New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24934962/all-signs-pointing-to-doug-marrone-as-next-jets-coach

La Canfora jelenti, hogy minden jel szerint Marrone lesz a HC (mondjuk sztem next week akart lenni this week helyett) és elég hamar kinevezhetjük és Maccagnan a GM posztra legesélyesebb.Beki
És ez mit vetít előre a jövőre nézve, ha így lesz?Lucifer
Térjünk vissza rá, ha a kinevezés megtörtént GM és HC téren és én személy szerint az OC és DC kilétét is szeretném ismerni, mielőtt konklúziót levonnánk.
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24934962/all-signs-pointing-to-doug-marrone-as-next-jets-coach

La Canfora jelenti, hogy minden jel szerint Marrone lesz a HC (mondjuk sztem next week akart lenni this week helyett) és elég hamar kinevezhetjük és Maccagnan a GM posztra legesélyesebb.Beki
És ez mit vetít előre a jövőre nézve, ha így lesz?

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24934962/all-signs-pointing-to-doug-marrone-as-next-jets-coach

La Canfora jelenti, hogy minden jel szerint Marrone lesz a HC (mondjuk sztem next week akart lenni this week helyett) és elég hamar kinevezhetjük és Maccagnan a GM posztra legesélyesebb.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Doug Marrone's interview with the #Jets is over

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Marrone dolgozott Ryan Pace-el is New Orleans-ban.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"@KristianRDyer: Per source, #Jets have requested to interview Saints Director of Player Personnel Ryan Pace for open GM position."
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Amúgy olvastam olyat, hogy a Billsnél nem is Marrone hívta az O# playeket, hanem az OC-jük. Majd, ha bármi jelentős előrelépés lesz Marrone-Jets viszonylatban jobban beleásom magam a dolgokba.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
De nektek mér kell? Genyóval nem kezd semmit, mer ugye húzhatta volna. Tehát jöna az repetit QB/WR elsőkörös, pikkszórás. Van cap-hely, de oly észvesztő free agent a Bilzbe se ment gesztenyézni. Szóva mér kell nektek, és mér kell neki a Jets?sutianap
Szted én tudom? 😀 Kérdezd Woody-ékat.
Jobbat indokot nem tudok perpill mint, hogy volt már Jets alkalmazott elvileg OL coach talán, a többire térjünk vissza, ha ő lesz a HC-nk. 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
"@RapSheet: The #Jets are interviewing former #Bills coach Doug Marrone today, source says. Goes without saying, a lot of interest on both sides."

Csipkedjuk magunkat nagyon ezzel a Marrone interjuval ugy nez ki.Beki
Szerintem a 49 a nagy befutó úgy akar menni a Kutya, hogy már van cetli a zsebében.sutianap
Nah ezt most fordítsd le magyarra lécci, mert nem állt össze. 😀Beki
A frisco a Nagy Állás, szerintem oda hajt, de nem akar egyből nekirohanni, hanem bezsebelni egy tuttit és csak úgy kíváncsiságból elutazni Friscóba, közben Ti feltoljátok a renoméját.sutianap
Legyen csak számára a nagy állás, ha a Frisconak nem kell. 😀Beki
De nektek mér kell? Genyóval nem kezd semmit, mer ugye húzhatta volna. Tehát jöna az repetit QB/WR elsőkörös, pikkszórás. Van cap-hely, de oly észvesztő free agent a Bilzbe se ment gesztenyézni. Szóva mér kell nektek, és mér kell neki a Jets?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"@RapSheet: The #Jets are interviewing former #Bills coach Doug Marrone today, source says. Goes without saying, a lot of interest on both sides."

Csipkedjuk magunkat nagyon ezzel a Marrone interjuval ugy nez ki.Beki
Szerintem a 49 a nagy befutó úgy akar menni a Kutya, hogy már van cetli a zsebében.sutianap
Nah ezt most fordítsd le magyarra lécci, mert nem állt össze. 😀Beki
A frisco a Nagy Állás, szerintem oda hajt, de nem akar egyből nekirohanni, hanem bezsebelni egy tuttit és csak úgy kíváncsiságból elutazni Friscóba, közben Ti feltoljátok a renoméját.sutianap
Legyen csak számára a nagy állás, ha a Frisconak nem kell. 😀
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
"@RapSheet: The #Jets are interviewing former #Bills coach Doug Marrone today, source says. Goes without saying, a lot of interest on both sides."

Csipkedjuk magunkat nagyon ezzel a Marrone interjuval ugy nez ki.Beki
Szerintem a 49 a nagy befutó úgy akar menni a Kutya, hogy már van cetli a zsebében.sutianap
Nah ezt most fordítsd le magyarra lécci, mert nem állt össze. 😀Beki
A frisco a Nagy Állás, szerintem oda hajt, de nem akar egyből nekirohanni, hanem bezsebelni egy tuttit és csak úgy kíváncsiságból elutazni Friscóba, közben Ti feltoljátok a renoméját.sutianap
A kérdés, h a 49ers-nek mennyire kell...

GO JETS!!!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
"@RapSheet: The #Jets are interviewing former #Bills coach Doug Marrone today, source says. Goes without saying, a lot of interest on both sides."

Csipkedjuk magunkat nagyon ezzel a Marrone interjuval ugy nez ki.Beki
Szerintem a 49 a nagy befutó úgy akar menni a Kutya, hogy már van cetli a zsebében.sutianap
Nah ezt most fordítsd le magyarra lécci, mert nem állt össze. 😀Beki
A frisco a Nagy Állás, szerintem oda hajt, de nem akar egyből nekirohanni, hanem bezsebelni egy tuttit és csak úgy kíváncsiságból elutazni Friscóba, közben Ti feltoljátok a renoméját.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"@RapSheet: The #Jets are interviewing former #Bills coach Doug Marrone today, source says. Goes without saying, a lot of interest on both sides."

Csipkedjuk magunkat nagyon ezzel a Marrone interjuval ugy nez ki.Beki
Szerintem a 49 a nagy befutó úgy akar menni a Kutya, hogy már van cetli a zsebében.sutianap
Nah ezt most fordítsd le magyarra lécci, mert nem állt össze. 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
"@RapSheet: The #Jets are interviewing former #Bills coach Doug Marrone today, source says. Goes without saying, a lot of interest on both sides."

Csipkedjuk magunkat nagyon ezzel a Marrone interjuval ugy nez ki.Beki
Szerintem a 49 a nagy befutó úgy akar menni a Kutya, hogy már van cetli a zsebében.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Marrone interju a Florham parkban lesz amugy.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"@RapSheet: The #Jets are interviewing former #Bills coach Doug Marrone today, source says. Goes without saying, a lot of interest on both sides."

Csipkedjuk magunkat nagyon ezzel a Marrone interjuval ugy nez ki.Beki
én már elkönyveltem, hogy ő leszWester
Varjuk meg a veget, hat ha most vmelyikbinsider kikohog nemi infot h ment az interju az altaluk legeselyesebbnek hivott jelolttel.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
"@RapSheet: The #Jets are interviewing former #Bills coach Doug Marrone today, source says. Goes without saying, a lot of interest on both sides."

Csipkedjuk magunkat nagyon ezzel a Marrone interjuval ugy nez ki.Beki
én már elkönyveltem, hogy ő lesz

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"@RapSheet: The #Jets are interviewing former #Bills coach Doug Marrone today, source says. Goes without saying, a lot of interest on both sides."

Csipkedjuk magunkat nagyon ezzel a Marrone interjuval ugy nez ki.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Helyzetjelentés a GM és HC-keresősdiben, egy új név van benne, Frank Reich Chargers OC.
 sports.yahoo.com/news/jets-complete-interviews-quinn-cable-014125373--nfl.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterempty taxi
Reich neve abszolút nem új, már jó pár napja tudjuk, hogy jön interjúra, de az időpont még ismeretlen. 😊Beki
Állítólag Reich-el még a Jets interjú előtt akar mindenképpen találkozni a Bills vezérkar.Bazzani
Nem csak akar, hanem fog is, bar nem tudom h elso interju utan milyen elonyuk lesz ebbol, ha csak nem ajanlanak szerzodest neki rogton.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Helyzetjelentés a GM és HC-keresősdiben, egy új név van benne, Frank Reich Chargers OC.
 sports.yahoo.com/news/jets-complete-interviews-quinn-cable-014125373--nfl.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterempty taxi
Reich neve abszolút nem új, már jó pár napja tudjuk, hogy jön interjúra, de az időpont még ismeretlen. 😊Beki
Állítólag Reich-el még a Jets interjú előtt akar mindenképpen találkozni a Bills vezérkar.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ballardrol egy cikk.

 www.bucsnation.com/2014/1/3/5271498/chris-ballard-future-general-manager-for-the-buccaneers
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Helyzetjelentés a GM és HC-keresősdiben, egy új név van benne, Frank Reich Chargers OC.
 sports.yahoo.com/news/jets-complete-interviews-quinn-cable-014125373--nfl.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterempty taxi
Reich neve abszolút nem új, már jó pár napja tudjuk, hogy jön interjúra, de az időpont még ismeretlen. 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Helyzetjelentés a GM és HC-keresősdiben, egy új név van benne, Frank Reich Chargers OC.
 sports.yahoo.com/news/jets-complete-interviews-quinn-cable-014125373--nfl.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Egy rövid összefoglaló, hogy kiknek van szerződése a következő szezonra és mennyi cap space-ünk lesz (cap számok a játékosok neve mellett). Adatok overthecap.com-ról vannak.

2015-ben várható cap space: $53.165.074

QB:
Geno Smith QB, 1.368M

RB:
Chris Johnson RB, 5.25M
Chris Ivory RB, 2.75M
Tommy Bohanon FB, 0.6M

WR:
Percy Harvin WR, 10.5M
Eric Decker WR, 6.5M
Jeremy Kerley WR, 2.6M
TJ Graham WR, 0.66M
Chris Owusu WR, 0.66M
Saalim Hakim WR, 0.585M
Wesley Johnson WR, 0.51M
Walt Powell WR, 0.51M
Quincy Enunwa WR, 0.435M

TE:
Jeff Cumberland TE, 1.9M
Jace Amaro TE, 0.975M
Chris Pantele TE, 0.585M
Zach Sudfeld TE, 0.585M

OL:
D'Brickashaw Ferguson OT, 11.698M
Nick Mangold C, 10.407M
Breno Giacomini OT, 5.125M
Brian Winters OG, 0.778M
Oday Aboushi OG, 0.634M
Dakota Dozier OG, 0.585M
Dalton Freeman C, 0.51M

DL:
Muhammad Wilkerson DE, 6.969M
Sheldon Richardson DE, 2.742M
TJ Barnes DT, 0.51M

LB:
Quinton Coples LB, 2.8M
Calvin Pace LB, 2.25M
Jason Babin LB, 1.625M
Demario Davis LB, 0.854M
IK Enemkpali LB, 0.529M
Trevor Reilly LB, 0.524M

CB:
Dee Milliner CB, 3.453M
Darrin Walls CB, 0.9M
Dexter McDougle CB, 0.674M
Marcus Williams CB, 0.51M

S:
Calvin Pryor S, 1.946M
Antonio Allen S, 0.66M
Rontez Miles S, 0.435M

K:
Nick Folk K, 2.65M

P:
Ryan Quigley P, 0.585M

Fontosabb UFA/RFA:
David Harris LB, UFA
Willie Colon OG, UFA - sztem nem jön vissza
Dawan Landry S, UFA
Damon Harrison DT, RFA

Cut esetén felszabaduló legnagyobb cap space:
Pery Harwin WR, 10.5M szabadulna fel
Chris Johnson, RB, 3.5M szabadulna fel
Calvin Pace LB, 2.5M szabadulna fel
Jason Babin LB, 1.5M szabadulna fel

Hát mit mondjak...DL elég vékony, LB szintén, CB szintén, S szintén, QB pedig nincs. 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Szerintem a Frisco állás bolydítja meg a népeket, kettő, az új Bilz vezérkar kömény, mint a kő, gondolom odadörzsölték a pikk elcseszerintést, meg hogy a DC többet rajzolt. Mer mik az eredményei, egy top OL tejes szétcseszése, QB semennyire megoldás, s a futás is egyre jobban szenved, dugmaronne nagy műve?sutianap
pontosan ezért nem szeretném őt, számomra mondjuk az az érthetetlen, hogy egyetlen egyetemi edző neve sem merült fel

Lesz ez még így se!