New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Ugye Rontez Miles a héten került fel aktív rosterre, erre vmi sérülést összeszedett, amely season-ending számára.Beki
a Ludolph-féleszámcsába már 😕

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ugye Rontez Miles a héten került fel aktív rosterre, erre vmi sérülést összeszedett, amely season-ending számára.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Láttok esélyt arra, hogy Cutler nálunk köt ki?Stylee
Cutlerben mennyivel látnak több fantáziát, mint egy jobb NCAA irányítóban?Lucifer
A jobb NCAA irányítók jó részéből semmi sem lesz NFL szinten, szóval vagy választasz egy olyat, akitől tudod mit kaphatsz nagyjából, vagy választasz egy rookiet, aztán meglátjátok. Utóbbi csapatoknál elég gyakori, hogy néhány évvel (2-3) később újra irányítót húznak. Lásd New York Jets.tüsi91
sztem a kettő nem zárja ki egymást, legalábbis én annak örülnék a legjobban, hogyha esetleg jön cutler, akkor húzunk mögé egy rookiet, aki padozik pár évet.Wester
Ez nekünk is mindig nagyon bejön! 😀😀
És mit is tanulna? Dohány sodrást, interjúztatási meg pénzlehúzási alapismereteket?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Láttok esélyt arra, hogy Cutler nálunk köt ki?Stylee
Cutlerben mennyivel látnak több fantáziát, mint egy jobb NCAA irányítóban?Lucifer
A jobb NCAA irányítók jó részéből semmi sem lesz NFL szinten, szóval vagy választasz egy olyat, akitől tudod mit kaphatsz nagyjából, vagy választasz egy rookiet, aztán meglátjátok. Utóbbi csapatoknál elég gyakori, hogy néhány évvel (2-3) később újra irányítót húznak. Lásd New York Jets.tüsi91
sztem a kettő nem zárja ki egymást, legalábbis én annak örülnék a legjobban, hogyha esetleg jön cutler, akkor húzunk mögé egy rookiet, aki padozik pár évet.Wester
Persze ehhez olya HC es OC kell, aki a rookie kepessegeit tudna is fejleszteni, mig mondjuk Cutler kezdene.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Láttok esélyt arra, hogy Cutler nálunk köt ki?Stylee
Cutlerben mennyivel látnak több fantáziát, mint egy jobb NCAA irányítóban?Lucifer
A jobb NCAA irányítók jó részéből semmi sem lesz NFL szinten, szóval vagy választasz egy olyat, akitől tudod mit kaphatsz nagyjából, vagy választasz egy rookiet, aztán meglátjátok. Utóbbi csapatoknál elég gyakori, hogy néhány évvel (2-3) később újra irányítót húznak. Lásd New York Jets.tüsi91
sztem a kettő nem zárja ki egymást, legalábbis én annak örülnék a legjobban, hogyha esetleg jön cutler, akkor húzunk mögé egy rookiet, aki padozik pár évet.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Láttok esélyt arra, hogy Cutler nálunk köt ki?Stylee
Cutlerben mennyivel látnak több fantáziát, mint egy jobb NCAA irányítóban?Lucifer
A jobb NCAA irányítók jó részéből semmi sem lesz NFL szinten, szóval vagy választasz egy olyat, akitől tudod mit kaphatsz nagyjából, vagy választasz egy rookiet, aztán meglátjátok. Utóbbi csapatoknál elég gyakori, hogy néhány évvel (2-3) később újra irányítót húznak. Lásd New York Jets.
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Kristian Dyer ‏@KristianRDyer 23m23 minutes ago

#Jets GM John Idzik is 50-50 to return in 2015, says high-ranking source  www.Wester
Túl sokat nem mondott ezzel, bár az h ugye Woody nagyon is komolyan veszi a szurkolókat, alacsony jegyeladás etc. az mind Idzik kirúgása felé hajtják a vizet. Ez az 50-50 sztem annak szól, hogy Woody gyakorlatilag senkivel nem osztja meg h mik a tervei és ezt sugallják az utolsó mondatok is:

“That no one knows what Woody is going to do at this point is not a good sign. It shows that there is genuine concern over the direction of this team,” the source said. “There has been no public display of confidence right now from Woody within this organization for John. The same thing happened a couple years ago when changes were made.”

Lényeg a lényeg, sztem Idzik is repülni fog.Beki
viszont jó hír....nem 100%-ról volt szó 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Láttok esélyt arra, hogy Cutler nálunk köt ki?Stylee
Cutlerben mennyivel látnak több fantáziát, mint egy jobb NCAA irányítóban?Lucifer
Annyival, hogy tőle első évtől kezdve lehet eredményt várni, rookienál nem.
Mondjuk szerintem rookie lesz mivel most úgy se lehet nyerni, meg kell várni, hogy Brady hagyja abba.

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Láttok esélyt arra, hogy Cutler nálunk köt ki?Stylee
Cutlerben mennyivel látnak több fantáziát, mint egy jobb NCAA irányítóban?

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Láttok esélyt arra, hogy Cutler nálunk köt ki?Stylee
Halvany eselyt adok ra, de az ara elegge kerdesesse teszi a dolgot, a fizujat meg le kell tojni.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Láttok esélyt arra, hogy Cutler nálunk köt ki?Stylee
sok mindentől függ a dolog, de sztem van rá esély

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Láttok esélyt arra, hogy Cutler nálunk köt ki?
több mint 9 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Sima a győzelem, gyerekek...
 www.ganggreennation.com/2014/12/17/7407565/josh-thomas-released-rontez-miles-added-to-53

Go Jets!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Amúgy Twittert elnézve a Pats elleni utolsó hazai meccsre a szurkolók nagyon készülnek Fire Idzik-es zászlókkal etc.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Én az OT pickkel nem nagyon vagyok kibékülve, oké Fergusonnak nem volt egy jó éve, de én még nem cserélném le őt, RT-t meg nem húzunk olyan magasan. Én ha Cooper kimegy letrade mellett vagyok. Szóval OT-t én csak nagyon végső esetbe húznék 1.körben. Mondjuk úgyis DE pick lesz szóval nem is tudom miről beszélünkWester
Ha nem lesz más ott, akkor igenis meg kell békülnünk OT pickkel sajnos, míg a letradehez tradepartner is kell, DE pick meg hagyjuk is. 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kristian Dyer ‏@KristianRDyer 23m23 minutes ago

#Jets GM John Idzik is 50-50 to return in 2015, says high-ranking source  www.Wester
Túl sokat nem mondott ezzel, bár az h ugye Woody nagyon is komolyan veszi a szurkolókat, alacsony jegyeladás etc. az mind Idzik kirúgása felé hajtják a vizet. Ez az 50-50 sztem annak szól, hogy Woody gyakorlatilag senkivel nem osztja meg h mik a tervei és ezt sugallják az utolsó mondatok is:

“That no one knows what Woody is going to do at this point is not a good sign. It shows that there is genuine concern over the direction of this team,” the source said. “There has been no public display of confidence right now from Woody within this organization for John. The same thing happened a couple years ago when changes were made.”

Lényeg a lényeg, sztem Idzik is repülni fog.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Kristian Dyer ‏@KristianRDyer 23m23 minutes ago

#Jets GM John Idzik is 50-50 to return in 2015, says high-ranking source  www.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Én az OT pickkel nem nagyon vagyok kibékülve, oké Fergusonnak nem volt egy jó éve, de én még nem cserélném le őt, RT-t meg nem húzunk olyan magasan. Én ha Cooper kimegy letrade mellett vagyok. Szóval OT-t én csak nagyon végső esetbe húznék 1.körben. Mondjuk úgyis DE pick lesz szóval nem is tudom miről beszélünk

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Abban szeretném egy-két emberkének a segítségét kérni, hogy ugye sokat hallunk Mariotaról és Winstonról. Engem az érdekelne, hogy ha úgy alakul esetleg, ki jöhetne hozzánk? Kiben láttok fantáziát? Értelemszerűen Mariota és Winstonról most ne beszéljünk. Előre is kösziStylee
1. körös pickünkre gondolsz, hogy milyen posztra húzhatunk, vagy h QB-k kik jöhetnek szóba draft alatt? 😊Beki
Igazából minden jöhet. Drafttal kapcsolatban nem nagyon vagyok otthon. 😊Stylee
Hááát, ha már QB én megvárnám az új HC és OC kombót, úgy talán valamelyest képet kapunk arról, hogy milyen típusú QB jöhet szóba.
Perpill 1. körös megítéléssel sztem Mariota és Winston bír, Hundley, Prescott és Petty asszem 2-3. körben. Nyilván lesz majd hype valaki körül és vki aki zuhan vmi rossz mutató miatt.

Ha Titans/Buccs duó kettős draftol 1/1 és 1/2-re, akkor lehet 2 QB kilőve, emellett én Amari Cooper WR párti vagyok, de szóba jöhet BPA alapon OT is, de védelmi séma alapján bármi lehetséges és így Randy Gregory, Shane Ray is képbe kerülhet, de majd a szakik kijavítanak.Beki
Köszi. Ismerkedek a nevekkel utána járok ki ki 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Abban szeretném egy-két emberkének a segítségét kérni, hogy ugye sokat hallunk Mariotaról és Winstonról. Engem az érdekelne, hogy ha úgy alakul esetleg, ki jöhetne hozzánk? Kiben láttok fantáziát? Értelemszerűen Mariota és Winstonról most ne beszéljünk. Előre is kösziStylee
1. körös pickünkre gondolsz, hogy milyen posztra húzhatunk, vagy h QB-k kik jöhetnek szóba draft alatt? 😊Beki
Igazából minden jöhet. Drafttal kapcsolatban nem nagyon vagyok otthon. 😊Stylee
Hááát, ha már QB én megvárnám az új HC és OC kombót, úgy talán valamelyest képet kapunk arról, hogy milyen típusú QB jöhet szóba.
Perpill 1. körös megítéléssel sztem Mariota és Winston bír, Hundley, Prescott és Petty asszem 2-3. körben. Nyilván lesz majd hype valaki körül és vki aki zuhan vmi rossz mutató miatt.

Ha Titans/Buccs duó kettős draftol 1/1 és 1/2-re, akkor lehet 2 QB kilőve, emellett én Amari Cooper WR párti vagyok, de szóba jöhet BPA alapon OT is, de védelmi séma alapján bármi lehetséges és így Randy Gregory, Shane Ray is képbe kerülhet, de majd a szakik kijavítanak.
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Abban szeretném egy-két emberkének a segítségét kérni, hogy ugye sokat hallunk Mariotaról és Winstonról. Engem az érdekelne, hogy ha úgy alakul esetleg, ki jöhetne hozzánk? Kiben láttok fantáziát? Értelemszerűen Mariota és Winstonról most ne beszéljünk. Előre is kösziStylee
1. körös pickünkre gondolsz, hogy milyen posztra húzhatunk, vagy h QB-k kik jöhetnek szóba draft alatt? 😊Beki
Igazából minden jöhet. Drafttal kapcsolatban nem nagyon vagyok otthon. 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Abban szeretném egy-két emberkének a segítségét kérni, hogy ugye sokat hallunk Mariotaról és Winstonról. Engem az érdekelne, hogy ha úgy alakul esetleg, ki jöhetne hozzánk? Kiben láttok fantáziát? Értelemszerűen Mariota és Winstonról most ne beszéljünk. Előre is kösziStylee
1. körös pickünkre gondolsz, hogy milyen posztra húzhatunk, vagy h QB-k kik jöhetnek szóba draft alatt? 😊
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Abban szeretném egy-két emberkének a segítségét kérni, hogy ugye sokat hallunk Mariotaról és Winstonról. Engem az érdekelne, hogy ha úgy alakul esetleg, ki jöhetne hozzánk? Kiben láttok fantáziát? Értelemszerűen Mariota és Winstonról most ne beszéljünk. Előre is köszi
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
New York Jets reserve cornerback Josh Thomas tweeted Monday that his "playbook" -- stored on a team-issued iPad -- was stolen. The Jets confirmed the playbook is missing, but they remotely deleted everything from the iPad as soon as they were notified Sunday night by Thomas.

BB megint próbálkozik 😀Wester
Jó ötletnek tűnt!Wyatt
Már rég megvan. Ez csak az elterelő rész volt, hogy azt higgyék, hogy nincs meg.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)