New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
David Garrard visszajött. Az úgynevezett exempt listára tették, és a Jetsnek 2 hete van eldönteni, hogy aktiválják-e.
 www.newyorkjets.com/news/article-insidewitheafb/David-Garrard-Returns-Placed-on-Exempt-List/20ec9995-bffa-4228-8946-953c24ebd06ciktriad
sztem max mentornak hozzuk visszaWester
Geno már mindent tud, amit Dave, max a sajtóval való viszonyát tudja upgradelni ("Hogy ne veszítsd el a fejed a médiával szemben, mikor mindenki a fejedet akarja." Extra kreditért - "Hogyan kell viselni a fedora kalapot nyertes meccs utáni sajtótájékoztatón". 😀)
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
David Garrard visszajött. Az úgynevezett exempt listára tették, és a Jetsnek 2 hete van eldönteni, hogy aktiválják-e.
 www.newyorkjets.com/news/article-insidewitheafb/David-Garrard-Returns-Placed-on-Exempt-List/20ec9995-bffa-4228-8946-953c24ebd06ciktriad
sztem max mentornak hozzuk vissza

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
David Garrard visszajött. Az úgynevezett exempt listára tették, és a Jetsnek 2 hete van eldönteni, hogy aktiválják-e.
 www.newyorkjets.com/news/article-insidewitheafb/David-Garrard-Returns-Placed-on-Exempt-List/20ec9995-bffa-4228-8946-953c24ebd06c
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Civil, sztem max te is csak hazabeszélsz az uccsó zászlónál akárcsak én mert sztem meg az volt 😊 előtte volt egy opi whiteon ami nem volt az, meg egy dpi joneson amit meg nem fújtak be, mind2 3. és out volt nekünk...szóval még ha neked is van igazad akkor is egálban tévedtek kb 😊peach
Ez olyan, mint a Fradi meccseken a lelátón:
- Tizenegyes!
- Ne izélj már, nem volt az...
- Pedig én megadtam volna!

Go Jets!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Geno Smith named AFC Offensive Player of the Week (Y)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Barnes IR-en :/, Ricky Sapp jött a helyére

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Grat a győzelemhez, igaz izgis ki-ki meccs volt, megérdemlitek a sancho féle pokol után az ilyen győzelmeket, sok öröm lesz még itt smithben és a frontsevenben.

Civil, sztem max te is csak hazabeszélsz az uccsó zászlónál akárcsak én mert sztem meg az volt 😊 előtte volt egy opi whiteon ami nem volt az, meg egy dpi joneson amit meg nem fújtak be, mind2 3. és out volt nekünk...szóval még ha neked is van igazad akkor is egálban tévedtek kb 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Inter101 New York Jets 45
Ez nem semmi volt! Ebben a srácban van valami(Geno), remélem nem csak addig amig megkapja a zsíros szerződést! Nagy győzelem volt, végre nem volt sok büntetés és Geno is vigyázott a lasztira, amugy mindenki nagyon koncentrált volt, ezt igy élmény volt nézni! Remélem igy folytatjuk!! Nem hittem volna hogy igy fogunk állni 5 meccs után!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Geno 3 GW drive 5 meccs alatt. Luck who? 😀😀😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Kezdik találgatni h Ryannek van-e maradása:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/jets/2013/10/08/rex-ryan-job-security-woody-johnson/2944315/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+UsatodaycomNfl-TopStories+%28USATODAY+-+NFL+Top+Stories%29empty taxi
Én már szezon előtt se szerettem volna ha megy, de így meg főként nem

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Kezdik találgatni h Ryannek van-e maradása:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/jets/2013/10/08/rex-ryan-job-security-woody-johnson/2944315/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+UsatodaycomNfl-TopStories+%28USATODAY+-+NFL+Top+Stories%29


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Októberi Geno-majális... Grat, hatalmas meccset nyomott a Jets! Egyedül Ferguson két hibája jut így most eszembe negatívumként, főleg az első, mikor érintés nélkül átengedte Osit.N-Drew
az nem Ferguson hibája volt, a blokkolási séma nem volt rendben a felállásnál
ezt pl. Höriék nagyon rosszul mondták,
röviden: a támadófalban mindenki felvette a saját emberét, és szépen megtartotta; de eggyel többen voltak (egy Osival többen)
a centernek kellett volna korrigálni, mert ő láthatta, hogy pl. a DT 7-es pozban van, és előtte is van 2 DT+ még a két LB és is a vonalhoz közelebb állt fel, ezért kiosztotta mindenkinek a szembenállót, Osi meg ott campelt a wide 9-ban
más blokkolási sémát kellett volna választani; pl. a TE-t bent tartani a fal mellett, vagy audible bubblet/sima screent futtatni vele

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Megmondtam, simán nyertünk!
Örülök, hogy Mornhingweg is olvassa a topikot, amiért múlt héten reklamáltam, most jól csinálta 😊 futás/passzkísérlet 50-50%, fegyelmezett csapat.
Az utolsó Falcons TD drive-nál azért szidtam a bírókat rendesen. Lehet, hogy igazuk volt, de én nem dobtam volna a zászlókat 😊

Go Jets!
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Októberi Geno-majális... Grat, hatalmas meccset nyomott a Jets! Egyedül Ferguson két hibája jut így most eszembe negatívumként, főleg az első, mikor érintés nélkül átengedte Osit.

több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Az ilyen meccsek után nehéz nem imádni ezt a csapatot. 3-2 vazze, ki gondolta volna a zűrös offseason után?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nagyon szép csapatmunka volt, srácok. Gratula. És Sancho lassan kereshet magának új csapatot (és fodrászt, hacsak nem nyergel át a pőornószakmába).
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rápillantva a csapat schedule-jára:
10. héten lesz bye week, addig Falcons-Steelers-Pats-Bengals-Saints. Ebből a Falcons és a Steelers verhető szvsz, a Pats ellen nagy kérdés lesz h a defense meg tudja-e fogni Brady-éket, mint az első találkozón és ahogy tette azt a Bengals is. Bengals defense veszett durva, itt sztem az offensek fognak dönteni, Saints ellen pedig nem hiszem h lenne esélyünk.
Én olyan 4-5 vagy 5-4-es mérleget várok bye week előtt.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Jön Sudfeld a PatsbőlWester
Ez szerintem jó. Nagyon is jó!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Geno Smith eddig számokban:
4 meccsen 1090 passzolt yard, 4 TD, 8 INT, 2 fumble
57,4% completed pass
68.6 passer ratingBeki
A 8 picket mondjuk felezzük meg és akkor ezek átlag feletti mutatók. Szóval bőven lehet még belőle valami idén is, hajrá!toam
Igaz. 😉
Mondjuk konkrétan nem tudom, hogy hány INT volt, amelyet neki lehet felírni, de pl. mikor Hill kezéből kitépték a lavbdát az -1.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jön Sudfeld a Patsből

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Geno Smith eddig számokban:
4 meccsen 1090 passzolt yard, 4 TD, 8 INT, 2 fumble
57,4% completed pass
68.6 passer ratingBeki
A 8 picket mondjuk felezzük meg és akkor ezek átlag feletti mutatók. Szóval bőven lehet még belőle valami idén is, hajrá!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Geno Smith eddig számokban:
4 meccsen 1090 passzolt yard, 4 TD, 8 INT, 2 fumble
57,4% completed pass
68.6 passer rating
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Kerley és Gates lesznek a kezdő WR-ek a Falcons ellen.Beki
Igazából szinte mindegy kik lesznek a kezdő wr-ek. Genonak figyelnie kellene nagyon, hogy minél kevesebb labdát adjon el. Tényleg semmi probléma nem lenne vele. Kevesebb INTet hétvégén srácok!