New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Lassította volna a pass rusht mondja DoM.
Lassú volt a pass rush, mondja Wyatt (legalábbis csak így értelmezhető a "bevárta a sacket négyszer Geno").
Minden nézőpont kérdése. A 3 IT is. Mert ahogy emlékszem (bár szinte minden meccset látok, lehet keverem), de kettő ebből felpattant. Ettől védőérdem, de árnyalja a QB felelősségét.

Én például úgy látom, hogy a Jets offensetől előzetesen senki nem tartott, és nem véletlen. Nem lettek ők jobbak, mert Genyó dobál. Mégis jobbak lettek. Hosszútávon van értelme ezt a szezont nézni QB fronton, akkor viszont nekem jó ez kezdetnek. Lehet jövőre az edzők mennek, a rendszer is megy, Sancho is, a fél csapat is. De Geno marad leginkább. Főleg ha fejlődik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
egy újabb bevállalós 27 yardos passz sikeresen eljuttatva Holmes-nak, miközben tudja Smith, hogy a dobás pillanatában ketten verik telibe (remélem Brady figyeli a playt, amikor legközelebb zászlót reklamál, ha 2 yardos körzetén belülre kerül valaki):Robilluma
Ezt nehéz értelmezni.DoM
Nem is kell 😊 , csak szimplán gonoszkodtam egy kicsit hirtelen, meccs utáni felindulásból. Bocsi.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem kellett volna feladni a futójátékot. Fizikálisan felőrölték volna a Pats védőfalát, lassította volna a későbbi pass rusht és még a korábbinál is jobb playaction szituk lehettek volna tök üres célpontokkal.

egy újabb bevállalós 27 yardos passz sikeresen eljuttatva Holmes-nak, miközben tudja Smith, hogy a dobás pillanatában ketten verik telibe (remélem Brady figyeli a playt, amikor legközelebb zászlót reklamál, ha 2 yardos körzetén belülre kerül valaki):Robilluma
Ezt nehéz értelmezni. Mintha Brady nem szokott volna beleállni a dobásokba a pass rush ellenébe és nem marad a zsebben, hogy benyelje az ütést a dobást követően. Itt meg Geno azonnal kapta is zászlót.

Geno számomra leglátványosabb hibája Powell túldobásán kívül, "amikor nem vette észre Hillt az endzone-ban":

Q1 2-7-NE 9 (4:25) (Shotgun) G.Smith pass incomplete short right to K.Winslow.



A Pats safetyk egymásra vártak, a linebacker sorból sem követték a motion után a Jets játékost zónázba. Nyitott volt az út egyenesen a gólterület közepére.



Smith túl korán reagált a fantom inside pushra a DT-től, ha a helyén marad tiszta passzsávja lett volna a gólterületre és TD-je van a Jetsnek. Visszautalva a roughing the passer zászlóra, itt is ott kellett volna maradnia: bevárni az ütést és útjára indítani a dobást. Szerintem nem is látta, hogy senki se vált be a safetyk közül a pálya közepére. Presnap readje volt és azt követte, hogy Winslowt meg tudja játszani, miután a snap előtti motionnal kiürítették a pályának azt a felét.

Én arra tippelnék, hogy egyelőre one read passzjáték üzemel itt, ami Air Raid offense-ből érkezett újonc irányító esetében egyáltalán nem meglepő, de ez a jövőben még több ehhez hasonló elvesztegetett lehetőséget fog szülni.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyönyörűen megjósoltad előre 😊
Btw Geno a 2. negyedtől előadta a „hogyan tököljünk sackig” magánszámát, amelyet a nagy sikerre való tekintettel négyszer is előadott a mérkőzés során
Támadásban volt egy visszafújt TD-nk, leérkezésnél megmozdult a labda, pedig kiskedvenced óriásit repült érte, a rengeteg (főleg Dobson 😒) drop meg állandóan megakadályozta a támadásainkat. A félidő végén 43 yardos mezőnygólt rontottunk (persze, de inkább most, mint utolsó másodpercben), de a szünet után egyszerűen megállunk. Az első támadást állatmódon megtervezzük, TD, a másodikból talán még egy FG összejön, de onnantól kezdve, hogy a védelmek elkezdenek készülni, megáll a tudomány. A félidei elemzés az egy kalap szar
Erre jött az özönvíz, ami az addig akadozó passzjátékunkat még értékelhetetlenebbé tette (Juliaaaan), a futás a bivaly Jets D ellen nem ment, a Jetsnek viszont igen ellenünk. Na itt minden úgy nézett ki, hogy nekünk annyi. De a D odatette magát, sorozatban állította meg a támadásokat, az utolsó negyedben 3 interceptiont hozott, gyakorlatilag megnyerve nekünk a meccset
Várom már a támadók visszatérését de nagyon 😊

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Akkor a mostani meccsről, vagyis arról a 13 percről, amit képes voltam megnézni.
Először is, én úgy voltam ezzel a meccsel a tegnapi Gronkowski és Amendola „out” után, hogy ha most sem, akkor mikor? Ez az Edelman-Thompkins-Dobson-Boyce-Hoomanawanui-Sudfeld-Ridley skill pozíciós sor szerintem jelen állapotában (4 rookie), tehetségszint terén a liga leggyengébbje. És ez nem túlzás. Persze Brady ott van és a preseasonben csúcsformát mutatott (ami azért egy komoly szint…), és ott a dink and dunk a jó option route-okkal, play actionökkel, no meg a fala is elit. A Pats védelem meg sztem olyan, mint tavaly: gyenge, de szedi a turnovereket. Meg lehetett volna verni őket.

Aztán jön az első negyed, támad a Pats. Egy kis csiki-csuki, jönnek a passzok Edelmanre, semmi extra, jön a DPI, de a DL eléggé dominál a LoS-en, nincs nagy baj. Ekkor jön az AFC EAST-ben tökélyre fejlesztett „hogyan veszítsünk meccset a Pats ellen” forgatókönyv első fejezete. Feláll a Pats egy 3&2-re, 6 fős OL, izomszaga van a playnek, de Dobson azért mégse TE, tán kellene rá egy CB, ha netán mégse blokkolna (ki hallott már ilyet…). Csodák csodájára rá hívnak egy play actiont -> TD. Bravó. Jól indul a meccs.

Sebaj, jön a Jets. Passz incomplete, majd jön egy biztató futás másodikra, ahol akkora lyukat nyit az OL, hogy egy kamion is átférne:


Nem rossz, nem rossz. Jól néz ez ki az egész meccsre, gondolom én.
Majd jön egy olyan play, amilyet pont írtam a héten a nyitómeccs érdekességeként, azonnal fel is tűnt: Powell kiment a szélre elkapónak, Hightower viszont kikísérte, ahogy az a tervben volt.


Minden jól alakul, megvan a separation, Hightower még meg is botlik éppen a passz pillanatában, Genónak még nem is kell halálpontos passz, na mondom jöhet a 75 yardos TD:



Persze, mondani sem kell, rossz a passz, 3&out. Így megy ez a Pats ellen.

De sebaj, korán van még, a negyed fele se ment le, nincs veszve semmi. Jön a Pats, Brady már a második oldalvonal melletti passzát dobja csúnyán mellé, a preseason után nem tudom mi van vele, de végülis ez nekünk jó. Aztán futás, ízekre szedve, a front7 húsdaráló üzemmódban indítja a meccset. Majd egy halovány passz Edelmannek és jöhet a 3&out. Hoppá. Azért a 0-7 ellenére jól fest a meccs.

Most már Genónak be kell bikázni a passzjátékot, fel kell tenni pontot az eredményjelzőre. Jön is egy deep passz középre, Mornhinweg most sem spórol a playbookon. Hill veri Talibot, ahogy azt várjuk tőle, majd jön a fent említett nagysikerű forgatókönyv második fejezete. Sima tackle Talibtól, de akaratlanul kirúgja a labdát Hill kezéből, a fumble visszahordva a 8 yardosra. Bravó bazmeg. Így kell nyitni a meccset.

De sebaj, a D odateszi magát. Jó runD megint, a passzjáték siettetve, incomplete. 0-10.
Jöhet az O. Mornhinwegen nem múlik semmi, jön a sikertelen, de üdítő látványú read option, majd egy újabb bevállalós 27 yardos passz sikeresen eljuttatva Holmes-nak, miközben tudja Smith, hogy a dobás pillanatában ketten verik telibe (remélem Brady figyeli a playt, amikor legközelebb zászlót reklamál, ha 2 yardos körzetén belülre kerül valaki):

Szép volt Geno!

A drive további bizakodásra ad okot, a Pats runD sehol nincs (na ennyire jó volt a Tampa runD-je):

Kelly és Wilfork sehol, a két OG megint reggelire ette őket. (Wilforknak amúgy borzasztó előszezonja volt és most is nagyon gyengén mozgott. Lehet, hogy utolérte a szervezetét az elmúlt évek abnormális snapszáma, terhelése.)
Kár, hogy nem vágott ki balra Ivory, mert folyosó az volt előtte:


A drive folytatódik, a megrajzolt play-ek ülnek, akkor is, amikor Geno sajnos nem veszi észre a tök üres Hillt az end zone-ban. Majd jön a parádés Big Benes TD passz, ami persze nem lesz végül TD, hanem visszanézés után egy Gates incomplete és FG. Miért is lenne 7 pontos támadás, a Pats az ellenfél. Nem akarunk nyerni.

Nade jön a Pats és megint csak egy first down sikerül nekik, majd egy nem várt kőkemény stop a runD-től 3&1-re.

Ez volt az a pont, ahol elszállt az agyam. Úgy gondoltam, hogy már eddig is jobb volt a Jets, a LoS-et dominálták, skill posztokon jobbak, vezetni kellene, a QB posztot leszámítva semmiben sem jobb a Pats, de Brady-nek eddig nem volt jó napja, ilyenkor pedig nem szokott hirtelen feljavulni. Minden adott a győzelemhez.
Szóval „beletekertem” és a 4. negyed végére ugrottam, mert én nem fogom végignézni, ha kikapnak ilyen dominancia ellenére. Mit látok, 0:38 van hátra, 13-10 az állás. A picsába. 3 pontot tett fel a Pats az első negyed után? Sebaj, jöhet egy újabb game winning drive. Következő play Geno interception, vége a meccsnek. Csak nekem, csak a Jets fanoknak.
Megnézem a box score-t: 9 first down összesen a Pats-nél, 232 yard. Mégis nyertek. Hála a 4 Jets turnovernek és a nulla Pats-esnek, ahogy jósoltam.
Idén utoljára néztem Patriots meccset AFC East ellen. Ekkora looser divízió nincs még egy a ligában.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
láttam a meccset, de szerintem jól játszott Geno magához képest
a WVU spreadjéből jött, ehhez képest voltak remek nfl-szintű megoldásai, de még sokat kell tanulnia a defense olvasásáról

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Nézni ezt a Geno gyerek "játékát" fizikai fájdalmakat okoz. És ő volt az #1 QB prospect, agyamat eldobom. Szörnyű, komolyan nem akadtam ki egy QB játékán se ennyire, mióta nézem az NFL-t.nfl_lover
ezek szerint a tegnapi lehetett az első meccsedehh
Kac-kac.
De amúgy lehet itt jönni a Chiefs-szel, de nem, ennek a gyereknek a döntései kritikán aluliak. És nehogy mondjátok, hogy rookie, figyelembe vettem.
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Nézni ezt a Geno gyerek "játékát" fizikai fájdalmakat okoz. És ő volt az #1 QB prospect, agyamat eldobom. Szörnyű, komolyan nem akadtam ki egy QB játékán se ennyire, mióta nézem az NFL-t.nfl_lover
ezek szerint a tegnapi lehetett az első meccsed
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Nézni ezt a Geno gyerek "játékát" fizikai fájdalmakat okoz. És ő volt az #1 QB prospect, agyamat eldobom. Szörnyű, komolyan nem akadtam ki egy QB játékán se ennyire, mióta nézem az NFL-t.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
nem trollkodni akarok de ha egy csapatnak nincs ellened O-e egy teljes félidőn át és te nem tudsz ledolgozni egy 10 pontos hátrányt (úgy hogy a TD korán megvolt hozzá) ott komoly bajok vannak és ez edzőkérdést is felvet.davemayer
Most nem játszott Lavonte 😀

több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Ejj, de jó...most látom, hogy Wilkersont kocsival vitték le a meccs végén...Beki
twitter: "reports were @mowilkerson walked out of the locker room no wraps or anything. He's fine."

Go Jets!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ejj, de jó...most látom, hogy Wilkersont kocsival vitték le a meccs végén...
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán jobbak voltunk minden statisztikában, csak ugye a legfontosabban nem...
Muhammad szerepelhetett volna többet, fantasy miatt 😊

Go Jets!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
nem trollkodni akarok de ha egy csapatnak nincs ellened O-e egy teljes félidőn át és te nem tudsz ledolgozni egy 10 pontos hátrányt (úgy hogy a TD korán megvolt hozzá) ott komoly bajok vannak és ez edzőkérdést is felvet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

(Y)

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 10 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Te Robi nem piszkálásból csak úgy kérdésként ha már főleg Steel drukker vagy oda miért nem írsz ilyen elemzéseket vagy ott túl sok a jó/rossz szándékú hozzáértő személy? Tényleg csak kíváncsiságból 😀dande
Sok egó, sok deklarálás, sok személyeskedés, magas vérnyomás. Tömören. Én nem kérek belőle.Robilluma
OFF:
Egy megoldás lenne, az éppen aktuális ellenfél topicjában hozzászólni. 😊 Baromira érdekelne a véleményed, szerintem minden totyiktárs nevében beszélek (1híján).
ON
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó hát mindig a hülyeségeihez ragaszkodik legjobban az ember erre mást nem lehet mondani..... még ha egyfelől érthető is de hát fel kéne ismerni egyszer végre az idők szavát 😛, hogy költőien fogalmazzak.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A doktorok is megerősítették, hogy Sancheznek labrum szakadása van. Műtét lenne szükséges, de:

Chris Mortensen ‏@mortreport 3 óra
Sanchez expected to take day or two to decide; he still has an option to rehab the shoulder to see if he can play but surgery is more likely.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Pats ellen immár tuti, hogy Sanchez, Kerley és Coples nem lépnek pályára.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Te Robi nem piszkálásból csak úgy kérdésként ha már főleg Steel drukker vagy oda miért nem írsz ilyen elemzéseket vagy ott túl sok a jó/rossz szándékú hozzáértő személy? Tényleg csak kíváncsiságból 😀dande
Sok egó, sok deklarálás, sok személyeskedés, magas vérnyomás. Tömören. Én nem kérek belőle.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Te Robi nem piszkálásból csak úgy kérdésként ha már főleg Steel drukker vagy oda miért nem írsz ilyen elemzéseket vagy ott túl sok a jó/rossz szándékú hozzáértő személy? Tényleg csak kíváncsiságból 😀
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A nyitómeccsről pár gondolat.
A védelemnél most látszott igazán, hogy Coples kiesése mennyire nem jött jól. 43-as felállást szinte nem is láttunk (1-2 volt csak az egész meccsen)! Így kevés variációs lehetősége volt Ryannek amellett, hogy Richardsont és Wilkersont pozícióját cserélgette DE poszton. Mert a NT poszt állandó volt. Ott Harrison kezdett, nem rosszul, ez látszik a statisztikában, de nagyon kellene Ellis vissza, mert ő nála is jobb, nem kevéssel. Szerencsére már most is rotálta őket Ryan, de még Snack kapta a snapek többségét. A Pats ellen remélem már egál közeli lesz, sőt. Ellis-t atletikussága miatt DE-be is lehet mozgatni, és akkor a preseasonben látott Richardson NT poszton szereplése is felkerül a variációs lehetőségek közé. A végig játszatott 34 annak is volt köszönhető, hogy a Tampa egy iszonyatosan fizikális, old school csapat, olyan, mint az edzőjük, ez ellen pedig a 34 jobban működik a Jets keretét nézve (csak két igazán jó LB van 43-ba, ha Pace-t nem veszem oda). Működött is a run D, kivéve a viszonylag hosszabb futott TD-nél, de az belefér egy ilyen csapat ellen. Richardson ereje nagyon tetszik, gyorsan belenőtt az nfl-be. Douzable nem csak nekem tetszett a premeccseken, ő volt az elsőszámú backup DE, nem is volt rossz, amikor benn volt.
Egzotikus felállásokat még nem kaptunk sokat Ryantől, erre persze inkább pass first csapatok ellen lehet számítani, most brusztolni kellett. 3rd and longoknál persze jöttek fincsi blitzek.
Wilkersont atletikussága miatt szereti Ryan mozgatni a pályán, ez már tavaly is látszott, amikor néha 9-es technikából (a TE külső vállától) indult.
Most egy ilyet talált ki neki 😀 (Richardsont, aki Mo-nál is gyorsabb, a Mizzou rengetegszer indította ilyen pozícióból, az az érzésem, hogy tőle is látunk még hasonlókat 😊 ):

(A QB-ra ment innen 😊 )
Ryan előszedte a 2009-ben sokat látott, látványos egyoldali dupla DB blitzeit, amit csak jó protectionnel és/vagy gyors passzal, screenekkel lehet túlélni. Ezeket a blitzeket most dime felállásból hívta (kb mindig, amikor így álltak fel). Ami még örömteli ebben, hogy a pici, de villámgyors, igazi joystick dime CB, Trufant mindig ment ezekből egy safety társaságában. NAGYON gyorsan odaér a QB-hoz. Örülök, hogy rosteren ragadt a kis spíler.
A (most 34-es) LB-ek jó játszottak. Futás ellen kellett igazán odatenniük magukat, Harris-nek több szép szerelésére is emlékszem. Pace és McIntyre játéka nem túl látványos, de fogják a futást, Barnes jól mozog, nem meglepetésre pass rush-ban a legjobb az egységből és blitzeknél is remekül használható, kifejezetten tetszett a játéka. Sapp is benn volt passz szituknál, de még nem villant.
A DB-knek a rendszerint Vincent Jacksont őrző Cromartie-t leszámítva nem volt olyan nagyon nehéz dolguk. Mondjuk Mike Williams-t sem könnyű levédekezni, de Milliner elég jól megoldotta. Cro szenvedett Vincy ellen keményen, a slantekkel nem tudott mit kezdeni. A második félidőben már jobb volt, a majdnem game winning Tampa drive-ban asszem zóna volt, nem az ő hibája volt a hosszú elkapás. Walls-ra úgy látszik oldalvonal melletti csereként számít Ryan, valszeg csak sérülés esetén lép majd csak pályára. Megnyugtató a backup poszt itt.
Antonio Allen elég sokat emberezett amúgy, ez elég meglepő volt, abban Bush jobb. Mindenesetre nem volt rossz meccse.
Az egész D jó volt, az utolsó, FG-ra benyelt drive sem volt gáz. Én amúgy is jobban szeretem az ilyen „throw the kitchen sink” típusú 2 minute védekezést a prevent D-nél. Ha tudja, oldja meg a QB és az OC, de ne tudjon nézelődni. Freeman bizonyította már, hogy végig tud gyorsan vezetni a pályán a meccs végén egy O-t ha van ideje a zsebben, mert erős keze van, de nyomás alatt „csuda” dolgokra képes. A blitzek jók voltak, de tökös volt az OC és behívta a draw play-t Martinra. Ez az ő dicséretük. Vincent Jackson meg egy fantasztikus WR, minden centet megér sztem az évi 11 milliós szerződéséből. Szerencsére csak 6-7 hasonló paraméterekkel rendelkező, szinte levédekezhetetlen #1 WR szaladgál a ligában, az AFC Eastben pedig egy sem.

Az offense eléggé döcögött, ahogy az várható volt. Újonc QB, új OC és rendszer + a Tampa gyilkos run D-je. Senki sem várt csodát, csak egy kevés hibával lehozott meccset, biztató QB teljesítményt és egy a tavalyinál explozívabb, kreatívabb passzjátékot. Mindet megkaptuk szerencsére.
Genónak volt egy homály int-je Lavonte Davidnek (ilyet többet nem kérünk) és egy fumble-ja, ami viszont nem az ő hibája volt, kb 3 kalóz püfölte a kezét egyszerre. Ezek mellett teljesen korrekt debütálása volt. Mornhinweg nem spórolt a playbookon, mentek a hosszabb passzok szép számmal. Ezekben jó volt Geno, mentek a bombák, szép spirálban, pontosan. A zsebben eleinte kicsit kényelmetlenül mozgott, de aztán sztem kicsit kiengedett, a 3rd downra jobbra kimozgás utáni hosszú Winslow lézerpassz mutatja, hogy mennyire. Ezekből szeretnénk többet látni (egy tiszta zsebből 😊 ).
Néha persze pánikolt, Schiano persze küldte rá a LB blitzeket középen, ahogy kell (jó felkészülés volt a Pats-re!), ekkor ment a kimozgás és scramble, ami még mindig jobb egy rossz passznál és ezekből jöttek is a yardok. Végül egy ilyen (és Lavonte David) hozta a meccset. Várjuk a folytatást folyamatosan jobb játékkal.
A támadófalnak futásnál nem volt könnyű dolga a kemény Bucs front ellen (#1 tavalyi runD!), amennyire lehetett megoldották. Passzblokkolásban a két guard szenvedett, főleg Ducasse, aki mellett azért könnyen el lehet menni, ez elég nagy baj. Én cserélném Winters-re pár meccs múlva. Mangold megint szenvedett, nincs valami nagy formában. Akeem Spence, a rookie nose elképesztően jól játszott vele szemben első éveshez képest. Nagyon jól kapta el a snapet és elég erős is volt, le a kalappal előtte. A két OT szerencsére eddig hozza magát. Mondjuk csak a remek kondiban lévő Clayborne volt igazi kihívás a DE-k közül, de viszonylag jól kordában tartották, vele amúgy minden OT nagyot fog szenvedni idén, nem véletlen, hogy ő borította rá Soldert Brady lábára a közös TC edzésükön. Nagyon rombol, remek erőben van. (Bowers-nek is be van írva két hit, pedig alig láttam a pályán)
Az elkapók is nagyjából hozták magukat, de extrát csak Winslow-tól láttunk. Nem volt könnyű dolguk az újabb alakuló Legion of Boom ellen. A Tampa back7 ugyanis Goldsonnal az élen kegyetlenül szétüt mindenkit, aki középhosszú passz kap. Most Cumberlandet vadászta le Goldson, Kerley-t meg hárman három felől ütötték agyon. Nekem fájt. Mindketten mehettek az öltözőbe agyrázkódás tesztre. Érdekes lesz látni a dink and dunk csapatok slot WR-ei és TE-jei hogy élik túl a meccset a Buccaneers ellen.
Cumberland továbbra is egészen kiválóan blokkol, passzjátékban majd most a héten megmutathatja mit tud egy nem valami acélos LB sor/back 7 ellen. Winslow kb olyan, mint volt, ami nem kis dolog. Holmes-tól premeccs nélkül, Revis ellen nem várhattunk többet, a mozgásán szerencsére különösebben nem látszott a sérülés. Hill alakul, továbbra is várjuk az első 100 yardos meccsét (sztem jönni fog előbb-utóbb). Kerley továbbra is az egyik leghasznosabb WR, ő a csapat igazi 3rd down WR-e, kár, hogy nem játszhat holnap. A passzjátéktól számok terén Geno fejlődésével és egy remélhetőleg javuló pass protectionnel én a szezon közepe felé várok komolyabb javulást.
Mornhinweg bevonta a passzjátékba a RB-ket is. Többször volt empty backfield, a RB-kek álltak fel slotban és az oldalvonal mellett is elkapónak (Ivory is!). Ez egyébként az egyik új divat támadóoldalon az nfl-ben. Egyre több RB-et használnak WR-ként, kihasználva az elkapó készségüket és hogy általában LB-ket állítanak rájuk, akik kikísérik őket passzjátéknál a pozíciójukig. A Pats rendszeresen a vonal mellett állítja fel az „elkapó RB-jét”, Vereent, akit most Leon Washington fog váltani sérülése miatt ilyen szitukban. A Browns is kimozgatta a hétvégén a Phins ellen a RB-jét az oldalvonal mellé, de a D nem bontotta meg a LB sorát, maradt vele szemben az oldalvonal mellett egy CB, így viszont Bess többször is a vele szemben esélytelen Wheelerrel maradt szemben slotban. A Steelers is Stephens-Howlingra épített idén ilyen passzjátékot, volt pár szemet gyönyörködtető play rá hívva (pl amiből végül egy 3rd down drop lett a bal oldalvonalnál, de ettől még parádés ritmuspassz és RB route volt). Persze a vasárnap Pittsburgh-ben fertőző IR vírus Stephens-Howlingot is elkapta :-/ . Le’Veon Bellt is részben az elkapókészsége miatt draftolta a Steelers, ilyen slot WR-route-on sérült meg a preseasonban egy kitámasztásnál. A drafton is egyre jobban fogják értékelni a kétpólusú RB-ket sztem (a Raiders-es Murray is ilyen volt idén, kár, hogy IR-en van).
Jó volt látni, hogy a Jets is halad ezen az úton. Powell ebben a szerepben elég jó lehet (Goodson még inkább, ha végre valahára pályára kerül az eltiltása után).

Wildcatet is láttunk többet is. Elfelejtettem írni a preseason 3. meccse után, de remekül ment a teljes előszezonban. A Jags ellen volt olyan drive, aminek a végén 4-5 play is wildcat volt és nagyon működött folyamatos 5-7 yardokért, TD is lett végül belőle. A Giants ellen is lett ebből TD! Hatékony volt a center mögött Powellel és Kerley-vel is.
Nem volt véletlen, hogy most elővették 3rd down & shortra a meccs elején, de a Tampa front7 szétbombázta a Powell futást belőle. Remélem azért fogjuk még látni.

A Pats elleni meccs teljesen más képet fog mutatni, mint ami most volt. Egészen mást kell védekezni, jöhet Ryan mágiája a back7-nel és Genónak is nagyon fel kell kötnie a gatyát a TO-gyár védelmük ellen. Belichik adja majd neki a blitzeket biztosan, nehéz meccse lesz.
Én támadóoldalon több passzolt yardra számítok, mint most volt, de több bénázásra (turnoverre) is és sima vereséget várok még úgy is, hogy a D viszonylag tudja majd magát tartani, de a Pats egy 3 turnoveres meccs után most egyet sem fog összehozni és ez így elég is lesz nekik.
Remélem azért nagyon meglepnek a srácok.

A Sanchez témáról még pár szót. Sérülést nem illik kívánni senkinek, de most, hogy már megtörtént, nyugodtan IR-re is mehet sztem is torn labrummal. Genónak így nem kellene aggódnia egy rossz meccs miatt, nyugodtan játszhatna és a sajtó is leszállna végre a párharcukról. Ráadásul ekkor Sanchez már nyugodtan segíthetné Smith-t a partvonalon a tanácsaival. Ez Szancsónak is érdeke, hiszen ekkor már a következő kenyéradójának kell majd eladnia magát, hogy milyen jó backup QB (mert sehol nem lesz kezdő persze), mennyire tud segíteni tanácsokkal a leendő kezdő csapattársának. Az egy dolog, hogy játszani nem tud, de hülyének nem hülye, ezzel senki se vádolhatja, van tapasztalata WCO-ben, tud Genónak segíteni a meccsfotók elemzésében. Nem feltétlen rossz dolog, ha ő az oldalvonal mellett magyaráz Smith-nek. Magyarázza csak végig a Jets-es pályafutása hátralévő részét a partvonal mellett aztán Soha viszont látásra!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sanchez a csapat jatekosa es ha otszor akkor annyiszor irjuk le. Ugord at oket, ha nem tetszik. Nem lehet minden ember kedvere tenni.
Ugy meg kovetkezteteseket nem tudok levonni h nem lattam az egesz meccset csak a 4. negyedet.
több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Beszarok komolyan mondom! Nem unjátok még ezt a Sancho témát? Nincs oldal itt a topicban, ahol nem azt kell olvasni, hogy így szar, meg úgy szar. SZAR! Tudja mindenki!
Geno a kezdő és behúztunk a hétvégén egy olyan meccset, ahol kb. mindenki eltemetett minket, ez a téma!
Robi hsz-ei az egyetlenek, amiért érdemes ide benézni 😕