New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Idzik tegnap az Auburn-Bama meccsen volt jelen.
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Ryan kivágásának jelenlegi esélye 99.9999999999999999%Wester
Ne csináld, pedig győztes alkat, meg motivátor, meg imádják a játékosok. Inkább rúgjuk ki Idziket, meg a fél keretet/edzőistábot bontsuk le, hátha jobban fekszik neki. Egy tizenhetedik esélyt mindenki megérdemel :sarcasmface:toam
Idziket azért tényleg rúgjuk ki 😀Wester
Rúgjunk ki mindenkit a picsába. 😀
Amúgy amellett, hogy remélhetőleg Ryan 99.999999999999999% eséllyel távozik, remélem, hogy Idziket sem kíméli Woody és figyelembe veszi a szurkolók akaratát.
Én sem nagyon támogatom már Idziket.Beki
totális rebuild 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ryan kivágásának jelenlegi esélye 99.9999999999999999%Wester
Ne csináld, pedig győztes alkat, meg motivátor, meg imádják a játékosok. Inkább rúgjuk ki Idziket, meg a fél keretet/edzőistábot bontsuk le, hátha jobban fekszik neki. Egy tizenhetedik esélyt mindenki megérdemel :sarcasmface:toam
Idziket azért tényleg rúgjuk ki 😀Wester
Rúgjunk ki mindenkit a picsába. 😀
Amúgy amellett, hogy remélhetőleg Ryan 99.999999999999999% eséllyel távozik, remélem, hogy Idziket sem kíméli Woody és figyelembe veszi a szurkolók akaratát.
Én sem nagyon támogatom már Idziket.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ryan kivágásának jelenlegi esélye 99.9999999999999999%Wester
Ne csináld, pedig győztes alkat, meg motivátor, meg imádják a játékosok. Inkább rúgjuk ki Idziket, meg a fél keretet/edzőistábot bontsuk le, hátha jobban fekszik neki. Egy tizenhetedik esélyt mindenki megérdemel :sarcasmface:toam
Idziket azért tényleg rúgjuk ki 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Ryan kivágásának jelenlegi esélye 99.9999999999999999%Wester
Ne csináld, pedig győztes alkat, meg motivátor, meg imádják a játékosok. Inkább rúgjuk ki Idziket, meg a fél keretet/edzőistábot bontsuk le, hátha jobban fekszik neki. Egy tizenhetedik esélyt mindenki megérdemel :sarcasmface:
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jets injury report: Did not practice - Wilkerson (toe), Amaro (head) and Richardson (back) #nyj

Nem rossz. 😀Beki
van jobb is....Vick-kel hosszabb távra terveznénekmzperx
Szvsz bullshit.
Hátralevő meccseken kiderül, hogy Geno backupnak jó-e, Vick nem lesz jövőre nálunk jó eséllyel.Beki
ha Ryant kivágják sztem se, viszont ha marad akkor nem vennék rá mérgetmzperx
Ryan kivágásának jelenlegi esélye 99.9999999999999999%

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Jets injury report: Did not practice - Wilkerson (toe), Amaro (head) and Richardson (back) #nyj

Nem rossz. 😀Beki
van jobb is....Vick-kel hosszabb távra terveznénekmzperx
Szvsz bullshit.
Hátralevő meccseken kiderül, hogy Geno backupnak jó-e, Vick nem lesz jövőre nálunk jó eséllyel.Beki
ha Ryant kivágják sztem se, viszont ha marad akkor nem vennék rá mérget
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jets injury report: Did not practice - Wilkerson (toe), Amaro (head) and Richardson (back) #nyj

Nem rossz. 😀Beki
van jobb is....Vick-kel hosszabb távra terveznénekmzperx
Szvsz bullshit.
Hátralevő meccseken kiderül, hogy Geno backupnak jó-e, Vick nem lesz jövőre nálunk jó eséllyel.
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Jets injury report: Did not practice - Wilkerson (toe), Amaro (head) and Richardson (back) #nyj

Nem rossz. 😀Beki
van jobb is....Vick-kel hosszabb távra terveznének
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jets injury report: Did not practice - Wilkerson (toe), Amaro (head) and Richardson (back) #nyj

Nem rossz. 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 16 min16 perccel ezelőtt
Rex Ryan is one of the smartest people I have ever covered. He's not about to create conflict/friction with Jets on his way out. #nyj
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Viszont jön a kérdés, hogy hogy szereztek ilyen befolyást? Simán pénz ehhez nem elég. Egyre nagyobb a gyanúm, hogy Kraft egy maffiacsalád feje és Belichick a jobbkeze. Komoly megfélemlítések mehetnek itt a háttérben!!! Ha ezek után hirtelen abbahagynám a fórumbeli ténykedésem, akkor majd gondoljatok vissza erre a posztra! NE HAGYJUK MAGUNKAT FÉLREVEZETNI!!!!

| mekkora faszságokat tudok én kitalálni 😀 | Wester
Hívhatjuk őket maffiának, de van nekik ismertebb nevük is. 😀



Ismerve a Sith-eket, a felhívásodnak nem sok értelme van.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Van még jobb is.

 newyork.cbslocal.com/2014/11/26/report-rex-has-known-all-season-that-idziks-plan-is-to-fire-him/Beki
sztem meg idzik titokban belichicknek dolgozik 😀Wester
Már ő is??!!
Azt már Blount kapcsán tudjuk, hogy a komplett Steelers FO BB tenyeréből eszik. Most meg kiderül a Geno-Vick-Geno oda-vissza csere okán, hogy Idzik is zsebben van.
Szerintem Rex is, csak ő róla még nem derült ki.😀
Már csak azt nem értem, hogy ha az egész Liga Kraft fizetési listáján szerepel, mi a büdös életért nem nyer a Pats SB-t?😀tomi-tomi
Viszont jön a kérdés, hogy hogy szereztek ilyen befolyást? Simán pénz ehhez nem elég. Egyre nagyobb a gyanúm, hogy Kraft egy maffiacsalád feje és Belichick a jobbkeze. Komoly megfélemlítések mehetnek itt a háttérben!!! Ha ezek után hirtelen abbahagynám a fórumbeli ténykedésem, akkor majd gondoljatok vissza erre a posztra! NE HAGYJUK MAGUNKAT FÉLREVEZETNI!!!!

| mekkora faszságokat tudok én kitalálni 😀 |

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Van még jobb is.

 newyork.cbslocal.com/2014/11/26/report-rex-has-known-all-season-that-idziks-plan-is-to-fire-him/Beki
sztem meg idzik titokban belichicknek dolgozik 😀Wester
Már ő is??!!
Azt már Blount kapcsán tudjuk, hogy a komplett Steelers FO BB tenyeréből eszik. Most meg kiderül a Geno-Vick-Geno oda-vissza csere okán, hogy Idzik is zsebben van.
Szerintem Rex is, csak ő róla még nem derült ki.😀
Már csak azt nem értem, hogy ha az egész Liga Kraft fizetési listáján szerepel, mi a büdös életért nem nyer a Pats SB-t?😀tomi-tomi
Làtom nemismered Belicseket, EZ BENNE A CSEL!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Már csak azt nem értem, hogy ha az egész Liga Kraft fizetési listáján szerepel, mi a büdös életért nem nyer a Pats SB-t?😀tomi-tomi
| gondolom azért mert Brady már kiégett | sapka
Elfogadható érv lenne, ha nem lett volna ellenpróbája 2008-ban. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Már csak azt nem értem, hogy ha az egész Liga Kraft fizetési listáján szerepel, mi a büdös életért nem nyer a Pats SB-t?😀tomi-tomi
| gondolom azért mert Brady már kiégett |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Van még jobb is.

 newyork.cbslocal.com/2014/11/26/report-rex-has-known-all-season-that-idziks-plan-is-to-fire-him/Beki
sztem meg idzik titokban belichicknek dolgozik 😀Wester
Már ő is??!!
Azt már Blount kapcsán tudjuk, hogy a komplett Steelers FO BB tenyeréből eszik. Most meg kiderül a Geno-Vick-Geno oda-vissza csere okán, hogy Idzik is zsebben van.
Szerintem Rex is, csak ő róla még nem derült ki.😀
Már csak azt nem értem, hogy ha az egész Liga Kraft fizetési listáján szerepel, mi a büdös életért nem nyer a Pats SB-t?😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
A nemzetközi helyzet egyre fokozódik, byMenta-
@MMehtaNYDN: Column: Jets GM John Idzik is the Bizarro Midas: Nearly everything he touches turns into coal instead of gold. #nyj  t.co/6KpB7mIthMsutianap
Menta kolléga néha tud elég radikális dolgokat írni és nagyon sokan utálják is azért, mert a csapatról mer rossz szavakat írni, de valahogy sztem ő az egyetlen, aki nem csak úgy írogat, hanem mindent elemez, ha vmi jó akkor azt, ha vki elront vmit akkor azt etc.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
A nemzetközi helyzet egyre fokozódik, byMenta-
@MMehtaNYDN: Column: Jets GM John Idzik is the Bizarro Midas: Nearly everything he touches turns into coal instead of gold. #nyj


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Van még jobb is.

 newyork.cbslocal.com/2014/11/26/report-rex-has-known-all-season-that-idziks-plan-is-to-fire-him/Beki
sztem meg idzik titokban belichicknek dolgozik 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Apex New York Jets 2 939
Annyira imádom az itteni embereket, szopik a csapat minden héten, itt mégis mindenki tök pozitív, komolyan egyszer összekéne ülnünk egy közös meccsnézésre. 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Van még jobb is.

 newyork.cbslocal.com/2014/11/26/report-rex-has-known-all-season-that-idziks-plan-is-to-fire-him/Beki
és úgy gondolta, annyira hálás ezért, hogy tesz arról hogy a csapat 1/1-et húzhassson....
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Van még jobb is.

 newyork.cbslocal.com/2014/11/26/report-rex-has-known-all-season-that-idziks-plan-is-to-fire-him/
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Áhh, itt is van:

@MMehtaNYDN: Jets announce Geno Smith will start vs Dolphins. This was not a Rex Ryan decision, per source. #nyjBeki
van még egy QB-nk nem?mzperx
Asszem 2 is, mert Boyd és Simms is PS-en van.Beki
boydot kivágtuk csak simms van

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Áhh, itt is van:

@MMehtaNYDN: Jets announce Geno Smith will start vs Dolphins. This was not a Rex Ryan decision, per source. #nyjBeki
van még egy QB-nk nem?mzperx
Asszem 2 is, mert Boyd és Simms is PS-en van.Beki
páylára velük!!!!! most komolyan 38-3-ra a PS is simán képes....