New York Jets

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nem akarom reszletezni h mekkora elmeny lenne ujjaepiteni az OLt ha ugy alakul. Nincs kezdo TE-d, nincs pass rushered, CB2 szerzodese lejar.
Beki
Pont ezért látom úgy, hogy feladni 4 magas picket, azért, hogy 3 QB-ból tuti behúzzunk egyet, főleg 6 héttel a draft előtt elég nagy baromság volt (ok, lehet, hogy 1-2 hét múlva már nincs ott az ajánlat). Kb. úgy látom, hogy az utóbbi 2 évben volt 2 QB-feltrade ami nagyon bejött, ezért kollektíven mindenki elfelejtette Sanchezt, Josh Freemant, RG3-t stb.
toam
Oszinten szolva most be kellett tolni az all in-t. Ha egesz eves scoutolas utan ugy vannak vele, hogy mindegy ki van ott, am legyen. Remelhetoleg nem cseszik el az egeszet es Bowlesek forditanak megfelelo idot a fejlesztesere, ellenkezo esetben hosszu keserves evek jonnek megint.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Iden semmi komoly erositesre nem szamitanek mar. Ezert is erdekelne mi a hosszu tavu terv, mert ez a roster marha messze van a PO eselyestol es oke h jovore ismet sok cap space, viszont: komoly javulas kell Carpenter es Winterstol is. Elobbi szerzodese lejar, utobbinak nem lesz mar gari a szerzodeseben. Remelem h Shell es Beachum is atlag feletti szintet megut legalabb. Nem akarom reszletezni h mekkora elmeny lenne ujjaepiteni az OLt ha ugy alakul. Nincs kezdo TE-d, nincs pass rushered, CB2 szerzodese lejar. Emelle imadkozzunk h Adams, Lee es Leo es nehany fiatal fejlodest mutasson.

Tudom jo oldalat nezzem, de megis csak a Jetsrol van szo... 😀
Beki
Annál többet nem tudtok idén nyerni, mint, hogy megtaláljátok a franchise QB-t. Ha ez sikerülne, ahhoz képest minden - fa igazolások, cserék, de még a 2018-as idény végeredménye is - tök másodlagos. Lesz egy QB-tok akire lehet építkezni, aki, ha stábcsere van vonzó lehet a jobb HC jelöltek számára is, stb. A többit meg lehet oldani. Nem 1 év alatt, de felcsere nélkül se oldódna meg semmi 1 év alatt.

Szerintem nagyot húztatok. Drága volt, de ez az a helyzet, amikor ez se számít. A Bills az egész eddigi offseasonját a QB szerzésre, és a feltrade-re (igen esélyesen pont a Colts helyére való feltrade-re) rakta fel. Ti meg hirtelen beugrottatok eléjük a semmiből. Az az FO amelyiknek most nehéz órái vannak, az szerintem most Buffaloban gondolkodik, hogy hogyan is tovább.
peterk2005
Nem tudok vitatkozni a leirtakkal, csak kicsit eloretekintettem. 😀 Persze nemtom mi a terv h mikor tervezik bedobni, de iden meg jo volna latni par eles meccsen h kicsit optimizmust noveljuk, mert miota nezem az NFLt, az a "faj" h fr QB ismeretlen szamomra. 😀

Mondjuk ha nem QB pick lesz, erdemes lesz figyelni az arcokat. 😀
több mint 6 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 042 — Jó ötletnek tűnt!
Szerintem, az hogy nem kellett két első kört adni a trade-ben nálam pozitivum, nem hittem, hogy anélkül meg lehet úszni. Csak most akkor már legyen franchise QB.

Lesz ez még így se!
több mint 6 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Nem akarom reszletezni h mekkora elmeny lenne ujjaepiteni az OLt ha ugy alakul. Nincs kezdo TE-d, nincs pass rushered, CB2 szerzodese lejar.
Beki
Pont ezért látom úgy, hogy feladni 4 magas picket, azért, hogy 3 QB-ból tuti behúzzunk egyet, főleg 6 héttel a draft előtt elég nagy baromság volt (ok, lehet, hogy 1-2 hét múlva már nincs ott az ajánlat). Kb. úgy látom, hogy az utóbbi 2 évben volt 2 QB-feltrade ami nagyon bejött, ezért kollektíven mindenki elfelejtette Sanchezt, Josh Freemant, RG3-t stb.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Iden semmi komoly erositesre nem szamitanek mar. Ezert is erdekelne mi a hosszu tavu terv, mert ez a roster marha messze van a PO eselyestol es oke h jovore ismet sok cap space, viszont: komoly javulas kell Carpenter es Winterstol is. Elobbi szerzodese lejar, utobbinak nem lesz mar gari a szerzodeseben. Remelem h Shell es Beachum is atlag feletti szintet megut legalabb. Nem akarom reszletezni h mekkora elmeny lenne ujjaepiteni az OLt ha ugy alakul. Nincs kezdo TE-d, nincs pass rushered, CB2 szerzodese lejar. Emelle imadkozzunk h Adams, Lee es Leo es nehany fiatal fejlodest mutasson.

Tudom jo oldalat nezzem, de megis csak a Jetsrol van szo... 😀
Beki
Annál többet nem tudtok idén nyerni, mint, hogy megtaláljátok a franchise QB-t. Ha ez sikerülne, ahhoz képest minden - fa igazolások, cserék, de még a 2018-as idény végeredménye is - tök másodlagos. Lesz egy QB-tok akire lehet építkezni, aki, ha stábcsere van vonzó lehet a jobb HC jelöltek számára is, stb. A többit meg lehet oldani. Nem 1 év alatt, de felcsere nélkül se oldódna meg semmi 1 év alatt.

Szerintem nagyot húztatok. Drága volt, de ez az a helyzet, amikor ez se számít. A Bills az egész eddigi offseasonját a QB szerzésre, és a feltrade-re (igen esélyesen pont a Colts helyére való feltrade-re) rakta fel. Ti meg hirtelen beugrottatok eléjük a semmiből. Az az FO amelyiknek most nehéz órái vannak, az szerintem most Buffaloban gondolkodik, hogy hogyan is tovább.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Tökön szúrom magam, mindenki monnyonle!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Breer friss cikkjeben ismet leirja h Darnold, Rosen, Mayfield es Allen negyes megfigyelesere marha nagy hangsulyt fektetett a csapat egesz szezonban es szerinte barki lesz ott, mind a 4 QBt szivesen huzna a csapat.

Bridgewater es McCown leigazolasaval pedig a megfelelo kornyezetet szerettek volna megteremteni az ujonc QBnak (h ehhez McCown pl miert nem volt eleg...). Mondjuk engem a hosszu tavu terv is elegge erdekelne hogyan kivannak stabil PO csapatot epiteni az ujonc kore.
Beki
Lehet, hogy nem hittek a feltrade-ben, ezért kellett egy ismert arc, akivel tudnak együtt dolgozni és jó mentor, akivel el lehet lavírozni egy darabig, plusz egy biztosíték. Brigde amúgy is lutri az egészsége miatt, de tehetség van benne és nagyon sajnálom, hogy megreccsent.

Ugye világos, h Hacki és Petty nem megoldás semmire, kb. instant cutolhatók TC után, mert úgysem fejlődnek semmit.
Fast Willie
McCown maga is mondta h akar backupnak, mentornak , neki mindegy, szeretne a csapat segitsegere lenni (mondjuk 10 misiert nana...).
Am az az igazsag h Bridgewater szerzodeserol semmit nem tudunk h mennyi garantalt stb. szoval ott meg barmi lehet.
Beki
Azt viszont tudjuk, hogy 1 evre szol tehat, ha bevalik a draftolt qb akkor jovore jo esellyel bucsut intunk neki. Ha meg ne adj isten megsem akkor teddy ott van meg tartaleknak hatha esetleg o belole kitudjuk hozni a potencialt ami anno megvolt benne.
Apex
Persze. Na es remelem most mar dolgoznak tovabb mert melo van: elso ket korben nem huzunk jatekost QBn kivul, a csapat meg erositesre szorul!
Pityu Gyor
Iden semmi komoly erositesre nem szamitanek mar. Ezert is erdekelne mi a hosszu tavu terv, mert ez a roster marha messze van a PO eselyestol es oke h jovore ismet sok cap space, viszont: komoly javulas kell Carpenter es Winterstol is. Elobbi szerzodese lejar, utobbinak nem lesz mar gari a szerzodeseben. Remelem h Shell es Beachum is atlag feletti szintet megut legalabb. Nem akarom reszletezni h mekkora elmeny lenne ujjaepiteni az OLt ha ugy alakul. Nincs kezdo TE-d, nincs pass rushered, CB2 szerzodese lejar. Emelle imadkozzunk h Adams, Lee es Leo es nehany fiatal fejlodest mutasson.

Tudom jo oldalat nezzem, de megis csak a Jetsrol van szo... 😀
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Breer friss cikkjeben ismet leirja h Darnold, Rosen, Mayfield es Allen negyes megfigyelesere marha nagy hangsulyt fektetett a csapat egesz szezonban es szerinte barki lesz ott, mind a 4 QBt szivesen huzna a csapat.

Bridgewater es McCown leigazolasaval pedig a megfelelo kornyezetet szerettek volna megteremteni az ujonc QBnak (h ehhez McCown pl miert nem volt eleg...). Mondjuk engem a hosszu tavu terv is elegge erdekelne hogyan kivannak stabil PO csapatot epiteni az ujonc kore.
Beki
Lehet, hogy nem hittek a feltrade-ben, ezért kellett egy ismert arc, akivel tudnak együtt dolgozni és jó mentor, akivel el lehet lavírozni egy darabig, plusz egy biztosíték. Brigde amúgy is lutri az egészsége miatt, de tehetség van benne és nagyon sajnálom, hogy megreccsent.

Ugye világos, h Hacki és Petty nem megoldás semmire, kb. instant cutolhatók TC után, mert úgysem fejlődnek semmit.
Fast Willie
McCown maga is mondta h akar backupnak, mentornak , neki mindegy, szeretne a csapat segitsegere lenni (mondjuk 10 misiert nana...).
Am az az igazsag h Bridgewater szerzodeserol semmit nem tudunk h mennyi garantalt stb. szoval ott meg barmi lehet.
Beki
Azt viszont tudjuk, hogy 1 evre szol tehat, ha bevalik a draftolt qb akkor jovore jo esellyel bucsut intunk neki. Ha meg ne adj isten megsem akkor teddy ott van meg tartaleknak hatha esetleg o belole kitudjuk hozni a potencialt ami anno megvolt benne.
Apex
Persze. Na es remelem most mar dolgoznak tovabb mert melo van: elso ket korben nem huzunk jatekost QBn kivul, a csapat meg erositesre szorul!

Green is green
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Breer friss cikkjeben ismet leirja h Darnold, Rosen, Mayfield es Allen negyes megfigyelesere marha nagy hangsulyt fektetett a csapat egesz szezonban es szerinte barki lesz ott, mind a 4 QBt szivesen huzna a csapat.

Bridgewater es McCown leigazolasaval pedig a megfelelo kornyezetet szerettek volna megteremteni az ujonc QBnak (h ehhez McCown pl miert nem volt eleg...). Mondjuk engem a hosszu tavu terv is elegge erdekelne hogyan kivannak stabil PO csapatot epiteni az ujonc kore.
Beki
Lehet, hogy nem hittek a feltrade-ben, ezért kellett egy ismert arc, akivel tudnak együtt dolgozni és jó mentor, akivel el lehet lavírozni egy darabig, plusz egy biztosíték. Brigde amúgy is lutri az egészsége miatt, de tehetség van benne és nagyon sajnálom, hogy megreccsent.

Ugye világos, h Hacki és Petty nem megoldás semmire, kb. instant cutolhatók TC után, mert úgysem fejlődnek semmit.
Fast Willie
McCown maga is mondta h akar backupnak, mentornak , neki mindegy, szeretne a csapat segitsegere lenni (mondjuk 10 misiert nana...).
Am az az igazsag h Bridgewater szerzodeserol semmit nem tudunk h mennyi garantalt stb. szoval ott meg barmi lehet.
Beki
Azt viszont tudjuk, hogy 1 evre szol tehat, ha bevalik a draftolt qb akkor jovore jo esellyel bucsut intunk neki. Ha meg ne adj isten megsem akkor teddy ott van meg tartaleknak hatha esetleg o belole kitudjuk hozni a potencialt ami anno megvolt benne.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Breer friss cikkjeben ismet leirja h Darnold, Rosen, Mayfield es Allen negyes megfigyelesere marha nagy hangsulyt fektetett a csapat egesz szezonban es szerinte barki lesz ott, mind a 4 QBt szivesen huzna a csapat.

Bridgewater es McCown leigazolasaval pedig a megfelelo kornyezetet szerettek volna megteremteni az ujonc QBnak (h ehhez McCown pl miert nem volt eleg...). Mondjuk engem a hosszu tavu terv is elegge erdekelne hogyan kivannak stabil PO csapatot epiteni az ujonc kore.
Beki
Lehet, hogy nem hittek a feltrade-ben, ezért kellett egy ismert arc, akivel tudnak együtt dolgozni és jó mentor, akivel el lehet lavírozni egy darabig, plusz egy biztosíték. Brigde amúgy is lutri az egészsége miatt, de tehetség van benne és nagyon sajnálom, hogy megreccsent.

Ugye világos, h Hacki és Petty nem megoldás semmire, kb. instant cutolhatók TC után, mert úgysem fejlődnek semmit.
Fast Willie
McCown maga is mondta h akar backupnak, mentornak , neki mindegy, szeretne a csapat segitsegere lenni (mondjuk 10 misiert nana...).
Am az az igazsag h Bridgewater szerzodeserol semmit nem tudunk h mennyi garantalt stb. szoval ott meg barmi lehet.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Breer friss cikkjeben ismet leirja h Darnold, Rosen, Mayfield es Allen negyes megfigyelesere marha nagy hangsulyt fektetett a csapat egesz szezonban es szerinte barki lesz ott, mind a 4 QBt szivesen huzna a csapat.

Bridgewater es McCown leigazolasaval pedig a megfelelo kornyezetet szerettek volna megteremteni az ujonc QBnak (h ehhez McCown pl miert nem volt eleg...). Mondjuk engem a hosszu tavu terv is elegge erdekelne hogyan kivannak stabil PO csapatot epiteni az ujonc kore.
Beki
Lehet, hogy nem hittek a feltrade-ben, ezért kellett egy ismert arc, akivel tudnak együtt dolgozni és jó mentor, akivel el lehet lavírozni egy darabig, plusz egy biztosíték. Brigde amúgy is lutri az egészsége miatt, de tehetség van benne és nagyon sajnálom, hogy megreccsent.

Ugye világos, h Hacki és Petty nem megoldás semmire, kb. instant cutolhatók TC után, mert úgysem fejlődnek semmit.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Ezzel szerintem eldőlt, hogy az első három pick QB lesz. Ha a Giants nem QB-t húzna, vagy még hezitálna, akkor vagy oda mentetek volna fel, vagy még nem tradeltek ennyivel a draft előtt.

Marha szívesen beülnék ilyenkor egy FO vezetői irodába. 😊 Vajon lehet-e arról infójuk, hogy a másik melyik QB-t nézte ki magának, és így direkt adott QB-ért mehettek fel, vagy van három jelöljük és vakon viszik aki marad?
peterk2005
Az is lehet, hogy a Giants nem akarta még ennyire korán eladni a pickjét. Azért gondoljunk bele, hogy mennyire jó helyzetben lesznek a draft napján, ha mégsem szeretnének irányítót húzni. A Bills és a Denver is agyonfizetheti őket. Főleg, ha a Browns nem a Bills/Denver álom QB-ját viszi ki.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Breer friss cikkjeben ismet leirja h Darnold, Rosen, Mayfield es Allen negyes megfigyelesere marha nagy hangsulyt fektetett a csapat egesz szezonban es szerinte barki lesz ott, mind a 4 QBt szivesen huzna a csapat.

Bridgewater es McCown leigazolasaval pedig a megfelelo kornyezetet szerettek volna megteremteni az ujonc QBnak (h ehhez McCown pl miert nem volt eleg...). Mondjuk engem a hosszu tavu terv is elegge erdekelne hogyan kivannak stabil PO csapatot epiteni az ujonc kore.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Ezzel szerintem eldőlt, hogy az első három pick QB lesz. Ha a Giants nem QB-t húzna, vagy még hezitálna, akkor vagy oda mentetek volna fel, vagy még nem tradeltek ennyivel a draft előtt.

Marha szívesen beülnék ilyenkor egy FO vezetői irodába. 😊 Vajon lehet-e arról infójuk, hogy a másik melyik QB-t nézte ki magának, és így direkt adott QB-ért mehettek fel, vagy van három jelöljük és vakon viszik aki marad?
peterk2005
Adott QB-ért - főleg, hogy az előtted lévő két csapat is needes a poszton - nem 3. -ra mész fel, hanem 1-2.-re. Persze följebb még drágább lett volna, amihez kb. csak a Billsnek van muníciója a két első körössel és még apróval. A Jetsnél úgy gondolkodnak, hogy legalább három fr. QB potenciál van, ezért nekik mindegy, hogy melyik jön, mert mind upgrade lesz a jelenlegiekhez képest. Legfeljebb leesik nekik a jobban várt.

Az én személyes véleményem és a videók/gametape-ek/combine alapján való tapasztalataim szerint Mayfield és Rosen kb. tuti kezdő szint, Darnold-nak és Allen-nek kell még tanulnia sokat, de padozhatnak egy veterán mögött (pl.: Jets, Broncos). L. Jackson a Bills-hez jó lenne, mert Tt féle playbookra jó lehet (átkonvertálni WR-nek átok és vétek) Rudolph meg max. 1. kör vége (pl. Jax-nek backupnak tökéletes). Kyle Lauletta második körösként nekem tiszta Gerappa feeling.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezzel szerintem eldőlt, hogy az első három pick QB lesz. Ha a Giants nem QB-t húzna, vagy még hezitálna, akkor vagy oda mentetek volna fel, vagy még nem tradeltek ennyivel a draft előtt.

Marha szívesen beülnék ilyenkor egy FO vezetői irodába. 😊 Vajon lehet-e arról infójuk, hogy a másik melyik QB-t nézte ki magának, és így direkt adott QB-ért mehettek fel, vagy van három jelöljük és vakon viszik aki marad?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/975040028488404993


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiváncsi vagyok melyik QB ért ennyit?
dande
Hackenberg, ki más?
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Baszok ra hogy mennyi volt ha vegre kihuzunk egy fr. Qb-t, nyilvan igy a csapat teljes befoltozasa bukott ugy, de a qb prioritast elvez mindenkepp.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Amugy ez tipikusan az a lepes amit majd 3-4 ev mulva lehet megitelni jo dontes volt e

Green is green
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Hat ezzel megleptek. Kurvara sokallom erte. Foleg azert mert 4 elso ket koros pickbol csak tudtunk volna mi is jot huzni. Persze ha van QB nagyon jo jelolt akiben hisznek azt meg kell szerezni barmi aron - pont ezt a tokosseget hianyoltuk eddig. Most eldol mennyit er szakmailag a Front Office... (de mi a tetves francert kellett Bridge es McCown is??)
Bar aztan lehet nem is QB t huzunk 😊)))

Green is green
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Darnold, Rosen, Mayfield? (talán Allen?)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint minden opciot megvizsgalt a Jets, igy az 1/1-et is...ezek szerint 3QBn nagyon jo ertekeles kell h legyen itt.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Na ez csak a jövőd önti el, hogy jól tették-e. A Colts bőven nyeri a tradet. A Jets majd akkor nyer, ha egyrészt az még bent lesz, akit kinéztek, és még be is válik.

Amúgy ez a trade azt is mutatja nekem, hogy a Browns nem akar 1/4-ről elmenni. Mivel a Colts úgyse húzott volna QB-t, tuti bepróbálkoztak előtte a Brownsnál, és kb. ennyire ők is rábólintottak volna. Persze más kérdés, hogy jobb ez így, mert a Bills már nem jöhet be elétek 1/3-ra.
Chargers LT
Szerintem velünk nem játszott a csere mert igy is van 3db második kör, a Bills 2 első köre izgibb opció.
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Simán lehet, hogy az 1/4 is QB lesz....csak egy csapatnak kell szerelembe esni, és akkor a Browns is gyűjti a pickeket.....

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Na ez csak a jövőd önti el, hogy jól tették-e. A Colts bőven nyeri a tradet. A Jets majd akkor nyer, ha egyrészt az még bent lesz, akit kinéztek, és még be is válik.

Amúgy ez a trade azt is mutatja nekem, hogy a Browns nem akar 1/4-ről elmenni. Mivel a Colts úgyse húzott volna QB-t, tuti bepróbálkoztak előtte a Brownsnál, és kb. ennyire ők is rábólintottak volna. Persze más kérdés, hogy jobb ez így, mert a Bills már nem jöhet be elétek 1/3-ra.
Chargers LT
Ez igaz, de kitörölhette volna a Jets a fenekét az 1/4-el amikor a Bills odaadja a világ összes pickjét az 1/3-ért. Hónapok óta nyilatkozza Ballard, hogy eladó az 1/3..itt nem a Colts húzásától kell félni hanem a többi a csapattól. Ezért ez a lépés teljesen jogos volt a Jets részéről.

(Szerintem lesz olyan csapat aki fel akar jönni Barkley-ért, úgyhogy el fog kelni az 1/4 is ha bent lesz még)