New York Jets

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
My understanding is that the Jets believe there’s a clear line of demarcation separating the Darnold/Rosen/Allen group and the next quarterback tier that includes Mayfield.

Gang Green is operating under the idea that the Browns will take Darnold with the No. 1 pick. - Mehta

Cimini kb ugyanezt írta korábban, tessék helyén kezelni ezeket.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Darnold pro day-én Macc, Bowles és Bates is ott volt ma. Mayfield private workout szombaton, elvileg pénteken lesz Josh Allen pro day-e, ott is jelen lesz az előbbi hármas.

Jelenleg 38M cap space van Overthecap szerint (összes fontosabb FA igazolás benne van már), ebből ~9M a draftoltak szerződésére még elmegy. Jövőre 100M feletti cap space van jelenlegi becslés alapján.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Details on Spencer Long’s contract with the #Jets, per source:

4 yrs, $27.4m, $9m GTD. Has cap hits of $6.625m (18), $6.5m (19), $6.75m (20), $7.15m (21)

Base salary of $5m (18, guaranteed), $3m (19, guaranteed if on roster 3rd day of new league year), $6.25m (20), $6.5m (21)

Egész jók ezek a szerződések.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Details on Mike Pennel's contract with #Jets: Three years, $10.5M. Fully guaranteed: $3.5 million (includes $1.5M signing bonus + $500K roster bonus). Base salaries: $1.5M (gtd), $2.25M, $3.25M. Cap: $2.8M, $3.3M, $4.3M.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Allen Hurns jött volna ma vizitre, de mivel egy hóvihar tart éppen(vagy már ott is van) New York felé, úgy döntött hogy a Cowboys-hoz megy egyenlőre. Classic Jets
Apex
Biztos nem volt repülő 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Allen Hurns jött volna ma vizitre, de mivel egy hóvihar tart éppen(vagy már ott is van) New York felé, úgy döntött hogy a Cowboys-hoz megy egyenlőre. Classic Jets

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azért egy TE továbbra sem ártana, és akkor azt mondanám hogy abszolút elégedett vagyok azzal amit Macc-ék csináltak. Van egyáltalán valaki még a piacon?
Apex
Nagyon bíznak Leggett-ben úgy fest, így nem számítenék csodára. Tomlinson-t visszahoztuk, így van blokkoláshoz és elkapáshoz is TE. Amondó vagyok h nézzük meg mit tud Leggett szezonban, úgyis Anderson, Enunwa és Kearse szerződése is lejár, így nézzük meg mit tudnak mindannyian.
Beki
Es nekem pl ez a harmas WR sor tetszik, ha nem serulnek es nem hulyulnek meg...
Pityu Gyor
Nincs baj vele abszolút, csak sok a kérdőjel ugye: egyikük nyakműtét után tér vissza, másik meg 1-2 meccses eltiltásra ismét számíthat a baromságai miatt, Stewart és Hansen meg sokat nem tett hozzá tavaly a dolgokhoz.
Terrelle Pryor érkezik ma vizitre.
Beki
nem írt alá tegnap seattle be? 😊
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Azért egy TE továbbra sem ártana, és akkor azt mondanám hogy abszolút elégedett vagyok azzal amit Macc-ék csináltak. Van egyáltalán valaki még a piacon?
Apex
Nagyon bíznak Leggett-ben úgy fest, így nem számítenék csodára. Tomlinson-t visszahoztuk, így van blokkoláshoz és elkapáshoz is TE. Amondó vagyok h nézzük meg mit tud Leggett szezonban, úgyis Anderson, Enunwa és Kearse szerződése is lejár, így nézzük meg mit tudnak mindannyian.
Beki
Es nekem pl ez a harmas WR sor tetszik, ha nem serulnek es nem hulyulnek meg...
Pityu Gyor
Nincs baj vele abszolút, csak sok a kérdőjel ugye: egyikük nyakműtét után tér vissza, másik meg 1-2 meccses eltiltásra ismét számíthat a baromságai miatt, Stewart és Hansen meg sokat nem tett hozzá tavaly a dolgokhoz.
Terrelle Pryor érkezik ma vizitre.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Azért egy TE továbbra sem ártana, és akkor azt mondanám hogy abszolút elégedett vagyok azzal amit Macc-ék csináltak. Van egyáltalán valaki még a piacon?
Apex
Nagyon bíznak Leggett-ben úgy fest, így nem számítenék csodára. Tomlinson-t visszahoztuk, így van blokkoláshoz és elkapáshoz is TE. Amondó vagyok h nézzük meg mit tud Leggett szezonban, úgyis Anderson, Enunwa és Kearse szerződése is lejár, így nézzük meg mit tudnak mindannyian.
Beki
Es nekem pl ez a harmas WR sor tetszik, ha nem serulnek es nem hulyulnek meg...

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Azért egy TE továbbra sem ártana, és akkor azt mondanám hogy abszolút elégedett vagyok azzal amit Macc-ék csináltak. Van egyáltalán valaki még a piacon?
Apex
Nagyon bíznak Leggett-ben úgy fest, így nem számítenék csodára. Tomlinson-t visszahoztuk, így van blokkoláshoz és elkapáshoz is TE. Amondó vagyok h nézzük meg mit tud Leggett szezonban, úgyis Anderson, Enunwa és Kearse szerződése is lejár, így nézzük meg mit tudnak mindannyian.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Azért egy TE továbbra sem ártana, és akkor azt mondanám hogy abszolút elégedett vagyok azzal amit Macc-ék csináltak. Van egyáltalán valaki még a piacon?
Apex
Akad.
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/tight-end/
Matthew99
Luke Wilsonnak én örülnék, eléggé másodhegedűs volt Graham mögött, kíváncsi vagyok mire lenne képes ha több snap-et kaphatna, illetve a kora is jó TE-hez képest.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Azért egy TE továbbra sem ártana, és akkor azt mondanám hogy abszolút elégedett vagyok azzal amit Macc-ék csináltak. Van egyáltalán valaki még a piacon?
Apex
Akad.
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/tight-end/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Azért egy TE továbbra sem ártana, és akkor azt mondanám hogy abszolút elégedett vagyok azzal amit Macc-ék csináltak. Van egyáltalán valaki még a piacon?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Xavier Cooper érkezett a DL-be 1 évre és állítólag Ealy visszahozatalán is dolgozunk. Részemről, ha más nem jönne, utóbbi nyugodtan lehetne a kezdő Wilkerson helyén.

Illetve ahogy nézegetem Bridgewater szerződését, nem nagyon vagyok benne biztos h rosteren lesz alapszakasz 1. hetében. (nyilván ha nem mutat addig vmi nagyon izgatót a kedves edzőinknek)
Beki
Mármint vissza, mer október óta itt políroztatja a fejét...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Xavier Cooper érkezett a DL-be 1 évre és állítólag Ealy visszahozatalán is dolgozunk. Részemről, ha más nem jönne, utóbbi nyugodtan lehetne a kezdő Wilkerson helyén.

Illetve ahogy nézegetem Bridgewater szerződését, nem nagyon vagyok benne biztos h rosteren lesz alapszakasz 1. hetében. (nyilván ha nem mutat addig vmi nagyon izgatót a kedves edzőinknek)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Williamson cap hitjei: 6M, 8M, 8.5M
Első 2 év full garis, uccsó évben 2M gari csak.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
The details on Teddy Bridgewater's contract: $500K signing bonus, $500K workout bonus, $5M base salary (non-guaranteed), $9M in incentives. So he makes $1M by camp and then it's up to him to earn everything else.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Közben Bridgewater, Williamson és Long leigazolása is hivatalos.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem akarom reszletezni h mekkora elmeny lenne ujjaepiteni az OLt ha ugy alakul. Nincs kezdo TE-d, nincs pass rushered, CB2 szerzodese lejar.
Beki
Pont ezért látom úgy, hogy feladni 4 magas picket, azért, hogy 3 QB-ból tuti behúzzunk egyet, főleg 6 héttel a draft előtt elég nagy baromság volt (ok, lehet, hogy 1-2 hét múlva már nincs ott az ajánlat). Kb. úgy látom, hogy az utóbbi 2 évben volt 2 QB-feltrade ami nagyon bejött, ezért kollektíven mindenki elfelejtette Sanchezt, Josh Freemant, RG3-t stb.
toam
Nézd, Brady-t, Brees-t, Rodgerst, Wilsont, Luckot, Roethlisbergert borzasztó nagy mázli kihúzni. Arra a QB kategóriára gondolok, akik "önjáróan" jók. Akiknek tök mindegy a csapat, tök mindegy az edző, tök mindegy az OC, tök mindegy a szisztéma, jók lesznek. Lehet, hogy Rodgers többet kínlódik ha nem stimmelnek körülötte a dolgok, lehet, hogy Wilson túl sokat szaladgál és veszít a hatékonyságából ha nincs fala, elkapója és szar playeket hívnak rá. Lehet, hogy Luck tovább tartogatja a labdát a kelleténél, többször adja el azt mint kéne, ha nem jó a rendszer körülötte. Ee ezek még így is kurva jók. Ha ilyen QB-d van, akkor 6-7 győzelem a padló akkor is, ha minden szét van esve körülöttük.

Ilyenből, akik alapból gyakorlatilag "elronthatatlanok" nem sok van. De olyanból akikben megvan a tehetség, hogy akár még ilyenné is válhatnak, sokkal több van. Winston, Wentz, Carr, Mariota, Deshaun Watson, Garoppolo, Prescott, stb. kisebb-nagyobb eltéréssel mind olyan játékosok, akikben mindannyiukban megvan a lehetőség, hogy a Bortles->Cutler->Smith->Rivers->Stafford->Brees skálán akárhol végezhetik. Lehet belőlük Bortles is. Vagy rosszabb. (Még Bortlesből is 😊 ) De lehet belőlük Stafford is, aki már önjáróan jó játékos lett. Sőt, akár talán Brees is. Az, hogy ezen a skálán ki hol végzi, már az játékost draftoló csapaton is nagyban múlik. MIlyen képzést kap, mennyi segítséget kap, hogyan fejlesztik, milyen sémában játszatják, hogyan növelgetik az önbizalmát, hogyan terhelik, mit várnak el tőle és az elvárásokat milyen fokozatossággal emelik, az a szakmai stábon is múlik. Ha egy Kizert betesznek a kezdőbe és rookieként a legtöbb passz kísérltetet hívják rá, az nem fog összejönni. A csapat is veszít és a játékos se fejlődik. De ha fel van építve, ha fokozatosan van egyre nagyobb teher a vállán, akkor felnőhet a pálma.

Úgyhogy igazad van, az ilyen feltradekben benne van a bukás lehetősége. De ha nem akartok évtizedekig várni arra, hogy majd egyszer pont mi jövünk és pont szembe jön egy Elway, Manning, akkor nincs mese, ki kell húzni Alex Smith-t, és jól kell tudni használni. Ha nem sikerül, akkor bukta. De ha sikerül, akkor ugyanúgy lehet vele is nyerni, mint Rodgers-el. (Na jó, nem ugyanúgy, 😊 De lehet, és ez a lényeg. )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kevin Pierre-Louis LB erkezik 2 evre, 6M, 2.5M garantalt szerzodessel.
Beki
Na ő kicsoda?
Pityu Gyor
3 évet SEA-nél töltött, majd cserélték KC-hez. Spec teamer lesz többnyire, de elvileg coverage-ben sem elveszett, de azt olvasom h januárban még volt vmi ügye h mariskával megfogták.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Kevin Pierre-Louis LB erkezik 2 evre, 6M, 2.5M garantalt szerzodessel.
Beki
Na ő kicsoda?

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kevin Pierre-Louis LB erkezik 2 evre, 6M, 2.5M garantalt szerzodessel.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Szerintem, az hogy nem kellett két első kört adni a trade-ben nálam pozitivum, nem hittem, hogy anélkül meg lehet úszni. Csak most akkor már legyen franchise QB.
Wester
Pontosan, Colts pofatlan modon kerhette volna jovo 1. kort is. Ha szimplan a tradet nezzuk, akkor sok. Viszont fr QBert nem.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nem akarom reszletezni h mekkora elmeny lenne ujjaepiteni az OLt ha ugy alakul. Nincs kezdo TE-d, nincs pass rushered, CB2 szerzodese lejar.
Beki
Pont ezért látom úgy, hogy feladni 4 magas picket, azért, hogy 3 QB-ból tuti behúzzunk egyet, főleg 6 héttel a draft előtt elég nagy baromság volt (ok, lehet, hogy 1-2 hét múlva már nincs ott az ajánlat). Kb. úgy látom, hogy az utóbbi 2 évben volt 2 QB-feltrade ami nagyon bejött, ezért kollektíven mindenki elfelejtette Sanchezt, Josh Freemant, RG3-t stb.
toam
Oszinten szolva most be kellett tolni az all in-t. Ha egesz eves scoutolas utan ugy vannak vele, hogy mindegy ki van ott, am legyen. Remelhetoleg nem cseszik el az egeszet es Bowlesek forditanak megfelelo idot a fejlesztesere, ellenkezo esetben hosszu keserves evek jonnek megint.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Iden semmi komoly erositesre nem szamitanek mar. Ezert is erdekelne mi a hosszu tavu terv, mert ez a roster marha messze van a PO eselyestol es oke h jovore ismet sok cap space, viszont: komoly javulas kell Carpenter es Winterstol is. Elobbi szerzodese lejar, utobbinak nem lesz mar gari a szerzodeseben. Remelem h Shell es Beachum is atlag feletti szintet megut legalabb. Nem akarom reszletezni h mekkora elmeny lenne ujjaepiteni az OLt ha ugy alakul. Nincs kezdo TE-d, nincs pass rushered, CB2 szerzodese lejar. Emelle imadkozzunk h Adams, Lee es Leo es nehany fiatal fejlodest mutasson.

Tudom jo oldalat nezzem, de megis csak a Jetsrol van szo... 😀
Beki
Annál többet nem tudtok idén nyerni, mint, hogy megtaláljátok a franchise QB-t. Ha ez sikerülne, ahhoz képest minden - fa igazolások, cserék, de még a 2018-as idény végeredménye is - tök másodlagos. Lesz egy QB-tok akire lehet építkezni, aki, ha stábcsere van vonzó lehet a jobb HC jelöltek számára is, stb. A többit meg lehet oldani. Nem 1 év alatt, de felcsere nélkül se oldódna meg semmi 1 év alatt.

Szerintem nagyot húztatok. Drága volt, de ez az a helyzet, amikor ez se számít. A Bills az egész eddigi offseasonját a QB szerzésre, és a feltrade-re (igen esélyesen pont a Colts helyére való feltrade-re) rakta fel. Ti meg hirtelen beugrottatok eléjük a semmiből. Az az FO amelyiknek most nehéz órái vannak, az szerintem most Buffaloban gondolkodik, hogy hogyan is tovább.
peterk2005
Nem tudok vitatkozni a leirtakkal, csak kicsit eloretekintettem. 😀 Persze nemtom mi a terv h mikor tervezik bedobni, de iden meg jo volna latni par eles meccsen h kicsit optimizmust noveljuk, mert miota nezem az NFLt, az a "faj" h fr QB ismeretlen szamomra. 😀

Mondjuk ha nem QB pick lesz, erdemes lesz figyelni az arcokat. 😀