NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A Jets beatwriterek körében az a benyomás jelenleg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy Geno Smith lesz a jets kezdő QB-ja a köv. szezonban.
Idziket kérdezték is tegnap erről, de ő a szokásos sallang dumát nyomta, hogy a mának élünk stb.
Sanchez sorsára nem tért ki bár egyértelmű kell h legyen.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Elsődleges hírek szerint Kerley 2-4 hétig lesz partvonal mellett.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nem értitek a szarkazmust!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #JetsBeki
Szerintem alszik egyet és holnapra jobban lesz. Csak szimulált...malkav
valószínű 😒, azért nem jött vissza egész meccsenWester
Hát, ha ezt megússza IR nélkül az csoda lesz.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 256 — Jó ötletnek tűnt!
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #JetsBeki
Szerintem alszik egyet és holnapra jobban lesz. Csak szimulált...malkav
valószínű 😒, azért nem jött vissza egész meccsen

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #JetsBeki
Szerintem alszik egyet és holnapra jobban lesz. Csak szimulált...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most nézem Kerley sérülését:


Rich Cimini ‏@RichCimini 8 óra
Jets fear Jeremy Kerley's elbow injury is serious, I'm told. Awaiting tests. #Jets
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Megnéztem a meccset short cutban. Emeljük ki, hogy a védelem mellett Ivory óriásit játszott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Óriási, hogy ennyire értek a focihoz... a taktikámból néhány pontot nem tartottak be a srácok, de így is simán sikerült! Királyság!civilmanu
😀😀😀DDDD
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Óriási, hogy ennyire értek a focihoz... a taktikámból néhány pontot nem tartottak be a srácok, de így is simán sikerült! Királyság!

Go Jets!
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Most magyarázzátok el nekem ha így tudunk játszani akkor nem értem a múlt hetet és sorolhatnám. Nagyon tetszik amit látok. Jövő hét bye szóval a rossz sorozat kimarad ezért remélem két hét múlva ugyanígy ünneplünk! 😊
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 256 — Jó ötletnek tűnt!
5-4-gyel megyünk byera 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ahogy látom, nálatok nincs Cumberland, nálunk pedig Colston, plusz Jenkins és Harper sem. Érdekes meccs lesz, annyi Szent...
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Robillumának ez tetszeni fog:

Jets promote Rontez Miles from practice squaddeyell
@) Aztaleborultszivarvégit! Nem hittem volna, hogy safety sérülés nélkül felkerül. Talán a ST-et akarják erősíteni.
Na de most akkor:

Brees jobban teszi, ha pelust is csomagol az útra 😊.

A meccsen sztem is nagyon fontos lesz a futójáték működése, kontroll alatt kell tartani vele a meccset. A Saints runD a legrosszabb a ligában a 4,8 y/c mutatójával.
Nem szabad nagy hátrányba kerülni mindjárt az elején, hogy utána Genónak kelljen megnyerni a meccset Rob Ryan passzvédelme ellen. Abból sok jó nem sülne ki.
A Saints elkapóktól én annyira nem félek. Jó egység, de nem annyira, mint a korábbi években sztem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A Jets otthon csak a Steelerstől kapott ki, megverték az akkor még erős Tampát, a Billst és a New Englandet is, plusz idegenben a Falconst. Egy jó meccs - egy rossz meccs ritmusban játszanak, most jónak kell következni. Mi a Bills ellen sem voltunk annyira meggyőzőek, elnézték Stills TD-jét, majd azonnal jött Jimmy és el is dőlt a dolog, de a Jets védelme más szintet képvisel, nálunk hiányozni fog Evans és valszeg Colston is ( ha játszik, akkor is csak limitáltan, ahogy Graham is ), Wilkerson és Richardson alaposan meg fogják kergetni Breest, aki hajlamos erőlködni és INTeket gyártani. A védelmünkből Jenkins nem lesz valszeg, Vaccaro és Jordan is sérüléssel bajlódik. Benne van, hogy nyerünk, de közel sem ilyen biztos ez, sőt.Tocy
Amilyen formában van Cromartie és Milliner (akik a kezdő CB-k lesznek) nyelni fogjuk a yardokat, mint az állat, főleg Dee-ről, akiről Marvin Jones 108 elkapott yardot gyártott.
Amúgy, ha Graham pályán lesz Cromartie fogja őt.Beki
azért én nem hiszem, hogy ekkorát betlizik mégegyszer a sec, vereséget várok, de nem súlyosatWester
Hát, ha nem következik be 180 fokos fordulat Dee játékában, akkor bármelyik Saints elkapó képes szép yardokat hozni róla. Igazából hiába játszik jól a két safety-nk Allen és Landry személyében, ha Cro-n és Millineren elmennek a meccsek: előbbi Steelers utóbbi Bengals.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 256 — Jó ötletnek tűnt!
A Jets otthon csak a Steelerstől kapott ki, megverték az akkor még erős Tampát, a Billst és a New Englandet is, plusz idegenben a Falconst. Egy jó meccs - egy rossz meccs ritmusban játszanak, most jónak kell következni. Mi a Bills ellen sem voltunk annyira meggyőzőek, elnézték Stills TD-jét, majd azonnal jött Jimmy és el is dőlt a dolog, de a Jets védelme más szintet képvisel, nálunk hiányozni fog Evans és valszeg Colston is ( ha játszik, akkor is csak limitáltan, ahogy Graham is ), Wilkerson és Richardson alaposan meg fogják kergetni Breest, aki hajlamos erőlködni és INTeket gyártani. A védelmünkből Jenkins nem lesz valszeg, Vaccaro és Jordan is sérüléssel bajlódik. Benne van, hogy nyerünk, de közel sem ilyen biztos ez, sőt.Tocy
Amilyen formában van Cromartie és Milliner (akik a kezdő CB-k lesznek) nyelni fogjuk a yardokat, mint az állat, főleg Dee-ről, akiről Marvin Jones 108 elkapott yardot gyártott.
Amúgy, ha Graham pályán lesz Cromartie fogja őt.Beki
azért én nem hiszem, hogy ekkorát betlizik mégegyszer a sec, vereséget várok, de nem súlyosat

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A Jets otthon csak a Steelerstől kapott ki, megverték az akkor még erős Tampát, a Billst és a New Englandet is, plusz idegenben a Falconst. Egy jó meccs - egy rossz meccs ritmusban játszanak, most jónak kell következni. Mi a Bills ellen sem voltunk annyira meggyőzőek, elnézték Stills TD-jét, majd azonnal jött Jimmy és el is dőlt a dolog, de a Jets védelme más szintet képvisel, nálunk hiányozni fog Evans és valszeg Colston is ( ha játszik, akkor is csak limitáltan, ahogy Graham is ), Wilkerson és Richardson alaposan meg fogják kergetni Breest, aki hajlamos erőlködni és INTeket gyártani. A védelmünkből Jenkins nem lesz valszeg, Vaccaro és Jordan is sérüléssel bajlódik. Benne van, hogy nyerünk, de közel sem ilyen biztos ez, sőt.Tocy
Amilyen formában van Cromartie és Milliner (akik a kezdő CB-k lesznek) nyelni fogjuk a yardokat, mint az állat, főleg Dee-ről, akiről Marvin Jones 108 elkapott yardot gyártott.
Amúgy, ha Graham pályán lesz Cromartie fogja őt.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A Jets otthon csak a Steelerstől kapott ki, megverték az akkor még erős Tampát, a Billst és a New Englandet is, plusz idegenben a Falconst. Egy jó meccs - egy rossz meccs ritmusban játszanak, most jónak kell következni. Mi a Bills ellen sem voltunk annyira meggyőzőek, elnézték Stills TD-jét, majd azonnal jött Jimmy és el is dőlt a dolog, de a Jets védelme más szintet képvisel, nálunk hiányozni fog Evans és valszeg Colston is ( ha játszik, akkor is csak limitáltan, ahogy Graham is ), Wilkerson és Richardson alaposan meg fogják kergetni Breest, aki hajlamos erőlködni és INTeket gyártani. A védelmünkből Jenkins nem lesz valszeg, Vaccaro és Jordan is sérüléssel bajlódik. Benne van, hogy nyerünk, de közel sem ilyen biztos ez, sőt.
több mint 10 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Tehát...New Orleans Saints - New York Jets 38 - 17 ?Süsü
Nem tippelek, szerintem a Saints nagyobb játékerőt képvisel. Persze beleszaladhatunk egy nagy pofonba, de nem gondolom, hogy ez fog történni. 😊
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
1. Antonio Allen besegít a cornereknek, Colston és Stills lezárásában. Meachem öreg, elég csak kilökdösni a vonalon túlra. Red Zone-ban jön Graham, akkor átveszi Allen és leveszi a pályáról. A béna cornereink a beszűkült terület miatt sikeresen fogják Colstont és Moore-t, Stills it már nem faktor.
2. D-line -tól óriási munka kell, hogy extra ember (S vagy CB) nélkül nyomást tudjanak gyakorolni.
3. Kéne egy gyors LB Ben Watsonra
4. Remélem egész héten a Pats-Saint videót elemezte a védelem
5. Remélem Rob sokat mesélt Rexnek részegen a kedvenc blitz sémáiról
6. A támadásban amit már sokan, sokszor mondtak: futás, futás, futás!civilmanu
1. Antonio Allen Who? Jimmynek közel annyi TD elkapása van a karrierje során, mint az általad hype-olt fiatalembernek tackle-je. Szerintem nem fog neki menni, hogy az összes elkapónkon ott lógjon.
2. Ez akár működhet is (bár Dalton elég jól ficánkolhatott múlt héten)
3. Kéne...... van?
4. Én is remélem, és így nem volt idejük edzeni....
5. Én is remélem... 😀
6. Fussatok......  www.youtube.com/watch?v=gkjlwPmrnHcPt79
Tehát...New Orleans Saints - New York Jets 38 - 17 ?
több mint 10 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
1. Antonio Allen besegít a cornereknek, Colston és Stills lezárásában. Meachem öreg, elég csak kilökdösni a vonalon túlra. Red Zone-ban jön Graham, akkor átveszi Allen és leveszi a pályáról. A béna cornereink a beszűkült terület miatt sikeresen fogják Colstont és Moore-t, Stills it már nem faktor.
2. D-line -tól óriási munka kell, hogy extra ember (S vagy CB) nélkül nyomást tudjanak gyakorolni.
3. Kéne egy gyors LB Ben Watsonra
4. Remélem egész héten a Pats-Saint videót elemezte a védelem
5. Remélem Rob sokat mesélt Rexnek részegen a kedvenc blitz sémáiról
6. A támadásban amit már sokan, sokszor mondtak: futás, futás, futás!civilmanu
1. Antonio Allen Who? Jimmynek közel annyi TD elkapása van a karrierje során, mint az általad hype-olt fiatalembernek tackle-je. Szerintem nem fog neki menni, hogy az összes elkapónkon ott lógjon.
2. Ez akár működhet is (bár Dalton elég jól ficánkolhatott múlt héten)
3. Kéne...... van?
4. Én is remélem, és így nem volt idejük edzeni....
5. Én is remélem... 😀
6. Fussatok......  www.youtube.com/watch?v=gkjlwPmrnHc
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Robillumának ez tetszeni fog:

Jets promote Rontez Miles from practice squad

choose life
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lehet már egy kicsit lerágott csont de ezen megszartam
 www.youtube.com/watch?v=qnFXMhMBjdk
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
1. Antonio Allen besegít a cornereknek, Colston és Stills lezárásában. Meachem öreg, elég csak kilökdösni a vonalon túlra. Red Zone-ban jön Graham, akkor átveszi Allen és leveszi a pályáról. A béna cornereink a beszűkült terület miatt sikeresen fogják Colstont és Moore-t, Stills it már nem faktor.
2. D-line -tól óriási munka kell, hogy extra ember (S vagy CB) nélkül nyomást tudjanak gyakorolni.
3. Kéne egy gyors LB Ben Watsonra
4. Remélem egész héten a Pats-Saint videót elemezte a védelem
5. Remélem Rob sokat mesélt Rexnek részegen a kedvenc blitz sémáiról
6. A támadásban amit már sokan, sokszor mondtak: futás, futás, futás!

Go Jets!