New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Bizony jo hely.Neha jets meccsre is kinezek,m szeretem a jets d-t,d vh jobb ugy meccsen lenni ,h nem csak a felig telt stadionba uldogelek.Amig Gino lesz a qb addig semmi eselyetek sajnos...Go GiantsSokat ertek vele,ha senki nem akar nalatok jatszaniGerixFriss a gm, friss az edző, nagy a piac, NJ sem egy élhetetlen hely, szóval ettől annyira nem félek 😊toam
több mint 11 éve
Semmit mert 1/6 már túl magasan van... ez teljesen irreaálisSzerintem is irreális, de a csapból is ez folyik 😊 És valszeg hasonlóan döntök (esetleg próbálok alkudozni, 1+2+Foles már csábító), viszont meglepő, hogy milyen sokan mennének rá a biztosra.
De a játék kedvéért,
Egyébként kösz nem. simán behúzom Mariotátdande
több mint 11 éve
Találós kérdés, kinti fórumokon/üzenőfalakon nagyon pörög:Simán nem, 2 első kör a minimum, még az 1/6-ért is
Te vagy Macca. 1/6, on the clock. Mariota bent van, Winston, egy WR és egy pass rusher kiment már. Csörög a piros teló, Phillyből hívnak, hogy figyelj, kéne az 1/6, az ajánlatunk: 1/20, 3/84, Nick Foles. Azt válaszolod nekik, hogy...toam
több mint 11 éve
Semmit mert 1/6 már túl magasan van... ez teljesen irreaálisDe a játék kedvéért,
Egyébként kösz nem. simán behúzom Mariotát
több mint 11 éve
Találós kérdés, kinti fórumokon/üzenőfalakon nagyon pörög:Te vagy Macca. 1/6, on the clock. Mariota bent van, Winston, egy WR és egy pass rusher kiment már. Csörög a piros teló, Phillyből hívnak, hogy figyelj, kéne az 1/6, az ajánlatunk: 1/20, 3/84, Nick Foles. Azt válaszolod nekik, hogy...
több mint 11 éve
Sokat ertek vele,ha senki nem akar nalatok jatszaniGerixFriss a gm, friss az edző, nagy a piac, NJ sem egy élhetetlen hely, szóval ettől annyira nem félek 😊
több mint 11 éve
bagoly mondja...Várhatóan 143M lesz az idei cap, ennek megfelelően 51.2M cap space-ünk van jelenleg.Sokat ertek vele,ha senki nem akar nalatok jatszaniGerix
Ha Harvint kitesszük, úgy mienk lenne a 2. legtöbb cap space a ligán belül.Beki
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Várhatóan 143M lesz az idei cap, ennek megfelelően 51.2M cap space-ünk van jelenleg.Sokat ertek vele,ha senki nem akar nalatok jatszani
Ha Harvint kitesszük, úgy mienk lenne a 2. legtöbb cap space a ligán belül.Beki
több mint 11 éve
Minden esetre örülnék neki.Két 30 feletti cornert nem fogunk hozni sztem.BekiMehta szerint Woody és Mac erősen tanakodnak azon, hogy ha Revis UFA lesz, minden követ megmozgatnak majd, hogy visszahozzák.BekiAzért az más kévéház lenne, ha újra összeállna a Cro-Revis duó...Lucifer
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Min. cash pendingről néhány infó:nflpaweb.blob.core.windows.net/media/Default/PDFs/New%20York%20Jets%20Adjusted%20Infographic.pdf
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Két 30 feletti cornert nem fogunk hozni sztem.Mehta szerint Woody és Mac erősen tanakodnak azon, hogy ha Revis UFA lesz, minden követ megmozgatnak majd, hogy visszahozzák.BekiAzért az más kévéház lenne, ha újra összeállna a Cro-Revis duó...Lucifer
több mint 11 éve
Mehta szerint Woody és Mac erősen tanakodnak azon, hogy ha Revis UFA lesz, minden követ megmozgatnak majd, hogy visszahozzák.BekiAzért az más kévéház lenne, ha újra összeállna a Cro-Revis duó...
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mehta szerint Woody és Mac erősen tanakodnak azon, hogy ha Revis UFA lesz, minden követ megmozgatnak majd, hogy visszahozzák.
több mint 11 éve
A Jets (akárcsak a Jags) egyenesen a director of college scoutingot küldte el a Chattanooga mai Pro Dayére, ahol David Tull, a Mocs OLB/DEje volt a fő attrakció.Megjegyzem Idzik ma munkába állt nálunk, és úgy tűnik tényleg a szerződéskötésekre fog figyelni majd Jacksonvilleben.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
espn.go.com/blog/new-york/jets/post/_/id/49535/its-official-jets-have-about-55-million-in-cap-space?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tony Pauline @TonyPaulineKeep this in mind; NY Jets linebacker search in free agency could end with Brooks Reed, a player GM Mike Maccagnan is very familiar with
több mint 11 éve
143.28M az idei cap, Maccagnan adhat a lovaknak kb. 50M cap space-el.BekiHa most nem, akkor soha 😀
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
143.28M az idei cap, Maccagnan adhat a lovaknak kb. 50M cap space-el.
több mint 11 éve
esély az van, de iszonyat drága lenne és személy szerint nagyon nem örülnék egy feltradenek jelen pillanatbanarra van esély hogy feljebb cseréljünk cetlit?mzperxAzt csiripelik a madárkák h mi is ajánlatot tettünk McCown-nak mielőtt aláírt volna a Browns-hoz. Ha ez igaz előrevetítheti h vmi FA QB-t vádászunk és ennyit a QB draftról.BekiNem feltétlen, mert arra nem építhetünk, hogy lehet bent lesz valamelyik QB 6.helyen.Wester
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
arra van esély hogy feljebb cseréljünk cetlit?Azt csiripelik a madárkák h mi is ajánlatot tettünk McCown-nak mielőtt aláírt volna a Browns-hoz. Ha ez igaz előrevetítheti h vmi FA QB-t vádászunk és ennyit a QB draftról.BekiNem feltétlen, mert arra nem építhetünk, hogy lehet bent lesz valamelyik QB 6.helyen.Wester
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kristian Dyer, a Metro újságírója szerint Colon-t nem hozzuk vissza (semmi meglepetés), hanem fiatalabb játékost szeretnénk RG posztra FA-ról.
több mint 11 éve
+1, főleg, hogy McCown nem az a franchise arc, inkább egy új Vick 😊Azt csiripelik a madárkák h mi is ajánlatot tettünk McCown-nak mielőtt aláírt volna a Browns-hoz. Ha ez igaz előrevetítheti h vmi FA QB-t vádászunk és ennyit a QB draftról.BekiNem feltétlen, mert arra nem építhetünk, hogy lehet bent lesz valamelyik QB 6.helyen.Wester
több mint 11 éve
Azt csiripelik a madárkák h mi is ajánlatot tettünk McCown-nak mielőtt aláírt volna a Browns-hoz. Ha ez igaz előrevetítheti h vmi FA QB-t vádászunk és ennyit a QB draftról.BekiNem feltétlen, mert arra nem építhetünk, hogy lehet bent lesz valamelyik QB 6.helyen.
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Azt csiripelik a madárkák h mi is ajánlatot tettünk McCown-nak mielőtt aláírt volna a Browns-hoz. Ha ez igaz előrevetítheti h vmi FA QB-t vádászunk és ennyit a QB draftról.
több mint 11 éve
Lol 😀Sheldont oda is fogjuk adni ... örömmel 😀 😀
Ez aztán hatalmas biznisz lenne nekünk 😀
Eladni az egyik legértékesebb védőnket azért, hogy elhozzunk egy x. elkapót, akinek valami elcseszettül nagy fizetése van. Harvin jöhet, miután kivágtátok, normális pénzért, Revis meg maradjon szintén nem sokért 😀
Bár Sheldon jöhetne tőletek azért, nagy duzzogva elférne (az egész DL 😀)Wyatt
GO JETS!!!