New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
8-5! Egy sima, papírforma győzelem volt. A statisztikáknak jót tett! Legalább rá lehetett picit pihenni a véghajrára.
Sajnos a Kansas és a Pit is behúzta, de a sorsunk a mi kezünkben van még.
Lucifer
ha jól tudom nem egészen....hiába nyeritek meg az összes meccseteket, ha a Steelers és a Chiefs is, akkor a KC-PIT páros megy tovább
Klaci79
8-5! Egy sima, papírforma győzelem volt. A statisztikáknak jót tett! Legalább rá lehetett picit pihenni a véghajrára.
Sajnos a Kansas és a Pit is behúzta, de a sorsunk a mi kezünkben van még.
Lucifer
ha jól tudom nem egészen....hiába nyeritek meg az összes meccseteket, ha a Steelers és a Chiefs is, akkor a KC-PIT páros megy tovább
Klaci79
Én is így tudom.
Beki
Akkor valamit elszámoltam 😊 Boccs a téves infóért.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
8-5! Egy sima, papírforma győzelem volt. A statisztikáknak jót tett! Legalább rá lehetett picit pihenni a véghajrára.
Sajnos a Kansas és a Pit is behúzta, de a sorsunk a mi kezünkben van még.
Lucifer
ha jól tudom nem egészen....hiába nyeritek meg az összes meccseteket, ha a Steelers és a Chiefs is, akkor a KC-PIT páros megy tovább
Klaci79
Én is így tudom.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
8-5! Egy sima, papírforma győzelem volt. A statisztikáknak jót tett! Legalább rá lehetett picit pihenni a véghajrára.
Sajnos a Kansas és a Pit is behúzta, de a sorsunk a mi kezünkben van még.
Lucifer
ha jól tudom nem egészen....hiába nyeritek meg az összes meccseteket, ha a Steelers és a Chiefs is, akkor a KC-PIT páros megy tovább
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Tegnapi meccsről végre felesleges sokat írni, minden egyben volt, egyedül a 3-4 benyelt hosszú játék miatt kár, de ez most sokadlagos.

Wilkerson jól kicseszik Macc-el, mert ad neki fejtörést rendesen az offseasonra h mitévő legyen. 😀
15-16 misit lazán elkérhet, amit igazából ki is tudnánk gazdálkodni, ha Cro 8 misijétől megszabadulunk és megbütyköljük Ferguson 14.1 misis szerződését. Igen, ámde ha így ki is hozzuk nullára Wilk megtartását marad 15 misi durván és lejár Fitz, 3 RB-nk, Harrison és Demario Davis szerződése is.
RB-t tudunk draftról bányászni, de Ivory megítélése nem kis fejfájás lesz, Demario helyett tudunk jobb LB-t szerezni, Harrison és Fitz pedig marad sztem egyértelműen.
Amit sokan rebesgetnek még h Wilkerson értéke magasan lesz, így egy tag után sok érdeklődő lehet utána.
Beki
A baj, h Revis rengeteg elvisz, Ivory a maga idei 2 milliójával nem túl nagy tétel, az igaz, h ezután többet kérne, de Őt szerintem nem kéne elengedni. Hát igen A FO nagy gondban lesz, h hogy hozza össze a fizetéseket, Remélem jól fognak dönteni.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi meccsről végre felesleges sokat írni, minden egyben volt, egyedül a 3-4 benyelt hosszú játék miatt kár, de ez most sokadlagos.

Wilkerson jól kicseszik Macc-el, mert ad neki fejtörést rendesen az offseasonra h mitévő legyen. 😀
15-16 misit lazán elkérhet, amit igazából ki is tudnánk gazdálkodni, ha Cro 8 misijétől megszabadulunk és megbütyköljük Ferguson 14.1 misis szerződését. Igen, ámde ha így ki is hozzuk nullára Wilk megtartását marad 15 misi durván és lejár Fitz, 3 RB-nk, Harrison és Demario Davis szerződése is.
RB-t tudunk draftról bányászni, de Ivory megítélése nem kis fejfájás lesz, Demario helyett tudunk jobb LB-t szerezni, Harrison és Fitz pedig marad sztem egyértelműen.
Amit sokan rebesgetnek még h Wilkerson értéke magasan lesz, így egy tag után sok érdeklődő lehet utána.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
8-5! Egy sima, papírforma győzelem volt. A statisztikáknak jót tett! Legalább rá lehetett picit pihenni a véghajrára.
Sajnos a Kansas és a Pit is behúzta, de a sorsunk a mi kezünkben van még.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó


Ahogy várható volt egyedül MWilliams az egyetlen jelentősebb hiányzónk.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Revis átment minden teszten, így játszik ma a TEN ellen.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Kendall Wright nem jatszik ellenunk.

MWilliams Q,Revis es Pace probable besorolast kapott.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cro ugye idén elég gyengén játszik, Williams hogy muzsikált eddig?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mai edzés:

Pace, Bailey limitáltan, MWilliams, Revis, Mangold, Cro nem edzett. Revisnek még 2 teszten át kell jutnia agyrázkódás után, de Bowles szerint hnap már edzhet is akár.
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Mennyi ideje vártam már egy ilyen W-re.
Beki
annál a visszahordós td-nél a védelmünk nagyon impotens volt, a giants magát verte meg, de azért csak ki keleltt húznunk a végéig 😀
még 2w kellene
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
hasonlít ez a rontez gyerek valakire. hm.......


több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hát Rontez sem egy szép gyerek. 😀

több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Lófasz lesz itt nem playoff
Wester
Úgy látszik ez segített 😀

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Marshall és Decker is 100 yard felett zárt.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mennyi ideje vártam már egy ilyen W-re.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Grat Marshallnak az 1000 yardhoz, de ha kiheréljük magunkat minden meccsen hiába a PO álmok.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Lófasz lesz itt nem playoff

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jó ennyi, Bobby Aprilt úgy ki kell vágni szezon végén h a lába ne érje a földet.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
én egyet kérek ma, ne Cro legyen Beckham-en
Wester
Ha tippelnem kell Skrine lesz a nyertes, de sokan Millinert tennek ra. 😀
Mondjuk mindegy Crot ki egeti meg, a szokasos egy TDjet tuti osszehozza ma is.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
én egyet kérek ma, ne Cro legyen Beckham-en

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
PO szempontjabol nagyon kritikus a mai meccs, gondolom ezt nem kell hangsulyozni. Liga utolso passz vedelem ellen jatszunk, amit furcsa leirni szamomra DRC es Amukamara miatt, de tomni kell Marshallt es Deckert labdaval, Kerley snapjeit emelni, mig D teren OBJt leloni es Eli-t INTekbe kenyszeriteni, bar Revis es Williams nelkul izgalmas lesz.

Ha nyernenk jovo heten az 1/1 eselyes TEN jon, vissza van a Romo nelkuli Dallas, a verheto BUF es a lehet mar tet nelkul biro NE.
Ma lesz a HOU-BUF ahol a Bills-t nagyon tavolra uthetik a POtol akar, emellett PITT-IND es KC-OAK ha jol emlekszem.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Akinek van kedve közösen meccset nézni, annak ajánlom ezt a helyet, én biztosan ott leszek majd 😊
 www.facebook.com/events/892219647560247/
Wester
Ketten a Giants fórumból készülünk meccset nézni valahol!Lehet mi is ezt választjuk akkor! 😊
yooker
Gyertek, csak ajánlani tudom a helyet 😊

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Revis OUT, Bailey és MWilliamns doubtful.