New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Holmes játszik ma

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Medve anyám, ezt a gradinget, piros, mint a sültkacsa. Pár helyen mondjuk tényleg lol a színezés, de közben meg elgondolkodtató, hogy ennek a WR corpnak vajon nem tök mindegy-e, hogy ki passzol? Akkor meg már inkább Geno...peterk2005
Nem írnám le a WR corpot igazából, mert bárhogy elsülhet a dolog. Holmes limitáltan kap lehetőséget holnap, de ha összekaparja magát 800-1000 yardos szezonra is képes, tud ő playmaker is lenni, Kerley Sanchezzel tavaly 800 yardig jutott, Hill sokat fejlődött mondjuk lutri továbbra is. Gates és Spadola villámgyorsak, jó route futók ők csak kellemes meglepetést okozhatnak.
Írtam korábban, hogy ha az offense becsődöl, akkor top5-ös pick laza ügy, de az előzetes várakozások után ahol 1/1 és 1/3-ra tesznek minket csak felfele vezethet az út. 😉
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Medve anyám, ezt a gradinget, piros, mint a sültkacsa. Pár helyen mondjuk tényleg lol a színezés, de közben meg elgondolkodtató, hogy ennek a WR corpnak vajon nem tök mindegy-e, hogy ki passzol? Akkor meg már inkább Geno...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
The Jets have released QB Brady Quinn and have signed LB Danny Lansanah from the practice squad. Lansanah will wear uniform No. 51.

Várható volt a garantáltja miatt, és állítólag vissza akarjuk hozni majd

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
A csapat a PFF szerint:

Wester
Harris narancssárgája rofl, Sheldon még talán nem ennyire jó, Genoval kapcsolatban viszont sajnos igazuk van, még nem alkalmas arra, hogy az NFL-ben irányítson. Aztán persze ilyenkor cáfoljon rám holnap 😊
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
A csapat a PFF szerint:


Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sanchez, Coples out, mig Holmes es Ellis questionable a Tampa ellen.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Geno Smith úgy gondolja, h nem szükséges felvételek alapján elemeznie Revis játékát.
 www.nydailynews.com/sports/football/jets/jets-insider-revis-tale-tape-article-1.1445135#ixzz2e1Vbyw7t
...sok sikert neki...Black_Adder
A csuda vigye el pedig én azt tippeltem, hogy nem lesz Revisnek Int... sokkal jössz te nekem majd Geno 😛dande
Fordítok. Geci mindegy, úgyse nézek még az oldalára se 😀Wyatt

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Geno Smith úgy gondolja, h nem szükséges felvételek alapján elemeznie Revis játékát.
 www.nydailynews.com/sports/football/jets/jets-insider-revis-tale-tape-article-1.1445135#ixzz2e1Vbyw7t
...sok sikert neki...Black_Adder
A csuda vigye el pedig én azt tippeltem, hogy nem lesz Revisnek Int... sokkal jössz te nekem majd Geno 😛
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Geno Smith úgy gondolja, h nem szükséges felvételek alapján elemeznie Revis játékát.
 www.nydailynews.com/sports/football/jets/jets-insider-revis-tale-tape-article-1.1445135#ixzz2e1Vbyw7t
...sok sikert neki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sanchez ma sem edz, csak igy tovabb Mark 8 millas backupok ritkak az NFLben ugyis. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Leon Washington ma nálunk járt

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Mike Goodson renegotiates contract: $1M base reduced to $715k. In '14 and '15, $650k and $850k of base salaries converted to roster bonus.
As expected, QB Brady Quinn signed one-year contract for $715k, per NFLPA records

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ha Sanchez a 3. hetig legalabb out es Geno nem bog le irtozatosan, akkor jo esellyel csak a padon latjuk a mexikoit, jovore pedig mar ott sem. 😊Beki
legyen igy

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ha Sanchez a 3. hetig legalabb out es Geno nem bog le irtozatosan, akkor jo esellyel csak a padon latjuk a mexikoit, jovore pedig mar ott sem. 😊
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Official: Geno a kezdő. 😊Beki
Van némi esély arra, hogy nyerjünk 😛. Remélem bizonyít a srác és Sanchez egész szezonba a padon fog ülni. Utána pedig szevasz.

Gyerünk Geno!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/q9vsg5tla9unplsxsanp
Report: Mark Sanchez out for Jets until at least Week 3
Mark Sanchez still hasn't been ruled out for Week 1. However, the New York Jets quarterback reportedly will be out until at least Week 3 as he deals with a shoulder injury suffered during the preseason.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Official: Geno a kezdő. 😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, innen lesz szép nagyot koppanniuk 😊
Nem hiszek benne, hogy rájátszásba juttok, meg nem is hiányoztok nekem oda 😀, de ez a védelem aprítani fog rendesen 6-8 W simán lesz, több mondjuk ne legyen 😀

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Az nfl.com legfrissebb power rankingja alapján jövőre az 1/3-as pick lenne a miénk. 😀Beki
Espn-en 1/1 és csak wilkerson aki jó a csapatból 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Az nfl.com legfrissebb power rankingja alapján jövőre az 1/3-as pick lenne a miénk. 😀Beki
Jó, hát optimisták voltak, van ilyen. :A: 😛ulpianus
Jaaah, értem akkor 1/1-1/3 között gondolták vmelyik helyre befutunk. 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az nfl.com legfrissebb power rankingja alapján jövőre az 1/3-as pick lenne a miénk. 😀Beki
Jó, hát optimisták voltak, van ilyen. :A: 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Az nfl.com legfrissebb power rankingja alapján jövőre az 1/3-as pick lenne a miénk. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Közben Lansanahhal betelt a PS is, itt a lista:

WR Michael Campbell, LB Troy Davis, DT Tevita Finau, C Dalton Freeman, S Rontez Miles, TE Chris Pantale, OT J.B. Shugarts, LB Danny Lansanah

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Épp most adta ki a csapat a legfrissebb depth chartot:
QB ügyben nincs konkrét kezdő QB kiírva, de Sanchez a héten nem edzett és inactive lesz, tehát ha ezek után nem Geno kezd...ki is hagyom az első meccset.

Ducasse a kezdő LG, Winters a backupja. A héten waiverről összeszedett Ijalana Ferguson backupja.
Holmes kezdő WR lesz a Tampa ellen, másik oldalon Hill. Powell a kezdő RB, mögötte Ivory és Alex Green.

Defense részről Coples az egyik starter OLB, de kicsi az esély h játszik, de h Barnes megkapja-e a lehetőséget, vagy McIntyre az egyelőre kérdéses. Összesen 3 ILB van rosteren Demario, Harris és Bellore személyében. 😀