New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 074 — Jó ötletnek tűnt!
Jets activate Winslow to 53-man roster; waive S Rontez Miles

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 074 — Jó ötletnek tűnt!
Na eddig tökéletesen alakul a bye 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 074 — Jó ötletnek tűnt!
Ezek elég érdekes statok, allenen pl én is meglepődtem

Wide receiver Santonio Holmes

Average pass play with him: 6.33 yards.

Average without him: 5.79.

The skinny: This puts to rest the theory the Jets are better on offense without Holmes.

Offensive linemen: Brian Winters versus Vladimir Ducasse

Average running play with Winters: 4.32

Average running play with Ducasse: 3.82

The skinny: Winters, a rookie, has experieced plenty of hiccups, but he still has his predecessor beat.

Tight ends: Kellen Winslow versus Jeff Cumberland

Average pass play with Winslow: 5.76

Average pass play with Cumberland: 4.94

The skinny: The Jets better hope that Winslow, back from his PED suspension, is off his "allergy" medication.

Running backs: Chris Ivory versus Bilal Powell

Average running play with Ivory: 4.01

Average running play with Powell: 3.98

The skinny: Pretty much what you expected here.

DEFENSE

Safeties: Antonio Allen versus Jaiquawn Jarrett

Average pass play with Allen: 6.38

Average pass play with Jarrett: 4.90

The skinny: This surprises me -- a lot.

Defensive lineman Damon Harrison

Average running play with Harrison: 2.72

Average without him: 3.21

The skinny: Big Snacks is a big reason why the Jets have the No. 1 run defense.

Cornerbacks Dee Milliner versus Darrin Walls

Average pass play with Milliner: 5.85

Average pass play with Walls: 6.89

The skinny: Now we know why Rex Ryan keeps going back to Milliner.

Linebacker Antwan Barnes

Average pass play with him: 5.41

Average without him: 6.22

The skinny: His season-ending knee injury has been more costly than people realize

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha már bye week, lássuk mi várhat még ránk a szezonban:
Jelenleg 5-4 a csapat mérlege, amelyben vannak nagy győzelmek (Falcons, Pats) és teljesen érthetetlen teljesítmény után elszenvedett vereségek (Titans, Steelers).
Bye week után 7 meccs van még:

Bills: EJ Manuel visszatérhet, viszont győzelmet várok. A Buffalo OL-je nagyon gyenge és a védelem jó helyen áll pass def terén. W
Ravens: nagyon kétoldalú a játékuk, van h nagyon lazán kikapnak, vagy szoros meccsen nyernek. Flacconak viszonylag kevés célpontja van, Rice-ot alacsony yardon tartva lehet esélyünk. W/L
Dolphins: 2 meccsünk is van a Miami ellen még. Ezen a meccsen szvsz azon múlik majd minden, hogy Tannehill és Geno milyen napot fog ki, ill. h mennyire fog a futójátékunk ülni. 1W, 1L
Raiders: nem részletezném, csak W-t fogadnék el.
Panthers: fontos győzelmek, érthetetlen vereségek, nagy kérdés. L
Browns: roppant jó védelem, Campbell révén felfelé ívelő offense produktum. W

Legjobb esetben: 5-2 is lehet.
Legrosszabb eset: 3-4 vagy 4-3.Beki
Csak a Ravenses meccsre térnék ki érdemben. A lényeg nem az lesz hogy Rice-ot megtartsátok (alig fut 2y/c átlaggal), hanem hogy tudjatok Flaccotól labdát lopni illetve ellenünk futni. Akkor simán meglehet, mert ha kevés lehetőségen Flacconak pontot szerezni akkor nem is tudunk 10-15 pontnál többet produkálni.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 074 — Jó ötletnek tűnt!
sztem a phins ol-t megesszük reggelire és megnyerjük mindkét meccset ellenük

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ha már bye week, lássuk mi várhat még ránk a szezonban:
Jelenleg 5-4 a csapat mérlege, amelyben vannak nagy győzelmek (Falcons, Pats) és teljesen érthetetlen teljesítmény után elszenvedett vereségek (Titans, Steelers).
Bye week után 7 meccs van még:

Bills: EJ Manuel visszatérhet, viszont győzelmet várok. A Buffalo OL-je nagyon gyenge és a védelem jó helyen áll pass def terén. W
Ravens: nagyon kétoldalú a játékuk, van h nagyon lazán kikapnak, vagy szoros meccsen nyernek. Flacconak viszonylag kevés célpontja van, Rice-ot alacsony yardon tartva lehet esélyünk. W/L
Dolphins: 2 meccsünk is van a Miami ellen még. Ezen a meccsen szvsz azon múlik majd minden, hogy Tannehill és Geno milyen napot fog ki, ill. h mennyire fog a futójátékunk ülni. 1W, 1L
Raiders: nem részletezném, csak W-t fogadnék el.
Panthers: fontos győzelmek, érthetetlen vereségek, nagy kérdés. L
Browns: roppant jó védelem, Campbell révén felfelé ívelő offense produktum. W

Legjobb esetben: 5-2 is lehet.
Legrosszabb eset: 3-4 vagy 4-3.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A Jets beatwriterek körében az a benyomás jelenleg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy Geno Smith lesz a jets kezdő QB-ja a köv. szezonban.
Idziket kérdezték is tegnap erről, de ő a szokásos sallang dumát nyomta, hogy a mának élünk stb.
Sanchez sorsára nem tért ki bár egyértelmű kell h legyen.Beki
Sanszos, hogy jövőre ha megtartjuk Sanchezt nem fogok több Jets meccset nézni. Vagyis addig igen amíg a pálya szélén fog drukkolni a csapatnak sokkal kevesebb pénzért. Arról meg, hogy jövőre mi lesz ráérünk még elég sokat agyalni. Van még elég sok meccs és simán kinéz a playoff.Stylee
Én sem gondoltam, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítok a dolognak, csak gondoltam leírom.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
A Jets beatwriterek körében az a benyomás jelenleg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy Geno Smith lesz a jets kezdő QB-ja a köv. szezonban.
Idziket kérdezték is tegnap erről, de ő a szokásos sallang dumát nyomta, hogy a mának élünk stb.
Sanchez sorsára nem tért ki bár egyértelmű kell h legyen.Beki
Sanszos, hogy jövőre ha megtartjuk Sanchezt nem fogok több Jets meccset nézni. Vagyis addig igen amíg a pálya szélén fog drukkolni a csapatnak sokkal kevesebb pénzért. Arról meg, hogy jövőre mi lesz ráérünk még elég sokat agyalni. Van még elég sok meccs és simán kinéz a playoff.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A Jets beatwriterek körében az a benyomás jelenleg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy Geno Smith lesz a jets kezdő QB-ja a köv. szezonban.
Idziket kérdezték is tegnap erről, de ő a szokásos sallang dumát nyomta, hogy a mának élünk stb.
Sanchez sorsára nem tért ki bár egyértelmű kell h legyen.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Elsődleges hírek szerint Kerley 2-4 hétig lesz partvonal mellett.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nem értitek a szarkazmust!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #JetsBeki
Szerintem alszik egyet és holnapra jobban lesz. Csak szimulált...malkav
valószínű 😒, azért nem jött vissza egész meccsenWester
Hát, ha ezt megússza IR nélkül az csoda lesz.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 074 — Jó ötletnek tűnt!
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #JetsBeki
Szerintem alszik egyet és holnapra jobban lesz. Csak szimulált...malkav
valószínű 😒, azért nem jött vissza egész meccsen

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #JetsBeki
Szerintem alszik egyet és holnapra jobban lesz. Csak szimulált...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #Jets
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 815 — SuperLOL
Megnéztem a meccset short cutban. Emeljük ki, hogy a védelem mellett Ivory óriásit játszott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Óriási, hogy ennyire értek a focihoz... a taktikámból néhány pontot nem tartottak be a srácok, de így is simán sikerült! Királyság!civilmanu
😀😀😀DDDD
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Óriási, hogy ennyire értek a focihoz... a taktikámból néhány pontot nem tartottak be a srácok, de így is simán sikerült! Királyság!

Go Jets!
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Most magyarázzátok el nekem ha így tudunk játszani akkor nem értem a múlt hetet és sorolhatnám. Nagyon tetszik amit látok. Jövő hét bye szóval a rossz sorozat kimarad ezért remélem két hét múlva ugyanígy ünneplünk! 😊
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 074 — Jó ötletnek tűnt!
5-4-gyel megyünk byera 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ahogy látom, nálatok nincs Cumberland, nálunk pedig Colston, plusz Jenkins és Harper sem. Érdekes meccs lesz, annyi Szent...
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Robillumának ez tetszeni fog:

Jets promote Rontez Miles from practice squaddeyell
@) Aztaleborultszivarvégit! Nem hittem volna, hogy safety sérülés nélkül felkerül. Talán a ST-et akarják erősíteni.
Na de most akkor:

Brees jobban teszi, ha pelust is csomagol az útra 😊.

A meccsen sztem is nagyon fontos lesz a futójáték működése, kontroll alatt kell tartani vele a meccset. A Saints runD a legrosszabb a ligában a 4,8 y/c mutatójával.
Nem szabad nagy hátrányba kerülni mindjárt az elején, hogy utána Genónak kelljen megnyerni a meccset Rob Ryan passzvédelme ellen. Abból sok jó nem sülne ki.
A Saints elkapóktól én annyira nem félek. Jó egység, de nem annyira, mint a korábbi években sztem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A Jets otthon csak a Steelerstől kapott ki, megverték az akkor még erős Tampát, a Billst és a New Englandet is, plusz idegenben a Falconst. Egy jó meccs - egy rossz meccs ritmusban játszanak, most jónak kell következni. Mi a Bills ellen sem voltunk annyira meggyőzőek, elnézték Stills TD-jét, majd azonnal jött Jimmy és el is dőlt a dolog, de a Jets védelme más szintet képvisel, nálunk hiányozni fog Evans és valszeg Colston is ( ha játszik, akkor is csak limitáltan, ahogy Graham is ), Wilkerson és Richardson alaposan meg fogják kergetni Breest, aki hajlamos erőlködni és INTeket gyártani. A védelmünkből Jenkins nem lesz valszeg, Vaccaro és Jordan is sérüléssel bajlódik. Benne van, hogy nyerünk, de közel sem ilyen biztos ez, sőt.Tocy
Amilyen formában van Cromartie és Milliner (akik a kezdő CB-k lesznek) nyelni fogjuk a yardokat, mint az állat, főleg Dee-ről, akiről Marvin Jones 108 elkapott yardot gyártott.
Amúgy, ha Graham pályán lesz Cromartie fogja őt.Beki
azért én nem hiszem, hogy ekkorát betlizik mégegyszer a sec, vereséget várok, de nem súlyosatWester
Hát, ha nem következik be 180 fokos fordulat Dee játékában, akkor bármelyik Saints elkapó képes szép yardokat hozni róla. Igazából hiába játszik jól a két safety-nk Allen és Landry személyében, ha Cro-n és Millineren elmennek a meccsek: előbbi Steelers utóbbi Bengals.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 074 — Jó ötletnek tűnt!
A Jets otthon csak a Steelerstől kapott ki, megverték az akkor még erős Tampát, a Billst és a New Englandet is, plusz idegenben a Falconst. Egy jó meccs - egy rossz meccs ritmusban játszanak, most jónak kell következni. Mi a Bills ellen sem voltunk annyira meggyőzőek, elnézték Stills TD-jét, majd azonnal jött Jimmy és el is dőlt a dolog, de a Jets védelme más szintet képvisel, nálunk hiányozni fog Evans és valszeg Colston is ( ha játszik, akkor is csak limitáltan, ahogy Graham is ), Wilkerson és Richardson alaposan meg fogják kergetni Breest, aki hajlamos erőlködni és INTeket gyártani. A védelmünkből Jenkins nem lesz valszeg, Vaccaro és Jordan is sérüléssel bajlódik. Benne van, hogy nyerünk, de közel sem ilyen biztos ez, sőt.Tocy
Amilyen formában van Cromartie és Milliner (akik a kezdő CB-k lesznek) nyelni fogjuk a yardokat, mint az állat, főleg Dee-ről, akiről Marvin Jones 108 elkapott yardot gyártott.
Amúgy, ha Graham pályán lesz Cromartie fogja őt.Beki
azért én nem hiszem, hogy ekkorát betlizik mégegyszer a sec, vereséget várok, de nem súlyosat

Lesz ez még így se!