New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek Genonak van jövöje? Láttam tőle biztató dolgokat, de nem tudom hogy vajon ő az aki megoldja a problémákat?Inter101
Várjuk meg a meccs végét, ha ma is padra kerül a válasz nem.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Szerintetek Genonak van jövöje? Láttam tőle biztató dolgokat, de nem tudom hogy vajon ő az aki megoldja a problémákat?Inter101
Lehet belőle jó qb, de sztem nem várjuk meg

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Inter101 New York Jets 45
Szerintetek Genonak van jövöje? Láttam tőle biztató dolgokat, de nem tudom hogy vajon ő az aki megoldja a problémákat?
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Igazából ma jöhetne már végre egy normális játék. Normális offensel
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
4 sacket szerzünk legalább
Reed elkapja első interceptionjét
2 TD-t futunk

Go Jets!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Huhh injury reportot nézve elég rossz a helyzet:
Antonio Allen betegség miatt héten egyszer sem edzett és erre questionable minősítést kap? 100%, hogy nem játszik.
Cromartie egyedül pénteken edzett limitáltan nehéz elképzelni, hogy kezdő legyen, előre a Milliner-Wallace matchupért, ahol nyeljük majd a yardokat, mint a torkos borz.
Holmes szerdán limited volt, csüt+pénteken DNP, game time decision. Hurrá.
Kerley limited volt a héten, de a beatwriterek arrafele hajlanak h out lesz.

Nagyszerű dolgok ezek...
Ha Kerley és Holmes is out lesz, akkor Hill-Nelson-Cribbs-Salas WR sorunk marad, lol. 😀
Cromartie kiválása pedig Milliner auto kezdő poziját jelentené, ezt pedig mind tudjuk, hogy még nagyobb lol. 😀

Eddig sem tekintettem túl nagy optimizmussal a találkozóra, de ha a futójáték nem megy ma, eleve halálra vagyunk ítélve.Beki
azigen, szép lesz, érik egy 0-0 😀Wester
Azt a szégyent inkább ne érjük meg, ha lehet. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Huhh injury reportot nézve elég rossz a helyzet:
Antonio Allen betegség miatt héten egyszer sem edzett és erre questionable minősítést kap? 100%, hogy nem játszik.
Cromartie egyedül pénteken edzett limitáltan nehéz elképzelni, hogy kezdő legyen, előre a Milliner-Wallace matchupért, ahol nyeljük majd a yardokat, mint a torkos borz.
Holmes szerdán limited volt, csüt+pénteken DNP, game time decision. Hurrá.
Kerley limited volt a héten, de a beatwriterek arrafele hajlanak h out lesz.

Nagyszerű dolgok ezek...
Ha Kerley és Holmes is out lesz, akkor Hill-Nelson-Cribbs-Salas WR sorunk marad, lol. 😀
Cromartie kiválása pedig Milliner auto kezdő poziját jelentené, ezt pedig mind tudjuk, hogy még nagyobb lol. 😀

Eddig sem tekintettem túl nagy optimizmussal a találkozóra, de ha a futójáték nem megy ma, eleve halálra vagyunk ítélve.Beki
azigen, szép lesz, érik egy 0-0 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Huhh injury reportot nézve elég rossz a helyzet:
Antonio Allen betegség miatt héten egyszer sem edzett és erre questionable minősítést kap? 100%, hogy nem játszik.
Cromartie egyedül pénteken edzett limitáltan nehéz elképzelni, hogy kezdő legyen, előre a Milliner-Wallace matchupért, ahol nyeljük majd a yardokat, mint a torkos borz.
Holmes szerdán limited volt, csüt+pénteken DNP, game time decision. Hurrá.
Kerley limited volt a héten, de a beatwriterek arrafele hajlanak h out lesz.

Nagyszerű dolgok ezek...
Ha Kerley és Holmes is out lesz, akkor Hill-Nelson-Cribbs-Salas WR sorunk marad, lol. 😀
Cromartie kiválása pedig Milliner auto kezdő poziját jelentené, ezt pedig mind tudjuk, hogy még nagyobb lol. 😀

Eddig sem tekintettem túl nagy optimizmussal a találkozóra, de ha a futójáték nem megy ma, eleve halálra vagyunk ítélve.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
No, elerkeztunk a mai mindent (PO) vagy semmit (draft) meccshez.

Kerley tuti h nem jatszik.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jets DL Sheldon Richardson named the NFL Defensive Rookie of the Month for November. #nyj
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én mindkét miami meccstől W-t várok, sztem a DL szétszedi azt a phins OL-t, támadóoldalon meg összehozunk annyi pontot amennyi elég lesz a győzelemhez (max nem jön be). Én PO-t tippeltem a szezon előtt, ezt tartom most is, de nálam pozitív lesz a szezon akkor is ha netalán 5-11-gyel végeznénkWester
Én is két W-t várok, de a mi javunkra. De a viccet félretéve: annyira kiszámíthatatlan a két csapat idei szezonja, hogy ebből a két rivalry meccsből lehet 0-2, 2-0 v. 1-1. Nagy okosságot osztottam meg, de tényleg így van. Ha most pl.: azt nézzük, hogy szoros meccsen de vertük a Chargers-t, ezek után az SD pedig verte a Kansas City-t idegenben.

Tehát a Dolphins tud szoros meccset hozni (Chargers, Bengals), tud elveszíteni agyonnyert mérkőzést (Panthers + bíró segédlet; vagy akár idevehetjük az NE elleni meccset is 17-3-as félidő után) vagy akár megfordított meccset is elbukni (Bills).

A Jets esetében: megveritek szoros meccsen OT-ban a Pats-et, utána a Bengals lealáz (akit mi vertünk szorosban). A Bills gálázik ellenetek és a halovány Ravens TD alatt tart.
Geno is hol jól játszik, hol meg érthetetlen passzokat osztogat. Bár most kis lejtmenetet érzek nála. De összességében nem lenne rossz QB.

A DL-etek igen erős, de a mi OL-ünk nem olyan gyenge mint kinéz. Amióta nincs a falban Martin és Incognito, kevesebb a sack. Van-van, nem erről van szó, de nem 6 v. 7. A Panthers ellen is vagy 8 sacks-et tippeltek, erre 3-nál megálltunk. Csalóka a kép.

Gyenge offense-ek fognak harcolni erős defense-ek ellen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nézegetve a köv. forduló sorsolását (ugye 6 olyan csapat van az AFC-ben, amely 5-6-tal áll és esélyes a 6th seed megszerzésére), ugye mi a Dolphins-al játszunk, további meccsek:
Titans-Colts
Steelers-Ravens
Bengals-Chargers

Vereség esetén legrosszabb esetben négy csapat is javít a mérlegén, amellyel igen rossz helyzetbe kerülnénk a PO harc szempontjából.
Vissza lesz még a Phins ellen egy meccs, Raiders, Browns és a Panthers. No ezen négyesből a Panthers ellen szvsz esélyünk sem lesz, Brownsnál ha Campbell felépül necces (Weeden esetén győzelem), Raiders meccsnap függő.

Nagyon necces, de vereség esetén vasárnap, ha lehet ilyet írni, én Idzik helyében behúznám a kéziféket és tartalékolnék a dratftra. Nincs fontos lejárónk (mondjuk Wilkersonnal megpróbálhatnánk hosszabbítani), lesz cap space bőven, ezért fontos lenne egy esetlegesen top10-en belüli pick és ne felejtsük el a Tampa 3. köröse is igen elöl lesz. 😉

Vélemények?Beki
Az a baj hogy amíg van esély a PO-ra, addig nem fogunk elkezdeni tankolni. Én személy szerint egy 9-7-et várok magunktól szezon végére, még a panthers is fogható, a phins is megszorongatta őket, de az reális esetben L.Wester
Persze, hogy amíg van esélyünk felejtős a tankolás, de amennyiben kikapunk nagyban függ, hogy a vetélytársak milyen eredményt érnek el. Ha sokan nyernek a másik 4 csapatból, akkor minimálisra csökkennek az esélyeink.
Persze az egész eszmefuttatásom győzelem esetén semmis.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Nézegetve a köv. forduló sorsolását (ugye 6 olyan csapat van az AFC-ben, amely 5-6-tal áll és esélyes a 6th seed megszerzésére), ugye mi a Dolphins-al játszunk, további meccsek:
Titans-Colts
Steelers-Ravens
Bengals-Chargers

Vereség esetén legrosszabb esetben négy csapat is javít a mérlegén, amellyel igen rossz helyzetbe kerülnénk a PO harc szempontjából.
Vissza lesz még a Phins ellen egy meccs, Raiders, Browns és a Panthers. No ezen négyesből a Panthers ellen szvsz esélyünk sem lesz, Brownsnál ha Campbell felépül necces (Weeden esetén győzelem), Raiders meccsnap függő.

Nagyon necces, de vereség esetén vasárnap, ha lehet ilyet írni, én Idzik helyében behúznám a kéziféket és tartalékolnék a dratftra. Nincs fontos lejárónk (mondjuk Wilkersonnal megpróbálhatnánk hosszabbítani), lesz cap space bőven, ezért fontos lenne egy esetlegesen top10-en belüli pick és ne felejtsük el a Tampa 3. köröse is igen elöl lesz. 😉

Vélemények?Beki
Az a baj hogy amíg van esély a PO-ra, addig nem fogunk elkezdeni tankolni. Én személy szerint egy 9-7-et várok magunktól szezon végére, még a panthers is fogható, a phins is megszorongatta őket, de az reális esetben L.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nézegetve a köv. forduló sorsolását (ugye 6 olyan csapat van az AFC-ben, amely 5-6-tal áll és esélyes a 6th seed megszerzésére), ugye mi a Dolphins-al játszunk, további meccsek:
Titans-Colts
Steelers-Ravens
Bengals-Chargers

Vereség esetén legrosszabb esetben négy csapat is javít a mérlegén, amellyel igen rossz helyzetbe kerülnénk a PO harc szempontjából.
Vissza lesz még a Phins ellen egy meccs, Raiders, Browns és a Panthers. No ezen négyesből a Panthers ellen szvsz esélyünk sem lesz, Brownsnál ha Campbell felépül necces (Weeden esetén győzelem), Raiders meccsnap függő.

Nagyon necces, de vereség esetén vasárnap, ha lehet ilyet írni, én Idzik helyében behúznám a kéziféket és tartalékolnék a dratftra. Nincs fontos lejárónk (mondjuk Wilkersonnal megpróbálhatnánk hosszabbítani), lesz cap space bőven, ezért fontos lenne egy esetlegesen top10-en belüli pick és ne felejtsük el a Tampa 3. köröse is igen elöl lesz. 😉

Vélemények?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sanchez megerősítette ma, hogy az idei szezonban már nem lép pályára, még 1-2 hónap a rehab a műtét után.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Én mindkét miami meccstől W-t várok, sztem a DL szétszedi azt a phins OL-t, támadóoldalon meg összehozunk annyi pontot amennyi elég lesz a győzelemhez (max nem jön be). Én PO-t tippeltem a szezon előtt, ezt tartom most is, de nálam pozitív lesz a szezon akkor is ha netalán 5-11-gyel végeznénkWester
Valóban sokkal izgalmasabb, mint a Sanchez-éra meccsei.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Én mindkét miami meccstől W-t várok, sztem a DL szétszedi azt a phins OL-t, támadóoldalon meg összehozunk annyi pontot amennyi elég lesz a győzelemhez (max nem jön be). Én PO-t tippeltem a szezon előtt, ezt tartom most is, de nálam pozitív lesz a szezon akkor is ha netalán 5-11-gyel végeznénk

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
@RavensInsider: Ray Rice on Jets defense: 'No sugar coating, those boys were hunting. It was a Rex Ryan defense, much respect' [Twitter]
Annyira, de annyira igaz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Wallász szenved idén, a Halacskák falát meg a DL már tudja dominálni, ahogy mi is domináltuk őket... nagyjából. A kulcskérdés az, hogy végre lesz e WR separation. Ha nem bukó... csak futni nem elég...Collapo
Helyes válasz: nem.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Wallász szenved idén, a Halacskák falát meg a DL már tudja dominálni, ahogy mi is domináltuk őket... nagyjából. A kulcskérdés az, hogy végre lesz e WR separation. Ha nem bukó... csak futni nem elég...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Amúgy nem sok jóra számítok, ha a DL-ünk nem tudja dominálni a szétesett Phins OL-t, mert ha ez megtörténik, akkor Tannehillnek elég ideje lesz és nyeljük majd a yardokat, mint kacsa a nokedlit (gondolok itt Wallace-ra, mint mélységi célpontra, ha tutira ki akarunk kapni ráállítjuk Millinert).
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jelenleg egyébként 13. helyen húznánk a drafton (persze ennek továbbra is akkor lesz jelentősége, ha hétvégén kikapunk a Miamitól).
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most nézem a jelenlegi playoff picture-t és az AFC nagyon kemény. 😀
6th seedben a Titans 5-6-os mérleggel in the hunt Jets, Steelers, Ravens és a Chargers szintén 5-6-os mérleggel. 😊Beki
A mijamit direkt elhallgatod, mi?sutianap
Nem volt rajta a képen és nem néztem meg a teljes ligaállást, de akkor még durvább a helyzet. 😀
Ha jövő héten kikapunk jobb, ha tankolunk a draftra.Beki
A hatok után egy meccs hátránnyal megy a Bilz, Brónz, Réderz amire aszondják lemaradtak, de úgyis van egy rakat csoportmecss. A Pacc behúzza a csoportot, viszont a Bengals mega Kolc nagyon vérgőzös lesz, aszondom bármi lehet, itt a lényeg a két Dofinz mecss, azt kéne megrajzolni.sutianap
Kellene, de félek tőle, hogy nem fogjuk. Itt a jövő héten, amelyik csapat vereséget szenved az lemondhat a PO-ról.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Most nézem a jelenlegi playoff picture-t és az AFC nagyon kemény. 😀
6th seedben a Titans 5-6-os mérleggel in the hunt Jets, Steelers, Ravens és a Chargers szintén 5-6-os mérleggel. 😊Beki
A mijamit direkt elhallgatod, mi?sutianap
Nem volt rajta a képen és nem néztem meg a teljes ligaállást, de akkor még durvább a helyzet. 😀
Ha jövő héten kikapunk jobb, ha tankolunk a draftra.Beki
A hatok után egy meccs hátránnyal megy a Bilz, Brónz, Réderz amire aszondják lemaradtak, de úgyis van egy rakat csoportmecss. A Pacc behúzza a csoportot, viszont a Bengals mega Kolc nagyon vérgőzös lesz, aszondom bármi lehet, itt a lényeg a két Dofinz mecss, azt kéne megrajzolni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak