New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
 espn.go.com/blog/new-york-jets/post/_/id/32729/eager-jets-havent-quit-on-rex-ryan?ex_cid=null
úgy látszik cimini megijedt tegnap, ebben meglepő módon most nincs semmi fikázás

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
am ryan felajánlott ma egy szabadnapot, de a csapat visszautasította... HELYES 😀Wester
Tetszik ez a mentalitás 😛
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
am ryan felajánlott ma egy szabadnapot, de a csapat visszautasította... HELYES 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Messzemenő elemzésekbe nem mennék bele a tegnapi meccset tekintve, de néhány fontosabb dolog sztem:

-a rohadt életbe h Kerley jelenléte mennyit számít, így ennyit elsőre ami eszembe jut. Jelenleg ő az egyetlen WR-ünk aki bármikor képes elszakadni az őrzőjétől és jó kezei is vannak. Holmes-ot meg cutoljuk a picsába, mert azon is felidegesítem magam, ha pályán látom.
-Nagyon kellene Genonak végre egy elkapni és blokkolni is képes TE, nagyon sokat segítene neki.
-OL: futás és passzblokkolás továbbra is átlagon aluli. Hihetetlen h Winters mennyire gyenge. Mikor bekapcsolódtam 2 mínusz yardos futásunk volt és mindkettő miatta és a PFF-nél is ő kapott negatív értékelétst egyedül.
-Milliner jó volt végre csak így tovább, Cro-t alázták érik a cut.
-Safety-kre egyedül Streater TD-jénél lehet panasz, mikor Reed nagyon fizikális játékot akart, egyébként OK.

Persze mindezek is kevesek lesznek a Panthers ellen.

Editke mondja: eddig Genot 39 alkalommal sackelték. Asszem jövő héten Hardy, CJ és Lotulelei megmutatja mi az a nyomás.Beki
remélem ez a meccs visszahozta az önbizalmat, és vasárnap valahogy nyerünk 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Messzemenő elemzésekbe nem mennék bele a tegnapi meccset tekintve, de néhány fontosabb dolog sztem:

-a rohadt életbe h Kerley jelenléte mennyit számít, így ennyit elsőre ami eszembe jut. Jelenleg ő az egyetlen WR-ünk aki bármikor képes elszakadni az őrzőjétől és jó kezei is vannak. Holmes-ot meg cutoljuk a picsába, mert azon is felidegesítem magam, ha pályán látom.
-Nagyon kellene Genonak végre egy elkapni és blokkolni is képes TE, nagyon sokat segítene neki.
-OL: futás és passzblokkolás továbbra is átlagon aluli. Hihetetlen h Winters mennyire gyenge. Mikor bekapcsolódtam 2 mínusz yardos futásunk volt és mindkettő miatta és a PFF-nél is ő kapott negatív értékelétst egyedül.
-Milliner jó volt végre csak így tovább, Cro-t alázták érik a cut.
-Safety-kre egyedül Streater TD-jénél lehet panasz, mikor Reed nagyon fizikális játékot akart, egyébként OK.

Persze mindezek is kevesek lesznek a Panthers ellen.

Editke mondja: eddig Genot 39 alkalommal sackelték. Asszem jövő héten Hardy, CJ és Lotulelei megmutatja mi az a nyomás.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Draft szempontjából 14. választás a mienk.
Egy hétvégi vereség esetén végleg lemondhatunk a PO-ról viszont.
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Meg sem mondtam, még is simán nyertünk!
Antonio Allen a király!

Go Jets!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Perpill a Ravens-é a 6th playoff seed 7-6-os mérleggel, emellett a Dolphins szintén 7-6, még mi és a Chargers 6-7-es mérleggel üldözzük őket.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Strange...
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/08/woody-johnson-pretty-happy-with-direction-of-jets/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Azon gondolkozom mostanság, hogy amennyiben ma kikapunk van-e értelme Ryant a szezon végéig HC-ként meghagyni. A PO szempontjából így is szar a helyzet a divízión belüli mérlegünk miatt és lássuk be Rex az offense esetén teljesen impotens és Reed kezdetésével hazavágta a passz elleni védekezésünket is.

Több esélyt nem érdemel ez egyértelmű nálam és idén a PO nem lesz meg, így Idziknek lenne ideje bőven számára megfelelő embert HC-nak kinevezni, addig MM-t vagy DT-t megtenni interim HC-nak és ennyi.

Mai meccset illeti: Hill doubtful, de végre a Holmes-Kerley duó egyszerre lesz a pályán teljesen egészségesen, így Genonak sem lehet kifogása, hogy nincs célpontja. Ma este gyakorlatilag a teljes offense pályán lesz.Beki
Teljesen egyetértek veled. Szerintem Rex nem való HC-nek.Stylee
Itt a lényeg, hogy HC-nak nem, de kiváló DC. Ezért is írtam, hogy akár lehetne Mornhinweg-et interim HC-nak megtenni és ha Idzik benne látja a megoldást, akkor megkaphatná HC-ként a lehetőséget.
A drafton pedig kaphatna az offense-be fegyvereket bőven, míg FA-ról védelembe igazolni.
Természetesen ezek mind messzemenő találgatások, de mai vereség esetén valami hasonlóban gondolkoznék.

Nem tudom miért, de mai napon ismételten Geno és Milliner benchelést várok és L-t. 😕Beki
Én sztem maradhatna még egy évet, de nem látok sok esélyt rá. De sztem 100%, hogy 2 éven belül HC lesz valahol máshol

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Idzik apja, John Idzik Sr. meghalt, az öreg is NFL-edző volt anno:  www.nj.com/jets/index.ssf/2013/12/jets_general_manager_john_idziks_father_dies_at_85.htmlempty taxi
Ohh, eddig nem is olvastam ezt a hírt.
Nyugodjon békében! 😕
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Azon gondolkozom mostanság, hogy amennyiben ma kikapunk van-e értelme Ryant a szezon végéig HC-ként meghagyni. A PO szempontjából így is szar a helyzet a divízión belüli mérlegünk miatt és lássuk be Rex az offense esetén teljesen impotens és Reed kezdetésével hazavágta a passz elleni védekezésünket is.

Több esélyt nem érdemel ez egyértelmű nálam és idén a PO nem lesz meg, így Idziknek lenne ideje bőven számára megfelelő embert HC-nak kinevezni, addig MM-t vagy DT-t megtenni interim HC-nak és ennyi.

Mai meccset illeti: Hill doubtful, de végre a Holmes-Kerley duó egyszerre lesz a pályán teljesen egészségesen, így Genonak sem lehet kifogása, hogy nincs célpontja. Ma este gyakorlatilag a teljes offense pályán lesz.Beki
Teljesen egyetértek veled. Szerintem Rex nem való HC-nek.Stylee
Itt a lényeg, hogy HC-nak nem, de kiváló DC. Ezért is írtam, hogy akár lehetne Mornhinweg-et interim HC-nak megtenni és ha Idzik benne látja a megoldást, akkor megkaphatná HC-ként a lehetőséget.
A drafton pedig kaphatna az offense-be fegyvereket bőven, míg FA-ról védelembe igazolni.
Természetesen ezek mind messzemenő találgatások, de mai vereség esetén valami hasonlóban gondolkoznék.

Nem tudom miért, de mai napon ismételten Geno és Milliner benchelést várok és L-t. 😕
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Idzik apja, John Idzik Sr. meghalt, az öreg is NFL-edző volt anno:  www.nj.com/jets/index.ssf/2013/12/jets_general_manager_john_idziks_father_dies_at_85.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Azon gondolkozom mostanság, hogy amennyiben ma kikapunk van-e értelme Ryant a szezon végéig HC-ként meghagyni. A PO szempontjából így is szar a helyzet a divízión belüli mérlegünk miatt és lássuk be Rex az offense esetén teljesen impotens és Reed kezdetésével hazavágta a passz elleni védekezésünket is.

Több esélyt nem érdemel ez egyértelmű nálam és idén a PO nem lesz meg, így Idziknek lenne ideje bőven számára megfelelő embert HC-nak kinevezni, addig MM-t vagy DT-t megtenni interim HC-nak és ennyi.

Mai meccset illeti: Hill doubtful, de végre a Holmes-Kerley duó egyszerre lesz a pályán teljesen egészségesen, így Genonak sem lehet kifogása, hogy nincs célpontja. Ma este gyakorlatilag a teljes offense pályán lesz.Beki
Teljesen egyetértek veled. Szerintem Rex nem való HC-nek.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.ganggreennation.com/2013/12/7/5100220/2014-5-round-premature-jets-mock-draft

5 körös mock draft, amellyel egyedül az 5. körös RB pickben nem értek egyet, emellett azt az irányt képviselni, amelyet én részben, hogy 3. körös extra pickkel QB-t húzni és mindegyőnk álláspontja is benne van, hogy az offenset kell rendbe hozni.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Azon gondolkozom mostanság, hogy amennyiben ma kikapunk van-e értelme Ryant a szezon végéig HC-ként meghagyni. A PO szempontjából így is szar a helyzet a divízión belüli mérlegünk miatt és lássuk be Rex az offense esetén teljesen impotens és Reed kezdetésével hazavágta a passz elleni védekezésünket is.

Több esélyt nem érdemel ez egyértelmű nálam és idén a PO nem lesz meg, így Idziknek lenne ideje bőven számára megfelelő embert HC-nak kinevezni, addig MM-t vagy DT-t megtenni interim HC-nak és ennyi.

Mai meccset illeti: Hill doubtful, de végre a Holmes-Kerley duó egyszerre lesz a pályán teljesen egészségesen, így Genonak sem lehet kifogása, hogy nincs célpontja. Ma este gyakorlatilag a teljes offense pályán lesz.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Én nagyon félek az estétől. Annyit mondok mára, hogy : HAJRÁ JETS
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Coples azert inkabb DL tagnak tekintheto, mig Barnes csak szitu pass rusher a szememben.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
No igen, de mi hogyan tegyük ezt meg egy várhatóan top10 körüli pickkel? 😕
Hozzátéve, hogy az OL jobb oldala UFA lesz, Mangold és Ferguson 30 felett, Winters pedig minden csak nem meggyőző eddig.
WR sorban ha minden úgy alakul ahogy várom Hill és Kerley marad csupán->Holmes várhatóan cut, Nelson UFA. Innen is hiányzik egy igazi playmaker elkapó.
Kezdő kaliberű TE szintén nincs.
OLB-ben Pace-nek kell helyettes.
CB poszton a Cromartie-Milliner kettős a liga leggyengébbjei közé tartozik, sőt előbbi 15 misit foglal a jövő évi capből, utalva ezzel a Holmes szintű sorsra.
Safety poszton a Landry-Allen kettős sem biztos jövőre.

No, ezen dolgok mellett hiába lesz jövőre temérdek cap space-ünk, ennyi posztot feltölteni lehetetlen, de ha emellé még Genoval is befürdünk...Beki
Sztem genonak ha jön versenytárs akkor hátsó körből vagy FA-ról, luxusnak érzem a qb picket 1-2.körben, amikor az O többi része jelentős javításra szorul. Én személy szerint WR-t várok első körben, majd 2.-ban OG-t/TE-t. OLB-ben sztem rendben vagyunk, Coples egyre jobban játszik, míg a másik oldalon ott lesz Barnes jövőre.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Feldobok egy találós kérdést:
Mit tennétek/javasolnátok akkor, ha Geno az idény hátralevő részében tartja jelenlegi formáját és többször padra kerül és Sanchez-t kivágjuk?Beki
Év végéig szopó, aztán holtszezonban valami megbízható veterán QB-t szerzünk és versenyeztetjük Genoval? Értem én, hogy minden szar volt vasárnap, de ha már kiadtunk rá eg top50-es picket, ne adjuk fel azt az első igazán szar teljesítmény után.
toam
Jimmy Clausennel szemrebbenés nélkül megcsinálta ezt a Carolina, bár ott ugye ők 1/1-ig szoptak.empty taxi
No igen, de mi hogyan tegyük ezt meg egy várhatóan top10 körüli pickkel? 😕
Hozzátéve, hogy az OL jobb oldala UFA lesz, Mangold és Ferguson 30 felett, Winters pedig minden csak nem meggyőző eddig.
WR sorban ha minden úgy alakul ahogy várom Hill és Kerley marad csupán->Holmes várhatóan cut, Nelson UFA. Innen is hiányzik egy igazi playmaker elkapó.
Kezdő kaliberű TE szintén nincs.
OLB-ben Pace-nek kell helyettes.
CB poszton a Cromartie-Milliner kettős a liga leggyengébbjei közé tartozik, sőt előbbi 15 misit foglal a jövő évi capből, utalva ezzel a Holmes szintű sorsra.
Safety poszton a Landry-Allen kettős sem biztos jövőre.

No, ezen dolgok mellett hiába lesz jövőre temérdek cap space-ünk, ennyi posztot feltölteni lehetetlen, de ha emellé még Genoval is befürdünk...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Feldobok egy találós kérdést:
Mit tennétek/javasolnátok akkor, ha Geno az idény hátralevő részében tartja jelenlegi formáját és többször padra kerül és Sanchez-t kivágjuk?Beki
Év végéig szopó, aztán holtszezonban valami megbízható veterán QB-t szerzünk és versenyeztetjük Genoval? Értem én, hogy minden szar volt vasárnap, de ha már kiadtunk rá eg top50-es picket, ne adjuk fel azt az első igazán szar teljesítmény után.
toam
Jimmy Clausennel szemrebbenés nélkül megcsinálta ezt a Carolina, bár ott ugye ők 1/1-ig szoptak.empty taxi
és nem volt szarabb mint most Geno. (más kérdés, hogy azóta sem kellett a kutyának sem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Feldobok egy találós kérdést:
Mit tennétek/javasolnátok akkor, ha Geno az idény hátralevő részében tartja jelenlegi formáját és többször padra kerül és Sanchez-t kivágjuk?Beki
Év végéig szopó, aztán holtszezonban valami megbízható veterán QB-t szerzünk és versenyeztetjük Genoval? Értem én, hogy minden szar volt vasárnap, de ha már kiadtunk rá eg top50-es picket, ne adjuk fel azt az első igazán szar teljesítmény után.
toam
Jimmy Clausennel szemrebbenés nélkül megcsinálta ezt a Carolina, bár ott ugye ők 1/1-ig szoptak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Azert en Tajh Boydot ha legurul 3. korig szemrebbenes nelkul behuznam, de AJ McCarron vagy Aaron Murray kesobbi korokben is megerhet egy miset.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Geno nyáron tanul egy kis helyzetfelismerést (pl. "úristen, pass rush, gyorsan hátrafutok 20 yardot, jajj sack), dolgoznak a technikáján (szörnyű testtartással dob, a testjelei elárulják a passz irányát, stb.), szerintem javulhat. Friss QB-t nem érdemes hozni, legfeljebb 3. helyre. Egy idősebb csere/tutor qb kellene, 2014 free agentek közül: Josh Freeman, Tarvaris Jackson, Kellen Clemens -hátha megvan még a meze a szekrény mélyén 😊 Seneca Walace, Matt Flynn.
(néhányért meg fogtok kövezni, de szerintem megérdemelnek egy ilyen 2. qb szintű esélyt)civilmanu
Freeman 25 éves, egészen biztosan nem jó tutor szerepre.zinedine5
Nemcsak a kora miatt nem alkalmas rá 😛
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Geno nyáron tanul egy kis helyzetfelismerést (pl. "úristen, pass rush, gyorsan hátrafutok 20 yardot, jajj sack), dolgoznak a technikáján (szörnyű testtartással dob, a testjelei elárulják a passz irányát, stb.), szerintem javulhat. Friss QB-t nem érdemes hozni, legfeljebb 3. helyre. Egy idősebb csere/tutor qb kellene, 2014 free agentek közül: Josh Freeman, Tarvaris Jackson, Kellen Clemens -hátha megvan még a meze a szekrény mélyén 😊 Seneca Walace, Matt Flynn.
(néhányért meg fogtok kövezni, de szerintem megérdemelnek egy ilyen 2. qb szintű esélyt)civilmanu
Freeman 25 éves, egészen biztosan nem jó tutor szerepre.