New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Rex Ryan went to New Orleans during bye week to hang with brother Rob and gather intel on Buffalo, which already has faced Saints.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Jets activate Winslow to 53-man roster; waive S Rontez Miles

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Na eddig tökéletesen alakul a bye 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Ezek elég érdekes statok, allenen pl én is meglepődtem

Wide receiver Santonio Holmes

Average pass play with him: 6.33 yards.

Average without him: 5.79.

The skinny: This puts to rest the theory the Jets are better on offense without Holmes.

Offensive linemen: Brian Winters versus Vladimir Ducasse

Average running play with Winters: 4.32

Average running play with Ducasse: 3.82

The skinny: Winters, a rookie, has experieced plenty of hiccups, but he still has his predecessor beat.

Tight ends: Kellen Winslow versus Jeff Cumberland

Average pass play with Winslow: 5.76

Average pass play with Cumberland: 4.94

The skinny: The Jets better hope that Winslow, back from his PED suspension, is off his "allergy" medication.

Running backs: Chris Ivory versus Bilal Powell

Average running play with Ivory: 4.01

Average running play with Powell: 3.98

The skinny: Pretty much what you expected here.

DEFENSE

Safeties: Antonio Allen versus Jaiquawn Jarrett

Average pass play with Allen: 6.38

Average pass play with Jarrett: 4.90

The skinny: This surprises me -- a lot.

Defensive lineman Damon Harrison

Average running play with Harrison: 2.72

Average without him: 3.21

The skinny: Big Snacks is a big reason why the Jets have the No. 1 run defense.

Cornerbacks Dee Milliner versus Darrin Walls

Average pass play with Milliner: 5.85

Average pass play with Walls: 6.89

The skinny: Now we know why Rex Ryan keeps going back to Milliner.

Linebacker Antwan Barnes

Average pass play with him: 5.41

Average without him: 6.22

The skinny: His season-ending knee injury has been more costly than people realize

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha már bye week, lássuk mi várhat még ránk a szezonban:
Jelenleg 5-4 a csapat mérlege, amelyben vannak nagy győzelmek (Falcons, Pats) és teljesen érthetetlen teljesítmény után elszenvedett vereségek (Titans, Steelers).
Bye week után 7 meccs van még:

Bills: EJ Manuel visszatérhet, viszont győzelmet várok. A Buffalo OL-je nagyon gyenge és a védelem jó helyen áll pass def terén. W
Ravens: nagyon kétoldalú a játékuk, van h nagyon lazán kikapnak, vagy szoros meccsen nyernek. Flacconak viszonylag kevés célpontja van, Rice-ot alacsony yardon tartva lehet esélyünk. W/L
Dolphins: 2 meccsünk is van a Miami ellen még. Ezen a meccsen szvsz azon múlik majd minden, hogy Tannehill és Geno milyen napot fog ki, ill. h mennyire fog a futójátékunk ülni. 1W, 1L
Raiders: nem részletezném, csak W-t fogadnék el.
Panthers: fontos győzelmek, érthetetlen vereségek, nagy kérdés. L
Browns: roppant jó védelem, Campbell révén felfelé ívelő offense produktum. W

Legjobb esetben: 5-2 is lehet.
Legrosszabb eset: 3-4 vagy 4-3.Beki
Csak a Ravenses meccsre térnék ki érdemben. A lényeg nem az lesz hogy Rice-ot megtartsátok (alig fut 2y/c átlaggal), hanem hogy tudjatok Flaccotól labdát lopni illetve ellenünk futni. Akkor simán meglehet, mert ha kevés lehetőségen Flacconak pontot szerezni akkor nem is tudunk 10-15 pontnál többet produkálni.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
sztem a phins ol-t megesszük reggelire és megnyerjük mindkét meccset ellenük

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ha már bye week, lássuk mi várhat még ránk a szezonban:
Jelenleg 5-4 a csapat mérlege, amelyben vannak nagy győzelmek (Falcons, Pats) és teljesen érthetetlen teljesítmény után elszenvedett vereségek (Titans, Steelers).
Bye week után 7 meccs van még:

Bills: EJ Manuel visszatérhet, viszont győzelmet várok. A Buffalo OL-je nagyon gyenge és a védelem jó helyen áll pass def terén. W
Ravens: nagyon kétoldalú a játékuk, van h nagyon lazán kikapnak, vagy szoros meccsen nyernek. Flacconak viszonylag kevés célpontja van, Rice-ot alacsony yardon tartva lehet esélyünk. W/L
Dolphins: 2 meccsünk is van a Miami ellen még. Ezen a meccsen szvsz azon múlik majd minden, hogy Tannehill és Geno milyen napot fog ki, ill. h mennyire fog a futójátékunk ülni. 1W, 1L
Raiders: nem részletezném, csak W-t fogadnék el.
Panthers: fontos győzelmek, érthetetlen vereségek, nagy kérdés. L
Browns: roppant jó védelem, Campbell révén felfelé ívelő offense produktum. W

Legjobb esetben: 5-2 is lehet.
Legrosszabb eset: 3-4 vagy 4-3.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A Jets beatwriterek körében az a benyomás jelenleg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy Geno Smith lesz a jets kezdő QB-ja a köv. szezonban.
Idziket kérdezték is tegnap erről, de ő a szokásos sallang dumát nyomta, hogy a mának élünk stb.
Sanchez sorsára nem tért ki bár egyértelmű kell h legyen.Beki
Sanszos, hogy jövőre ha megtartjuk Sanchezt nem fogok több Jets meccset nézni. Vagyis addig igen amíg a pálya szélén fog drukkolni a csapatnak sokkal kevesebb pénzért. Arról meg, hogy jövőre mi lesz ráérünk még elég sokat agyalni. Van még elég sok meccs és simán kinéz a playoff.Stylee
Én sem gondoltam, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítok a dolognak, csak gondoltam leírom.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
A Jets beatwriterek körében az a benyomás jelenleg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy Geno Smith lesz a jets kezdő QB-ja a köv. szezonban.
Idziket kérdezték is tegnap erről, de ő a szokásos sallang dumát nyomta, hogy a mának élünk stb.
Sanchez sorsára nem tért ki bár egyértelmű kell h legyen.Beki
Sanszos, hogy jövőre ha megtartjuk Sanchezt nem fogok több Jets meccset nézni. Vagyis addig igen amíg a pálya szélén fog drukkolni a csapatnak sokkal kevesebb pénzért. Arról meg, hogy jövőre mi lesz ráérünk még elég sokat agyalni. Van még elég sok meccs és simán kinéz a playoff.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A Jets beatwriterek körében az a benyomás jelenleg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy Geno Smith lesz a jets kezdő QB-ja a köv. szezonban.
Idziket kérdezték is tegnap erről, de ő a szokásos sallang dumát nyomta, hogy a mának élünk stb.
Sanchez sorsára nem tért ki bár egyértelmű kell h legyen.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Elsődleges hírek szerint Kerley 2-4 hétig lesz partvonal mellett.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nem értitek a szarkazmust!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #JetsBeki
Szerintem alszik egyet és holnapra jobban lesz. Csak szimulált...malkav
valószínű 😒, azért nem jött vissza egész meccsenWester
Hát, ha ezt megússza IR nélkül az csoda lesz.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #JetsBeki
Szerintem alszik egyet és holnapra jobban lesz. Csak szimulált...malkav
valószínű 😒, azért nem jött vissza egész meccsen

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #JetsBeki
Szerintem alszik egyet és holnapra jobban lesz. Csak szimulált...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #Jets
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 820 — SuperLOL
Megnéztem a meccset short cutban. Emeljük ki, hogy a védelem mellett Ivory óriásit játszott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Óriási, hogy ennyire értek a focihoz... a taktikámból néhány pontot nem tartottak be a srácok, de így is simán sikerült! Királyság!civilmanu
😀😀😀DDDD
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Óriási, hogy ennyire értek a focihoz... a taktikámból néhány pontot nem tartottak be a srácok, de így is simán sikerült! Királyság!

Go Jets!
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Most magyarázzátok el nekem ha így tudunk játszani akkor nem értem a múlt hetet és sorolhatnám. Nagyon tetszik amit látok. Jövő hét bye szóval a rossz sorozat kimarad ezért remélem két hét múlva ugyanígy ünneplünk! 😊
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
5-4-gyel megyünk byera 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ahogy látom, nálatok nincs Cumberland, nálunk pedig Colston, plusz Jenkins és Harper sem. Érdekes meccs lesz, annyi Szent...
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Robillumának ez tetszeni fog:

Jets promote Rontez Miles from practice squaddeyell
@) Aztaleborultszivarvégit! Nem hittem volna, hogy safety sérülés nélkül felkerül. Talán a ST-et akarják erősíteni.
Na de most akkor:

Brees jobban teszi, ha pelust is csomagol az útra 😊.

A meccsen sztem is nagyon fontos lesz a futójáték működése, kontroll alatt kell tartani vele a meccset. A Saints runD a legrosszabb a ligában a 4,8 y/c mutatójával.
Nem szabad nagy hátrányba kerülni mindjárt az elején, hogy utána Genónak kelljen megnyerni a meccset Rob Ryan passzvédelme ellen. Abból sok jó nem sülne ki.
A Saints elkapóktól én annyira nem félek. Jó egység, de nem annyira, mint a korábbi években sztem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A Jets otthon csak a Steelerstől kapott ki, megverték az akkor még erős Tampát, a Billst és a New Englandet is, plusz idegenben a Falconst. Egy jó meccs - egy rossz meccs ritmusban játszanak, most jónak kell következni. Mi a Bills ellen sem voltunk annyira meggyőzőek, elnézték Stills TD-jét, majd azonnal jött Jimmy és el is dőlt a dolog, de a Jets védelme más szintet képvisel, nálunk hiányozni fog Evans és valszeg Colston is ( ha játszik, akkor is csak limitáltan, ahogy Graham is ), Wilkerson és Richardson alaposan meg fogják kergetni Breest, aki hajlamos erőlködni és INTeket gyártani. A védelmünkből Jenkins nem lesz valszeg, Vaccaro és Jordan is sérüléssel bajlódik. Benne van, hogy nyerünk, de közel sem ilyen biztos ez, sőt.Tocy
Amilyen formában van Cromartie és Milliner (akik a kezdő CB-k lesznek) nyelni fogjuk a yardokat, mint az állat, főleg Dee-ről, akiről Marvin Jones 108 elkapott yardot gyártott.
Amúgy, ha Graham pályán lesz Cromartie fogja őt.Beki
azért én nem hiszem, hogy ekkorát betlizik mégegyszer a sec, vereséget várok, de nem súlyosatWester
Hát, ha nem következik be 180 fokos fordulat Dee játékában, akkor bármelyik Saints elkapó képes szép yardokat hozni róla. Igazából hiába játszik jól a két safety-nk Allen és Landry személyében, ha Cro-n és Millineren elmennek a meccsek: előbbi Steelers utóbbi Bengals.