New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Thompkinsnak nincs komoly sérülése.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
ESPN playoff machine-jával szórakoztam és amennyiben a CIN nyer ma a DEN ellen és mi nyerünk a Bills ellen, úgy a PO-ban a HOU lesz az ellenfél, amennyiben a DEN nyer, úgy egy KC L szükséges az OAK ellen h 5th seed legyen a miénk.
Többségében pedig a CIN ellen tolnánk, ha DEN nyer ma.
Beki
Az jó lenne, a Cin úgy is mindig egyből kikap a PO-ban 😀

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem lesz egyszerű az utolsó hét, az tuti:
 twitter.com/AdamSchefter/status/681248034148237312

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
ESPN playoff machine-jával szórakoztam és amennyiben a CIN nyer ma a DEN ellen és mi nyerünk a Bills ellen, úgy a PO-ban a HOU lesz az ellenfél, amennyiben a DEN nyer, úgy egy KC L szükséges az OAK ellen h 5th seed legyen a miénk.
Többségében pedig a CIN ellen tolnánk, ha DEN nyer ma.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Am Fitznek még 287 yard kell a Buf ellen, h meglegyen neki a 4000y.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jól játszott tegnap a Jets, grat. Egyébként mit gondoltok, Fitz hosszabb távú megoldás lesz, vagy keresgélni fogtok offseasonben/drafton? Én bírom a csávót, de csak 2 meccsen láttam.
winston
Jövőre még tuti megoldja a gondunkat, ha az összeg is stimmel majd.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/nyjets/status/681222538232463361
Wester
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Cimini egy sportugynokre hivatkozva azt irja h Fitz 10-12Met is elkerhet jovore, hat ez nekem soknak tunik egy jo ev utan.
Beki
Szerintem tizet biztos kér. 1+1 re meg lehetne neki adni, teljasítménybónuszokkal.
sutianap
Amíg Gailey rendszerében játszik jó lesz és meg is érhet ennyit. Billsnél is jól ment nekik együtt.
zinedine5
Ill. míg Deckerrel és Marshallal ilyen jól érzik egymást. 😉
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jól játszott tegnap a Jets, grat. Egyébként mit gondoltok, Fitz hosszabb távú megoldás lesz, vagy keresgélni fogtok offseasonben/drafton? Én bírom a csávót, de csak 2 meccsen láttam.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Fél óráig ugráltam a tv előtt a meccs után. 😀 Óriási volt, végre a saját kezünkben van a sorsunk. Motivált a csapat, nem látom, hogyan veszíthetünk a Bills ellen.

GO JETS!
david52
Sexy Rexynek oda kell csapni! Fel kell falni a Billst! Most nagyon megy a szekér, lendületben vagyunk. Sorozatban 5 W.
A végén nagyon adta magát a dolog, h Decker is el fog kapni egyet 😀
Lucifer
Nagy kérdés az lesz, hogy Rex mennyire tudja feltüzelni a BUF játékosait az utolsó meccsre és megértetni velük h hé fiúk az egyik riválisunkat és a volt csapatomat tudjuk eltüni a PO-tól. Nah, ez nem hiszem h sikerülni fog neki. Nálunk az utolsó 2 szezonban az uccsó meccseken érte játszott a csapat, ez nem vitás.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Fél óráig ugráltam a tv előtt a meccs után. 😀 Óriási volt, végre a saját kezünkben van a sorsunk. Motivált a csapat, nem látom, hogyan veszíthetünk a Bills ellen.

GO JETS!
david52
Sexy Rexynek oda kell csapni! Fel kell falni a Billst! Most nagyon megy a szekér, lendületben vagyunk. Sorozatban 5 W.
A végén nagyon adta magát a dolog, h Decker is el fog kapni egyet 😀

GO JETS!!!
több mint 8 éve
david52 New York Jets 115
Fél óráig ugráltam a tv előtt a meccs után. 😀 Óriási volt, végre a saját kezünkben van a sorsunk. Motivált a csapat, nem látom, hogyan veszíthetünk a Bills ellen.

GO JETS!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ha minden ugy alakul meg az 5th seed is meglehet, de elobb nyerjunk Buffaloban.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
És ha kikap a Denver legalább egyszer, akkor mi lesz a helyzet?
Lucifer
Akkor van 11W nekik, ha egyszer kikapnak. Akkor is nyerni kell jovoheten. es az mar PO, mert a Jets a nyero 11-11 eseten. Viszont a Steelers bukott, ha ti nyertek jovoheten, az is PO, mert aSteelers most9el all, vagyis max 10 lehet nekik.

Ha a Broncos kettot bukik, es a Jets is bukik jovoheten, a Steelers mindegy. Mert akkor a Broncos kiesik. Ugyanis ket vereseggel a csoportelsoseget elbukja (mindegy a Chiefs nyer vagy nem utolso meccsen), es wildcard sorban a Jets megintcsak elorebb van.
ulpianus
Na igen, utóbbi esetre voltam kíváncsi, köszi.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
És ha kikap a Denver legalább egyszer, akkor mi lesz a helyzet?
Lucifer
Akkor van 11W nekik, ha egyszer kikapnak. Akkor is nyerni kell jovoheten. es az mar PO, mert a Jets a nyero 11-11 eseten. Viszont a Steelers bukott, ha ti nyertek jovoheten, az is PO, mert aSteelers most9el all, vagyis max 10 lehet nekik.

Ha a Broncos kettot bukik, es a Jets is bukik jovoheten, a Steelers mindegy. Mert akkor a Broncos kiesik. Ugyanis ket vereseggel a csoportelsoseget elbukja (mindegy a Chiefs nyer vagy nem utolso meccsen), es wildcard sorban a Jets megintcsak elorebb van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
És ha kikap a Denver legalább egyszer, akkor mi lesz a helyzet?
Lucifer
Ha kikapunk akkor még egy PIT vereség vagy két DEN vereség kell, szóval nyerni kell

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Hh?
Amadeus91
Meg nyerhet egyet (legalabb) a Broncos. Es ha nyer a Steelers jovoheten (Jets nem), akkor W egyenloseg, ami Steelers POt jelent.
ulpianus
Azt hittem, hogy a tiebreaker a Jets mellett van a Vasassal szemben. Meg is örültem, hogy nem kell az angyalföldieket nézni a PO-ban.
Amadeus91
Nem kell 😀

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
És ha kikap a Denver legalább egyszer, akkor mi lesz a helyzet?

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Hh?
Amadeus91
Meg nyerhet egyet (legalabb) a Broncos. Es ha nyer a Steelers jovoheten (Jets nem), akkor W egyenloseg, ami Steelers POt jelent.
ulpianus
Azt hittem, hogy a tiebreaker a Jets mellett van a Vasassal szemben. Meg is örültem, hogy nem kell az angyalföldieket nézni a PO-ban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Grat a po-hoz!
Amadeus91
Sajnos nincs meg meg, ki kell filezni Ryaneket elobb.
Beki
Hh?
Amadeus91
attól mert megvered a patset még nincs automatikus po : D
ano92
Annyira még a Pats se jó Xd

GO JETS!!!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hh?
Amadeus91
Meg nyerhet egyet (legalabb) a Broncos. Es ha nyer a Steelers jovoheten (Jets nem), akkor W egyenloseg, ami Steelers POt jelent.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Grat a po-hoz!
Amadeus91
Sajnos nincs meg meg, ki kell filezni Ryaneket elobb.
Beki
Hh?
Amadeus91
attól mert megvered a patset még nincs automatikus po : D

több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Grat a po-hoz!
Amadeus91
Sajnos nincs meg meg, ki kell filezni Ryaneket elobb.
Beki
Hh?
Amadeus91
Mert ha Sexy Rexyék ellen kikapunk és a Pit behúzza, akkor visszaelőznek.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Grat a po-hoz!
Amadeus91
Sajnos nincs meg meg, ki kell filezni Ryaneket elobb.
Beki
Hh?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
 twitter.com/nyjets/status/681222538232463361

Lesz ez még így se!