New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
másképpen fogalmazva:Állítólag a Bears is elkezdett most nyomulni Kubiaknál.Mondjuk idèn nem mutatott sokat Genoval.Lucifer
Thurman után újabb név, akit Ryan vinne Buffaloba: David Lee QB-coach.empty taxi
Adam Schefter @AdamSchefter
Bills HC Rex Ryan now will get to coach the first two QBs drafted in 2013, EJ Manuel at No. 16, Geno Smith at No. 39.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Mondjuk idèn nem mutatott sokat Genoval.Nyugi, amilyen makacs embernek ismertük, ott is tolja majd az all out blitzeket, ami ilyen erős DL mellett kb. öngyilkosság. Az offense-ük pedig kb. rosszabb helyzetben van, mint a mienk, főleg QB és 1. kör nélkül. Amitől inkább félek, hogy jön egy olyan HC/DC ide, aki teljesen más rendszert futtat, és emiatt ki kell vágnia a defense legjobbjait.. Legalább GM-ünk lesz ma, a többit meg meglátjuk. Kubiakra mennyi esélyt láttok, így, hogy ennyit húzzák Woodyék az időt?toamÁllítólag a Bears is elkezdett most nyomulni Kubiaknál.
Thurman után újabb név, akit Ryan vinne Buffaloba: David Lee QB-coach.empty taxi
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Nyugi, amilyen makacs embernek ismertük, ott is tolja majd az all out blitzeket, ami ilyen erős DL mellett kb. öngyilkosság. Az offense-ük pedig kb. rosszabb helyzetben van, mint a mienk, főleg QB és 1. kör nélkül. Amitől inkább félek, hogy jön egy olyan HC/DC ide, aki teljesen más rendszert futtat, és emiatt ki kell vágnia a defense legjobbjait.. Legalább GM-ünk lesz ma, a többit meg meglátjuk. Kubiakra mennyi esélyt láttok, így, hogy ennyit húzzák Woodyék az időt?toamÁllítólag a Bears is elkezdett most nyomulni Kubiaknál.
Thurman után újabb név, akit Ryan vinne Buffaloba: David Lee QB-coach.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Nyugi, amilyen makacs embernek ismertük, ott is tolja majd az all out blitzeket, ami ilyen erős DL mellett kb. öngyilkosság. Az offense-ük pedig kb. rosszabb helyzetben van, mint a mienk, főleg QB és 1. kör nélkül. Amitől inkább félek, hogy jön egy olyan HC/DC ide, aki teljesen más rendszert futtat, és emiatt ki kell vágnia a defense legjobbjait.. Legalább GM-ünk lesz ma, a többit meg meglátjuk. Kubiakra mennyi esélyt láttok, így, hogy ennyit húzzák Woodyék az időt?No, Rex Ryan lesz a Bills köv. HC-ja, izgalmas lesz, pláne ha Trestman lesz az OC-ja. Bár 1. kör nélkül és QB helyzettel kemény dolga lesz,Bekina ennek nagyon de nagyon nem örülök :/Wester
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint Quinn és Bowles a 2 legfőbb jelöltünk HC posztra, de Kubiak-kal még beszélgethetünk.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet#Jets are expected to hire #Texans college scouting director Mike Maccagnan as the new GM, per source. No surprise, he’s been in town 3 days
Csak, hogy mi se maradjunk ki a mai napból. 😊
több mint 11 éve
Neeeeee. Rex menjen innen valami más csoportba! 😀
több mint 11 éve
na őt féltem főlegSztem Dunbar DL coach is.Bekina most kérdés hány edzőnket viszi magávalWesterThurman állítólag megy veleempty taxi
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sztem Dunbar DL coach is.na most kérdés hány edzőnket viszi magávalWesterThurman állítólag megy veleempty taxi
több mint 11 éve
na most kérdés hány edzőnket viszi magávalWesterThurman állítólag megy vele

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
na most kérdés hány edzőnket viszi magával
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
No, Rex Ryan lesz a Bills köv. HC-ja, izgalmas lesz, pláne ha Trestman lesz az OC-ja. Bár 1. kör nélkül és QB helyzettel kemény dolga lesz,Bekina ennek nagyon de nagyon nem örülök :/Wester
Ezzel nem csak te vagy így.. szerintem minden Pats drukker fellélegzett hogy végre elhagy bennünket, erre most kap egy brutaláisabb védelmet .. 😓No, Rex Ryan lesz a Bills köv. HC-ja, izgalmas lesz, pláne ha Trestman lesz az OC-ja. Bár 1. kör nélkül és QB helyzettel kemény dolga lesz,Bekina ennek nagyon de nagyon nem örülök :/Wester
több mint 11 éve
No, Rex Ryan lesz a Bills köv. HC-ja, izgalmas lesz, pláne ha Trestman lesz az OC-ja. Bár 1. kör nélkül és QB helyzettel kemény dolga lesz,Bekina ennek nagyon de nagyon nem örülök :/
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
No, Rex Ryan lesz a Bills köv. HC-ja, izgalmas lesz, pláne ha Trestman lesz az OC-ja. Bár 1. kör nélkül és QB helyzettel kemény dolga lesz,
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gondolom vmi assistant GM posztot töltene be Dominik Maccagnan mellett és ő inkább a pénzügyi részletekért felelne. Revis kapcsán mondjuk az is közrejátszott, hogy Darrelle is bizonyítani akart a sérülése után, így ezért ment bele h ne legyen garantált tartalom a szerződésében.Valamint a korábbi Tampa GM-et, Mark Dominik-ot is megkerestük, de a pozíció nem egyértelmű perpillBekisztem őt vmi cap gurunak hoznánk, mivel Maccagnannek scouting directorként, nem sok tapasztalata lehet a cap management terén. Dominiknak a tampánál az volt a szokása, hogy nem adott aláírási bónuszt, aminek előnye hogy később bármikor ki lehet vágni a játékost (lásd Revis), de hátránya, hogy emiatt nem is annyira vonzó a játékosok számáraWester
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát, ha mai napon még nem is, de holnapra én is.Maccagnan az estet ismet NY-ban toltotte es ma megint, immaron sorozatban harmadik alkalommal talalkozik ma Woodyekkal.Bekién mára bejelentés szagot érzekWester
Ugye pénteken volt egy 2. interjú, majd vacsora is, amelyre Costello azt írta, hogy Maccagnan homerun-t ért el Woody-nál. Volt tegnap is meeting és ma is lesz, szóval most vagy ennyi kérdésük van Woody-éknak, vagy ennyi részletet kell tisztázniuk. 😀
HC keresésnél is érdekes lesz nézni, hogy ha Kubiak nem jön interjúra és senki sem érkezik 2. körre hét közepéig, akkor egyértelmű, hogy Quinn-re várunk (bár egyetlen HC sem került még kinevezésre egyik csapatnál sem).
több mint 11 éve
Maccagnan az estet ismet NY-ban toltotte es ma megint, immaron sorozatban harmadik alkalommal talalkozik ma Woodyekkal.Bekién mára bejelentés szagot érzek
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Maccagnan az estet ismet NY-ban toltotte es ma megint, immaron sorozatban harmadik alkalommal talalkozik ma Woodyekkal.
több mint 11 éve
nincs hc, oszt egyből elkanászosodnak az emberek 😀
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
CJ?K-t letartóztatták: profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/10/jets-chris-johnson-arrested/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
"GM candidate Mike Maccagnan will be having dinner tonight w/ Woody Johnson to get better sense of how they interact/could work together #nyj"Egész szép thread kerekedett abból, vajon mit rendelt az étteremben 😊
Go Jets!
több mint 11 éve
Valamint a korábbi Tampa GM-et, Mark Dominik-ot is megkerestük, de a pozíció nem egyértelmű perpillBekisztem őt vmi cap gurunak hoznánk, mivel Maccagnannek scouting directorként, nem sok tapasztalata lehet a cap management terén. Dominiknak a tampánál az volt a szokása, hogy nem adott aláírási bónuszt, aminek előnye hogy később bármikor ki lehet vágni a játékost (lásd Revis), de hátránya, hogy emiatt nem is annyira vonzó a játékosok számára
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mehta jelenti, hogy Maccagnan-t szeretnénk GM-nek egyhangúlag, akit hétvégéig ki is nevezhetünk. Quinn a HC posztra az esélyes és ő Kyle Shanahan-t szeretné OC-nak, valamint:Seahawks defensive coordinator Dan Quinn, the most coveted head coaching candidate on the market who has interviewed with five teams, has told friends that the Jets are his top choice, according to sources.
Brian Costello is megerősíti, hogy Quinn a HC jelöltünk, mellette Bowles és Cable interjúi nyűgözték le a vezetőséget.
Valamint a korábbi Tampa GM-et, Mark Dominik-ot is megkerestük, de a pozíció nem egyértelmű perpill
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDN 9 min9 perccel ezelőttGM candidate Mike Maccagnan will be having dinner tonight w/ Woody Johnson to get better sense of how they interact/could work together #nyj
Manish Mehta @MMehtaNYDN 8 min8 perccel ezelőtt
Meanwhile, Jets are reaching out to possible negotiators/experienced football execs to perhaps work with new GM, I'm told. #nyj
Sztem sokat nem kell már várni az új GM kilétére.