New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Szintén:

 espn.go.com/new-york/nfl/story/_/id/10205338/signs-point-rex-ryan-return-new-york-jets-coach

Kövezzetek meg, de szerintem maximálisan ez a helyes döntés, és nagyon nagyon örülök, ha igaz, főleg, ha maradna az idei felállás (megosztottabb hatáskörök, több döntés a front officenak)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Mehta szerint már vasárnap bejelenthetik ryan maradásátWester
Igen, több forrásból is megerősítették a hírt, viszont a feltételek fontosak lesznek.
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Egyetlen játékosunk sem került be a Pro Bowl keretbe.
Például cseszi a csőrömet, hogy Cameron Wake mivel jobb, mint Wilkerson h bekerült?Beki
Nevetséges az idei Pro Bowl keret pár része szerintem. Olyan játékosok kerültek be akiknek csak nevük volt idén, teljesítményük nem.. Aki meg esetleg most tett le sokat először az meg maradhat otthon.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Mehta szerint már vasárnap bejelenthetik ryan maradását

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Összességében pár érv szól Rex maradása mellett, de szvsz sokkal több a távozása mellett.
Felvállalom, hogy én elküldeném őt.Beki
Én sztem ezen az éven tett annyit hogy még 1 évre megtartsa az állását. Ha jövőre nem jutunk PO-ba akkor isten hírével mehet. (bár mondjuk tavaly is ezt mondtuk, de akkor senki se gondolt bele milyen gyenge keretünk van )
Am mennyivel jobb lett volna ha tavaly kirúgjuk 😀 akkor senki se siratta volna, valószínűleg lett volna egy top 5-ös pickünk és 40 milka cap space az offseasonra 😀Wester
Vagy rúgjuk ki most, vagy +1 év hosszabbítás, mert ha simán hagyjuk h uccsó contract évbe lépjen az a legrosszabb mindenki számára.
Igazából a cap space ugyanúgy meglenne, szóval azon nem múlt volna. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ha a pickünk előtt kimegy evans és watkins akkor szerintetek milyen posztra húznánk? Én nem tartom kizártnak ebben az esetben az első körös QB draftotWester
Ha QB-t húzunk akkor TV vagy laptopot kivágom az ablakon az fix. 😀
Inkább DE, mint QB 1. körben akkor már. 😀Beki
Sztem is az a legnagyobb needünk 😀Majd jövőre wilkerson megy olb-be

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ha a pickünk előtt kimegy evans és watkins akkor szerintetek milyen posztra húznánk? Én nem tartom kizártnak ebben az esetben az első körös QB draftotWester
Ha QB-t húzunk akkor TV vagy laptopot kivágom az ablakon az fix. 😀
Inkább DE, mint QB 1. körben akkor már. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Összességében pár érv szól Rex maradása mellett, de szvsz sokkal több a távozása mellett.
Felvállalom, hogy én elküldeném őt.Beki
Én sztem ezen az éven tett annyit hogy még 1 évre megtartsa az állását. Ha jövőre nem jutunk PO-ba akkor isten hírével mehet. (bár mondjuk tavaly is ezt mondtuk, de akkor senki se gondolt bele milyen gyenge keretünk van )
Am mennyivel jobb lett volna ha tavaly kirúgjuk 😀 akkor senki se siratta volna, valószínűleg lett volna egy top 5-ös pickünk és 40 milka cap space az offseasonra 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ha a pickünk előtt kimegy evans és watkins akkor szerintetek milyen posztra húznánk? Én nem tartom kizártnak ebben az esetben az első körös QB draftot

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Összességében pár érv szól Rex maradása mellett, de szvsz sokkal több a távozása mellett.
Felvállalom, hogy én elküldeném őt.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
However, there has been no definitive word from ownership to Ryan on his future, NFL Media Insider Ian Rapoport reported Saturday, according to sources with knowledge of the Jets' thinking. Coaches do not know whether they will be returning.

Rapoport did note that the vibes within the Jets' facility recently have turned positive, even with a string of ugly losses.

Nfl.com-ról. Csak tudnám, hogy mitől lett pozitív a dolgok megítélése. No mindegy, abszolút nem tuti Rex maradása ezek szerint, lehet h a holnapi meccs mégis belejátszik a dolgokba?Beki
Mondjuk már a média is azt nyomatja hogy ryan legjobb éve volt meg mindenWester
Azért a legjobb évtől messze volt, de az valóban mellette szól, hogy sokkal többet kihozott ebből a keretből, mint sokan azt várták.
Emlékezzünk csak, hogy szezon elején volt olyan mock ahol 1/1-re írtak minket, de általános vélemény volt h top3-as pickünk lesz.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
However, there has been no definitive word from ownership to Ryan on his future, NFL Media Insider Ian Rapoport reported Saturday, according to sources with knowledge of the Jets' thinking. Coaches do not know whether they will be returning.

Rapoport did note that the vibes within the Jets' facility recently have turned positive, even with a string of ugly losses.

Nfl.com-ról. Csak tudnám, hogy mitől lett pozitív a dolgok megítélése. No mindegy, abszolút nem tuti Rex maradása ezek szerint, lehet h a holnapi meccs mégis belejátszik a dolgokba?Beki
Mondjuk már a média is azt nyomatja hogy ryan legjobb éve volt meg minden

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
However, there has been no definitive word from ownership to Ryan on his future, NFL Media Insider Ian Rapoport reported Saturday, according to sources with knowledge of the Jets' thinking. Coaches do not know whether they will be returning.

Rapoport did note that the vibes within the Jets' facility recently have turned positive, even with a string of ugly losses.

Nfl.com-ról. Csak tudnám, hogy mitől lett pozitív a dolgok megítélése. No mindegy, abszolút nem tuti Rex maradása ezek szerint, lehet h a holnapi meccs mégis belejátszik a dolgokba?
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jets LB coach Brian VanGorder will interview for Notre Dame defensive coordinator job on Monday, according to @AndySlater #nyj

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Twitter Poll Update: Keep or Fire Rex Ryan? I've tallied 778 votes. 723-55 (93%) to KEEP Rex. #nyj 😊Wyatt
Emelek a téten Adam Scheftertől:
One well-placed NFL executive believes Rex Ryan will return as coach of the New York Jets, based on conversations he has had.

Despite speculation that Ryan would be fired after this season, another well-connected source told ESPN that the atmosphere surrounding his status has turned from negative to positive.
Beki
Jó hírek, remélem igaza lesz Schefternek

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Lassíjá, hun dolgozott Izzik Wizzel? És a Todd nem Rod? S Wiz TE vót a Dzseccbe, meg specteam cord. Úgyis kivárják meddig mászik a Csártersz. 😉sutianap
Nah lassíjá te is, hogy mindenben igazad van. 😀
Szerencsére Idzik és Wis párhuzamnál írtam, hogy emlékeim szerint és valamennyi igazság van is benne, hiszen Idzik 2001-2004 között dolgozott a Cards alkalmazásában és Wis is ott volt HC. 😀
Todd meg Rod édesmindegy mikor nálunk van Graves koma. 😀Beki
Kettőezernégybe neveztékki OCnek nálunk Wizt, addigra mán újracsempézték a vécéket is a sivatagba, Teeee időkapus!sutianap
Nah húzzzá mán akkor korábban dolgozott együtt Idzik és Wis, ha jól értelmezem? 😀Beki
Hun, Tampába? Neeem.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Lassíjá, hun dolgozott Izzik Wizzel? És a Todd nem Rod? S Wiz TE vót a Dzseccbe, meg specteam cord. Úgyis kivárják meddig mászik a Csártersz. 😉sutianap
Nah lassíjá te is, hogy mindenben igazad van. 😀
Szerencsére Idzik és Wis párhuzamnál írtam, hogy emlékeim szerint és valamennyi igazság van is benne, hiszen Idzik 2001-2004 között dolgozott a Cards alkalmazásában és Wis is ott volt HC. 😀
Todd meg Rod édesmindegy mikor nálunk van Graves koma. 😀Beki
Kettőezernégybe neveztékki OCnek nálunk Wizt, addigra mán újracsempézték a vécéket is a sivatagba, Teeee időkapus!sutianap
Nah húzzzá mán akkor korábban dolgozott együtt Idzik és Wis, ha jól értelmezem? 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Lassíjá, hun dolgozott Izzik Wizzel? És a Todd nem Rod? S Wiz TE vót a Dzseccbe, meg specteam cord. Úgyis kivárják meddig mászik a Csártersz. 😉sutianap
Nah lassíjá te is, hogy mindenben igazad van. 😀
Szerencsére Idzik és Wis párhuzamnál írtam, hogy emlékeim szerint és valamennyi igazság van is benne, hiszen Idzik 2001-2004 között dolgozott a Cards alkalmazásában és Wis is ott volt HC. 😀
Todd meg Rod édesmindegy mikor nálunk van Graves koma. 😀Beki
Kettőezernégybe neveztékki OCnek nálunk Wizt, addigra mán újracsempézték a vécéket is a sivatagba, Teeee időkapus!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 20mp
There are now multiple signs pointing to Rex Ryan returning as Jets HC next season, per sources; still some issues to work through, however.

Schefter nem nagyon szokott hibázni ilyen infók terén, max ha szarok a források.
Egy biztos: mihelyst megerősítik maradásában azonnal közölni kell vele, hogy felejtse el, hogy a védelem lesz az offseason prioritása.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Twitter Poll Update: Keep or Fire Rex Ryan? I've tallied 778 votes. 723-55 (93%) to KEEP Rex. #nyj 😊Wyatt
Emelek a téten Adam Scheftertől:
One well-placed NFL executive believes Rex Ryan will return as coach of the New York Jets, based on conversations he has had.

Despite speculation that Ryan would be fired after this season, another well-connected source told ESPN that the atmosphere surrounding his status has turned from negative to positive.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Twitter Poll Update: Keep or Fire Rex Ryan? I've tallied 778 votes. 723-55 (93%) to KEEP Rex. #nyj 😊

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Lassíjá, hun dolgozott Izzik Wizzel? És a Todd nem Rod? S Wiz TE vót a Dzseccbe, meg specteam cord. Úgyis kivárják meddig mászik a Csártersz. 😉sutianap
Nah lassíjá te is, hogy mindenben igazad van. 😀
Szerencsére Idzik és Wis párhuzamnál írtam, hogy emlékeim szerint és valamennyi igazság van is benne, hiszen Idzik 2001-2004 között dolgozott a Cards alkalmazásában és Wis is ott volt HC. 😀
Todd meg Rod édesmindegy mikor nálunk van Graves koma. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
nevek ismerete nélkül :

14 WR SAMMY WATKINS CLEMSON
45 OG ZACK MARTIN NOTRE DAME
69 QB A.J. MCCARRON ALABAMA
76 CB E.J. GAINES MISSOURI
111TE C.J. FIEDOROWICZ IOWA
142 RB DE’ANTHONY THOMAS OREGON
173 S SEAN PARKER WASHINGTON
204 OLB JONATHAN BROWN ILLINOIS

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
No, megvolt a csapat utolsó edzése az idei szezonban, kérdés Rex utolsó edzése volt itt HC-ként?
Megnéztem a szokásos edzés utáni sajtótájékoztatóját, igazából a mondandóban semmi fontos nem volt a szokásos bullshit kérdések és válaszok, mint minden héten, DE Ryan viselkedése ismét érdekes volt.
Az elején vicceket sütött el és közben is mosolygott, nem látszott h nyomás lenne rajta és abszolút nem úgy válaszolt, mint aki az állásáért küzdene vasárnap, inkább beletörődöm látszott rajta.Beki
November végén Dec elején összefutott az FO-tok néhány erre felkent embere,potenciális HC jelöltekkel. Konkrétan Darrell Bevellel is a hox OC-jével, persze konkrét ajánlat nem hangzott el. Nagy égzengés lett belőle a Hoxnál. Ennek fényében én sem izgatnám magam Rex helyében.
Wilkersont meg simán Pro bowlba kellett volna juttatni!Helmut Zimmer
Így igaz, voltak erről hírek és megerősítések is. Mindenhol Bevell-t írják legnagyobb esélyesnek, mint HC jelölt, de sztem Wisenhunt is esélyes, miután Idzik dolgozott vele emlékeim szerint, de ha ez nem lenne elég Todd Graves Idzik jelenlegi jobb keze gyakorlatilag és Graves-et gondolom nem kell bemutatnom.Beki
Lassíjá, hun dolgozott Izzik Wizzel? És a Todd nem Rod? S Wiz TE vót a Dzseccbe, meg specteam cord. Úgyis kivárják meddig mászik a Csártersz. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Over at ESPN New York, Rich Cimini reports that Rex Ryan is still in the dark about his future employment status with the Jets.

Perhaps even more newsworthy, Cimini also drops this bombshell:

The Jets have an unusually large number of assistant coaches in the final year of their contracts, an indication that general manager John Idzik has been mulling a coaching-staff shake-up since last offseason. Soon-to-be free agents include Mike Devlin (offensive line), Karl Dunbar (defensive line), Ben Kotwica (special-teams coordinator), Sanjay Lal (wide receivers), Anthony Lynn (assistant head coach/running backs) and Dennis Thurman (defensive coordinator), sources said.