New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Holmes out a Bengals elleni meccsről.Beki
elvileg a bye után jön visszaWester
Szerintem nem hiányzik..
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Ismét csak egyetérteni tudok !
😊
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Holmes out a Bengals elleni meccsről.Beki
elvileg a bye után jön vissza

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Holmes out a Bengals elleni meccsről.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kis előrevetítés, szezon végén lejáró szerződések (fontosabbak):

UFA:
Willie Colon
Jeff Cumberland
Vladimir Ducasse
Nick Folk
Austin Howard
Ellis Lankster
Josh Mauga
David Nelson
Calvin Pace
Kellen Winslow

RFA:
Nick Bellore
Garrett McIntyreBeki
meg valszeg wilkerson is kap egy nagy szerződéstWester
Neki jövőre még él a rookie contract, de valóban nem kellene addigra hagyni a hosszabbítást, mert ha így folytatja idén ismét monster szezonja lesz, akár 10 feletti sack számmal (jelenleg JJ Wattnál is jobb sackek terén).
Feltéve, ha okosan csinálja Idzik cap space terén a dolgokat, mert évi 6-7-8M-es fizut vizionálok számára.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Kis előrevetítés, szezon végén lejáró szerződések (fontosabbak):

UFA:
Willie Colon
Jeff Cumberland
Vladimir Ducasse
Nick Folk
Austin Howard
Ellis Lankster
Josh Mauga
David Nelson
Calvin Pace
Kellen Winslow

RFA:
Nick Bellore
Garrett McIntyreBeki
meg valszeg wilkerson is kap egy nagy szerződést

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kis előrevetítés, szezon végén lejáró szerződések (fontosabbak):

UFA:
Willie Colon
Jeff Cumberland
Vladimir Ducasse
Nick Folk
Austin Howard
Ellis Lankster
Josh Mauga
David Nelson
Calvin Pace
Kellen Winslow

RFA:
Nick Bellore
Garrett McIntyre
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Holmes és Cumberland nem edzett tegnap. Úgy gondolom, hogy Holmes egész biztosan nem lesz jövőre rosteren, magas fizu+sérülés is.

Az offense a liga egyik legjobb védelmével néz szembe, ahol Burfict vezeti a ligát tacklek számában. Félek tőle, hogy bármennyire is jó a defense-ünk a Cro-AJ Green párharc egyértelműen utóbbi javára dől a mérleg és még ott van Marvin Jones, Sanu, Ertz stb. akik elkapásra használhatóak.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
szep kepeskonyv, meg kell hagyni. csak kivancsisagbol: ezt idoben nagyjabol meddig szerkesztetted ? 😊MMMS
Hétfő este megnéztem a meccset, közben kiírogattam, mit szeretnék kivágni, tegnap meg este hattól szerkesztgettem a posztolásig, ma úgyis lazulás van. A gépem a végén már átment légkalapácsba, aggódtam, h túléli-e, de még megvan 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
jó kis elemzés, örülök hogy újra írtál 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
szep kepeskonyv, meg kell hagyni. csak kivancsisagbol: ezt idoben nagyjabol meddig szerkesztetted ? 😊

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Miután megtörtént a csoda, rookie QB-val sikerült nyerni a Pats ellen, ráadásul hosszabbításban, muszáj volt megnézni a korábbi ígéretem ellenére.
Mielőtt a meccs alakulásáról írnék, pár szó a Pats-ről és hogy sztem mi volt a kulcs a meccsen, mire figyeltem én kiemelten.
A Pats D, amelyik tavaly a 4. legtöbb passzolt yardot (4342-t) engedte (de ezt azért kompenzálta a sok interceptionnel, fumble-val) jelentős átalakuláson ment keresztül. Azt mondta az edzői stáb, hogy fenébe az off-coverrel, ha egyszer rohadtul nem megy, csavarjunk egyet a dolgon és eresszük rá az ellen WR-eire a totális press covert, folyamatosan, teljes meccseken keresztül, nickel és dime felállásoknál is, az összes WR-re! Én évek óta úgy vagyok ezzel, hogy ennek kellene lenni a pass-happy O-k elleni ellenszernek, a sok időzített route-nak, már a LoS-en kinyírni a play-eket. A Ravens-től és a Bengals-tól az AFC North-ban is gyakran látható (és sikeres) volt ez, miért ne próbálja ki a Pats (a Colts is követi a trendet, és nekik is eléggé működik…)? Az eredmény? Teljes siker, hogy gebednének meg 😊.
2012: 62,1%, 271 y/g, 4342 y
2013: 55,3%, 226 y/g (~3616 y)
(Ráadásul int és sack terén is ugyanott vannak, ha felszorzom 16 meccsre.)
Nem tudnak az ellenfelek WR-ei konstans módon elszakadni, Talib, Arrington és Dennard is egyelőre remekel press coverben, olyan szinten, hogy az ellenfél OC-jainak olyan gameplannel kell előállni, hogy abban ne legyen spread O, a LoS-en egymástól távol álló (egymásnak segíteni nem képes) 3-4 WR-es felállásokkal. Sean Payton például elég nagy csődöt mondott, Brees 47%-os completion rate-je nem a véletlen műve! Pedig jól indult a meccs a RB screenekkel Sproles-ra, de egy rövid fellángolás után nagyon visszaesett a playcall (a második félidőt nem láttam, csak olvastam róla). Belichik azon a meccsen nem fogta vissza magát, Grahamre is press covert tolt Talib személyében, az eredményt ismerjük. A magas, erős WR-ek elleni mély route-okat kifejezetten jól fogták eddig, a Julio-Roddy párost is megfogták, még akkor is ha betegszabiról jöttek vissza.
Kellemetlen, hogy folyamatosan kompenzálni kell a Pats D ellen, csak a teljes playbook egy része működik, a lényeg viszont csak alacsony hatásfokkal. Le lehet így is hozni egy jó meccset, jól végrehajtva, amit kitalálnak ellene, csak nehéz.
A futás ellen sem bűnrossz a mutatójuk, de ez fals adat, mert a LoS-et nehezen tartják a DT-k, (a tavalyi) Wilfork hiánya szembeötlő, szinte semmi TFL veszély, csak a LB-ktől, akik nagyon zúznak, Spikes-szal az élen, aki liga top3 (minimum) futás elleni box LB. DT-k alig szerelnek, legtöbbször a LB-ekre vár a feladat. De a feladathoz megkívánt erős LB-ek egyben a liga leglassabb LB-sorát alkotják, akik közepesen gyors TE-ek ellen már nagyon nehéz helyzetben vannak coverezés terén. Ezeket kell kihasználni ellenük.
A Jets azért is volt nehéz helyzetben az elkapó-játékát illetően, mert a DC első négy WR-e közül Holmes sérült, Gates IR-en van, a TE részlegnél pedig Winslow-t eltiltották, Sudfeld meg pályára sem került, mert vagy nem ismeri a rendszert vagy csak gyenge. Mornhihnweg előtt adva volt a nehéz feladat, rá kellett szabnia az offense-ére egy press cover ellen működő playbookot, ráadásul rookie QB-val, aki egyelőre nem a gyors döntéshozásáról híres, inkább a pontos, erős kezéről, a scrambling képességéről és a fumble-érzékenységéről.
Mi a jó playcall és play design egy ilyen D ellen? Először is egy működő futójáték, abból pedig TE-re kiélezett play-action passzjáték, ahol LB-k ellen kell hoznia az elkapást (hihető futás-segítőnek kell lennie, nem Jimmy Grahamnek), vagy RB/FB screenek szintén LB-k elleni párharcokra erőltetve. Illetve, amit már a első Pats meccsen is illusztráltam, a RB kimozog az oldalvonal mellé, a kimozgó LB ellen játszva (most is volt ilyen, de Gregory vette fel Powellt).
Ami pedig a press covert illeti, az ellen is lehet játszani passzjátékot. Sok trips/bunch formation kell, mert ott nem állhat fel mindhárom védő a vonalon. Sok páros route-kombináció, keresztek, rub route-ok például. Bubble screen is kifejezetten jó fegyver, mert közel van a blokkolandó CB, könnyebb felvenni a blokkot. Sok slant, gyors route-ok. Egyszóval a saját fegyverükkel kellene őket megverni, a dink-and-dunkkal. És a futójátékkal. (Azt azért megjegyzem, hogy a Hill-Kerley-Nelson hármas jó, de azért nem egy szupersztár alakulat, más csapatoknak ez ellen a press cover ellen jobb WR egységgel ennyire nem kellene szélsőségesen csavarni a playbookon)
Mindehhez szerencsére MM elég jó alapanyaggal rendelkezik, hiszen a liga egyik legfizikálisabb OL-je áll rendelkezésre, egy vadállat Ivory-val, egy jól elkapó Powellel, egy nagyon alulértékelt remekül blokkoló ÉS a seam route-okon életveszélyes, nagyon gyors Cumberlanddel, egy dink-and-dunk passzjátékban a gyors irányváltásai miatt remek Kerley-vel. Plusz ott van a szezonban már megismert nagyon sokoldalú Mornhinweg O. Hol wildcatet, hol read optiont, hol 3 RB-s felállást (a Powell-Goodson-Ivory elég tehetséges hármas, sajnos csak volt…), hol időnként no-huddle-val gyorsított játékot láttunk, ami képes összezavarni bármelyik D-t.

Én elég szkeptikus voltam, de szerencsére MM rámcáfolt. Szóval akkor a meccs számomra érdekesebb play-ei. Előre is elnézést kérek a GIF-es ámokfutásomért azoktól, akiknek a gépe/böngészője nehezen bírja, mint pl az enyém 😊 .
Mindjárt az elején látszott, hogy nem vaktában jönnek a play-ek, megcsinálta a házi feladatot a stáb, első playből egy Cumberland vs Hightower párharc, egy szép mélységi elkapással zárva.

Majd egy RB screennél Powell vs. Spikes.


Ezután kezdődött az, amit látni szerettem volna. Spread, 4 elkapó (TE-el együtt), de Kerley a gyenge oldalról motionből átmozog a fal mögött a TE mögé, Arrington lohol vele szemben, de emiatt nincs press, se jó pozíció, a TE mögül futott route működik:

Csak így tovább, MM!

Egy 2&2-re jön a futás, kell, hogy működjön, szerencsére Ivory és az OL zúz:

Ide berakok egy pár play-jel későbbi játékot, hogy látsszon, miről beszéltem a Pats runD LoS-tartási problémáiról, amit már az odavágón is kidomborított a Jets OL:


Majd nemsoká jön még egy press cover-elkerülő manőver3&6-ra, bunch formation-ből, Dennard teljesen elszállt a kényszerű off-coverben, meg is van a first down.


Aztán nagy meglepetésre Arringtont nem a vonalra állítja a Pats Kerley-vel szemben:

Simán le is rázza magáról TD-ért (a leginkább csak nála alkalmazott off-cover miatti leszereplése és lecserélése után bezzeg szinte mindig press cover lesz, nem is értem, hogy miért nem ezzel kezdtek, Arringtonnal jól kib@szott a stáb)

A védelemről nem sokat írok, nem voltak extra, egzotikus felállások, inkább sallangmentes fegyelmezett játékokat hívott Ryan. A hangsúly a futás gyilkolásán és a nem elrontott covereken volt az egész meccsen, inkább coverben hagyta az embereket, nem blitzelt annyit, mint szokott. Visszatérő kisebb gyengeségként pár OT-n kívüli futás ült, de ez a Pats erőssége (hívhatták volna gyakrabban) , emellett szinte hiba nélkül játszottak. Pár Demario Davis covertől eltekintve végig „Jimmy Grahamesítették” Gronkowskit, a safety Antonio Allen vegzálta folyamatosan, sikerrel. Ő a Falcons ellen is safety létére többször is nickel DB volt. Kellemes meglepetés a játéka. Millinernek viszont van még hova fejlődnie…
Bemutatkozásként 3-an beköszöntek Gronk felkarjának 😊 :


Coples futás elleni játéka is remek volt, a goal line-on a TD előtti play-ben Mankins-t is lenyomta!


Visszatérve az O-ra, jött a MM (és Lee) boszorkánykonyha, és a wildcat, egy power futójátékkal, a húzó Winters mögött:

Elég jó alapanyag volt a felállásban a sérülések miatt kényszerű szezon közbeni igazolásokkal, az unbalanced line felállításával a RT mellé kimozgó Brick helyére „LT”-be Cumberland került (a blokkolási képességét is mutatja), benn volt még Bohanon, Green extra FB/RB-nek, a nagy gorilla WR Nelson, na és persze Cribbs várta a direct snapet. Szerintem ez egy eléggé fizikális egység 😀 .
2x hívták ugyanazt a futóplay-t, egy first down össze is jött ezekből, majd még egy játék 2 yardért. Nem rossz.

Csak hogy fájjon a másnap reggel a Pats D-nek, ezután sem lett visszafogva a runO, és a korábban képen is mutatott játékra hajazó trancsírozás folytatódott:

Egyébként az 52 futóplay a mai ligában igazán szívderítő látvány, az y/c nem fényes, de az megtévesztő, mert ha 1 yard kell, és abból 2 yardot futnak, az sikernek minősül. A 11 futott first down egy ilyen téren sosem rossz Pats D ellen sztem mindent elmond a futójáték sikerességéről 😊 .

Meglepetésre MÉG (de már nem sokáig) próbálkozik pár off-coverrel Belichik,

talán Talib nélkül nem bíznak annyira az egységben, a rookie Ryannel inkáb biztonságra mennek? Mindenesetre jön is a sima elkapás 3&3-ra Nelsontól. Nem megy ez a Pats-nek.

Azonban a press igen, jön is pick6, sajnos a leragadó Geno is kicsit benne volt. De ha már mindenki a bíráskodással van elfoglalva, egy szót megér, hogy a pozícióelőnyét sztem holdinggal szerezte Ryan:

Valamiért ezt nem vette észre senki…

Sebaj, menni kell tovább, jön sorozatban a bunch formation köré tervezett O playbook, Hill is elkerüli a press covert, Spikes-nak kell felvenni, sima catch.


Majd egy kis read option (sikeres), és persze egy kis diamond formation is jöhet 2 H-back+ 1 RB összeállításban a backfielden. Mornhinweg elemében van.
Arrington utolsó játékait is megnézhetjük, megint off-coverbe állították fel (ezt továbbra sem értem), Kerley megint simán elszakad és el is kapja (bár az pont lemaradt a képről), pont ugyanúgy, mint a TD-nél:

Egy vállveregetést megérdemel a Pats D stáb az ajándékokért és Arrington játékának lerombolásáért. Bravó!

A futójáték továbbra is pusztító, védőjátékos sehol a körzetben, 3 yard mélységig sima az út!


MM addig üti a vasat, amíg meleg, újabb bunch formation, újabb Kerley catch:

A lényeg a kivitelezés, hiába tudja a Pats, hogy mi fog jönni, nem megy a védekezés ellene.
A variálás, a D kizökkentése tovább folytatódik, 3&shortnál a Pats-hez hasonlóan ők is gyorsítanak no-huddle-vel.
Kicsit talán azt hitte a stáb, hogy a bab is hús, na meg persze a koordinátor eléggé makacs állatfaj, szóval jött egy kis hagyományos spread O két play erejéig, hátha már a press cover se megy a Pats D-nek:


Az elsőnél legalább a legfelül lévő Cumberlandre ment a passz Magastorony ellen, de elejtette. A második viszont hamvába holt, Hillre ment egy deep passz, de Dennard résen volt. Valószínűleg ez az egy-egy elleni izmozós projekt gyorsan véget is ért.

A D közben hozza a fegyelmezett játékát, Gronk szép kis tripla coverbe szalad be, a LB-ek jól olvassák a játékot, például David Harris remekül kiszagolja a screent és azonnal szerel:

Továbbra sem ízlenek a nagy és fizikális DL-ek a Pats ZBS-nek 😊.
A két strip-sack a két OT ellen LB sorból meglepő matchup győzelem, kár, hogy hozzájuk pattant mindkettő. A pick6-nél semmi különös nem történt, Brady aluldobta, Allen épp ott volt, és ügyesen elkapta, nem szaporította a fakezű DB-k végeláthatatlan sorát szerencsére.
Pozitív volt, hogy a D végre megfogta a Pats 3&shortra megint no-huddle-ból indított OT-n kívüli futását, de ehhez szerencse is kellett, mert a D azt se tudta, hogy merre van az arra, felállni se nagyon tudtak 😀 :


Az offense folytatja a hirtelen jött szenvedést, de legalább jó playek voltak hívva: TE passz Cumberlandre DPI-ért, a nyitódrive-os motion-ös Kerley play ismétlése, de Jones sack miatt nem jó, majd bunch-ból újabb játék, de Winters-t megverik (vannak még komoly gondok pass protectionnél). Chris Jones-zal lejátsszák egymás között a tavalyi Bowling Green-Kent State meccset a MAC East-ből 😊.

Ahogy a jó csapatok működnek, az egyik csapatrész holtpontjánál előlép a másik csapatrész, így tesz a Jets is. sorozatban segíti ki a D az offense-t. Harrison oktatja Wendellt:

majd egy jó cover Gronkon 3&longra. Ezt remekül összerakta a meccsre Ryan.

Egy újabb spread játék után visszatér a jó playcall, még akkor is, ha sikertelen. Bunch formation, motion után TE passz Hightowerre:

Ez kell!
Jön egy újabb 4 elkapós spread játék muszájból 3&14-re, de Geno megmenti a 14 yardos scramblinggel. Fuckyeah! Kell a momentum a támadóktól, mert eléggé leült a játékuk.
A momentum pedig nem ért véget,az ezen a meccsen már megszokott play design, Cumberland, Hill és Nelson presselve, de Kerley motion után a TE mögül indul, ahogy már elégszer láttuk, de a play kicsit félresiklott a jó cover miatt és jött Geno meccsfordító scrambling TD-je. Huhh. Meleg volt. Elég szenvedősre sikeredett a drive, de ha 7 pont a vége, kit érdekel?

A D közben nem akarja alább adni, Wilkerson drive-megállító sacket hoz össze, idén nem először, 5-ös technikából indulva, megsemmisítve a LT-t a swim move-jával. Deja vu-m van, a Steelers ellen Beachumot oktatta pont ugyanígy.


Az offense próbálkozik, a futás megy, Colon eszméletlen jól játszik, megblokkolhatatlan futásoknál, de nem jönnek össze a jó drive-ok. MM egy-az-egyben ismétli a korábbi sikeres play-eket, viszont a nyitódrive Kerley elkapást eredményező játéka most nem jön össze, mert Dennard másodjára olvassa a route-ot.
Szerencsére a szezon egyik nagy felfedezettje, Harrison sokadjára veri Wendellt oldalsó futásnál, elbizonytalanítva a futójátékot:


Végre az O-nak is összejön egy Kerley-re épített motion utáni játék, ezúttal drag route-tal, Cole a közelében sincs, nemhogy press-el, nagyon szép play design:

Rögtön utána még egy remekül megrajzolt játék, aminek eredménye, hogy Cumberland motion után Hightowert veri 8 yardért. Az ideális matchupot megint sikerül kierőszakolni. Mornhinweg for president! Sokadjára is: köszönet a Philly-nek a mostani offseasonra időzített nagytakarításért! Sztem a Chiefs fanok sem bánkódnak különösebben.

Egy érdekes szitu is felbukkan, Hill TD-jét jogtalanul elveszik, pedig meglenne vele a meccs. A keze rajta volt McCourtey-n, de nem lökött vele, csak taperolta, ebből a gifből jól látszik, nem véletlenül volt felháborodva Hill, undorító színészkedés volt:

Megértem az ítéletet, be lehet fújni a kéztartás miatt, csak épp kamu a lökés. És erre majd visszatérek a meccsvégi "FG-mentő" ítélet kapcsán.

Pace majdnem pick6-e után jöhet az O, lezárni a meccset, megintcsak bunch-ból játék Kerley-re, majd sok futás, abból play-action. A futás még mindig megy, ilyen blokkok vannak :-8 , mintha ismerős lenne korábbról 😉 :

Ivory tökéletes ilyen játékban, imádom a futóstílusát, ahogy lobogó hajjal belerombol a védőkbe, akik sorban lepattannak róla. Ez a sikeres 3rd down játék illusztálja nekem az ő stílusát:

Kár, hogy két jól megdobott, de ugyanakkor szépen levédekezett mély play-action passzal vége lett a drive-nak és a Pats végül OT-re menti a meccset.

A hosszabbításban MM továbbra sem adja fel teljesen a press elleni játékot, az erőszakos Nelsonra hív egy passzt Ryan ellen. Jó hogy sikerül, de látszik, hogy miért nem lehet erre folyamatosan építeni:


Ezután jön az OL+Ivory parádé. Csak futással 2 first down. Az igen.
És végül az a bizonyos ST penalty. Ahogy Hillnél korábban, itt is az volt a baj, hogy látványosan ott volt a keze és olyan toló mozdulatot tett vele, mintha egy bombanőt kellene feltuszkolni a tömött trolira, teljesen megtervezettnek tűnt a mozdulat. Nagyot bénázott Jones, ez van. Ilyen látványos mozdulatot máshol azért nem sűrűn látni.


Nagy győzelem volt, egy remek meccsen. Kellett ez Genónak, elsősorban sztem hosszútávra, nem szabad egy rookie franchie QB-nak 2 L-el nyitni a Pats ellen, nehogy fóbiái legyenek. Ezért szurkolok Tannehillnek és Manuelnek, hogy minél hamarabb legyen meg nekik a Pats elleni W.

A Bengals ellen érdekes meccs lesz, mert egy eléggé hasonló back7-el fog találkozni a Jets O. Sűrű press cover, a #1 CB nélkül, remek FS, közepes SS, lassú LB sor. Csak a DL, na az kicsit más 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Wilkerson 7 meccs alatt 26 tackle, 6 sack és 2 FF. 😊
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Garrard maradt, Quinn ment

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Minap gondolkoztam az egyes posztok életkoráról és igazából az OL és az SS poszt szorul fiatalításra.
Mangold 29, Ferguson 30, Howard 26, míg Colon 30 éves, SS Landry 31 éves.

Számomra egyértelmű, hogy Sanchez és Holmes 13,1M és 10,75M foglalt cappel 2014-ben már nem lesz a roster tagja, viszont a jó kérdés, hogy Cromartie 15 misivel rosteren tartható-e?
Előbbi 2 player kivágása 16,5M cap spacet szabadítana fel, míg Cro 9,5M-et, tehát Cro megérdemelne-e Revis nagyságú fizut?Beki
sztem lesz vmi átstruktálás, vagy paycut Cro-nál, viszont az OL annyira nem vészes, még min 5 éve lesz sztem mindenkinek, jövőre drafton egyértelműen WR-t várok, de hol van az még 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Minap gondolkoztam az egyes posztok életkoráról és igazából az OL és az SS poszt szorul fiatalításra.
Mangold 29, Ferguson 30, Howard 26, míg Colon 30 éves, SS Landry 31 éves.

Számomra egyértelmű, hogy Sanchez és Holmes 13,1M és 10,75M foglalt cappel 2014-ben már nem lesz a roster tagja, viszont a jó kérdés, hogy Cromartie 15 misivel rosteren tartható-e?
Előbbi 2 player kivágása 16,5M cap spacet szabadítana fel, míg Cro 9,5M-et, tehát Cro megérdemelne-e Revis nagyságú fizut?
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulálok srácok,megdolgoztatok érte.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 717 — Patriots és Kaposvári KK fan
Grat a győzelemhez a 2. félidő alapján megérdemelt!
A bírói döntés egy vicc volt, de nem azon múlott.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Am ez genonak GW drivenak számít? mert akkor már 4 lenne nekiWester
Nem. S nyert a Pats. 😀
Persze, hogy GW drive volt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 079 — Jó ötletnek tűnt!
Am ez genonak GW drivenak számít? mert akkor már 4 lenne neki

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Megmondtam, simán nyertünk!
Nyerő taktika (figyelem, delfinek!): Brady nem adhat TD passzt. Bengalsnak bejött, a Saints engedett egyet a legvégén, ki is kaptak.
 www.ganggreennation.com/2013/10/19/4855216/should-the-jets-run-it-more
Hát persze, jött is az eredmény...
Antonio Allen óriási volt! Szerintem mák, hogy Gronk első meccsét fogtuk ki, a következőn a most elcseszett mozdulatok működni fognak nála...

Go Jets!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
www.coldhardfootballfacts.com/content/reporters-say-nfl-rewrote-rulebook-after-patriots-jets-controversy/26011/

Nah elhúznak ám a picsába. 😀😀😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jók voltatok, jól futottatok, ez most ennek a lyukas D-nek sok volt, na de majd jön még kutyára teherautó 😊

több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Grat! Ez egy nagyon szép győzelem a foghíjas támadóegységtől, meg a bika védelemtől. De leginkább a félidős elemzést irigylem nagyon a csapatotoktól. Igazságtalan, aki bírózik, ezt a győzelmet teljesen megérdemelte a Jets.LordTamas
Köszönjük szépen! 😊