New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
155 milla körül lesz a fizetési sapka
mzperx
ESPN adatai alapján pont Wilkerson tagjére elegendő helyünk van a sapka alatt, Macc-nek még 3 hete van alkotni.
Beki
miért nem adtok neki hosszú távút úgy,hogy az idei cap száma alacsonyabb legyen, és más is beférjen még mellé. Jövőre meg jelenleg nektek 40 millió szabad helyetek van, oda csak be lehetne szuszakolni valahogy. Nem vagyok annyira tisztában a helyzettel csak kérdezem.
kapitnono
Valszeg a hosszú távú a cél (vagy a trade), csak messze van egymástól Wilk igénye és a Maccagnan ajánlata. Így legalább még 1 évre a csapathoz van kötve, nem tárgyalhat szabadon más csapatokkal az ügynök, így kedvezőbb alkut lehet talán kicsikarni.
Ha el akarják cserélni (vannak ilyen pletykák) azt egyébként jobb úgy, hogy tag alatt van és az új csapatának van lehetősége megkötni a számára megfelelő elosztású szerződéssel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
155 milla körül lesz a fizetési sapka
mzperx
ESPN adatai alapján pont Wilkerson tagjére elegendő helyünk van a sapka alatt, Macc-nek még 3 hete van alkotni.
Beki
miért nem adtok neki hosszú távút úgy,hogy az idei cap száma alacsonyabb legyen, és más is beférjen még mellé. Jövőre meg jelenleg nektek 40 millió szabad helyetek van, oda csak be lehetne szuszakolni valahogy. Nem vagyok annyira tisztában a helyzettel csak kérdezem.


több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
155 milla körül lesz a fizetési sapka
mzperx
ESPN adatai alapján pont Wilkerson tagjére elegendő helyünk van a sapka alatt, Macc-nek még 3 hete van alkotni.
Beki
nembaj, majd Wilkerson passzol, fut, meg védekezik. A draft pickjeiteket meg elajándékozhatjátok máshova 😀 😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
155 milla körül lesz a fizetési sapka
mzperx
ESPN adatai alapján pont Wilkerson tagjére elegendő helyünk van a sapka alatt, Macc-nek még 3 hete van alkotni.
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
155 milla körül lesz a fizetési sapka
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Harrison az új szerződéséről:
"But all hopes point to me coming back here, which I definitely want to do."
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
 www.newyorkjets.com/news/article-9/Jets-Sign-CFL-Pass-Rusher-Freddie-Bishop-III/e6156b55-f4a3-41f1-8f91-99ff8ae443df?campaign=fb

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
FA piacon Ivory helyére Doug Martin...?
civilmanu
2x annyit kérne, mint Ivory és valszeg ő rá sem lesz pénzünk. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
FA piacon Ivory helyére Doug Martin...?
civilmanu
Pont van helyetek a sapka alatt a top FA RB számára élete szerződését megadni (mert Martin azt fogja kapni). 😊
somoskovig
Tegnapi hír, hogy 8 millió/évet szeretne 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
FA piacon Ivory helyére Doug Martin...?
civilmanu
Pont van helyetek a sapka alatt a top FA RB számára élete szerződését megadni (mert Martin azt fogja kapni). 😊

több mint 8 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
FA piacon Ivory helyére Doug Martin...?

Go Jets!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Cimini szerint taget kap Wilkerson, mivel a felek álláspontjai továbbra sem közelednek, ahogy történt az az elmúlt 1 évben is.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De úgysem fog jönni, mert tudjuk, hogy jövőre berobban Enemkellpali és szétzúz majd mindenkit
Wester
Tavalyi posztelemzőben írtam, nem gondoltam volna, hogy szó szerint veszi 😀
Wester
No offense, de a lehető legjobbat tette a csapattal.
#fitzmagicforpresident 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
De úgysem fog jönni, mert tudjuk, hogy jövőre berobban Enemkellpali és szétzúz majd mindenkit
Wester
Tavalyi posztelemzőben írtam, nem gondoltam volna, hogy szó szerint veszi 😀

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Fletcher Cox hamarosan aláfirkant egy hosszabbítást Phillyben, érdemes lesz figyelnünk a számokat Wilk miatt.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 turnonthejets.com/2016/02/new-york-jets-the-maccagnan-check-list/
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 jetswire.usatoday.com/2016/02/05/nflpa-expects-salary-cap-to-increase-10-million-in-2016/
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Valamivel több, mint 1 hónap és kezdődik FA ismét. Jelenleg 18 misi cap spacen csücsülünk, ha 150M lesz a 2016-os cap.
Wilkerson tagje 15 misit, várható szerződése 16M/évet vinne függően a szerződés kialakításától, de backloaded contract esetén lábunk lőnénk magunkat. Harrison 5 misi környékén szeretne kapni évente, Fitz 8-10 misi között fog mozogni. Demario Davis és Ivory biztosan nem tér vissza.
Needek terén egy RB-nk sincs, itt Powell visszahozatalát várom és egy újoncot. Edge rushert vhonnan bányászunk, OL-ben is kérdéses h hány helyet kell betömni.

Mindenki vonja le a saját következtetését, de Wilkerson sorsa alakítja majd az idei offseasonunkat.
Beki
Több csapat is árgus szemmel figyeli mi lesz Mo sorsa :/
Azért bízom abban, hogy tavaly úgy rakták össze a csapatot, hogy már számoltak az idei lejárókkal. Ivoryért és Davisért kár :/
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Közben pár hír:
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14709420/five-biggest-nfl-offseason-storylines
"The Broncos are expected to use their franchise tag on Von Miller, with the Jets doing the same with Muhammad Wilkerson."

 panicbutton.sportsblog.com/posts/11862144/laconfora-says-oakland-raiders-are-high-on-mo-wilkerson.html
La Canfora a videóban azt mondja, hogy a Raiders már tavaly is próbált tradelni Mo-ért és idén is így lesz ha tageljük őt.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Valamivel több, mint 1 hónap és kezdődik FA ismét. Jelenleg 18 misi cap spacen csücsülünk, ha 150M lesz a 2016-os cap.
Wilkerson tagje 15 misit, várható szerződése 16M/évet vinne függően a szerződés kialakításától, de backloaded contract esetén lábunk lőnénk magunkat. Harrison 5 misi környékén szeretne kapni évente, Fitz 8-10 misi között fog mozogni. Demario Davis és Ivory biztosan nem tér vissza.
Needek terén egy RB-nk sincs, itt Powell visszahozatalát várom és egy újoncot. Edge rushert vhonnan bányászunk, OL-ben is kérdéses h hány helyet kell betömni.

Mindenki vonja le a saját következtetését, de Wilkerson sorsa alakítja majd az idei offseasonunkat.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nem kizárt h Maccagnan lelkesen keresi a partnert egy tag & trade-re.
Bár én a helyébe Wilket tartanám és ink Richardsont engedném el jövőre, csak kérdés, hogy tényleg sikerül-e olyan megállapodást összerakni, amivel megoldható, hogy ne legyen komoly cap hell és Wilkerson igényeinek is megfelel.
empty taxi
Wilkerson már egyszer elsütötte h ha a Jets nem, majd más megfizeti őt, így nem hiszem h alább adnának az igényekből. Érdeklődőből nem lesz hiány kérdés mit választunk majd.
Beki
Még mindig naiv vagyok és várom azt, h ilyen fizetési problémáknál egy játékos azt mondja, h "oké, úgy is kőgazdag vagyok, inkább beérem egy picit kevesebbel, de nem hagyom el a csapatomat." Tudom volt már példa ilyenre, de mindig meglepődök, ha valaki ilyet lenyilatkozik (főleg arról a csapatról, aki draftolta), h ha nem adnak még többet, akkor inkább lelépek.
Lucifer
Nem fogja, 16 misit szemrebbenés nélkül kérni fog sztem.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Nem kizárt h Maccagnan lelkesen keresi a partnert egy tag & trade-re.
Bár én a helyébe Wilket tartanám és ink Richardsont engedném el jövőre, csak kérdés, hogy tényleg sikerül-e olyan megállapodást összerakni, amivel megoldható, hogy ne legyen komoly cap hell és Wilkerson igényeinek is megfelel.
empty taxi
Wilkerson már egyszer elsütötte h ha a Jets nem, majd más megfizeti őt, így nem hiszem h alább adnának az igényekből. Érdeklődőből nem lesz hiány kérdés mit választunk majd.
Beki
Még mindig naiv vagyok és várom azt, h ilyen fizetési problémáknál egy játékos azt mondja, h "oké, úgy is kőgazdag vagyok, inkább beérem egy picit kevesebbel, de nem hagyom el a csapatomat." Tudom volt már példa ilyenre, de mindig meglepődök, ha valaki ilyet lenyilatkozik (főleg arról a csapatról, aki draftolta), h ha nem adnak még többet, akkor inkább lelépek.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nem kizárt h Maccagnan lelkesen keresi a partnert egy tag & trade-re.
Bár én a helyébe Wilket tartanám és ink Richardsont engedném el jövőre, csak kérdés, hogy tényleg sikerül-e olyan megállapodást összerakni, amivel megoldható, hogy ne legyen komoly cap hell és Wilkerson igényeinek is megfelel.
empty taxi
Wilkerson már egyszer elsütötte h ha a Jets nem, majd más megfizeti őt, így nem hiszem h alább adnának az igényekből. Érdeklődőből nem lesz hiány kérdés mit választunk majd.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
5 éves kontraktus esetén is 90 fölött lesz sztem amiből 40 minimum a garantált.
empty taxi
Mondjuk ezt a mi capünk csak Cromartie kivágásával és Ferguson restructurel bírja el-
Beki
Nem kizárt h Maccagnan lelkesen keresi a partnert egy tag & trade-re.
Bár én a helyébe Wilket tartanám és ink Richardsont engedném el jövőre, csak kérdés, hogy tényleg sikerül-e olyan megállapodást összerakni, amivel megoldható, hogy ne legyen komoly cap hell és Wilkerson igényeinek is megfelel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
5 éves kontraktus esetén is 90 fölött lesz sztem amiből 40 minimum a garantált.
empty taxi
Mondjuk ezt a mi capünk csak Cromartie kivágásával és Ferguson restructurel bírja el-