New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mai napon dönteniük kell Revis kapcsán a Patsnek, hogy lehívják-e az opcióját.McCourty marad a Patsnél. Úgy fest, hogy CB poszton all-in lesz Revisért.Bekihát ja most már legalább ő legyen meg 😀Wester
több mint 11 éve
Vickel mi a helyzet?sorozatjunkieFA lesz, nem fogjuk visszaigazolni
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
McCourty marad a Patsnél. Úgy fest, hogy CB poszton all-in lesz Revisért.Bekihát ja most már legalább ő legyen meg 😀
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
McCourty marad a Patsnél. Úgy fest, hogy CB poszton all-in lesz Revisért.
több mint 11 éve
Vickel mi a helyzet?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cimini is lehozta Ron Parker nevét, akit szeretnénk safety posztra hozni. McCourty körül nagy a csend részünkről.Byron Maxwell pedig jó eséllyes Eagles playa lesz.
több mint 11 éve
Manish Mehta @MMehtaNYDN 34 p34 perccel ezelőtt Fordítás megtekintéseSources: Jets lining up contingency plan if Bilal Powell walks. One potential target: Patriots RB Shane Vereen #nyj
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Manish Mehta @MMehtaNYDN 5 p5 perccel ezelőtt Fordítás megtekintéseSource: Jets, looking to improve its offensive line, have inquired about Cowboys right tackle Jeremy Parnell. A very interesting name #nyj
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Úgy fest a hírek szerint, hogy a Texans mellett mi is bejelentkeztünk Hoyer-ért és nagy eséllyel a két csapat közül kerül ki, hogy hova igazol, mert ezen 2 csapat ajánlott neki lehetőséget arra, hogy kezdő legyen.szvsz inkább fitzpatrick, legalább ő ismeri gaileyt
Ha Hoyer netán Texanshoz menne, akkor Fitzpatrick repül, így ő kerülne hozzánk.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Úgy fest a hírek szerint, hogy a Texans mellett mi is bejelentkeztünk Hoyer-ért és nagy eséllyel a két csapat közül kerül ki, hogy hova igazol, mert ezen 2 csapat ajánlott neki lehetőséget arra, hogy kezdő legyen.Ha Hoyer netán Texanshoz menne, akkor Fitzpatrick repül, így ő kerülne hozzánk.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kareem Jackson 4 évre 34M-ért maradt Houstonban, míg Flowers is jó eséllyel aláfirkant Chargershez.
több mint 11 éve
no problem, majd 2év múlva ti is tovább tradelitek 😊DripHa a trend folytatódik (anno 2 db 3. körösért, most 5. körösért) akkor egy kondicionális 7. körösért. 😀
több mint 11 éve
no problem, majd 2év múlva ti is tovább tradelitek 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
No, overthecap.com szerint Marshall idei cap numberje 7.7M lesz, míg ugyan pontos infók nem ismertek Harris 21.5M, 3 éves szerződéséről, de olvasva h az első 2 évében 15M full garit kap, így 7.5M-re veszem az idei cap numberjét, tehát:Marshall: 7.7M
Harris: 7.5M
Összesen: 15.2M
Harvin kivágásával 10.5M szabadul fel, így kb. 4.7M ment el az eddigi 51M cap space-ből.
Továbábá, mai naptól már lehet tárgyalni a lejáró szerződésű játékosok ügynökeivel.
több mint 11 éve
A liga legjobb position receivere erkezik.Legnagyobb trade!GerixTe most trollkodsz? 😛
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Harvin nem fog visszajonni sztem, hanem inkabb Amarot hasznaljuk majd tobbet Gailey rendszereben sztem.Kozben Rapoport le is hozta, hogy Harvin repulni fog, igy Harvin tavozasa, Marshall erkezese es Harris resign kb -5M cap spacet jelent osszesen.BekiA hülyének is megéri, nemhogy nekünk. Harvint visszaigazoljuk olcsóér, Mariota bentmarad, és mehet a 4+ elkapós hurry up spread 😀toam
Marshall trade pedig kb. 2 evet ad arra h helyetteset megtalaljuk majd, de igy a draft elso kore nagyon pass rusher fele halad. 😊
több mint 11 éve
Nem fog Harvin olcsóért visszajönniKozben Rapoport le is hozta, hogy Harvin repulni fog, igy Harvin tavozasa, Marshall erkezese es Harris resign kb -5M cap spacet jelent osszesen.BekiA hülyének is megéri, nemhogy nekünk. Harvint visszaigazoljuk olcsóér, Mariota bentmarad, és mehet a 4+ elkapós hurry up spread 😀toam
több mint 11 éve
Kozben Rapoport le is hozta, hogy Harvin repulni fog, igy Harvin tavozasa, Marshall erkezese es Harris resign kb -5M cap spacet jelent osszesen.BekiA hülyének is megéri, nemhogy nekünk. Harvint visszaigazoljuk olcsóér, Mariota bentmarad, és mehet a 4+ elkapós hurry up spread 😀
több mint 11 éve
Rexy is akarta, így felnyomódott az árAaron Wilson @RavensInsider 4m4 minutes agoa $15 millió garantált kicsit nagylelkű Harris esetében, nem?deyell
David Harris re-signs with Jets on three-year, $21.5 million deal, per a source (15 m gua)
jó move ez is, tetszik ez a mai napWester

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kozben Rapoport le is hozta, hogy Harvin repulni fog, igy Harvin tavozasa, Marshall erkezese es Harris resign kb -5M cap spacet jelent osszesen.
több mint 11 éve
ja de elnézve az idei ilb felhozatalt, inkább maradjon kicsit drágábban ha kell. Amúgy is költenünk kellAaron Wilson @RavensInsider 4m4 minutes agoa $15 millió garantált kicsit nagylelkű Harris esetében, nem?deyell
David Harris re-signs with Jets on three-year, $21.5 million deal, per a source (15 m gua)
jó move ez is, tetszik ez a mai napWester
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Aaron Wilson @RavensInsider 4m4 minutes agoa $15 millió garantált kicsit nagylelkű Harris esetében, nem?
David Harris re-signs with Jets on three-year, $21.5 million deal, per a source (15 m gua)
jó move ez is, tetszik ez a mai napWester
built for this shit
több mint 11 éve
Aaron Wilson @RavensInsider 4m4 minutes agoDavid Harris re-signs with Jets on three-year, $21.5 million deal, per a source (15 m gua)
jó move ez is, tetszik ez a mai nap
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
7.7 milliót szamit majd a capbe es 5. kort mondanak ellenertekkent. Ennyiert szvsz kurvara megerte
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Harvin akkor megy és 6. megy seattlebe. Kíváncsi vagyok mit adtunk marshallert
Lesz ez még így se!