New York Jets

33 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kell a pénz Jujura, és újból összeáll a Darnold-Juju páros! 😁
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939
Halkan megjegyzem: inkább Curtis Samuel lehet az egyik legfőbb célpont, ha FA-ra kikerül. ESPN által lehozott JuJu, Fuller kettőstől a hideg kiráz.
Beki
Fullert kihagynam en is, de Juju megerne egy probat szerintem.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939
Crowder elengedese szerintem is fura lenne, lennenek nala jobb opciok FA-n ez jogos erv lehet foleg ha rookie QB-t nezzuk, de minek krealjunk meg egy hianyposztot, mikor mar van ott egy megbizhato jatekos?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 019 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Crowder, jó wr, +10 Milla

Hát ezek így együtt szerintem baromira nem állnak össze 😆
Totál középszer... Ha már mi is elengedtük, akkor mennyire lehet penge? 🤣🤪


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 154
En megérteném Crowder elengedését. Jó kis wr, de nincs túl magasan a plafonja. Robinson, Golladay és Fuller is komolyabb szintet tudna hozni Crowdernél. Ugyan az áruk is borsosabb lenne de kellene az upgrade wr poszton. És két 10+ milliós wr pedig kicsit luxus lenne, úgy hogy van még bőven hiányposzt.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Crowder elengedése fura lenne

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk olcsóbb opciót nem tudom honnan szeretne JD leakasztani...egyszerűbb volna akkor az idei összeg egy részét full garantálttá tenni és csókolom.
több mint 3 éve
Zotya86 New York Jets 181
Cimini szerint könnyen lehet, hogy Crowder lapátra kerül és a felszabaduló 10.5 misit máshova használja fel JD.
Beki
Ennek nem biztos örülnék, azért ő eléggé használható célpont
Wester
Szerintem is meg kéne tartani. Jelenleg kb. az egyetlen értékelhető WR a keretben, ennyit megér.
Mims-ben természetesen nagyon bízom, hogy beválik, de egyelőre még nem tudta megmutatni, hogy mit tud...
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Cimini szerint könnyen lehet, hogy Crowder lapátra kerül és a felszabaduló 10.5 misit máshova használja fel JD.
Beki
Ennek nem biztos örülnék, azért ő eléggé használható célpont

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Darnold:
More have called since, I’m told, and the answer those teams got was the same that the ones calling before got—Check back with us soon. Right now, the Jets coaching staff is working through its tape evaluation of the draft-eligible quarterbacks, which is a huge piece to all of his.Albert Breer
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Samuel sztem a Jagshez megy Meyer után.
Amúgy ő nagy steal lehet, fentiekhez képest olcsóban lehet megszerezni és simán hasznosabb lehet majd.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Cimini szerint könnyen lehet, hogy Crowder lapátra kerül és a felszabaduló 10.5 misit máshova használja fel JD.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Halkan megjegyzem: inkább Curtis Samuel lehet az egyik legfőbb célpont, ha FA-ra kikerül. ESPN által lehozott JuJu, Fuller kettőstől a hideg kiráz.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kérdés amúgy h meddig lehet ezt a Darnold döntést húzni...teszem azt megcélzod FA-n ARobinsont és ő a pénz mellett rákérdez h ki dobálna neki...
Beki
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem benne van, h draft után adjuk el, JD ha kell kivár a jó ajánlatra. Ezt azért is kell rögzíteni, hogy megmaradjon a bizalmunk az új qb érkezésében a draftig...
Amúgy remélem az ilyen pénzéhes Robinsonra nem ugrunk rá eléggé Trujo érzésem lenne
Pityu Gyor
Robinson nem penzéhes. Ő csak azt akarja, hogy a szintjéhez mérten fizessék meg, nem kell hogy a legnagyobb fizut kapja, csak ismerjék el. Nem bántásképpen, de szerintem neked lövésed sincs milyen játékos is.
tüsi91
Jogos, nincs lövésem. Csak sok rossz tapasztalat FAról a múltban
Pityu Gyor
Van idén 3 remek szabad ügynök WR. Robinson Golladay és Godwin is jelenleg elérhető. Mindhárom drága lesz ha valaki megszerzi de egyiknél sem gondolok bust faktort. A legrizikosabb Golladay mert ő egy possession WR. Olyan QB mellé aki nem meri megdobni ha nem üres nem való. De ebben a legjobb és persze tud ő szeparálódni is. Aki idén WRt keres a szabadugynok piacon az évek óta a legjobb nevekbol válogathat most.
ARob meg simán elit. Trubival végre volt már két egész jó éve, de ha a csávó kapna maga mellé egy valóban jó QBt akkor top5 kaliber.
alatriste
Az FA igazolásnál a kulcs a személyiség szerintem. Ezek mind jó játékosok, a kerdés az ha megkapják a nagypénzt hajlandóak-e még attól játszani és odatenni magukat
Pityu Gyor
Golladay és Godwin első nagy szerződését kapja majd. Róluk nem tudni mit fog ez okozni, de pont ARob már kapott egyszer szép pénz a Bearstol. És karrierje legjobb 2 éve van a háta mögött. Ő pont nem ült rá a pénzre hanem csak jobb lett. (A vallalhatatlan irányítók után upgrade a szar is szóval ez is benne van.)


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Kérdés amúgy h meddig lehet ezt a Darnold döntést húzni...teszem azt megcélzod FA-n ARobinsont és ő a pénz mellett rákérdez h ki dobálna neki...
Beki
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem benne van, h draft után adjuk el, JD ha kell kivár a jó ajánlatra. Ezt azért is kell rögzíteni, hogy megmaradjon a bizalmunk az új qb érkezésében a draftig...
Amúgy remélem az ilyen pénzéhes Robinsonra nem ugrunk rá eléggé Trujo érzésem lenne
Pityu Gyor
Robinson nem penzéhes. Ő csak azt akarja, hogy a szintjéhez mérten fizessék meg, nem kell hogy a legnagyobb fizut kapja, csak ismerjék el. Nem bántásképpen, de szerintem neked lövésed sincs milyen játékos is.
tüsi91
Jogos, nincs lövésem. Csak sok rossz tapasztalat FAról a múltban
Pityu Gyor
Van idén 3 remek szabad ügynök WR. Robinson Golladay és Godwin is jelenleg elérhető. Mindhárom drága lesz ha valaki megszerzi de egyiknél sem gondolok bust faktort. A legrizikosabb Golladay mert ő egy possession WR. Olyan QB mellé aki nem meri megdobni ha nem üres nem való. De ebben a legjobb és persze tud ő szeparálódni is. Aki idén WRt keres a szabadugynok piacon az évek óta a legjobb nevekbol válogathat most.
ARob meg simán elit. Trubival végre volt már két egész jó éve, de ha a csávó kapna maga mellé egy valóban jó QBt akkor top5 kaliber.
alatriste
Az FA igazolásnál a kulcs a személyiség szerintem. Ezek mind jó játékosok, a kerdés az ha megkapják a nagypénzt hajlandóak-e még attól játszani és odatenni magukat

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Chicago topicból "gyanáztam"

"Darnold: én simán megpróbálnám. A Jetset nem sürgeti az idő, a draft után is túladhatnak rajta. A ritka szar döntései ellenére, azt is mutatta, hogy jóval több van benne, s hát az a környezet, ahol ő játszott... Nem tudom mennyire lehet őt reálisan értékelni. Az biztos, hogy lesz csapat, aki megpróbálja. Egy jó környezetben, jó edzői munkával (ez sem Chicago) az én véleményem, hogy több kihozható belőle. Az más kérdés, hogy 3 év elment a karrierjéből."

Nem tudom csak idén kapcsolódtam be jobban az NFL közvetitésekbe de nekem is valahogy ez a véleményem.
Bár lehet hogy ordas nagy hülyeség.
De azért én nem dőlnék a kardomba ha Samy fiú maradna.Legfeljebb ha nem lenne jó megint magasan tudnánk draftolni .
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kérdés amúgy h meddig lehet ezt a Darnold döntést húzni...teszem azt megcélzod FA-n ARobinsont és ő a pénz mellett rákérdez h ki dobálna neki...
Beki
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem benne van, h draft után adjuk el, JD ha kell kivár a jó ajánlatra. Ezt azért is kell rögzíteni, hogy megmaradjon a bizalmunk az új qb érkezésében a draftig...
Amúgy remélem az ilyen pénzéhes Robinsonra nem ugrunk rá eléggé Trujo érzésem lenne
Pityu Gyor
Robinson nem penzéhes. Ő csak azt akarja, hogy a szintjéhez mérten fizessék meg, nem kell hogy a legnagyobb fizut kapja, csak ismerjék el. Nem bántásképpen, de szerintem neked lövésed sincs milyen játékos is.
tüsi91
Jogos, nincs lövésem. Csak sok rossz tapasztalat FAról a múltban
Pityu Gyor
Van idén 3 remek szabad ügynök WR. Robinson Golladay és Godwin is jelenleg elérhető. Mindhárom drága lesz ha valaki megszerzi de egyiknél sem gondolok bust faktort. A legrizikosabb Golladay mert ő egy possession WR. Olyan QB mellé aki nem meri megdobni ha nem üres nem való. De ebben a legjobb és persze tud ő szeparálódni is. Aki idén WRt keres a szabadugynok piacon az évek óta a legjobb nevekbol válogathat most.
ARob meg simán elit. Trubival végre volt már két egész jó éve, de ha a csávó kapna maga mellé egy valóban jó QBt akkor top5 kaliber.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Kérdés amúgy h meddig lehet ezt a Darnold döntést húzni...teszem azt megcélzod FA-n ARobinsont és ő a pénz mellett rákérdez h ki dobálna neki...
Beki
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem benne van, h draft után adjuk el, JD ha kell kivár a jó ajánlatra. Ezt azért is kell rögzíteni, hogy megmaradjon a bizalmunk az új qb érkezésében a draftig...
Amúgy remélem az ilyen pénzéhes Robinsonra nem ugrunk rá eléggé Trujo érzésem lenne
Pityu Gyor
Robinson nem penzéhes. Ő csak azt akarja, hogy a szintjéhez mérten fizessék meg, nem kell hogy a legnagyobb fizut kapja, csak ismerjék el. Nem bántásképpen, de szerintem neked lövésed sincs milyen játékos is.
tüsi91
Jogos, nincs lövésem. Csak sok rossz tapasztalat FAról a múltban

Green is green
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kérdés amúgy h meddig lehet ezt a Darnold döntést húzni...teszem azt megcélzod FA-n ARobinsont és ő a pénz mellett rákérdez h ki dobálna neki...
Beki
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem benne van, h draft után adjuk el, JD ha kell kivár a jó ajánlatra. Ezt azért is kell rögzíteni, hogy megmaradjon a bizalmunk az új qb érkezésében a draftig...
Amúgy remélem az ilyen pénzéhes Robinsonra nem ugrunk rá eléggé Trujo érzésem lenne
Pityu Gyor
Robinson nem penzéhes. Ő csak azt akarja, hogy a szintjéhez mérten fizessék meg, nem kell hogy a legnagyobb fizut kapja, csak ismerjék el. Nem bántásképpen, de szerintem neked lövésed sincs milyen játékos is.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Kérdés amúgy h meddig lehet ezt a Darnold döntést húzni...teszem azt megcélzod FA-n ARobinsont és ő a pénz mellett rákérdez h ki dobálna neki...
Beki
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem benne van, h draft után adjuk el, JD ha kell kivár a jó ajánlatra. Ezt azért is kell rögzíteni, hogy megmaradjon a bizalmunk az új qb érkezésében a draftig...
Amúgy remélem az ilyen pénzéhes Robinsonra nem ugrunk rá eléggé Trujo érzésem lenne

Green is green
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Kérdés amúgy h meddig lehet ezt a Darnold döntést húzni...teszem azt megcélzod FA-n ARobinsont és ő a pénz mellett rákérdez h ki dobálna neki...
Beki
A csávó eddigi irányítói: Blake Bortles, Mitchell Trubisky, Chase Dániel, Nick Foles.
tüsi91
És collegeban Hackenberg!
iktriad
Wow micsoda név

Green is green
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kérdés amúgy h meddig lehet ezt a Darnold döntést húzni...teszem azt megcélzod FA-n ARobinsont és ő a pénz mellett rákérdez h ki dobálna neki...
Beki
A csávó eddigi irányítói: Blake Bortles, Mitchell Trubisky, Chase Dániel, Nick Foles.
tüsi91
És collegeban Hackenberg!
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kérdés amúgy h meddig lehet ezt a Darnold döntést húzni...teszem azt megcélzod FA-n ARobinsont és ő a pénz mellett rákérdez h ki dobálna neki...
Beki
A csávó eddigi irányítói: Blake Bortles, Mitchell Trubisky, Chase Dániel, Nick Foles.
több mint 3 éve
GTom New York Jets 236
Megnéztem egy gyors összefoglalót Darnold idei 11 INT-jéről...baszki ebből 10 olyan volt h a hajamat kitépem... 😀
Beki
Te nagyon nem csíped az öcsit na
VvAlekosz
Pedig szerintem első 2 évében Beki is optimista volt vele kapcsolatban(ami ritka 😀), de az a baj, hogy tényleg erre az évre sajnos nincs mentsége Sam-nek.
Apex
Nem volt benne rosszindulat részemről különben
De tényleg semmi esélyt nem láttok hogy még jó lehet egy új edzővel ?
VvAlekosz
Nem.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem egy gyors összefoglalót Darnold idei 11 INT-jéről...baszki ebből 10 olyan volt h a hajamat kitépem... 😀
Beki
Te nagyon nem csíped az öcsit na
VvAlekosz
Pedig szerintem első 2 évében Beki is optimista volt vele kapcsolatban(ami ritka 😀), de az a baj, hogy tényleg erre az évre sajnos nincs mentsége Sam-nek.
Apex
Nem volt benne rosszindulat részemről különben
De tényleg semmi esélyt nem láttok hogy még jó lehet egy új edzővel ?