New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDNFormer Vikings TE coach Jimmie Johnson (2006-2013) is expected to join Todd Bowles' staff as the new Jets TE coach, I'm told. #nyj
több mint 11 éve
Manish Mehta @MMehtaNYDN 3 min3 perccel ezelőttex-OC, mert már kirúgták
Vanderbilt OC Karl Dorrell expected to join the Jets staff, I'm told. Dorrell worked with Todd Bowles on Dolphins staff #nyjBeki

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Manish Mehta @MMehtaNYDN 3 min3 perccel ezelőttJön a West Coast Offense.
Vanderbilt OC Karl Dorrell expected to join the Jets staff, I'm told. Dorrell worked with Todd Bowles on Dolphins staff #nyjBeki

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDN 3 min3 perccel ezelőttVanderbilt OC Karl Dorrell expected to join the Jets staff, I'm told. Dorrell worked with Todd Bowles on Dolphins staff #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nos, túl sok okosat nem tudtunk meg.Ami biztos, hogy Mac és Bowles is elég határozott, jól kezelték a média kérdéseit.
Geno kapcsán egy jó "ha" elhangzott, hogy ő lesz-e a QB, akivel kezdőként nekivágunk, míg Bowles a CB-ket emelte ki, mint fontos elemeket.
Külön öröm, hogy nem hangzott el, hogy SB-t nyerünk, hogy itt most competition lesz, hanem winning team-et akarunk építeni.
több mint 11 éve
Rohadjon meg egyszer hang nincs, máskor meg szaggat a rohadt online közvetítés. 😀Bekina akkor nem csak nálam van baj 😀
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rohadjon meg egyszer hang nincs, máskor meg szaggat a rohadt online közvetítés. 😀
több mint 11 éve
"I do philosophically believe you have to build through the draft."😀
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Bowles says the DC will call the plays but he will have input on both offense and defense #nyjEz azért számomra meglepő
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
GM Mike Maccagnan not planning to make any other immediate changes in front office. Scouts told they w/b evaluated thru draft. #nyjNem, de Bradway és Bauer helye még betöltetlen. 😀
Gene Smith még nem jött hivatalosan ugye?Wester
több mint 11 éve
GM Mike Maccagnan not planning to make any other immediate changes in front office. Scouts told they w/b evaluated thru draft. #nyjGene Smith még nem jött hivatalosan ugye?
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Hát az idei draft eredményessége valóban csak a jövőben dől el, figyelembe véve hogy 3-n sérülés miatt pályára sem léptek....más kérdés hogy 3? már a csapatban sincsenek....Az FA része Decker-t leszámítva teljes csőd és a draftjait nézve egyedül Sheldon, aki bevált perpill, persze még pár év van míg konzekvenciát levonhatunk, de nem túl fényes nah.Bekiaz csúnya lenne, ha az idei draftot elqrnánk....Idzik pedig szépen megmutatta, hogy ne építs csapatot, úgyhogy MM előnyben van 😊mzperxaz ő elgondolása se lett volna olyan rossz, ha tudott volna draftolni, de persze ettől függetlenül FA-n is lehetett volna aktívabbWester
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az FA része Decker-t leszámítva teljes csőd és a draftjait nézve egyedül Sheldon, aki bevált perpill, persze még pár év van míg konzekvenciát levonhatunk, de nem túl fényes nah.az csúnya lenne, ha az idei draftot elqrnánk....Idzik pedig szépen megmutatta, hogy ne építs csapatot, úgyhogy MM előnyben van 😊mzperxaz ő elgondolása se lett volna olyan rossz, ha tudott volna draftolni, de persze ettől függetlenül FA-n is lehetett volna aktívabbWester
több mint 11 éve
cap guy-nak elvihetik még, de GM-ként nem hiszem, hogy látjuk még valahaaz csúnya lenne, ha az idei draftot elqrnánk....Idzik pedig szépen megmutatta, hogy ne építs csapatot, úgyhogy MM előnyben van 😊mzperxIdzikhez képest csak előnyben lehet MM, mivel tiszta lapot kap és reméljük él is vele, míg Idzik-et hagyjuk, valszeg sokáig nem lesz már állása NFL körökben.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
az csúnya lenne, ha az idei draftot elqrnánk....Idzik pedig szépen megmutatta, hogy ne építs csapatot, úgyhogy MM előnyben van 😊mzperxaz ő elgondolása se lett volna olyan rossz, ha tudott volna draftolni, de persze ettől függetlenül FA-n is lehetett volna aktívabb
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az csúnya lenne, ha az idei draftot elqrnánk....Idzik pedig szépen megmutatta, hogy ne építs csapatot, úgyhogy MM előnyben van 😊mzperxIdzikhez képest csak előnyben lehet MM, mivel tiszta lapot kap és reméljük él is vele, míg Idzik-et hagyjuk, valszeg sokáig nem lesz már állása NFL körökben.
több mint 11 éve
az csúnya lenne, ha az idei draftot elqrnánk....Idzik pedig szépen megmutatta, hogy ne építs csapatot, úgyhogy MM előnyben van 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pláne 6 pickkel csak, mert komp. picket tuti nem kapunk idén.ezzel én is egyetértek, túl sok a lyuk ahhoz hogy mindent draftról tudjunk befoltozniWesterén nem vagyok ellene, sőt a tavalyi idzik-töketlenkedésnél a hajamat téptem, de itt is az lesz a kulcs, hogy drafton jól tudjunk húzniWesterAz is, de a draftról olyan szintre nem tudunk eljutni, hogy PO-esélyesek legyünk, ahhoz aktív FA is kell.Beki
több mint 11 éve
ezzel én is egyetértek, túl sok a lyuk ahhoz hogy mindent draftról tudjunk befoltoznién nem vagyok ellene, sőt a tavalyi idzik-töketlenkedésnél a hajamat téptem, de itt is az lesz a kulcs, hogy drafton jól tudjunk húzniWesterAz is, de a draftról olyan szintre nem tudunk eljutni, hogy PO-esélyesek legyünk, ahhoz aktív FA is kell.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
én nem vagyok ellene, sőt a tavalyi idzik-töketlenkedésnél a hajamat téptem, de itt is az lesz a kulcs, hogy drafton jól tudjunk húzniWesterAz is, de a draftról olyan szintre nem tudunk eljutni, hogy PO-esélyesek legyünk, ahhoz aktív FA is kell.
több mint 11 éve
én nem vagyok ellene, sőt a tavalyi idzik-töketlenkedésnél a hajamat téptem, de itt is az lesz a kulcs, hogy drafton jól tudjunk húzniHát nézd, ha a 89%-os téma miatt költeni kell, emellett 50M cap spaced van és a new york-i média Idzik-et a sírba vitte, mert 20M-et benne hagyott, így nem csodálom, hogy Maccagnan is ezt mondja, a másik pedig, hogy a közönség is ezt akarja hallani, a másik pedig h így is kell tenni.vagyis tannenbaum-féle módi, reméljük a drafton több sikerrelWestermuszáj is lesz költenünk, mert a 89%-nak még bőven alatta vagyunkWesterIgen, ki kellene matekozni, hogy mennyit kell költenünk min. 😀
Amúgy tömören 4 perc alatt Maccagnan annyit mondott, hogy aktívak leszünk FA-n, így minél több lyukat betömve és könnyebb helyzetbe hozva magunkat a draftra BPA alapon.Beki
A lényeg, hogy ne a Tanny-féle magas összegeket adunk reménytelen embereknek, okosan is el lehet költeni és remélem drafton sem 6 pickből marad 2 a tradek miatt elven toljuk majd, de ezt a BPA kijelentése is cáfolja, de többet majd a sajtótájékoztató után.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát nézd, ha a 89%-os téma miatt költeni kell, emellett 50M cap spaced van és a new york-i média Idzik-et a sírba vitte, mert 20M-et benne hagyott, így nem csodálom, hogy Maccagnan is ezt mondja, a másik pedig, hogy a közönség is ezt akarja hallani, a másik pedig h így is kell tenni.vagyis tannenbaum-féle módi, reméljük a drafton több sikerrelWestermuszáj is lesz költenünk, mert a 89%-nak még bőven alatta vagyunkWesterIgen, ki kellene matekozni, hogy mennyit kell költenünk min. 😀
Amúgy tömören 4 perc alatt Maccagnan annyit mondott, hogy aktívak leszünk FA-n, így minél több lyukat betömve és könnyebb helyzetbe hozva magunkat a draftra BPA alapon.Beki
A lényeg, hogy ne a Tanny-féle magas összegeket adunk reménytelen embereknek, okosan is el lehet költeni és remélem drafton sem 6 pickből marad 2 a tradek miatt elven toljuk majd, de ezt a BPA kijelentése is cáfolja, de többet majd a sajtótájékoztató után.
több mint 11 éve
vagyis tannenbaum-féle módi, reméljük a drafton több sikerrelmuszáj is lesz költenünk, mert a 89%-nak még bőven alatta vagyunkWesterIgen, ki kellene matekozni, hogy mennyit kell költenünk min. 😀
Amúgy tömören 4 perc alatt Maccagnan annyit mondott, hogy aktívak leszünk FA-n, így minél több lyukat betömve és könnyebb helyzetbe hozva magunkat a draftra BPA alapon.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
muszáj is lesz költenünk, mert a 89%-nak még bőven alatta vagyunkWesterIgen, ki kellene matekozni, hogy mennyit kell költenünk min. 😀
Amúgy tömören 4 perc alatt Maccagnan annyit mondott, hogy aktívak leszünk FA-n, így minél több lyukat betömve és könnyebb helyzetbe hozva magunkat a draftra BPA alapon.
több mint 11 éve
muszáj is lesz költenünk, mert a 89%-nak még bőven alatta vagyunk
Lesz ez még így se!