New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jelenleg egyébként 13. helyen húznánk a drafton (persze ennek továbbra is akkor lesz jelentősége, ha hétvégén kikapunk a Miamitól).
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most nézem a jelenlegi playoff picture-t és az AFC nagyon kemény. 😀
6th seedben a Titans 5-6-os mérleggel in the hunt Jets, Steelers, Ravens és a Chargers szintén 5-6-os mérleggel. 😊Beki
A mijamit direkt elhallgatod, mi?sutianap
Nem volt rajta a képen és nem néztem meg a teljes ligaállást, de akkor még durvább a helyzet. 😀
Ha jövő héten kikapunk jobb, ha tankolunk a draftra.Beki
A hatok után egy meccs hátránnyal megy a Bilz, Brónz, Réderz amire aszondják lemaradtak, de úgyis van egy rakat csoportmecss. A Pacc behúzza a csoportot, viszont a Bengals mega Kolc nagyon vérgőzös lesz, aszondom bármi lehet, itt a lényeg a két Dofinz mecss, azt kéne megrajzolni.sutianap
Kellene, de félek tőle, hogy nem fogjuk. Itt a jövő héten, amelyik csapat vereséget szenved az lemondhat a PO-ról.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Most nézem a jelenlegi playoff picture-t és az AFC nagyon kemény. 😀
6th seedben a Titans 5-6-os mérleggel in the hunt Jets, Steelers, Ravens és a Chargers szintén 5-6-os mérleggel. 😊Beki
A mijamit direkt elhallgatod, mi?sutianap
Nem volt rajta a képen és nem néztem meg a teljes ligaállást, de akkor még durvább a helyzet. 😀
Ha jövő héten kikapunk jobb, ha tankolunk a draftra.Beki
A hatok után egy meccs hátránnyal megy a Bilz, Brónz, Réderz amire aszondják lemaradtak, de úgyis van egy rakat csoportmecss. A Pacc behúzza a csoportot, viszont a Bengals mega Kolc nagyon vérgőzös lesz, aszondom bármi lehet, itt a lényeg a két Dofinz mecss, azt kéne megrajzolni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most nézem a jelenlegi playoff picture-t és az AFC nagyon kemény. 😀
6th seedben a Titans 5-6-os mérleggel in the hunt Jets, Steelers, Ravens és a Chargers szintén 5-6-os mérleggel. 😊Beki
A mijamit direkt elhallgatod, mi?sutianap
Nem volt rajta a képen és nem néztem meg a teljes ligaállást, de akkor még durvább a helyzet. 😀
Ha jövő héten kikapunk jobb, ha tankolunk a draftra.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Most nézem a jelenlegi playoff picture-t és az AFC nagyon kemény. 😀
6th seedben a Titans 5-6-os mérleggel in the hunt Jets, Steelers, Ravens és a Chargers szintén 5-6-os mérleggel. 😊Beki
A mijamit direkt elhallgatod, mi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most nézem a jelenlegi playoff picture-t és az AFC nagyon kemény. 😀
6th seedben a Titans 5-6-os mérleggel in the hunt Jets, Steelers, Ravens és a Chargers szintén 5-6-os mérleggel. 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A DL teljesítménye számokban:

Wilkerson: 11 meccs 46 tackle, 10 sack, 2 FF, 1 INT
Richardson: 11 meccs 59 tackle, 3 sack, 1 FF
Harrison: 11 meccs 46 tackle, 1 sack
Coples: 9 meccs 25 tackle, 1.5 sack, 1 FF

Azt hiszem ezen csapatrészünk finoman szólva sem szorul erősítésre. 😊Beki
Ezzel nincs is baj de az offense az valami kritikán aluli...Stylee
Az offenseben RB és QB poszton nem kell változtatni az offenseben. OL-ben RG és RT poszton lejáró szerződésű emberkék vannak. TE poszt szintén need, mert kellene segítség nagyon Geno számára, amolyan Gronk típusú, mint a Patsnél.
WR posztra is kellene egy igazi JJ vagy AJ Green típusú playmaker.
Viszont CB poszton is nagy szarban leszünk, ha Milliner bust lesz és Cro nagy szerződése miatt lapátra kerül. Wilson contractja is 2 év múlva lejár.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Értem köszi!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Genoval mi történt????? hogy így alakul a játéka?dande
A futójáték úgy ahogy megyeget, de nincs tele tömve minőségi célpontokkal. Rengeteg drop van. Cumberland nem az a biztos kezű TE, blokkolásban tegnap este pedig láthattuk mikor a Ravens safety-je elhúzott mellette ő pedig tátott szájjal követte az eseményeket.
Holmes-Kerley-Hill-Salas-Nelson elkapó sor áll rendelkezésére. Holmes nagy ritkán bevethető, jövőre 10 misit foglal a capből->nem lesz jets játékosa. Kerley is sérült, de nálam ő az egyetlen megbízható célpont. Hill gyors, de ezenkívül egyelőre ennyi: sokat sérült, dropok jönnek mint tavaly és 2. évében sem tud jelentőset alakítani. Nelson első 2 meccsén szép elkapásokat jegyzett, de tegnap ezek nem jöttek tőle.
Emellett meg kell említenünk az OL borzalmas pass protecion-jét. Főleg a fal bal oldala, amely megfigyeléseim szerint jelentős mennyiségű sacket kapunk. Howard RT-ben és Mangold a legjobb eme téren, Colon vmennyit javult a szezon kezdete óta, Ferguson szolid, Winters viszont a leggyengébb nálam (rookie úgyh még elnézzük neki). Idős az OL, fiatalításra és minőségi javításra is szorul.

Ami magát Genot illeti egyelőre nagyon hasonló a karrierjének alakulása Sanchezéhez. Voltak INT-ek, amelyek nem az ő nevéhez fűzödnek, de rengeteg rookie hiba is van benne és nagy mennyiségű turnovert gyárt, remélem összeszedi magát, mert Sanchez pofáját nem akarom itt látni jövőre.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Genoval mi történt????? hogy így alakul a játéka?
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
A DL teljesítménye számokban:

Wilkerson: 11 meccs 46 tackle, 10 sack, 2 FF, 1 INT
Richardson: 11 meccs 59 tackle, 3 sack, 1 FF
Harrison: 11 meccs 46 tackle, 1 sack
Coples: 9 meccs 25 tackle, 1.5 sack, 1 FF

Azt hiszem ezen csapatrészünk finoman szólva sem szorul erősítésre. 😊Beki
Ezzel nincs is baj de az offense az valami kritikán aluli...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A DL teljesítménye számokban:

Wilkerson: 11 meccs 46 tackle, 10 sack, 2 FF, 1 INT
Richardson: 11 meccs 59 tackle, 3 sack, 1 FF
Harrison: 11 meccs 46 tackle, 1 sack
Coples: 9 meccs 25 tackle, 1.5 sack, 1 FF

Azt hiszem ezen csapatrészünk finoman szólva sem szorul erősítésre. 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nem biztos, hogy Geno kezd jövő héten.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Dolphins-Raiders-Panthers-Browns-Dolphins a hátralevő sorsolásunk.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ma meg fog szakadni ez a sorozat az tuti. Eddig is csak a running játékunk megmentette meg az offense hátsóját, de a pass protection az OL részéről hányadék, főleg Winters nem tetszik e téren.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Érdekesség:

Did you Know, Part V: The Jets are the first team in NFL history to play the first 10 games of a season without a winning or losing streak.
Ma fog megszakadni a "sorozat"?DoM
remélem nem, bár mondjuk eddig elég reménytelen az O

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdekesség:

Did you Know, Part V: The Jets are the first team in NFL history to play the first 10 games of a season without a winning or losing streak.
Ma fog megszakadni a "sorozat"?
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Facebookon semmit ne higgyetek el, inkább Twitteren kövessétek a beatwritereket és a csapat injury reportját.
Kerley és McIntyre out ez már tuti. Holmes és Nelson probable (75% az esély a játékukra), viszont előbbi a héten végig limitáltan edzett, így pár snapre számítok tőle, míg Nelson simán játszani fog. Hill pedig FP volt egész héten, így az ő játéka is 100%-ra tuti.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?Wester
am hol olvastad ezt?Wester
Amerikai foci liga blogja facebookon. Épp 3 perce irták ki kbStylee
én most néztem twitteren mehta szerint holmes biztosan fog játszani,kerley eddig az aki biztos nemWester
Kicsit utánaolvastam, Kerley biztos nem, Nelson nagyon kérdőjeles és Holmes is kérdőjeles még. Lehet hogy játszanak de még nagyon nem tuti.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?Wester
Foggalmam sincs de megraktam egy nagyobb összeggel, hogy nyerünk szóval duplán izgulnom kell holnap 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?Wester
am hol olvastad ezt?Wester
Amerikai foci liga blogja facebookon. Épp 3 perce irták ki kbStylee
én most néztem twitteren mehta szerint holmes biztosan fog játszani,kerley eddig az aki biztos nem

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?Wester
am hol olvastad ezt?Wester
Amerikai foci liga blogja facebookon. Épp 3 perce irták ki kb
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?Wester
am hol olvastad ezt?

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?

Lesz ez még így se!