New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem rajtam kívül más is nézi a Packers-Eagles meccset. Sanchezt így már jobb nézni 😀😀Stylee
sekély e kéj 😉
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Remélem rajtam kívül más is nézi a Packers-Eagles meccset. Sanchezt így már jobb nézni 😀😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Bocsi mindenkitől, költözködés miatt nem tudtam fórumozni. Mostantól menni fog 😊civilmanu
Tényleg annyit kérünk, hogy a szokásos hajrát a vasárnapi meccseknél hagyjuk el, hogy ne nyerjünk annyi meccset és Rex is húzzon a fenébe végre. 😀Beki
kéne mariota szóval lécci 😀Wester
Suck for Mariota? 😀ervinator
suck for the duck

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Bocsi mindenkitől, költözködés miatt nem tudtam fórumozni. Mostantól menni fog 😊civilmanu
Tényleg annyit kérünk, hogy a szokásos hajrát a vasárnapi meccseknél hagyjuk el, hogy ne nyerjünk annyi meccset és Rex is húzzon a fenébe végre. 😀Beki
kéne mariota szóval lécci 😀Wester
Suck for Mariota? 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Bocsi mindenkitől, költözködés miatt nem tudtam fórumozni. Mostantól menni fog 😊civilmanu
Tényleg annyit kérünk, hogy a szokásos hajrát a vasárnapi meccseknél hagyjuk el, hogy ne nyerjünk annyi meccset és Rex is húzzon a fenébe végre. 😀Beki
kéne mariota szóval lécci 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 nypost.com/?post_type=article&p=7895661

Costello 3 NFL executive velemenyere tamaszkodva azt varja, hogy Idzik repul a szezon vegen es akar az is lehet h nem lesz GMunk hanem teljes mertekben a HC fogja iranyitani a football opration reszt.Beki
kérdés hogy ki olyan hc aki erre képes

ja látom a cikkben említi grudent meg cowhert, hát nem tudom grudennek nagyon nem örülnék, de cowher is elég rég volt már edzőWester
Az fix, hogy ha GM-et keresünk az picit hátrányként érint majd minket, mert ugye HC keresés elvileg utána jönne, a mázlink talán, hogy idén kevesebb team fog HC-t keresni.Beki
Nem feltétlen ez a sorrend. Van, hogy először a tulajdonos, vagy GM hiányában az erre hivatott személy kinevez egy HC-t, aki fölé keresnek egy GM-et, aki majd a keze alá dolgozik. Azt hiszem a Chiefs-nél van így, de kérdezzétek meg Ulpianus-t, ő biztos jobban tudja nálam. Az igaz, hogy az utolsó meccsét vezeti Rex, ha kikaptok a Steelers-től?peterbadbone
Most jut eszembe, hogy ez anno nálunk is így történt, hiszen Rex-et mindenképpen meg kellett tartania Idzik-nek.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Bocsi mindenkitől, költözködés miatt nem tudtam fórumozni. Mostantól menni fog 😊civilmanu
Tényleg annyit kérünk, hogy a szokásos hajrát a vasárnapi meccseknél hagyjuk el, hogy ne nyerjünk annyi meccset és Rex is húzzon a fenébe végre. 😀
több mint 9 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Bocsi mindenkitől, költözködés miatt nem tudtam fórumozni. Mostantól menni fog 😊

Go Jets!
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Hehh, mekkora. 😀

Beki
😀 😀 😀 Pesten a Tescoban miért nincs ilyen? 😀Lucifer
a jets idei legjobb teljesítménye 😀
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24795552/michael-vick-jets-probably-wouldve-won-more-games-if-i-started-sooner

nah Vick csinál egy kis hangulatot az öltzőben 😊mzperx
Igen és pont az ilyenek nem kellenek, egy olyan embertől, aki mentornak lett idehozva. Nem most kell verni a mellényt, hogy a D# 4 TO-t csinált és így is csak 1 TD-vel nyertünk csupán. Majd szezon végén visszatérünk rá.Beki
arról nem beszélve hogy már kapott lehetőséget és nem mutatott semmit....az ilyen dumát ritkán nézik el...bár nem hiszem hogy bánná, ha jövőre nem itt játszik
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Most néztem vissza tegnapi Sancho highlight-okat, az is kemény. 😀Beki
Ha Sanchez super bowlt fog játszani idén én nem is tudom elképzelni milyen örjöngést fogok csinálni 😀😀Stylee
ezen már nem kell bosszankodnunk, phillybe azért elég jó csapat van körülötte, úgy meg mindig is tudott játszani, nálunk nem vált be, ki kellett vágni, ez van.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Most néztem vissza tegnapi Sancho highlight-okat, az is kemény. 😀Beki
Ha Sanchez super bowlt fog játszani idén én nem is tudom elképzelni milyen örjöngést fogok csinálni 😀😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Most néztem vissza tegnapi Sancho highlight-okat, az is kemény. 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24795552/michael-vick-jets-probably-wouldve-won-more-games-if-i-started-sooner

nah Vick csinál egy kis hangulatot az öltzőben 😊mzperx
Igen és pont az ilyenek nem kellenek, egy olyan embertől, aki mentornak lett idehozva. Nem most kell verni a mellényt, hogy a D# 4 TO-t csinált és így is csak 1 TD-vel nyertünk csupán. Majd szezon végén visszatérünk rá.
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24795552/michael-vick-jets-probably-wouldve-won-more-games-if-i-started-sooner

nah Vick csinál egy kis hangulatot az öltzőben 😊
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem lenne rossz egy Wilkerson tackle fridge sem 😀! Leveszed a kólát a polcról és lezúzz.
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Hehh, mekkora. 😀

Beki
😀 😀 😀 Pesten a Tescoban miért nincs ilyen? 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Hehh, mekkora. 😀

Beki
Aztarohadt ez mekkora 😀😀 😀😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hehh, mekkora. 😀

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Köszönöm a jó játékotokat ..malkav
ha már nektek ez nem sikerült 😉
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Digital boards live on Rte 3, 1/2mi west of Metlife. Static board coming Wed

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jól látom, hogy Pryor ma sem játszott?
Vagy csak szerelése nem volt?Stez
Spec teamben pályán volt, de ott sem csinált lófaszt sem mondjuk úgy. :/
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Köszönöm a jó játékotokat ..
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
 www.nfl.com/videos/new-york-jets/0ap3000000425429/Mangold-bodyslams-Mitchell-in-victory-formation

ne baszakodj Nick bácsival ha részeg 😀
több mint 9 éve
david52 New York Jets 115
Örülök a győzelemnek, részemről talán azt tudnám felhozni, hogy nem tettem ki a kabala Jets sisakot a TV mellé és még Jets mezt se vettem fel. 😀
A másik dolog.. szerintem jól játszottunk, ezért is jut eszembe, hogy mi a f*szért nem nyertük meg az első 3-4 meccsünket? 😀


Ja és irigykedve nézem a Browns meccseket.