdíjazni, az OL végre megújulás alatt. Már csak kis türelem kellene tőlünk...Asbee
nem tudom megítélni a PFF pontozási, értékelési rendszerét, és ezért is írtam alább(fölébb) ,hogy számomra újdonsággal szolgált a 2011-es O fal (szerintem se 31. volt, sőt) + Beason stb PFF besorolása ... viszont mindig (sokszor) őket + a pontjaikat veszik alapul jó pár mértékadó sajtóorgánumnál... (is)
"Már csak kis türelem kellene tőlünk" -írtad Ahogy olvastam a türelem itt a pár száz(lassan pár ezer😊 ) magyar fan-nál szerintem inkább megvan,mint a kinti cikkeket, kommenteket olvasva a több millió-----sok a gyerekkora óta ezt a játékot játszó---- amcsi GIANTS drukkernél...(Sokan nem látják az ÚJ rendszert amit legalább rosszul játszunk) Ez biztos folyamatos nyomást jelent nekik, ami vagy segít, vagy nem... Ennek ellenére én is sokban(inkább) egyetértek az általad elmondottakkal , de elbizonytalanít sok minden. Mi hiányzik ha nem csak a jobb O fal és TE? max Egyenlőre egy működő, nem csak elméletben prosperáló NFL Offensive Schemes ... 😕 ennek a felépítése általában éveket is igénybe vehet mire eredményes,ritkábban hónapokat...😊
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
újdonságot nem írnakAsbee
én is ezt írtam, hogy nem volt eget rengető,,, ami az átlagnak mégis feltűnik az Beason ennyire lehúzása (+a többi LB) + az O falba igazolt FA -k akikről tudtuk hogy nem királyok, de h ennyire hátul voltak az (nekem) újdonság !(?) A 2011 es fal pedig azoknak szolgálhat tanulságul, akik azt hiszik, hogy 1 jó fallal + TE minden gondunk 1csapásra megoldódik... (Amúgy mellesleg én se a mindent temetők közé tartozom...sőt)ozibozi
Na azért állj😀 Mindent azért nem kell benyalni abból, amit a tengerentúlon írnak, néha mi is használhatjuk az agyunkat. A 2011-es falat össze sem lehet hasonlítani a tavalyival. Aki azt mondja, hogy az is ugyanolyan rossz volt, az nem látta a 2011-es évet. A futásblokkolás nem ment akkor, az volt ligautolsó, nem a teljes támadófal. Manninget annyira meg tudták védeni, hogy nyerje a meccseket. Beatty a szemsérülésééig jól játszott, majd jött a helyére Diehl, akin már látszott az öregedés. Ekkor a bal oldali guard Boothe lett, akit szerintem még most is szívesen látnánk. A szezon előtt érkezett centerbe Baas, az első éve nem volt annyira gáz. Snee ekkor még teljesen jól játszott és a nagy ötösből ott volt McKenzie is. Azért ez a névsor bőven jobb volt a tavalyinál.

Ha pedig nem egy jobb támadófal és egy tight end hiányzik ebből az offense-ből, akkor mi? Franchise QB van, hoztunk új futókat, az elkapókat is frissítettük, Gilbride-ot sikerült nyugdíjazni, az OL végre megújulás alatt. Már csak kis türelem kellene tőlünk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 562
újdonságot nem írnakAsbee
én is ezt írtam, hogy nem volt eget rengető,,, ami az átlagnak (nekem) mégis feltűnt az Beason ennyire lehúzása volt (+a többi LB) + az O falba igazolt FA -k akikről tudtuk hogy nem királyok, de h ennyire hátul voltak tavaly az (nekem) újdonság !(?) A 2011 es fal pedig azoknak szolgálhat tanulságul, akik azt hiszik, hogy 1 jó fallal + TE minden gondunk 1csapásra megoldódik... (Amúgy mellesleg én se a mindent temetők közé tartozom...) (sőt)... de pl. amikor azt olvasom--- akár a kinti lapokban----hogy ne aggódjunk az O miatt, mert csak idény eleji forma😊 ...na akkor rutinosan elkezdek félni...vlsz. Az is lehet ez csak amiatt van, mert a magyar labdarúgáson szocializálódtam és állandóan ezt mondták mikor nem működtek a dolgok..........de ne legyen igazam...😊
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
újdonságot nem írnak


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 562
még egyszer : Pro Football .Focus elemzés a Giants 2014-es roster-ről.... számokkal, az érzelmek , megérzések helyett .... szerencsére ők is tévednek 'nemritkán' 😊 ----de pl. nekem újdonság volt ,hogy az ELI előtti 2011 - es fal az alapszakasz második LEGROSSZABB fala volt a Bears után....akkor valahogy azért, ha nem is Elitnek, de nem ucsónak tűnt...igaz Eli is gyorsabbnak tűnt, pedig nem volt sokkal több ideje...(https://www.profootballfocus.com/blog/2012/02/22/ranking-the-2011-offensive-lines-part-1/) érdemes átböngészni a lenti elemzést---- akár google fordítóval is aki nem angolos----még ha világrengető újdonságok nincsenek is benne

 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/17/2014-preview-new-york-giants/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&utm_campaign=2014-preview-new-york-giants
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
csak az a rohadt 2!! max !! 3 másodperc zavar amennyi ideje továbbra is van Eli-nak!ennyi még a bátyónak is legjobb esetben éppen elég! és nem az a helyzet hogy van egy szépen kivitelezett, tiszta gyors passz , ami rossz route , rossz dobás , rossz elkapás miatt nem jön össze , hanem ( mindezek mellett ) még az arcában is vannak kegyetlenül , minden esetben!!egyszóval egyelőre nem egy, hanem egyik elem sincs a helyén...
ettől függetlenül azért én sem látok olyan okokat ami miatt semmiképp! nem tudnánk előre lépni...😉yooker
A falnak mondjuk javulnia kell. Elsőre azt hittem most szombaton jobbak voltak, de így részletesebben kielemezve nem így tűnt. 4 emberes pass rush-nál még okés volt, de a blitz ellen teljes a homály. Schwartz eddig totális csalódás, de Waltonnal nincs probléma. RIchburg viszont hozza amit vártam tőle, szezon közben szvsz kezdő lett.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER