New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Viszont ennek a győzelemnek a birtokában most már verjük meg jövő héten Bradyéket 😀Wester
Várjááááál már, még nagy harcban vagyunk a Skins-el az 5. cetliért, szóval ne olyan hevesen. 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Viszont ennek a győzelemnek a birtokában most már verjük meg jövő héten Bradyéket 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Idzik-szösszenet:

Jó lépései:
- rendbe hozta cap helyzetünk
- ivory trade
- richardson pick
- kerley szerződés
- Decker igazolás

Rossz húzásai:
- CB helyzet kezelése idén, beleértve Cro elküldését és a Patterson igazolást
- CJ2K
- Jacoby Ford
- David Garrard
- Mike Goodson
- És ami a legfontosabb, ami miatt főleg távoznia kell az az elmúlt két év draftja
- sikerült két év alatt megint még lejjebb vinnie a csapat szintjét

Ez utóbbit bővebben ki is fejteném:
Idejött Idzik és azzal kezdte, hogy a draftról akar építkezni, aminek nagyon örülök, mivel ez a fajta stratégia működőképes. Az elmúlt két évben volt 19 pickünk. Ebből sikerült igazából 1 impact playert húzni, Richardsont, emellett eddig csak Amaro mutatta meg, hogy van benne potenciál. Milliner eddig vagy rossz volt vagy sérült, és bár én bízok benne ő bust eddig. Geno-t ugye nem kell magyaráznom. Az idei draft pedig katasztrófa volt, a 12 pickből már 4 nincs is nálunk és a maradék 8-ből sem alkotott Amaron kívül senki semmilyen maradandót. Közbejöttek sérülések, de azért a McDougle picket sem sokan dicsérték, ráadásul az elmúlt évek legmélyebb WR classából nem sikerült egyetlen értelmes receivert sem húznunk. Elég csak arra gondolni, hogy Saunders és Evans helyett behúzhattuk volna Martavis Bryantet is, akinek már 7 TD-je van idén, de akár már McDougle helyén is lehetett volna ezt a hiányt orvosolni, pl: John Brownt. Szóval oké, hogy draftról építkezünk, de ez az ember nem tud draftolni! 19 pickből 2 jó játékos elég rossz arány, főleg azt nézve, hogy 3 első körös is volt közöttük. (Pryort még nem számítom bustnak, de eddig nem sokat mutatott).

Szóval nálam nincs maradása, véleményem szerint itt teljes takarítás kell majd.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Őszintén szólva nehéz most mit írni, elcseszett egy győzelem volt ez, perpill 6. draft pick a miénk és a 7. picken levő csapat már 5-9-es mérleggel rendelkezik, így ennél hátrébb fixen nem végzünk már.Beki
Először tudok fenntartások nélkül örülni egy Jets győzelemnek. Ennyire volt elcseszett.tomi-tomi
Természetesen a Jets-Cardinals 7-0-ás meccset nem überelte, de pontosan azt kaptuk, amire számíthattunk -> Toilet-bowl. 😊
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Őszintén szólva nehéz most mit írni, elcseszett egy győzelem volt ez, perpill 6. draft pick a miénk és a 7. picken levő csapat már 5-9-es mérleggel rendelkezik, így ennél hátrébb fixen nem végzünk már.Beki
Először tudok fenntartások nélkül örülni egy Jets győzelemnek. Ennyire volt elcseszett.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Őszintén szólva nehéz most mit írni, elcseszett egy győzelem volt ez, perpill 6. draft pick a miénk és a 7. picken levő csapat már 5-9-es mérleggel rendelkezik, így ennél hátrébb fixen nem végzünk már.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Simán behúzzuk az 1/1-et!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Nah vazze meg, most meg az 1/1-nek lesz annyi. 😀Beki
ha a nyerések bejöttek akkor lehet ez is, mindesetre értékelendő, hogy váltott
ennek örömére most TD-t is szerzett a Tampa 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Amúgy a 19 órás meccsek jelenlegi állása szerint, ha nyerünk ma, akkor visszazúgunk 1/6-ra.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Simán behúzzuk az 1/1-et!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Nah vazze meg, most meg az 1/1-nek lesz annyi. 😀
több mint 9 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán behúzzuk az 1/1-et!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Percy Harvin kezdeni fog?csupi4
kérdéses státuszú, én sztem nem játszik majd, de még figyeld az injury reportot

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Percy Harvin kezdeni fog?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24886697/jets-gm-john-idzik-involved-in-early-stages-coaching-search

La Canfora jelenti, hogy Rex tavozik szezon vegen, azonban Idziket bevonta Woody a lehetseges utodok keresesebe, de igy sem kizart, hogy kivagja ot. Perpill Woody, Idzik es Neil Glat dolgozik Rex potlasan.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Itt egy rovid lista azon GM jeloltekrol, akik masodik eselyt kaphatnak vagy uriss jeloltek:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000442679/article/nfl-general-manager-candidates-new-names-and-familiar-facesBeki
dominik sztem nem volt annyira rossz gm a bucsnál, én őt szívesen látnámWester
Nah es MikeT-t? 😀Beki
Sztem nem lenne jó ötlet, bár ő cap managementben volt szar abban meg ugye jól állunk, de egy itt megbukott GM-t nem tudom mennyire tudnának elfogadtatni a kinti szurkolókkal.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Itt egy rovid lista azon GM jeloltekrol, akik masodik eselyt kaphatnak vagy uriss jeloltek:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000442679/article/nfl-general-manager-candidates-new-names-and-familiar-facesBeki
dominik sztem nem volt annyira rossz gm a bucsnál, én őt szívesen látnámWester
Nah es MikeT-t? 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Itt egy rovid lista azon GM jeloltekrol, akik masodik eselyt kaphatnak vagy uriss jeloltek:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000442679/article/nfl-general-manager-candidates-new-names-and-familiar-facesBeki
dominik sztem nem volt annyira rossz gm a bucsnál, én őt szívesen látnám

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Itt egy rovid lista azon GM jeloltekrol, akik masodik eselyt kaphatnak vagy uriss jeloltek:

https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vcytzc3egllgeedklrm8
NFL general manager candidates: new names and familiar faces
As he does every year, Albert Breer identifies the best GM candidates in the NFL. But there's a wrinkle this time around: Retreads like Scott Pioli, Mike Tannenbaum and Jeff Ireland could garner attention.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Mike Garafolo @MikeGarafolo
Was listed as doubtful anyway. RT @nyjets: DL Muhammad Wilkerson will not travel and has been downgraded to out (toe).empty taxi
Oszinten szolva ez sem sokat dob azon a tenyen, hogy mi vagyunk a meccs eselyesei (de regen irhattam mar ezt le 😀 )
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Mike Garafolo @MikeGarafolo
Was listed as doubtful anyway. RT @nyjets: DL Muhammad Wilkerson will not travel and has been downgraded to out (toe).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Az lesz a forgatókönyv mint az indynél...tankolás, jó QB, Új HC ..PO ennyi nem kell aggódni, az a csapat simán 8-8as vagy jobb de ők is új HC-t akarnakmalkav
Uj GM kimaradt. 😛
Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy hogyan tudnank vasarnap kikapni a Titanstol.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az lesz a forgatókönyv mint az indynél...tankolás, jó QB, Új HC ..PO ennyi nem kell aggódni, az a csapat simán 8-8as vagy jobb de ők is új HC-t akarnak
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Úgy is nyerni fogunk. Geno rohadt jól fog játszani mert ha nyerünk nem tudunk jó qbt húzni... Szóval neki élet halál, hogy nyerjünk
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Amúgy a Titans elleni meccsre 2 kifejezést használ:
1. Toilet Bowl
2. Mariota BowlBeki
itt röhögök a kommenteken, még nem fordult elő, hogy olyan csapatnak szurkolok, ami szinte nyíltan tankol, és ahol a szurkolók azért szurkolnak, hogy "csak kapjunk ki" 😀
benny hill főtémát biztos alá lehet majd vágni az összefoglaló alámzperx
Az a baj, hogy szivesen irnam h tankolunk, de szvsz ez a csapat ennyit tud perpill. 😊
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Amúgy a Titans elleni meccsre 2 kifejezést használ:
1. Toilet Bowl
2. Mariota BowlBeki
itt röhögök a kommenteken, még nem fordult elő, hogy olyan csapatnak szurkolok, ami szinte nyíltan tankol, és ahol a szurkolók azért szurkolnak, hogy "csak kapjunk ki" 😀
benny hill főtémát biztos alá lehet majd vágni az összefoglaló alá