New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nah végre Woody nyilatkozott a médiának, lássuk a fontosabb részeket:

“I’m in the business — I got to win games,” Johnson told the Daily News at the NFL meetings. “I’m a fan, I represent the fans. We’re both frustrated by this. Ultimately, I am going to have to look for something that I believe is going to right the ship, whether it’s the current way, the way we are doing it now with the people we have now or going down a different pathway. I’m looking at everything. I’m analyzing what’s happened and why it’s happened.”

Ezután a New York Daily News csapathoz közeli forrásokra hivatkozva annyit ír, hogy Woody még senkivel nem közölte a döntését és nem is éreztette.
A source said Johnson has not yet indicated his plans.

Even so, Johnson’s words strongly indicate big changes are coming as a result of the Jets winning just two of their first 13 games.

A vastagon kiemelt rész úgy gondolom egyértelművé teszi, hogy Idzik repülni fog.

"That’s what the fans want. They want to have a clear direction in terms of how they get to where they want to go. I have to give them confidence they are going to have a chance to get where they want to go."

Vélemények?
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000441615/article/geno-smith-says-hes-shown-pro-bowl-caliber-flashes

Geno ezt komolyan is gondolja vagy csak az arca nagy?

Az utolsó mondaton meg kinyúltam...

Komolyan rátok férne már egy normális QB meg az "apró" is...ThundersNFL
Mindenki nyugodjon le a picsába, a közelgő humorista karrierre készül.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Amúgy a Titans elleni meccsre 2 kifejezést használ:
1. Toilet Bowl
2. Mariota Bowl
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Wilkerson (toe) and Amaro (head) moved to rehab area after warmups. Amaro in red no-contact jersey.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Teljesen igaza van a konzisztenciával kapcsolatban, konzisztensen nem kéne hajigálnia pickeket össze-vissza.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ba2n1scg0lv9wlge2gdq
Geno Smith says he's shown 'Pro Bowl caliber' flashes
Geno Smith had a unique take on his performance so far through his two years in the NFL, telling one newspaper that he feels he's shown flashes of a Pro Bowl QB.


Geno ezt komolyan is gondolja vagy csak az arca nagy?

Az utolsó mondaton meg kinyúltam...

Komolyan rátok férne már egy normális QB meg az "apró" is...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/izocwxvuahg60cbnzfus
Jim Harbaugh headlines nine guys who should be on the way out
Jim Harbaugh's San Francisco 49ers are crumbling, while Joe Philbin's Miami Dolphins continue to whiff in big spots. Adam Schein says these two are among nine NFL figures who should be on their way out.

Adam Schein-től egy rövid lista, akik szezon végén lapátra kerülhetnek. Rex alap, hogy közöttük van, de én addig nem élem bele magam, míg Woody közleményében nem olvasom majd.

Ami a Titans statjait illeti:
30. total defense és utolsó futás elleni védekezés. Kérdés: meglesz vagy meglesz a 200 futott yard ellenük?
Offense-ük 29. termelt átlag pontokban, 30. total yardokban, 22. passzolt yardokban és 27. futott yardokban.

Nálunk a D# jobb statokat tud felmutatni minden téren, offense 30. termelt átlag pontokban, 25. total yardokban, ligautolsó passzolt yardokban és 2. futott yardokban.

Gondolom egyértelmű, hogy a futáson lesz a hangsúly.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
OAK győzelmével a jó hír, hogy immáron a 4. pick a miénk, de a TB és a TEN is előttünk van. 😕Beki
A TEN még játszik veletek, ott magatok mögé utasíthatjátok őket.valakis
ja meg a jaxxel isWester
Viszont, ha nyerünk ellenük és jövő héten ők nyernek míg ki is kapunk, akkor szarban leszünk, mert a WAS is beelőz minket és egyenlő mérlegnél a JAX és a TEN is marad előttünk.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
OAK győzelmével a jó hír, hogy immáron a 4. pick a miénk, de a TB és a TEN is előttünk van. 😕Beki
A TEN még játszik veletek, ott magatok mögé utasíthatjátok őket.valakis
ja meg a jaxxel is

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
OAK győzelmével a jó hír, hogy immáron a 4. pick a miénk, de a TB és a TEN is előttünk van. 😕Beki
A TEN még játszik veletek, ott magatok mögé utasíthatjátok őket.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
OAK győzelmével a jó hír, hogy immáron a 4. pick a miénk, de a TB és a TEN is előttünk van. 😕
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dan Kadar @MockingTheDraft
Jets plan: @nfldraftscout as GM, Mike Singletary as head coach, Jameis Winston as starting QB. You're welcome.empty taxi
Mindegyikből a legrosszabbat, Jets style! Melyik csoportriválisnak drukkol Kádár? 😀toam
a Clevelandnek szurkol, de ha a Samurai visszatér főedzőnek az megint versenyben lesz az év vicce díjért.

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Azt lehet tudni jövőre melyik NFC csoporttal játszunk?Lucifer
East

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Azt lehet tudni jövőre melyik NFC csoporttal játszunk?

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy Harvin szezonjának is vége.Beki
Mar megint mi lett vele?(meccsen fel sem tunt vagy csak nem lattam)ZoliZoltán
Én is csak kutyafuttában olvastam, de elvileg OT előtt ment be locker room-ba és meccs végén testsúlyát sem tudtam ráhelyezni vmelyik lábára és Rich Cimini szerint súlyosnak nézett ki.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Lehet, hogy Harvin szezonjának is vége.Beki
Mar megint mi lett vele?(meccsen fel sem tunt vagy csak nem lattam)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy Harvin szezonjának is vége.
több mint 9 éve
david52 New York Jets 115
Jets szinthez képest jól játszottunk, megvan a vereség. csak így tovább!
Sheldont azért nagyon sajnáltam a meccs végén, abban a képben minden benne volt amikor ült az end zoneban. Nagy jelenet volt.
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Dan Kadar @MockingTheDraft
Jets plan: @nfldraftscout as GM, Mike Singletary as head coach, Jameis Winston as starting QB. You're welcome.empty taxi
Mindegyikből a legrosszabbat, Jets style! Melyik csoportriválisnak drukkol Kádár? 😀
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
A tegnapi Oakland-49ers meccsen meg tették nekünk a Raiderek a szívességet 😛 Köszönjük.

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Úgy fest, hogy Mettenberger helyett Locker kezdhet a Titansnél jövő héten. 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Genyó egész elfogadható teljesítményt hozott, bár ebben a Vikings CB-jei nyakig benne vannak.
Kb. 170 futott yard, Harvin 124 yard, Decker 89 yard, Sheldon 7 tackle + 3 sack.Beki
A D-t jól jellemezte az utolsó play, Sheldon mekkorát futott

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Genyó egész elfogadható teljesítményt hozott, bár ebben a Vikings CB-jei nyakig benne vannak.
Kb. 170 futott yard, Harvin 124 yard, Decker 89 yard, Sheldon 7 tackle + 3 sack.
több mint 9 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Azért jó kis meccs volt (Jets szinten). Az utolsó playnél hiba volt 7 emberes blitzet hívni.

Go Jets!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hát kissé nehezebben is, de kikaptunk nagy nehezen, 2-11. Rossz hír, hogy a TB, JAX, TEN is kikapott, a Giants és a Panthers nyert, így ők 2 győzelemre kerültek immáron tőlünk, így csak a Redskins van a nyomunkban.
Őszintén szólva nem tudom, hogyan tudnánk kikapni jövő héten a TEN ellen. 😕