New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Geno nyáron tanul egy kis helyzetfelismerést (pl. "úristen, pass rush, gyorsan hátrafutok 20 yardot, jajj sack), dolgoznak a technikáján (szörnyű testtartással dob, a testjelei elárulják a passz irányát, stb.), szerintem javulhat. Friss QB-t nem érdemes hozni, legfeljebb 3. helyre. Egy idősebb csere/tutor qb kellene, 2014 free agentek közül: Josh Freeman, Tarvaris Jackson, Kellen Clemens -hátha megvan még a meze a szekrény mélyén 😊 Seneca Walace, Matt Flynn.
(néhányért meg fogtok kövezni, de szerintem megérdemelnek egy ilyen 2. qb szintű esélyt)

Go Jets!
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Amúgy csak én vagyok úgy vele, hogy mióta Reed-et leigazoltuk és Allen ki lett így téve a kezdőből a passz elleni védekezésünk sokkal rosszabb?Beki
Ez így van

Go Jets!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Az az érzés mikor DT bejelenti, hogy Milliner kezd vasárnap a Raiders ellen. Vereséget szimatolok a levegőben.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Amúgy csak én vagyok úgy vele, hogy mióta Reed-et leigazoltuk és Allen ki lett így téve a kezdőből a passz elleni védekezésünk sokkal rosszabb?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tegnap Winslow nem edzett, Wilk-Cro-Holmes-Kerley pedig limitáltan edzett.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Feldobok egy találós kérdést:
Mit tennétek/javasolnátok akkor, ha Geno az idény hátralevő részében tartja jelenlegi formáját és többször padra kerül és Sanchez-t kivágjuk?Beki
Év végéig szopó, aztán holtszezonban valami megbízható veterán QB-t szerzünk és versenyeztetjük Genoval? Értem én, hogy minden szar volt vasárnap, de ha már kiadtunk rá eg top50-es picket, ne adjuk fel azt az első igazán szar teljesítmény után.
Azóta próbálok rájönni, hogy a szezon első feléhez képest mitől zuhant ennyire vissza a passzjátékunk. Kiismerték Jenőt? Még mindig utálja a hideget, mint tavaly a WV-ban? Kerley ennyit számít? Ennyivel jobb védelmekkel találkoztunk a bye week óta? Segítsetek, mert értetlenül állok a jelenség előtt.toam
Még egy verzió: esetleg a plusz 3. körünkkel ami a Tampától jön megpróbálhatunk még egy QB-t és megversenyeztetnénk Genoval.
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Feldobok egy találós kérdést:
Mit tennétek/javasolnátok akkor, ha Geno az idény hátralevő részében tartja jelenlegi formáját és többször padra kerül és Sanchez-t kivágjuk?Beki
Év végéig szopó, aztán holtszezonban valami megbízható veterán QB-t szerzünk és versenyeztetjük Genoval? Értem én, hogy minden szar volt vasárnap, de ha már kiadtunk rá eg top50-es picket, ne adjuk fel azt az első igazán szar teljesítmény után.
Azóta próbálok rájönni, hogy a szezon első feléhez képest mitől zuhant ennyire vissza a passzjátékunk. Kiismerték Jenőt? Még mindig utálja a hideget, mint tavaly a WV-ban? Kerley ennyit számít? Ennyivel jobb védelmekkel találkoztunk a bye week óta? Segítsetek, mert értetlenül állok a jelenség előtt.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ugye Mornhinweg offense sémája a Phillynél arról volt híres, hogy rengeteg passzolt yardot eredményez, ott nem is volt ezzel gond, hiszen top10 környékén voltak, most a Jets offense passzolt yardok tekintetében liga utolsó 32. helyezett 2149 yarddal. Futásban 10. az offense 1496 yarddal.

Defense:
Most tessék kapaszkodni: meccsenként csupán 77 futott yardot engedünk az ellenfélnek ezzel az első vagyunk!
Passzoknál totál csőd: meccsenként 257 yardot engedünk az ellenfélnek, amely a 25. helyet jelenti.
Köszi Dee!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Feldobok egy találós kérdést:
Mit tennétek/javasolnátok akkor, ha Geno az idény hátralevő részében tartja jelenlegi formáját és többször padra kerül és Sanchez-t kivágjuk?Beki
tomi-tomi
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Feldobok egy találós kérdést:
Mit tennétek/javasolnátok akkor, ha Geno az idény hátralevő részében tartja jelenlegi formáját és többször padra kerül és Sanchez-t kivágjuk?Beki

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Feldobok egy találós kérdést:
Mit tennétek/javasolnátok akkor, ha Geno az idény hátralevő részében tartja jelenlegi formáját és többször padra kerül és Sanchez-t kivágjuk?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer 28p
Minor move to pass along, Jets plan on signing KR Darius Reynard -- out in Tennessee in October -- later today.

Most Cribbs vagy nagyon csúnynán megsérült, vagy IR, vagy cut lesz.

Edit:
Igen, Cribbs valszeg done for the rest of year.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kis előretekintés a jelenlegi állapotok szerinti 2014-es free agentekről:

WR:
Jacoby Jones
Eric Decker
James Jones
Robert Meachem
Hakeem Nicks
Jeremy Maclin
Riley Cooper
Emmnanuel Sanders
Doug Baldwin
Anquan Boldin
Mario Manningham

OT-t most nem írnám le, mert Howarddal hosszabbítunk sztem.

OG:
Travelle Wharton
John Greco
Brian Waters
Jon Asamoah
Geoff Schwartz
Charlie Johnson

CB-k (ha Cro távozna):
Antoine Cason
Corey Graham
Captain Munnerlyn
Drayton Florence
Charles Tillmann
Tim Jennings
Sam Shields
Vontae Davis
Brent Grimes
Aqib Talib
Tracy Porter
Alterraun Verner
DeAngelo Hall

Safety:
Jarius Byrd
TJ Ward
Antoine Bethea
Donte Whitner

Nyilván sokan hosszabbítanak majd, de lesz lehetőség a választásra, további mazsolázsási lehetőség:
 nfltraderumors.co/2014-nfl-free-agents/

Jövő évi FA-t mindjárt jobb szívvel várja az ember, mint idén mikor Twitteren látja, hogy más csapatok hogyan rendezik le a sztár FA-kat, mi meg workoutra hívogattuk csak az embereket.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Sztem O impotenciájáért ryan hibáztatható a legkevésbé. Szar az OL, Kerley-n kívül nincs értelmes elkapónk, futójáték átlagos és az egész megtetézve egy még nem nfl-ready rookie qb-val. Egyszerűen nincsenek meg a játékosaink ahhoz, hogy működőképes O-nk legyen egy egész szezonon keresztül, és ne csak pár meccsre. És ez sztem még tannembaum-éra utóhatása. Jövőre már remélhetőleg lesz helyünk a sapi alatt, így én az FA-n várok egy-két komolyabb nevet az O-ba(ha lesz).Wester
Nyilván MM is elővehető a dolgokért. Az OL gyengesége sajnos nagyon érződik a futójátékon, de passzban meg főleg. Ráadásul a leggyengébb tagja meglátásom szerint Winters, hétvégén is 2 sack a nevéhez fűzödik. Mondjuk jó, hogy az OL fiatalítása volt a cél ezen a drafton: Winters, Aboushi, Campbell.
WR sor azért átlagos elkapókkal teletüzdelt, hiszen Kerley, Nelson, Holmes és Hill bármikor képes 80 yardos meccsekre, de közülük Nelson és Holmes nem lesz már itt jövőre.Beki
MM is hibás persze, de az a lényeg hogy szarból nehéz várat építeni.
Wr-eknél kicsit túloztam, de kerley nélkül nagyon látszik a corp gyengesége (még vele is néha). Egyszerűen nincs olyan elkapó aki konzisztensen üresre tudja játszani magát és anélkül nehéz főleg ha nem egy brady vagy manning az irányítód.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sztem O impotenciájáért ryan hibáztatható a legkevésbé. Szar az OL, Kerley-n kívül nincs értelmes elkapónk, futójáték átlagos és az egész megtetézve egy még nem nfl-ready rookie qb-val. Egyszerűen nincsenek meg a játékosaink ahhoz, hogy működőképes O-nk legyen egy egész szezonon keresztül, és ne csak pár meccsre. És ez sztem még tannembaum-éra utóhatása. Jövőre már remélhetőleg lesz helyünk a sapi alatt, így én az FA-n várok egy-két komolyabb nevet az O-ba(ha lesz).Wester
Nyilván MM is elővehető a dolgokért. Az OL gyengesége sajnos nagyon érződik a futójátékon, de passzban meg főleg. Ráadásul a leggyengébb tagja meglátásom szerint Winters, hétvégén is 2 sack a nevéhez fűzödik. Mondjuk jó, hogy az OL fiatalítása volt a cél ezen a drafton: Winters, Aboushi, Campbell.
WR sor azért átlagos elkapókkal teletüzdelt, hiszen Kerley, Nelson, Holmes és Hill bármikor képes 80 yardos meccsekre, de közülük Nelson és Holmes nem lesz már itt jövőre.

Ami a satyit illeti:
jelenleg 40 játékosnak van szerződése a 2014-es szezonra és így van ha az idei 123M-es capet nézem 22M cap space.
Ebből a 101M elfogalt capből Cromartie 14,98M, Sanchez 13,1M, Holmes 10,75M és Ferguson 11,7M-et foglal.
Közülük úgy gondolom, hogy Sanchez és Holmes kivágása reális ergo kötelezőnek vehető, amely 17,8M cap spacet szabadítana fel, mellettük Cro 9,5M-et szabadítana fel (lássuk be a liga gyengébbik CB-jei között van Cro így indokolt lehet a kivágása ha csak nem megy bele paycutba).
Sanchez és Holmes fizujából 2 igen komoly kezdő játékost lehetne hozni, így sztem olyan 39-40M cap space-el nyugodtan számolhatunk a köv. szezonban.
Emellett van még 8 draft pickünk is.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Sztem O impotenciájáért ryan hibáztatható a legkevésbé. Szar az OL, Kerley-n kívül nincs értelmes elkapónk, futójáték átlagos és az egész megtetézve egy még nem nfl-ready rookie qb-val. Egyszerűen nincsenek meg a játékosaink ahhoz, hogy működőképes O-nk legyen egy egész szezonon keresztül, és ne csak pár meccsre. És ez sztem még tannembaum-éra utóhatása. Jövőre már remélhetőleg lesz helyünk a sapi alatt, így én az FA-n várok egy-két komolyabb nevet az O-ba(ha lesz).

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Tegnapi vereség után a 11. drafthely jelenleg a mienk.

Nehéz pozitívumot keresni a tegnapi teljesítmények után, de megpróbálom:
-kiemelném Ivory-t, aki 5 yard/carry átlaggal futott
-ternészetesen Wilkerson megint dominált 4 tackle és az INT-nél is ő ütötte meg THill karját
-Sheldon futás ellen volt ma állat, míg Coples egy zsákot beszerzett azért

Végére egy két finomság:
Jets traded up for WR Stephen Hill. Bears drafted WR Alshon Jeffery two picks later. That will sting for the next decade. #nyj

Idzik's first 4 draft picks: 1) Benched 3 times 2) Rookie of Yr candidate 3) NFL leader in INTs 4) Couldn't beat out Ducasse in camp #nyj

PO-ra van még esélyünk, de a Ravens és a Miami is előttünk van, utóbbi főleg rossz hír, mert sokkal jobb csoporton belüli mérleggel rendelkezik, mint mi.
Jövő héten Raiders, látva a tegnapi fogalmatlan O# tevékenységünket és amit passzolás terén bemutatott az Oakland a Dallas ellen, a Raiders az esélyes.

A vasárnapi vereség távol repített minket a PO-tól, 5-4-es mérleg után 3 vereség és 5-7, Geno 7 meccsen 1 TD és 11 INT->Ryan nem tud semmit kezdeni a csapat gyenge szereplésével, nem tudja felrázni őket, QB szitut megint nem tudjuk kezelni.
Ami főleg bosszantó, hogy a defense is összeomlott és nyeljük a yardokat és ez utóbbi különösen bosszantó.
Ryan leváltásra fog kerülni a szezon végén, ennek így is kell lennie.
Beki


Semmi gond jöhet sexy Rexy a Patshez DC-net Patricia helyett és akkor csókolgathaja Bill bá gyűrűit, és netalán talán még nyernének is egy + gyűrűt közösen! Milyen szép világ lenne! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Geno marad a kezdő a Raiders ellen.

Ryan idén nem sokat tököl olyan szitukban, mikor Sanchez kezdetését 5-6 napig halogatta.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Per @PFF, Nick Mangold (+0.9) was the best #Jets Olineman yesterday. Rookie Brian Winters was the worst (-3.8), allowing 2 sacks + 1 hurry

Idzik előző évi draft húzásai eddig nem nagyon akarnak beválni Sheldont leszámítva.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi vereség után a 11. drafthely jelenleg a mienk.

Nehéz pozitívumot keresni a tegnapi teljesítmények után, de megpróbálom:
-kiemelném Ivory-t, aki 5 yard/carry átlaggal futott
-ternészetesen Wilkerson megint dominált 4 tackle és az INT-nél is ő ütötte meg THill karját
-Sheldon futás ellen volt ma állat, míg Coples egy zsákot beszerzett azért

Végére egy két finomság:
Jets traded up for WR Stephen Hill. Bears drafted WR Alshon Jeffery two picks later. That will sting for the next decade. #nyj

Idzik's first 4 draft picks: 1) Benched 3 times 2) Rookie of Yr candidate 3) NFL leader in INTs 4) Couldn't beat out Ducasse in camp #nyj

PO-ra van még esélyünk, de a Ravens és a Miami is előttünk van, utóbbi főleg rossz hír, mert sokkal jobb csoporton belüli mérleggel rendelkezik, mint mi.
Jövő héten Raiders, látva a tegnapi fogalmatlan O# tevékenységünket és amit passzolás terén bemutatott az Oakland a Dallas ellen, a Raiders az esélyes.

A vasárnapi vereség távol repített minket a PO-tól, 5-4-es mérleg után 3 vereség és 5-7, Geno 7 meccsen 1 TD és 11 INT->Ryan nem tud semmit kezdeni a csapat gyenge szereplésével, nem tudja felrázni őket, QB szitut megint nem tudjuk kezelni.
Ami főleg bosszantó, hogy a defense is összeomlott és nyeljük a yardokat és ez utóbbi különösen bosszantó.
Ryan leváltásra fog kerülni a szezon végén, ennek így is kell lennie.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kimberley A. Martin ‏@KMart_LI 42 mp
Heard Sheldon Richardson say in locker rm "don't come over here." Asked rookie if he's declining interviews. He told me "very much so."

Locker room hangukat alakul.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rex said he considered activating Dave Garrard today. #nyj
mondom én 😀 jövő héten már kezdeni fogWester
Vesztenivalónk nincs ez ügyben. 😀
Holnap értékelek majd, ha lesz erőm ehhez a förmedvénynek hívott vmi után.Beki
van ezen mit értékelni?Wester
Nincs, azért hátha találok vmi + dolgot. 😊
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Rex said he considered activating Dave Garrard today. #nyj
mondom én 😀 jövő héten már kezdeni fogWester
Vesztenivalónk nincs ez ügyben. 😀
Holnap értékelek majd, ha lesz erőm ehhez a förmedvénynek hívott vmi után.Beki
van ezen mit értékelni?

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rex said he considered activating Dave Garrard today. #nyj
mondom én 😀 jövő héten már kezdeni fogWester
Vesztenivalónk nincs ez ügyben. 😀
Holnap értékelek majd, ha lesz erőm ehhez a förmedvénynek hívott vmi után.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Rex said he considered activating Dave Garrard today. #nyj
mondom én 😀 jövő héten már kezdeni fog

Lesz ez még így se!