New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ma meg fog szakadni ez a sorozat az tuti. Eddig is csak a running játékunk megmentette meg az offense hátsóját, de a pass protection az OL részéről hányadék, főleg Winters nem tetszik e téren.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Érdekesség:

Did you Know, Part V: The Jets are the first team in NFL history to play the first 10 games of a season without a winning or losing streak.
Ma fog megszakadni a "sorozat"?DoM
remélem nem, bár mondjuk eddig elég reménytelen az O

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdekesség:

Did you Know, Part V: The Jets are the first team in NFL history to play the first 10 games of a season without a winning or losing streak.
Ma fog megszakadni a "sorozat"?
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Facebookon semmit ne higgyetek el, inkább Twitteren kövessétek a beatwritereket és a csapat injury reportját.
Kerley és McIntyre out ez már tuti. Holmes és Nelson probable (75% az esély a játékukra), viszont előbbi a héten végig limitáltan edzett, így pár snapre számítok tőle, míg Nelson simán játszani fog. Hill pedig FP volt egész héten, így az ő játéka is 100%-ra tuti.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?Wester
am hol olvastad ezt?Wester
Amerikai foci liga blogja facebookon. Épp 3 perce irták ki kbStylee
én most néztem twitteren mehta szerint holmes biztosan fog játszani,kerley eddig az aki biztos nemWester
Kicsit utánaolvastam, Kerley biztos nem, Nelson nagyon kérdőjeles és Holmes is kérdőjeles még. Lehet hogy játszanak de még nagyon nem tuti.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?Wester
Foggalmam sincs de megraktam egy nagyobb összeggel, hogy nyerünk szóval duplán izgulnom kell holnap 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?Wester
am hol olvastad ezt?Wester
Amerikai foci liga blogja facebookon. Épp 3 perce irták ki kbStylee
én most néztem twitteren mehta szerint holmes biztosan fog játszani,kerley eddig az aki biztos nem

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?Wester
am hol olvastad ezt?Wester
Amerikai foci liga blogja facebookon. Épp 3 perce irták ki kb
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?Wester
am hol olvastad ezt?

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....Stylee
amúgy ja, ki lesz no. 1 wr Salas?

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy faszaWester
Szerintem lassan engem is felhívhatnának, hogy menjek WR-nek holnap....
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.Stylee
az úgy fasza

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Stephen Hill, Santonio Holmes és David Nelson is sérüléssel bajlódik, valószínűleg kihagyják a holnap esti Baltimore Ravens elleni mérkőzést.
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Unatkozik, problem? 😊 Ja, meg szoknia kell a gangsta stílust, ha már pár hónapon belül munkanélküli lesz.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rex said he would consider taking Stephen Hill out of the starting lineup.Beki
Pedig a Ravens sok mély passzot nyel be, kéne Hillcivilmanu
Érdekes: Hill szerint tájékoztatták, hogy kevesebb snapet fog kapni és lehet kezdő sem lesz, Mornhinweg pedig az egészet cáfolta tegnap. 😀
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Rex said he would consider taking Stephen Hill out of the starting lineup.Beki
Pedig a Ravens sok mély passzot nyel be, kéne Hill

Go Jets!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Genonak 345 passzolt yard kell még, hogy a franchise legeredményesebb rookie QB-ja legyen passzolt yardok tekintetében.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Beatwriterek jelentése alapján vagy egy kötés, vagy egy gipsz van Mangold jobb csuklóján.Beki
az nem jó

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Beatwriterek jelentése alapján vagy egy kötés, vagy egy gipsz van Mangold jobb csuklóján.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
2013 Geno: 16 INT, 4 fumbles; 2009 Sanchez thru 10 games: 16 INT, 3 fumbles #nyjBeki
a különbség az hogy sanchez körül sokkal jobb csapat voltWester
És Ő már nem rookie 😀silent7939
2009-ben viszont Sanchez is az volt. 😀Beki
Az 4 éve volt... 😀silent7939
Egy szép folyamat lesz Sanchez karrierje az tuti:
Feltrade érte, majd a fent említett mutató 2009-ben és kb. 2010-ben is, amikor is főcsoportdöntőbe jutott a csapat, utána 2 katasztrófa szezon, idén IR, jövőre cut. 😀Beki
Ez szép és jó de ha Geno nem kezd el normálisan játszani a végén még megtartjuk.......Stylee
No látod, ez is benne van a pakliban, de ki az a barom HC, aki Sanchezzel akarna dolgozni?Beki
Sajnos azt látom, hogy Geno sem lesz a megváltónk. Én drafton húznék valaki tehetséges, kevés intet dobó irányítót. Sanchez mehet ahova akar és megversenyeztetném Genoval, aki jobb az játszik.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rex said he would consider taking Stephen Hill out of the starting lineup.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
2013 Geno: 16 INT, 4 fumbles; 2009 Sanchez thru 10 games: 16 INT, 3 fumbles #nyjBeki
a különbség az hogy sanchez körül sokkal jobb csapat voltWester
És Ő már nem rookie 😀silent7939
2009-ben viszont Sanchez is az volt. 😀Beki
Az 4 éve volt... 😀silent7939
Egy szép folyamat lesz Sanchez karrierje az tuti:
Feltrade érte, majd a fent említett mutató 2009-ben és kb. 2010-ben is, amikor is főcsoportdöntőbe jutott a csapat, utána 2 katasztrófa szezon, idén IR, jövőre cut. 😀Beki
Ez szép és jó de ha Geno nem kezd el normálisan játszani a végén még megtartjuk.......Stylee
No látod, ez is benne van a pakliban, de ki az a barom HC, aki Sanchezzel akarna dolgozni?
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
2013 Geno: 16 INT, 4 fumbles; 2009 Sanchez thru 10 games: 16 INT, 3 fumbles #nyjBeki
a különbség az hogy sanchez körül sokkal jobb csapat voltWester
És Ő már nem rookie 😀silent7939
2009-ben viszont Sanchez is az volt. 😀Beki
Az 4 éve volt... 😀silent7939
Egy szép folyamat lesz Sanchez karrierje az tuti:
Feltrade érte, majd a fent említett mutató 2009-ben és kb. 2010-ben is, amikor is főcsoportdöntőbe jutott a csapat, utána 2 katasztrófa szezon, idén IR, jövőre cut. 😀Beki
Ez szép és jó de ha Geno nem kezd el normálisan játszani a végén még megtartjuk.......